بهترین خدمات تحویل کیت وعده غذایی سال ۲۰۲۰: پیش بند آبی ، تازه ، Sun Basket و موارد دیگر

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بخش اعظم این کشور به دلیل بیماری همه گیر جهانی تقریباً سه ماه در خانه بوده است ، به این معنی که رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و برنامه ریزی های غذایی بیشتر از حد معمول استرس زا بوده است. علاوه بر این ، بسیاری از مردم نتوانسته اند روشی وعده غذایی خود را با یک نیش در رستوران مورد علاقه خود در مدت زمان بسیار طولانی تغییر دهند. به همین دلیل یک سرویس کیت وعده غذایی ممکن است ممکن باگردید. راه حل برای افرادی که به دنبال [وعدههایغذاییسالم،خوشمزهومتفاوتخانگیخانگی هستند
در طول بحران coronavirus

.

ما برای مدتی در باند سرویس ارائه غذا بوده ایم و آنچه در زیر می آید لیستی از انتخاب های مورد علاقه ما برای گزینه وعده غذایی خوشمزه و مغذی است. حتی بهتر ، بسیاری از آنها – از جمله تازه ، پیش بند آبی ، Sun Basket ، هر بشقاب و گابلی ​​- در حال حاضر برای مشتریان جدید معاملات ارائه می دهند. و آن معاملات خوب است. مانند ، چندین وعده غذایی رایگان خوب است. اگر بخواهید غذای دیگری را در بشقاب خود بیابید ، هیچ دلیلی برای پوشاندن ماسک و شلوار واقعی وجود ندارد.


ما یقین داریم که اکثر شما احتمالاً جعبه های کمپانی وعده های غذایی شاد را از امثال پیش بند آبی ، مشاهده کرده اید ] تازه ، سرآشپز خانگی ، زندگی ساکارا ، هویج بنفش و اجاق گاز اجناس روزافزون را در همسایگان خود انجام دهید در طی چند سال گذشته متوقف می شود. Trully ، سن سرویس تحویل غذا کیت وعده غذایی بر عهده ما است. هر شرکت تحویل وعده غذایی نوعی خدمات راحتی را ارائه می دهد که ترکیبی از تلاش های سرآشپزها ، متخصصان تغذیه و خریداران مواد غذایی شخصی است و آنها را به دست غذاهای مشتاق و یا مایل به [آشپزخانههایآشپزخانهخانگی ، با منوهای هفتگی و خوشمزه تحویل می دهد. مواد تازه تازه از جمله سبزیجات و گوشت را برای تهیه به راحتی آماده می کنید. انواع گزینه های ارائه برنامه وعده های غذایی موجود در حال حاضر فقط حیرت انگیز است ، با همه چیز ، از وعده های غذایی کاملاً آماده گرفته تا وعده های غذایی سالم بدون گلوتن گرفته تا گزینه های گیاهی موجود و آماده ارسال. این بدان معناست که افرادی که رژیم های غذایی خاصی مانند رژیم غذایی برای کاهش وزن سالم ندارند ، خود را مجبور به مطالعه بیشتر نمی کنند. زمان آن است که بهترین خدمات تحویل کیت وعده غذایی را برای نیازهای خود پیدا کنید ، خواه شما یک غذای دلپذیر ، وگان ، در رژیم غذایی کتو یا رژیم غذایی خاص دیگری باشید.

من یک بار با یکی از بنیانگذاران آبی ابرن آشنا گردیدم که جعبه کیت تحویل وعده غذایی آن است. من به لطف نجیب های آپارتمان من با آنها آشنا می شوم. من ذکر کردم که فکر کردم سرویس آبی ابرن مثل ایده جالبی به نظر برسد ، اما دلایل اینکه چرا چنین چیزی برای من صدق نمی کند ، او را غرق کردم: من در صنعتی کار می کنم که غالباً غذاهای خوشمزه تهیه می شود ، بندرت خانه ، من آموزش آشپزی در مدرسه و غیره هستم. ضد استدلال او بی عیب و نقص بود: “آیا می توانم یک جعبه رایگان برای شما ارسال کنم؟” منظورم این است که Duh ،

علیرغم اعتراضات من ، دلایلی که از برنامه وعده غذایی آبی پیش بند آبی لذت بردم زیاد بود و به من الهام بخش بود که بتوانم اشتراک خود را با جعبه ای از مواد تشکیل دهنده ادامه دهم. حتی با اعتبار مدرسه آشپزی ، دوست داشتم اجزایی را که نمی دانستم از آنها بخواهم یا به ندرت بدنبال خرید مواد غذایی می شوم که مستقیماً به دست من باگردید. من به خصوص با مفهوم تهیه دنده کرفس که یک دستور غذا خواسته گردیده بود ، به من تحریک گردید و دلم را برای تماشای کل سر کرفس که در کشوی تولید من است و وقتی کنار دستگاههای خودم مانده ام ، فراموش نکردم.

اکنون ده ها برنامه تحویل کیت غذا وجود دارد ، مانند Sun Basket ، Martha & Marley Spoon و هویج بنفش ، با انواع سفارشی سازی انتخاب وعده غذایی سالم و طاقچه ها. این گزینه های خدمات تحویل کیت غذا دارای ترکیبات و منوها برای جبران رژیمهای غذایی خاص مانند گلوتن وگان ، فاقد گلوتن گیاهی ، ساده بدون گلوتن قدیمی ، سرخپوشان ، کم کربوهیدرات ، غذاهای گیاهی pescatarian ، کتو ، گیاهان ، رژیم غذایی آگاهانه بهداشتی است و تقریباً در مورد هر چیز دیگری وقتی صحبت از اولویت رژیم است. همچنین اغلب شما می توانید پیشنهادات تبلیغاتی برای مشتریان جدید و ویژگیهای مناسب مانند امکان جستجوی هفته ها و لغو هر زمان پیدا کنید. با تعهد محدود یا بدون تعهد ، اگر شما یک استاد تقویم هستید و یک نینجا مدیریت حساب ، می توانید در هر یک یا همه این سرویس ها خنجر بزنید و هفته به هفته هفته ای انتخاب کنید که مناسب ترین شرایط شما باگردید.

بیشتر بخوانید: بهترین سرخ کن های هوایی سال ۲۰۲۰: فیلیپس ، کوزینارت ، بلک و دکر و موارد دیگر

سرآشپز خانگی

سرآشپز خانگی بیش از ۳۸ کیت وعده غذایی را برای انتخاب در هر هفته معین ، از جمله بسته های کباب تازه و شام یک تابه. نمونه های کیت وعده های غذایی شامل Chipotle Chimichurri Mini Pork Meatloaves با سیب زمینی شیرین کباب گردیده و سس فلفل دلمه ای اسکامپی با سیر کرم Gemelli و کلم بروکلی است. به علاوه ، شما می توانید پروتئین را در انتخاب وعده های غذایی خود تنظیم کنید ، که باعث می شود ظروف آشپز خانگی از این بسته جدا شوند. به عنوان مثال ، با برخی از دستور العمل های سرآشپز خانگی ، می توانید پروتئین مانند مرغ یا گوشت را دو برابر کنید بدون اینکه بخش های کلی را دو برابر کنید. با سایر گزینه های Home Chef ، می توانید به جای نسخه استاندارد ، پروتئین عاری از آنتی بیوتیک سفارش دهید. کیت و مواد غذایی معمولاً در ارائه آنها بسیار استاندارد است (همان چیزی است که Home Chef را برای توده ها کارآمد نگه می دارد).

یکی از پیشنهادات جدید و منحصر به فرد از Home Chef ، غذاهای آماده اجاق گاز آنهاست ، که همه چیز را به شما نیاز دارند. برای تهیه غذا از جمله سینی آشپزی (بدون آشپزخانه کثیف و ظروف). مثالی از یک غذای آماده اجاق گاز را در اینجا ببینید .

اشتراک : شروع با ۷٫۹۹ دلار در هر وعده با افزودنی های اضافی دستورالعمل آشپز خانگی با قیمت بازار.

بیشتر بخوانید: بهترین اجاق گاز توستر کسی است که حداقل از آن متنفر هستید

Chowhound

سالم و تازه توصیف های کیت وعده های غذایی مورد علاقه هستند ، اما Sun Basket پیش می رود. قدم جلوتر Sun Basket متعهد به محصولات و مواد تشکیل دهنده ارگانیک ، غیر GMO ، با پایدار و با مسئولیت پذیری است ، که این مواد را در ۱۰۰ درصد مواد قابل بازیافت برای بسته بندی بسته بندی می کند. اصولاً این صندوق سفر به بازار کشاورز را برای شما رقم زد. دستور العمل های Sun Basket توسط جاستین کلی ، سرآشپز سان سان فرانسیسکو که به دلیل کار در رستوران Slanted Door برنده جایزه جیمز ری ، معروف گردیده است و همچنین برای حضورش در Top Chef شناخته گردیده است. تمام وعده های غذایی آسان و خوشمزه او با ترکیبات ارگانیک مورد تأیید متخصصان تغذیه قرار گرفته است (در هر وعده ۵۰۰ تا ۸۰۰ کالری) و بیشتر وعده های غذایی فقط ۳۰ دقیقه طول می کگردید تا با استفاده از آموزش های آنلاین Sun Basket در صورت نیاز به راهنمایی کمی بیشتر ، آماده شوید. شما همچنین برای این وعده های غذایی مفید گزینه هایی دارید – هر هفته می توانید از بین ۶ تا ۱۸ دستور العمل مختلف وعده های غذایی ارگانیک ، از جمله سرخپوشان ، وگان های گیاهی ، وعده های غذایی گیاهی و بدون گلوتن را انتخاب کنید. آنچه را می خواهید دریافت کنید. تحویل Sun Basket در ۳۶ ایالت موجود است و محمولات Sun Basket در سه شنبه ها و چهارشنبه ها بین ۸ صبح و ۹ بعد از ظهر می رسند. برای هر وعده غذایی سه بار Sun Basket ، هر هفته ۷۴٫۹۳ دلار برای برنامه دو نفره (یا ۱۱٫۹۹ دلار در هر وعده) و ۱۴۳٫۸۷ دلار برای برنامه چهار نفره (۱۰٫۹۹ دلار در هر وعده) پرداخت می کنید که هزینه حمل و نقل آن نیز ۵٫۹۹ دلار است.

اشتراک : برای سه وعده غذایی Sun Basket هر هفته ، برای برنامه دو نفره ۷۴٫۹۳ دلار (یا قیمت ۱۱٫۹۹ دلار در هر وعده) و ۱۴۳٫۸۷ دلار برای برنامه چهار نفره Sun Basket (10.99 دلار) پرداخت می کنید. در هر وجه) با هزینه حمل و نقل ۵٫۹۹ دلار به هر صورت.

تازه

تعدادی از این خدمات کاملاً پخته ، آماده برای خوردن وعده های غذایی را به آستان شما ارائه می دهند ، و اگر می خواهید غذاهای سالم و خوشمزه و خوشمزه مانند استیک فلفل دلمه ای ، پنیر بلونزی یا مرغ و برنج pilaf خوب است. . وعده های غذایی درست قبل از زایمان تهیه می شوند و هرگز منجمد نمی شوند. با حداقل گرمایش مورد نیاز شما ، مثل این است که مامان برای شما آشپزخانه بخورد ، بدون اینکه مادر با شما زندگی کند. (با عرض پوزش ، مامان.)

اشتراک : ۸٫۹۹ $ تا ۱۲٫۵۰ $ در هر وعده ، با حداکثر ۱۲ وعده در هفته. ارسال رایگان است

فقط با هزینه ۴٫۹۹ دلار در هر وعده و با تأکید بر گزینه های غذای خوشمزه ، دلچسب و اندازه های بزرگ آن ، همه برنامه بهترین برنامه برای کسانی است که سفرشان به تحویل کیت وعده غذایی مبتنی بر قیمت مناسب است. این با ارائه هشت دستور العمل آسان برای انتخاب در هفته ، سربار خود را کم نگه می دارد ، که بیشتر گیاهخواران و رژیم های غذایی خاص را از بین می برد ، اما هشت وعده غذایی موجود پر از تنوع و عطر و طعم دیگر است. هرکدام ۱۸ وعده غذایی خود را فقط با ۳٫۳۳ دلار دریافت کنید ، حمل و نقل رایگان را در اولین سفارش خود به علاوه امکان جستجوی یا لغو هر زمان ممکن انجام دهید.

اشتراک: هر وعده فقط ۴٫۹۹ دلار است. هر جعبه هفتگی شامل سه دستور العمل با دو یا چهار وعده غذایی است.

پیشبند آبی

آبی ابرنس

آبی رنگ آبی عمدتا به عنوان نوه برنامه های تحویل کیت غذا در ایالات متحده پذیرفته می شود. هشت گزینه منو موجود هفتگی از پاستای ساده گرفته تا گزینه های بین المللی خوشمزه ، با غذاهای دریایی و گیاهخواری همیشه در دسترس است. حتی ساده ترین دستور العمل ها ممکن است شامل یک یا دو جزء ناآشنا باگردید و وب سایت اغلب این مواد را به عنوان یک فرصت آموزشی برجسته می کند. دستور العمل ها با کلمات کلیدی مفید مانند “مورد علاقه مشتری” ، “سریع و آسان” ، “عالی برای کباب کردن” و غیره برچسب گذاری می شوند. تبلیغات گاه به گاه شامل منویی از سرآشپزهای مشهور میهمان یا دستور العمل هایی است که مقصد سفر محبوب را برجسته می کند. یک سرویس جفت گیری اختیاری شراب نیز ارائه می شود.

اشتراک : قیمت هر وعده از ۷٫۴۹ دلار تا ۹٫۹۹ دلار متغیر است ، با گزینه هایی برای تهیه دو تا چهار دستور العمل در هفته و دو یا چهار وعده در هر دستور العمل.

Dinnerly

Dinnerly برخی از غذاهای بسیار هیجان انگیز و دلپذیر مانند پانزانلا مرغ تابستانی و رایتوتو با مارچوبه و لوبیای کانلینی را به شما منتقل می کند. اما با بیش از شش ماده در هر دستور العمل ، آسیب های وارد گردیده به زمان و آشپزخانه شما به حداقل می رسد. علاوه بر این که شما را با استفاده از مواد بی شمار و مراحل چندان پرتلاش و تفریط نگیرید ، قیمت آن برای Dinnerly آن را به صورت مقرون به صرفه در طبقه بندی بودجه قرار می دهد ، و با هزینه ای در هر وعده در حدود ۵ دلار هزینه می کند.

اشتراک : گزینه ها شامل یک جعبه دو نفره با قیمت ۳۰ دلار یا یک جعبه خانوادگی با قیمت ۶۰ دلار است که هر کدام دارای سه دستور غذا برای هفته هستند.

Brandy Yowell

Gobble این قالب را از نگهبان قدیمی کیت های تحویل وعده غذایی می گیرد اما با پیشگیری و پخت و پز بسیاری از اجزاء آن را سرعت می بخگردید تا همه دستور العمل ها زمان آماده سازی ۱۵ دقیقه یا کمتر داشته باشند. با وجود زاویه “فست فود” ، هر منو دارای یک دیدنی پیچیده و دنیوی است. انتخاب دستور العمل های هفتگی به طور هوشمندانه به گزینه های Range ، Range ، از رانچ ، از دریا و از روی زمین طبقه بندی می شود.

اشتراک : گزینه ها از ۱۱٫۹۹ دلار تا ۱۳٫۹۹ $ در هر وعده ، با گزینه های دو تا چهار وعده های غذایی دو یا سه (یا بیشتر!)

HelloFresh

سلام به طور دلخواه هر یک از دستور العمل ها را برچسب گذاری کنید ، چه شما نسبت به لبنیات ، گلوتن ، سویا ، آجیل و غیره حساسیت داشته باشید. آشنایی با مواد اولیه بسیار مهم است ، حتی در مورد ظروف غذاهای مختلف دنیا نیز استفاده می شود. اندازه بخش سلام تازه سخاوتمندانه است ، با هزینه ای نسبتاً بالا برای هر وعده (تا ۱۰ دلار در هر شخص). عنصر “شام به ناهار” پیچ و تاب و منحصر به فرد است که به آشپز خانه تغییر می دهد در شام امشب به عنوان یک ناهار قابل حمل و خوشمزه فردا.

اشتراک : گزینه ها از ۸٫۷۴ $ تا ۹٫۹۹ $ در هر وعده است. گزینه های دو تا چهار دستور العمل در هفته و دو یا چهار وعده در هر دستور العمل ، قابل تنظیم در برنامه های کلاسیک ، وگی و خانواده است.

سرآشپز سبز

ما از سرآشپز سبز به دلیل تطبیق پذیری آن در برنامه های مختلف رژیم های غذایی موجود ، دوست داریم. سرآشپز سبز گزینه های سرخپوشان ، کتو ، pescatarian ، وگان و گیاهی و همچنین وعده های غذایی بدون گلوتن را ارائه می دهد. مهم نیست رژیم شما را دنبال کنید (به دلایل سلامتی یا شخصی) شما می توانید یک طرح سرآشپز سبز را پیدا کنید که برای شما مفید باگردید. از آنجا که گزینه های مختلف برنامه غذایی مختلفی را ارائه می دهد ، این باعث می شود که سرآشپز سبز یکی از متنوع ترین خدمات تحویل کیت وعده غذایی باگردید زیرا در هفته تعداد زیادی گزینه از گزینه های مختلف خوشمزه دریافت می کنید.

اشتراک : ۱۲٫۹۹- ۱۱٫۹۹ دلار در هر وعده برای اشتراک دو نفره سرآشپز سبز در سه وعده غذایی در هفته؛ ۱۰٫۹۹ دلار در هر وعده برای اشتراک چهار نفره سرآشپز سبز در دو وعده غذایی در هفته.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

۴ ترفند غیر منتظره برای یک آشپزی بهتر۲:۰۹

توصیه های بیشتر در مورد تحویل غذا

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان مشاوره بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا ارائه دهنده بهداشتی دیگر مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com