به ما نشان دهید: ارسال عکس از فناوری قدیمی خود

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 patrick-new-old-tech-main-2223-001

شما از چه فناوری کلاسیکی استفاده می کنید؟


جاش میلر / CNET

این داستان بخشی از CNET در ۲۵ است ، جشن یک ربع قرن از صنعت صنعت و نقش ما در گفتن داستان آن.

چگونه زمان پرواز می کند. CNET یک ربع قرن است و به مناسبت بزرگداشت این مناسبت ویژه ، ما از کلیه خوانندگان CNET دعوت می کنیم تا عکس هایی از فناوری قدیمی خود را که در ۲۵ سال گذشته استفاده کرده اید ، ارسال کنند – هر چه پیرتر باگردید بهتر است. ! بنابراین ، اگر تلفن مدرسه قدیمی ، پخش کننده MP3 ، کنسول بازی ، دوربین ، PDA ، لپ تاپ یا اسباب بازی باستانی دیگری دارید که در اتاق زیر شیروانی یا گوشه های تاریک کمد شما دفن گردیده است ، حفر کنید. از آنها عکس بگیرید و تصاویر را به شکل زیر ارسال کنید.


اکنون بازی:
تماشای این:

جشن ۲۵ سال CNET۳:۵۸


برت پیرس / CNET

پس از آن که مقدار مناسبی از عکس های شما را بدست آوریم ، یک گالری را برای همه شما ایجاد می کنیم تا از این فناوری که در طی ۲۵ سال گذشته پیشرفت کرده است ، لذت ببرید و یادآوری کنید. ما مشتاقانه منتظر دریافت تصاویر شما هستیم. متشکرم!

در اینجا نکاتی برای ارسال وجود دارد:

  • عکس ها: حداقل یک عکس از فناوری قدیمی شما. تصاویر باید به صورت افقی (منظره) باشند. فقط پرونده های JPG ، JPEG و PNG مجاز هستند و هر عکس نباید از اندازه ۳ مگابایت تجاوز کند ، اما هرچه رزولوشن بالاتر باگردید ، بهتر است. می توانید حداکثر چهار تصویر ارسال کنید.
  • زیرنویس ها: برای هر عکسی که ارسال می کنید ، لطفاً نام موارد را به ما بدهید ، چند مورد در مورد فناوری قدیمی خود بنویسید و به ما بگویید که چه چیزی باعث خاص بودن آن گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت