سونی می گوید Marvel's Spider-Man: Miles Morales برای PS5 بازی مستقل خواهد بود

2020-06-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مرد عنکبوتی-مایل-اخلاق-01

سونی نشان مرد عنکبوتی Marvel's: Miles Morales را در بازی بزرگ خود در ۱۱ ژوئن نشان داد.


سونی

سونی تأیید کرد که Spider-Man Marvel's: Miles Morales یک بازی مستقل خواهد بود ، به دنبال سردرگمی طرفداران پس از اعلام عنوان پنجشنبه در شرکت رویداد اعلام بازی PlayStation 5 .

” Marvel's Spider-Man : مایلز مورالس ماجراجویی بعدی در جهان Spider-Man مارول است.” “ما در تاریخ آینده اطلاعات بیشتری درباره این بازی مستقل فاش خواهیم کرد.”


اکنون بازی می کنید:
تماشای این:

سونی اولین تریلر PS5 برای Spider-Man: Miles Morales۱:۱۰

این بازی وقتی در پاییز امسال روی قفسه های فروشگاه فرو می رود ، در کنار PS5 سونی آغاز خواهد گردید. دستگاه جدید ، پیروی از پلی استیشن ۴ ۲۰۱۳ ، نوید بخش تر و گیم پلی سریع تر است. همچنین این برنامه تقریباً همزمان با Xbox Series X جدید مایکروسافت ، که خود به دنبال Xbox One 2013 است. هر دو شرکت می گویند این کنسول های جدید نسل جدیدی را برای بازی های ویدئویی نشان می دهند ، که توسط جهان های پیچیده تری برای بازیکنان برای کشف و داستان های عمیق تر برای طرفداران برجسته گردیده است.

سونی تاکنون اعلام کرده است. بیش از دوهزار عنوان برای PS5 خود ، از جمله Spider-Man ، که پیگیری ماجراجویی اکشن سال ۲۰۱۸ است Spider-Man مارول . این شرکت همچنین دنباله ای از بازی های نقش آفرینی آینده نگر محبوب خود Horizon: Zero Dawn را از سال ۲۰۱۷ اعلام کرد. هر دو بازی مورد تحسین منتقدان قرار گرفتند.

اما به دنبال اعلام Spider-Man مارول: مایلز مورالس در ابتدای ارائه سونی روز پنجشنبه ، برخی از طرفداران ابراز نگرانی کردند که عنوان یک بازی جدید تمام عیار نیست. درعوض ، آنها نگران بودند که این یک داستان اضافی باگردید ، با هزینه بالقوه اضافی ، به بازی اصلی Marvel's Spider-Man که دو سال پیش منتشر گردید.

در حالی که برخی از مدیران سونی در مورد وضعیت بازی در مصاحبه های بعد از این رویداد ناشناخته بودند ، مدیر عامل PlayStation جیم رایان به CNET گفت که این بازی یک پیگیری شایسته خواهد بود.

” با اطمینان می توانم بگویم که … ما به طور مؤثر بخش بعدی نمایش را با چیزی که پیش پا افتاده یا گمراه کننده بود ، هدایت نمی کردیم. “

بخش بازی Insomniac سونی ، که باعث می شود بازی های Spider-Man شود ، همچنین بیانیه ای را تأیید کرد که عنوان آن “یک بازی مستقل” است.

سونی گفت که با نزدیک گردیدن به زمان اجرای تعطیلات در سال ۲۰۲۰ ، اطلاعات بیشتری را در مورد این بازی اعلام می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت