بهترین خدمات تهیه وعده غذایی برای استفاده برای سال ۲۰۲۰: Home Chef، Freshly، Home Bistro، Gobble و موارد دیگر

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

برای به روزترین اخبار و اطلاعات در مورد همه گیر کروناویروس ، به وب سایت WHO WHO مراجعه کنید.

حتی وقتی coronavirus قفل ها شروع به بلند گردیدن می کنند ، بسیاری از مردم همچنان به پناهندگی در محل خود و تمرین می کنند دوری اجتماعی . بسیاری از مردم قابل درک است که هنوز هم کمی در مورد مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی برای برداشتن وعده های غذایی کمی حسادت دارند. و برای این افراد ، تهیه غذای آماده به بلند کردن بار عمده ای از شانه های آنها کمک کرده است.

شخصاً ، من هوادار داشتن مواد تازه و غذاهای مغذی هستم که مدتی به درب من فرستاده گردیده است. و این مهم برای کمک به حفظ یک سبک زندگی سالم در هنگام قفل کردن بوده است. من در واقع شروع به تحقیق در مورد این لیست از بهترین خدمات تحویل وعده های غذایی قبل از ضربه COVID-19 کردم و خوشحالم که اکنون به امید اینکه دریافت وعده های غذایی سالم و مواد تشکیل دهنده از یک سرویس تحویل وعده غذایی بدون نیاز به شجاعت در بازار محلی خود را به شما ارائه می دهم ، خوشحالم. کمی استرس در طول این مدت بسیار استرس زا – صرف نظر از اینکه شما یک غذاساز ، یک غذای دلپذیر یا چیز دیگری در بین باشید. از آنجا که وعده های غذایی آماده گردیده است ، احساس نمی کنید که باید یک سرآشپز حرفه ای باشید تا چیزی خوشمزه بخورید.

قبل از شیرجه رفتن به لیست خدمات تحویل وعده غذایی آماده ، اجازه دهید به برخی از سؤالات پاسخ دهیم. اول ، چگونه این گزینه ها از گزینه های ارائه دهنده خدمات مورد علاقه ماست؟ در حالی که انقلاب کیت وعده غذایی – که منجر به نام تحویل کیت وعده های غذایی خانگی مانند آبی پیشبند و سلام تازه – همه چیز در مورد ارائه مواد اولیه و دستورالعمل های چگونگی جمع کردن همه آن ها به یک غذای تازه و خوشمزه بود ، گردیدیم. شرط بندی شما دیگر وقت و حوصله انجام این کار را ندارید. همه گیرها بسیار خسته کننده هستند و حقیقت را می گویند ، تنظیم یک برنامه غذایی ، طی مراحل آماده سازی غذا و سپس پخت و پز واقعا فقط سرگرم کننده است وقتی که زمان تهیه دستورالعمل های خود را پیدا کرده اید ، به فروشگاه مواد غذایی بروید تا برای خرید خود اقدام کنید. ترکیبات خود را داشته و در غیر این صورت عضلات سرآشپز خود را خنثی کنید

به همین دلیل هنگامی که به گزینه های سریع ، آسان و خوشمزه غذا در منو نیاز دارید ، این کیت های غذای آماده اجاق گاز و غذای آماده به عنوان یک راه حل ظاهر می شوند ، اما بودجه شما برای وعده های غذایی مورد علاقه شما برای گرفتن غذای شما نازک است. خدمات جدیدتر تحویل وعده های غذایی سالم مانند Veestro و Freshly توجه به عادات غذایی مدرن و سالم را در نظر گرفته اند و منوهای آماده ای برای هر اولویت غذایی وجود دارد ، از جمله گوشتخواران ، گیاهخواران ، گیاهخواران و دیگران. یک رژیم غذایی گیاهی ، و همچنین افرادی که به رژیم غذایی keto ، paleo ، سدیم کم ، ارگانیک ، کم قند یا کالری کم. در اصل ، مهم نیست که محدودیت های غذایی شما – یا اگر شما یک غذای دلپذیر هستید یا حساسیت غذایی دارید – یک سرویس کیت وعده غذایی برای شما وجود دارد.

در حالی که بیشتر خدمات ما مرتب سازی گردیده وعده های غذایی آماده – یعنی آماده ، پیش آماده و با مواد آماده برای پر کردن داخل فر یا یک ماهی گرم است که گرم شود – شرکت تحویل غذا. خدماتی مانند سرآشپز خانگی و گوبل هنوز پخته نگردیده اند . این برنامه های تحویل وعده غذایی آماده “اجاق گاز” ، که بین یک کیت وعده غذایی کلاسیک و تحویل غذا قرار می گیرند ، بدون پخت و پز هستند اما از قبل جمع گردیده اند تا دور هم جمع شوند و پخته شوند ، گوشت گاو یا هم بزنند-سرخ گردیده و بدون نیاز به آماده سازی اصلی. خلاصه: لطفاً مرغ خام نخورید. شما بیش از هر چیز دیگری که اتفاق می افتد نیازی به مسمومیت غذایی ندارید!

بسیاری از این شرکت های اشتراک اشتراک ، گزینه های وعده های غذایی قبلی و از پیش آماده گردیده خود را منجمد یا جزئی منجمد می کنند. از آنجا که آنها به محموله های چهار یا بیشتر می رسند ، بیشتر وعده های غذایی طوری طراحی گردیده اند که درست درون فریزر ریخته شوند تا بتوانید در طول هفته یا طولانی تر آنرا یخ زده و بخورید. حتی اگر قصد ندارید وعده های غذایی کاملاً آماده هر روز – یا حتی هر هفته – خوردن یک غذای آماده و یا دو یا حتی میان وعده هایی را که در فریزر در مواقع اضطراری خسته گردیده اند ، بخورید می تواند در صورت نیاز آنها مفید باگردید یا اینکه شما فقط آن را در شما ندارید که حتی آب ماکارونی را جوشانده شود. و بگذارید حتی در مورد آنچه که داشتن یک stash برای آرامش ذهن ماست ، شروع نکنیم.

در حالی که من قادر به امتحان کردن هر وعده غذایی از هر یک از کیت های غذایی و خدمات تحویل ذکر گردیده نبودم ، فرصتی پیدا کردم که حداقل از هر گزینه حداقل یک وعده غذایی را امتحان کنم. همانطور که خواهید خواند ، برخی از این خدمات تحویل غذا و کیت وعده های غذایی درمورد یک مفهوم خاص وعده غذایی سالم متمرکز گردیده اند. به عنوان مثال ، سرآشپز ، غذاهای ساده ای را با استفاده از مواد تازه و دستور العمل های تازه آماده کرده و می تواند ظرف ۱۵ یا ۲۰ دقیقه به پایان برساند. برخی دیگر ، مانند Veestro ، متخصص در وعده های غذایی آماده و آماده گیاهی و گیاهی برای کسانی هستند که در سال ۲۰۲۰ بدون گوشت و لبنیات می روند ، اما هنوز به دنبال جایگزینی برای پخت و پز هستند. به طور جدی ، افراد رژیم های خاص باید گزینه های برنامه تحویل وعده های غذایی خود را بررسی کنند – مطمئناً یک مورد برای آنها وجود دارد.

هنوز هیچ چیز کاملاً شبیه یک غذای تازه خانگی پخته گردیده وجود ندارد ، اما برخی از این سرویس های ساده و مقرون به صرفه غذا ممکن است چیزی باگردید که بار شما را در زمان های سخت و چالش برانگیزی که اکنون زندگی می کنیم ، سبکتر شود. و شاید مهمترین ، این شرکت های تحویل غذا نیازی به سفر به فروشگاه مواد غذایی ندارند.

بیشتر بخوانید: شراب ، آبجو ، تحویل الکل: چگونه می توان مشروبات الکلی را به درب خود تحویل داد

توجه داشته باشید که آماده خوردن سرویس کیت تحویل غذا به تازگی در حال حاضر است ظرفیت و گرفتن سفارشات جدید نیست ، بنابراین آنها را به پایین لیست منتقل کردم. من سعی می کنم این لیست از بهترین گزینه های ارائه دهنده خدمات وعده های غذایی به روز را به روز نگه دارم ، اما لطفاً هر سرویس را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها به طور عادی و با زمان تحویل معقول کار می کنند قبل از سفارش. من همچنین می خواهم به شما ترغیب کنم که وقتی به دنبال وعده های غذایی آماده با سفارش غذای آماده می شوید ، به شما کمک کند تا از رستوران های محلی خود حمایت کنید ، زیرا بسیاری از رستوران ها بسیار با مشکل روبرو هستند.


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

خدمات تحویل غذا در طول همه گیری۱:۲۹

در اینجا بهترین خدمات تحویل غذا و کیت های غذایی آماده اجاق گاز در سال ۲۰۲۰ ارائه گردیده است.

 • بهترین تحویل وعده غذایی که هنوز باید آن را بپزید (کمی): سرآشپز خانگی
 • بهترین تحویل وعده غذایی برای ناهار و شام سریع: برداشت روزانه
 • بهترین تحویل وعده های غذایی برای گیاهخواران و گیاهخواران: Veestro
 • بهترین تحویل غذا برای شمارش کالری و رژیم های غذایی: تازه شناسی
 • بهترین برای تحویل وعده های غذایی لذیذ: صفحه اصلی بیسترو
 • محترم ذکر بهترین تحویل وعده غذایی شما هنوز هم باید آن را بپزید: Gobble
 • بهترین تحویل وعده غذایی برای غذاهای راحت با لبه سالم: تازه

آشپز خانگی [۱۹۶۵۹۰۴۸] Home Chef یک شرکت کیت غذایی معروف است و اخیراً یک سری غذاهای آماده اجاق گاز مانند مرغ کجون را با برنج و لوبیا راه اندازی کرده است ، به این معنی که تقریباً تمام کارهای شام را از بین می برد اما هنوز هم از نظر فنی از آن غذای خانگی تهیه می کند.

اگر اجاق گاز آماده باگردید ، می توانید غذاهای تازه و آسان سرآشپز خانگی را که بر روی گزینه های آسان بدون سر و صدا تمرکز گردیده است ، انتخاب کنید. به علاوه ، غذاهای آماده کباب گردیده برای تابستان و سالادهای خنک ۱۵ دقیقه ای برای آن دسته از غذاهای سبک تر یا غذاهای آهسته اجاق گاز که به همین ترتیب نیاز به تهیه و تمیز کردن بسیار کمی دارند نیز وجود دارد. این دسته جدید از Home Chef به دلیل مهارت فنی کم طراحی گردیده است و اگر می خواهید یک برنامه تحویل وعده غذایی خانگی تهیه کنید ، اما علاقه ای به ثبت نام در یک موسسه آشپزی ندارید تا این امر عملی شود.

قیمت گذاری : مهم نیست که چطور آن را خرد کنید ، سرآشپز خانگی به کمتر از ۱۰ دلار در هر وعده تقسیم می شود. بیشتر افراد شش تا هشت وعده غذایی را در هفته انتخاب می کنند ، بنابراین متوسط ​​هزینه حدود ۷۰ دلار است. اما شما می توانید به عنوان حداقل شش وعده و حتی ۱۲ را انتخاب کنید و با یک سفارش بزرگتر اندکی بیشتر صرفه جویی می کنید.

برداشت روزانه

برداشت روزانه در سال ۲۰۱۵ با ارتش اسموتی های یخ زده و آماده مخلوط ، سوپ های پیش ساخته و کاسه های دانه دلچسب راه اندازی گردید تا در فریزر ذخیره شود. برخی از کاسه ها و سوپ ها می توانند به عنوان شام بمانند اما من این بهترین ها را برای ناهار یا صبحانه بدون سر و صدا دوست دارم. بسته به پیشنهاد ویژه ، آن را یا آن را درون یک قابلمه یا ماهی تابه ریخته تا گرم شود و بخورد. یا شیر آجیل را اضافه کرده و آنرا مخلوط کنید ، مانند اسموتی های پروتئین بسته گردیده ، کاسه های جو دوسر یا لاتین.

اگر می خواهید هفته خود را ساده کنید و یک برنامه غذایی سالم منجمد را نگه دارید ، این یک سرویس عالی برای تهیه وعده غذایی مبتنی بر گیاه است. . Daily Harvest در دستور العمل های خود از بسیاری از دانه ها ، جوها و غذاهای فوق العاده باستانی استفاده می کند ، که از نظر طعم دهنده اکثراً رضایت بخش و به خوبی متعادل هستند.

قیمت گذاری : با بسیاری از پیشنهادات و گزینه های مختلف شما واقعاً می توانید انتخاب کنید. در صورت سفارش اشتراکی و فله ، سوپ ، اسموتی و کاسه چیا را می توانید با حداقل ۹۹/۵ دلار در هر وعده داشته باشید.

Veestro

Veestro یک برنامه تحویل وعده غذایی با منوی گسترده شامل ۱۰۰٪ وعده های غذایی گیاهی تهیه گردیده برای افرادی که به رژیم های گیاهی وگان یا گیاهخواری آماده می شوند ارائه می دهد. پیشنهادات ارائه گردیده از Veestro شامل ظروف مانند توفو با سس توت قرمز ، هویج اسسو بوکو و مرغ سرخ گردیده در کشور است. Veestro از گزینه های گوشتی بیشتری استفاده می کند تا اینکه از هویج بنفش در وعده های غذایی بگویید ، بنابراین اگر دوست دارید گوشت سیتان ، تمپه و سایر مواد تشکیل دهنده فاکس این یک سرویس تحویل وعده غذایی مناسب برای بررسی است.

گوشتخواری موجود در من باید اعتراف کند که بسیاری از آنها وعده های غذایی گیاهی که از Veestro امتحان کردم به همان اندازه غذایی که به آن عادت کرده ام رضایت بخش است. من این را برای هرکسی که سعی در قطع گوشت داشته باگردید اما به دنبال آن نیست که گیاهخواری تمام عیار باگردید ، پیشنهاد می کند که بیشتر غذا برای تکرار رژیم غذایی گوشتخواران انجام شود و زمینی نرم برای آن ایجاد کند.

قیمت گذاری : Veestro به ازای هر وعده غذایی برای ۱۰ وعده غذایی تقریبا ۱۱/۷۰ دلار تقسیم می شود ، هرچند که برای یکبار مصرف گران است. اگر برنامه ۲۰ وعده غذایی (۱۰/۸۰ دلار در هر وعده غذایی) انتخاب کنید ، ارزانتر می شود.

تازه شناسی

ممکن است شما با این نام حدس زده باشید اما این سرویس تحویل وعده های غذایی سالم در سیب زمینی پوره خامه ای یا مک و پنیر تخصص ندارد. بسته به اهداف تغذیه ای شما می توانید روی منوهای خاص مانند غذاهای گیاهی ، کم کربوهیدرات یا کتو تمرکز کنید یا به مدیریت دیابت کمک کنید. تمام اطلاعات مربوط به تغذیه و کالری برای کمک به شما در دستیابی به آن اهداف رژیم غذایی ارائه گردیده است. تازه سازی مبتنی بر Diet-to-Go قصد دارد به مشتریان کمک کند تا در تمام طول روز ، با یک لیست کامل از گزینه های صبحانه ، ناهار و شام ، در مسیر خود باقی بمانند.

تأكيد كمتري بر غذاي غذايي حاوي غذاهاي غذايي كاملاً دلچسب و مغذي با پروتئين خوب وجود دارد ، و پروتئين هاي لاغر ، غلات سبوس دار و سبزيجات سبزيجات را بدون يك تن پمپ و شرايط مشاهده مي كنيد.

قیمت گذاری : برنامه های وعده های غذایی قابل برنامه ریزی از هر وعده ۹/۹ دلار شروع می شود. اگر واقعاً فقط نمی خواهید آشپزی کنید ، می توانید هر روز سه وعده غذا تحویل دهید. همیشه.

Home Bistro

Home Bistro مطمئناً گرانترین خدمات تحویل غذا در لیست است ، اما دلیل این است که وعده های غذایی از کالیبر بالاتری برای اطمینان برخوردار هستند. غذاهای سینی مرغ کمی کبابی یا غذاهای ساده ماکارونی بلکه پروتئین های پیچیده تری مانند دنده های کوتاه بافته Chianti ، تندیل های گوشتی Peri-Peri و ماهی قزل آلا انار را با Home Bistro پیدا خواهید کرد.

اگرچه گران تر است – قابل مقایسه با مصرف – اگر گوشت زیادی می خورید اما در منطقه خود تن زیادی غذای آماده یا تحویل ندارید ، این غذای خوبی است خدمات تحویل را امتحان کنید. و از آنجا که می توانید این وعده های غذایی آماده a la carte را سفارش دهید ، همیشه می توانید آن را برای موارد خاص ذخیره کنید.

قیمت گذاری : وعده های غذایی فردی بین ۱۹ تا ۲۷ دلار است. شما می توانید وعده های غذایی خانگی بیسترو (a la carte) یا بسته های ۷ ، ۱۰ یا ۲۰ وعده غذایی را به صورت هفتگی یا دو بار در هفته سفارش دهید.

Gobble

Goble همچنین از نظر فنی غذا را آماده نمی کند ، اما با وجود بسیاری از شام ها ، ۱۵ دقیقه برای پخت و پز ، حتی ممکن است باگردید. تیم حاضر در گوبل تمام کارهای آماده سازی دستور العمل را انجام می دهد – خرد کردن ، اندازه گیری ، اندازه گیری – بنابراین می توانید درست با یک سیب زمینی خرد گردیده و میگو و مارچوبه یا سیرلوین استیک درست کنید. اگر هدف شما از غذاهای تازه تهیه گردیده و تلاش بسیار کمی است ، گوبل یکی دیگر از گزینه های عالی برای تحویل غذا است.

قیمت گذاری : کیت وعده های غذایی گابل در هر وعده از ۱۱٫۹۹ دلار شروع می شود ، اما می توانید شش وعده غذایی اول خود را فقط با ۳۶ دلار امتحان کنید. به عنوان یک پیشنهاد یک بار

تازه

تازه وعده های غذایی قبلی (تازه ، یخ زده) را به درب شما تحویل نمی دهد. اگر می خواهید وعده های غذایی متنوعی داشته باشید ، اگر می خواهید وعده غذایی فریب خورده یا غذای راحتی که به درب شما تحویل داده می شود ، تازه باگردید یکی از گزینه های بهتر است (بله ، لطفا!). پنیر بلغاری ، استیک فلفل دلمه ای با سیب زمینی پوره گردیده و سیب زمینی مرغ تنها برخی از گزینه های دلچسب هستند که می توانید در دسترس باشید. اما گزینه های سالم تر و کم کالری نیز برای صادق ماندن وجود دارد.

کلمه بازی را ببخشید ، اما تازه برخی از تازه ترین وعده های غذایی با طعم دهنده را داشت ، احتمالاً به دلیل عدم رسیدن به یخ زده قبلی. کیفیت این رستوران همه چیز احساس نمی شود ، اما به طور کلی این شرکت از بینندگان زیادی از جمله مرغ تیکا ماسالا و ماکارونی و پنیر به همراه چیلی در آن لذت می برد. تفاوت قابل توجه است چهار وعده غذایی در هفته به ۱۱٫۵۰ دلار در هر وعده تقسیم می شود اما تا ۱۲ و قیمت هر وعده غذایی به ۷٫۹۹ دلار کاهش می یابد.

اطلاعات بیشتر در مورد غذا و شیوه های زندگی سالم

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان مشاوره بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا سایر ارائه دهنده خدمات صحیح مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com