اسکنر قابل حمل P-215II Canon را با پرداخت ۱۷۵ دلار فقط به موقع برای انجام مالیات خود دریافت کنید

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 canon-Scan-tini

Canon

اولین باری که می توانم به یاد داشته باشم که شنیدن اصطلاح “دفتر بدون کاغذ” به سال ۱۹۹۰ بازمی گشت. ۳۰ سال بعد به طول انجامیدیم ، اما ما هنوز هم باید به طور منظم اسناد را چاپ و اسکن کنیم. اگر شما این روزها از خانه مشغول به کار هستید ، ممکن است برای “اسکن” اسناد ، به دوربین دست و پنجه نرم بپردازید. و با [روزمالیاتیتجدیدنظرگردیدهدر ، در تاریخ ۱۵ ژوئیه ، که در مقابل ما قرار دارد ، ممکن است شما نیاز به انجام اسکن برای IRS داشته باشید. من می توانم به شما کمک کنم شکاف اسکنر موبایل Canon imageFormula P-215II Scan-tini را در خانه پر کنید. اسکنر ۳۰۰ دلار لیست می کند ، اما قیمت کاهش یافته است. در حال حاضر ، آمازون Canon imageFormula P-215II Scan-tini را با قیمت ۱۷۵ دلار ارائه می دهد .

اکنون مدتی است که از Scan-tini استفاده می کنم. کاملاً جمع و جور است – تقریباً هیچ فضایی روی میز کار شما وجود ندارد و در صورت نیاز به جایی در آن می توانید به راحتی در یک کیف لپ تاپ بسته بندی کنید. وزن آن فقط ۲ پوند است ، به معنای واقعی کلمه از برخی آجرهای قدرت لپ تاپ سبک تر است. با این وجود ، هر دو فیدر اتوماتیک دارند (می تواند حدود ۲۰ ورقه را در خود جای دهد) و اسکن کامل duplex را انجام می دهد.

من همچنین این واقعیت را دوست دارم که اگر نمی خواهید نرم افزاری نصب کنید. . این بدان معناست که می توانید با استفاده از یک ابزار کوچک که در خود اسکنر ساکن است ، از یک اسکنر بر روی رایانه “مهمان” استفاده کنید – اما یک برنامه بسیار کامل تر با قابلیت رایانه اصلی در جعبه قرار دارد. و از سبک وزن ، اسکنر آداپتور برق خود را دارد ، اما کاملاً اختیاری است. می توانید به سادگی آن را به درگاه USB رایانه شخصی خود وصل کنید یا از آداپتور Y شامل استفاده کنید تا اسکنر را به دو پورت USB برای عملکرد سریعتر وصل کنید.

فقط در زمان آماده سازی مالیات ، می توانید از Scan-tini برای ضبط اسناد ، رسیدها ، عکسها و کارتهای ویزیت به سرعت ۱۵ صفحه در دقیقه استفاده کنید ، در حالی که هر دو طرف صفحه به طور همزمان در حالت دوبل اسکن می شوند.

اگر قیمت آمازون بالا رود ، هنوز می توانید آن را با همان قیمت مستقیم از Canon دریافت کنید. از هم اکنون تا سپتامبر ، می توانید با استفاده از کد تخفیف CANONCNET20 در هنگام پرداخت ، [ Canon imageFormula P-215II Scan-tini را با قیمت ۱۷۹ دلار و با حمل و نقل دو روزه دریافت کنید.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

نحوه تسویه یک مالیات در طول همه گیری COVID-19۱:۳۷


بیشتر بخوانید: آخرین کوپن های کانن

Cheapskate CNET وب را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در فیس بوک و توییتر Cheapskate را دنبال کنید. خریدهای بسیار بیشتری را در CNET معاملات معاملات بیابید و صفحه [کوپنهایCNET CNET ما را برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت جستجو کنید. ، آمازون و بیشتر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت