نوت بوک قابل استفاده مجدد هوشمند Rocketbook با ۲۰ دلار آخرین کاغذی است که تاکنون خریداری کرده اید

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 موشک

Rocketbook

اگر سه خواسته توسط یک جنی به من اعطا می گردید ، اولین آرزوهای من برای ثروت نامحدود بود. در یک زمان ، آرزوی دوم من برای نوت بوکی بود که هرگز از صفحات خارج نشود ، اما اکنون که Rocketbook دارم ، می توانم آن آرزو را به جاودانگی تغییر دهم. البته Rocketbook یک نوت بوک هوشمند قابل استفاده مجدد است که هنگام پاک کردن آن با پارچه میکروفیبر ضعیف گردیده کاملاً پاک می شود ، بنابراین می توانید بارها و بارها از هر صفحه استفاده کنید. و در حال حاضر ، شما می توانید یک نوت بوک Rocketbook Smart قابل استفاده مجدد با قلم FriXion و پارچه میکرو فیبر با قیمت ۲۰ دلار دریافت کنید . این ۱۰ دلار از قیمت معمول است – اما تنها در صورت انتخاب پوشش مشکی. تمام پوشش های دیگر در حدود ۳۰ دلار است.

اکنون چندین ماه است که از Rocketbook استفاده می کنم و این تعجبم را برای من متحیر می کند که چقدر آن را دوست دارم. برای نوشتن در کتاب باید از یک قلم ویژه FriXion پاک کن استفاده کنید ، اما دقیقاً احساس می کند که از کاغذ معمولی استفاده می کنید. این صفحات از برخی مواد مصنوعی در فضا ساخته گردیده اند و جوهر فقط با استفاده از پارچه میکرو فیبر کمی مرطوب گردیده از آن پاک می شود. سپس آماده استفاده مجدد است. من روزانه و هر روز از Rocketbook استفاده کردم و در حدود شش ماه حدود دو قلم را پشت سر گذاشتم و هیچ یک از کاغذها را هدر ندادم.

هر دفترچه نیز “هوشمند” است. با استفاده از برنامه همراه ، می توانید عکسی از یادداشت های پیج خود را بکشید ، و به طور خودکار در سرویس ابر مورد علاقه خود بارگذاری می شود. در پایین هر صفحه یک ردیف آیکون وجود دارد و شما می توانید برنامه را برای ارسال صفحات اسکن گردیده به مقصد خاص برنامه ریزی کنید که بر اساس آن نمادی که قبل از عکاسی از آن علامت گذاری کرده اید با قلم مشخص کنید.

Rocketbook ها به چندین شکل ، اندازه و رنگ می آیند. این معامله برای اندازه اجرایی (۸٫۸ ۶ ۶ اینچ) با صفحات نقطه شبکه است. اگر صفحات روتختی معمولی را ترجیح می دهید ، می خواهید به جای آن ، نوت بوک روکش گردیده Rocketbook را بررسی کنید ، گرچه در حال حاضر با قیمت کامل ۳۰ دلار فروخته می شود.

در طول سال ها ، من بسیاری از محصولات نوت بوک های هوشمند مانند این را دیده ام و می رویم. آنها اکثراً شکست می خورند زیرا آنها کاملاً پیچیده هستند. Rocketbook با ساختن هر صفحه بی نهایت قابل استفاده مجدد کارها را ساده نگه می دارد و به شما امکان می دهد به طور خودکار تصاویر صفحات را به صورت تقاضا به ابر ارسال کنید. امتحان کنید من پیش بینی می کنم شما آن را دوست دارم.

این مقاله قبلاً منتشر گردیده بود. با جدیدترین معامله Rocketbook به روز گردیده است.


اکنون بازی می کند:
تماشای این:

مایکروسافت ultrathin 5.3mm 5.3mm Surface Pro X را فاش کرد۳:۱۸

بیشتر بخوانید: https://coupons.cnet.com/coupons/amazonociation19659012 250CCC Cheapskate's Cheapskate وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و سایر موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. تعداد خریدهای بسیار بیشتری را در CNET معاملات معاملات بیابید و صفحه [کوپنهایCNET CNET ما را برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت جستجو کنید. ، آمازون و بیشتر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت