بهترین هدایای روز پدر برای هر نوع غذای پدر

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از راهنمای هدایای روز پدر ۲۰۲۰ [۲۰۲۰] است ، که عکس های برتر ما را برای دوستانی که عاشق فناوری هستند ، نشان می دهد.

اگر پدر شما مثل مال من است ، پاسخ خود به او به این سؤال ، “شما [insert gift-giving holiday here] را چه می خواهید؟” چیزی در این زمینه است: “چیزی به من نرسید! من به چیزی احتیاج ندارم!” اما من می توانم چشم خود را هنگامی که اشک می کند چشم را باز کند ، به خصوص وقتی کالای زیر آن یک اسباب بازی سرگرم کننده جدید برای آشپزخانه است.

از آنجا که او ساکن ما است. استاد همه چیز صبحانه (و اخیراً تکمیل سبد خرید تخم های موجود در آن را در یک هش-قهوه ای) انجام داده است ، برنامه من برای [روز۱۹۶۵۹۰۰۴] روز پدر این است که برای او چیزهای کوچک اما قدرتمندی بدست آورم تا در این تلاش کمک کند ، مانند Frywall یا جعبه بهتر . اگرچه ، در فکر دوم … او همچنین بیشتر در مورد جمع آوری شراب صحبت می کند ، و او به من می گوید که هر بار که می بینم او را چگونه از آن استفاده می کند ، وسایل آشپزی Le Creuset خود را دوست دارد. [اوبهتازگیایدههایهدیهدادنراهدیهمیدهد!

هر پدر و مادرهای زیادی هستند ، بنابراین هدیه بی نقص بسیاری وجود دارد گزینه ها ، بیش از حد. این دو برابر است- پدر شما نوعی غذای غذایی است. خوشبختانه ، هنگامی که شما در جستجوی هدیه غذایی روز پدر هستید ، گزینه های مختلفی از افراد مختلف برای آبجو گرفته تا پدران با دندان شیرین وجود دارد. بنابراین ، خواه پدر شما سرآشپز صبحانه باگردید ، مشتاق عنصر فن و آهن و آهن مانند من و یا چیز دیگری به طور کامل ، ایده های زیادی برای هدیه دارم که مطمئناً آن چشم ها را درخشان می کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین کباب پرتابل قابل حمل برای سال ۲۰۲۰

چه قهوه ای بیکن و هش باگردید یا مرغ و کلوچه های سرخ گردیده ، این ابزار کوچک دستی – مخروط سیلیکونی بدون BPA که مستقیماً درون تابه شما قرار می گیرد – به حداقل رساندن ظرف غذا کمک می کند. با این روش پدر می تواند به محتوای قلب خود سرخ کند بدون اینکه نگرانی در مورد اینکه کدام اسپلیت های مزاحم به همه جا می رسند سرخ شود – چه هدیه ای عالی!

کمک چاقو

یک فرصت خوب وجود دارد که پدر شما مجموعه ای از چاقوها داشته باگردید و حتی بهتر از این که بعضی از آنها کسل کننده باشند – هیچ فایده ای برای خرد کردن یک استیک کاملاً کبابی یا گوشت خوک ندارد. تیز کردن چاقوها با دست – و انجام آن خوب – یک کار دشوار است ، بنابراین آن را به متخصصان واگذار کنید. چاقو کمک یک بسته به خانه پدر می فرستد تا با اطمینان چاقوها را بسته و حمل کند و آنها را با استفاده از جوانب مثبت تیز کند. می توانید کارت هدیه برای او ارسال کنید یا به جلو بروید و سفارش تیز کردن را بدهید و جعبه اولیه در نامه نشان داده می شود. این چهار دلار برای چهار چاقو ۵۹ دلار است (۱۵ دلار در هر چاقو) ، اما اگر در نظر بگیرید که آنها فقط واقعاً سالی یکبار یا یکبار به این نوع درمان نیاز دارند ، کاملاً ارزش آن را دارد. این همچنین احتمالاً کاری است که وی به تنهایی انجام نخواهد داد.

اگر او با دماسنج درجه دوم گوشت (یا – واشر) یکی از این افرادی است که می بیند که آیا این کار را انجام داده است) ، پدر شما قصد دارد MK4 را از Thermoworks دوست داشته باگردید. این ابزار دقیق بسیار دقیق در ۱۰ رنگ ارائه می شود ، در دو یا سه ثانیه به شما گرایش می بخگردید و تمام حدس و گمان را از کباب محور می گیرد.

Chef Works

یک پیش بند کلاسیک جین با پوشش کامل از Chef Works باعث می شود پدر حتی در حالی که او کار خود را روی کوره یا آشپزخانه انجام می دهد ، تازه به نظر برسد. او آجیل بود نه که آن را بپوگردید!

ساخته گردیده در

این یکی از چاقوهای سرآشپز مورد علاقه ما از یکی از مارک های آشپزی مورد علاقه ما مستقیم به مصرف کننده است. این فلز از فولاد تحت درمان با نیتروژن جعلی است ، کاملاً تند و تیز است و از تعادل بسیار خوبی برخوردار است. ۸۹ دلار قیمت شیرین برای چاقوی آشپزخانه با کیفیت برای پدر است. با قیمتی اندک کمتر می توانید این جامد چاقوی سرآشپز ۷ اینچی Zwilling را با قیمت ۵۰ دلار بچسبانید.

به پدر بدهید دلیلی برای شلیک باربی با این هدیه عالی از مزارع رودخانه مار ، که به همراه Double R Ranch ، بخشی از Agri Beef است ، یک شرکت خانوادگی و عملیاتی که به تولید مرغوب ترین گوشت گاو اختصاص دارد. و گوشت خوک در ایالات متحده این گزینه شامل دو سیروئیل برتر آمریکایی Wagyu برش خورده است که به مدت ۲۱ روز به مدت ۲۱ سال مرطوب گردیده اند برای بهبود طعم و بافت بهتر. اما این شرکت انواع گزینه های دیگری را انتخاب کرده است اگر پدر ترجیح دهد قطع دیگری را انجام دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات تحویل گوشت در سال ۲۰۲۰

شركت وحشی آلاسكان

من نمی توانم به هدیه ای فکر كنم پدر من بیشتر از تحویل ماهی آزاد وحشی که از آبهای سرد آلاسکا صید می شود ، دوست دارد. شرکت Wild Alaskan یکی از محصولات مورد علاقه ما در مورد کالاهای خوب است – و نه فقط ماهی قزل آلا. شرکت Wild Alaskan به عنوان یک سرویس اشتراک فعالیت می کند اما شما می توانید در هر زمان لغو کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین تحویل غذای دریایی آنلاین از سال ۲۰۲۰

اگر پدر شما در حال حاضر از آن نوع است که EVOO اتمام خود را از روغن آشپزی خود جدا می کند ، او این مجموعه تند را از مستقیم جدید دوست دارد. نام تجاری مصرف کننده Brightland. این گیاه دارای دو روغن مختلف زیتون با فشار زیاد پلی فنول است که از زیتون های کالیفرنیا با دست گرفته استفاده می شوند: یکی برای سوپ ها و خورش ها ، دیگری عالی با سالاد یا شیرینی.

Ooni

اگر پدر شما یک پاسیوی ، عرشه یا حیاط خلوت داشته باگردید ، این اجاق گاز پیتزا در فضای باز کاملاً بازی را برای شب پیتزا تغییر می دهد. با یک فلش گرم می شود و به اندازه کافی کوچک است که می تواند پیاده روی یا پیک نیک ساحلی را جمع کند ، که یک نکته مهم است. همچنین برای پخت و پز بیشتر از پیتزا بسیار عالی است.

این پنج بسته از کوکتل های مصنوعی ساخته گردیده – با طعم هایی مانند زنجبیل ، چیلی دودی و نارنجی – مطمئناً به پدر الهام می گیرد تا برخی از کوکتل های جدید را شلاق بزند. اگر او احساس خلاقیت نمی کند ، همه آنها با مد روز کامل می شوند.

باخان

یک سس به اندازه کافی برای هدیه دادن. BBQ ژاپنی Bachan ترکیبی پر جنب و جوش سس سویا ، مارتین و رب گوجه فرنگی با زنجبیل ، سیر پیاز و کنجد طعم دار است. پویا روی همه چیز ، از همبرگر گرفته تا مرغ ، استیک و موارد دیگر. اگر او سس های تریاکی را حفر کند ، به عنوان یک ماریناد یا سرخ گردیده با رشته فرنگی و برنج نیز عالی است.

Goldbelly

اگر پدر شما عاشق یک پاستریامی خوب روی چاودار است اما امسال نمی تواند آن را به نیویورک برساند ، این بسته از نسل سوم نیویورک دلی کنی و زیگی دارای همه چیزهایی است که برای ساخت یک ساندویچ پاسترامی حماسی دارد. . این بسته تقریباً چهار نفر را تغذیه می کند و شامل یک پوند کامل پاستامی دودی ، هشت برش چاودار یهودی ، ترشی و یک بطری ۱۲ اونسی از خردل امضا گردیده آنها است.

Coravin که توسط بهترین رستوران های سراسر دنیا استفاده می شود ، به پدر شما اجازه می دهد تا بطری های مخصوص پاپ – حتی شامپاین – بدون نگرانی در مورد اکسیده گردیدن شراب در صورت عدم کامل گردیدن چیز ، نگران شود.

آن را دریافت کنید؟ بابا شوخی می کند ، اگر او یک لبنیات لبنی است ، پدر این پنیر هدیه اشتراک ماه را دوست خواهد داشت. هر محموله شامل سه انتخاب پنیر نیم پوندی است که توسط متخصصان موری تهیه گردیده است.

Thermomix

هگردیدار فوق العاده! لوازم آشپزخانه چند منظوره Thermomix بودجه خریدی نیست اما برای پدر سرآشپز که آخرین وسایل آشپزخانه را دارد ، احتمالاً این مورد را ندارد … Thermomix چه کاری انجام می دهد؟ توصیف آنچه که انجام نمی دهد آسان تر است ، اما ما به آن عکس می زنیم. این یک پردازنده مواد غذایی ، مخلوط کن ، پلوپز ، اجاق گاز آهسته ، پخش سوزی ، (* نفس می کگردید *) میکسر ایستاده ، مقیاس آشپزخانه ، تخمیر و موارد دیگر. Thermomix همچنین از نرم افزارهای براق و بصری استفاده می کند تا بتواند هزاران دستور العمل را طی کند. به همان اندازه نزدیک است که بدون نیاز به دستمزد و مزایای ساعتی ، به داشتن یک سرآشپز سوس دست پیدا کنید.

هدایای غذایی بیشتر

این داستان در ابتدا توسط کورین بالدوین نوشته گردیده است و متعاقبا توسط دیوید واتسکی به روز گردیده است.۱:۲۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت