بهترین بطری های آب فیلتر شده برای سال ۲۰۲۰ برای از بین بردن باکتری ها ، رسوبات و موارد دیگر

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

همانطور که هر شخص مشتاق بیرون از منزل احتمالاً از قبل می داند ، داشتن یک بطری آب فیلتر گردیده خوب برای آب تمیز یک قطعه اساسی تجهیزات دزدگیر است . این که آیا شما برای چند ساعت پیاده روی کوتاه یا سفر به بیابان های پشت کوه را برای چند روز پایان می دهید ، هرگز نمی خواهید خود را تشنه کنید و همیشه می خواهید به آب تمیز دسترسی داشته باشید. شما نمی خواهید گالن های آب بطری تصفیه گردیده ، که یک طاعون زیست محیطی است را بخورید ، و سنگین و گران آن را ذکر نکنید.

اگرچه بسیاری از منابع آب زیرزمینی و شیر آب کاملاً بی خطر است ، اما هرگز ارزش ندارد خطر نوشیدن آب شما فقط در مورد آن مطمئن نیستید. حتی اگر تمیز به نظر برسد ، می تواند آب غیر قابل شرب آلوده به ویروس ، باکتری ها ، تک یاخته ها یا سایر میکروارگانیسم های غیرقابل مشاهده برای چشم انسان باگردید. و با وجود قانون آب آشامیدنی سالم ، آب شیر هنوز هم می تواند آلاینده مانند سرب ، کلر ، آرسنیک ، سموم دفع آفات و حتی ذرات ناشی از تصفیه فاضلاب ناقص. در عوض ، چرا یک چرخش بطری فیلتر آب را در نظر نمی گیرید؟

بیشتر بخوانید: [۱۹۶۵۹۰۱۰] بهترین تشک هوا برای سال ۲۰۲۰: SoundAsleep ، REI و سایر موارد مقایسه گردیده

 شش بطری آب تصفیه گردیده در فضای باز در فضای باز.

شش بطری آب تصفیه گردیده قرار دادم. آزمایش در یک منبع آب زیرزمینی تازه در کالیفرنیای جنوبی.


Paige Thies / CNET

دلایلی که ممکن است بخواهید از استفاده از یک بطری آب پلاستیکی یا بطری های یکبار مصرف آب خداحافظی کنید و در یک بطری آب تصفیه گردیده سرمایه گذاری کنید تا شما را آزار ندهید:

 • شما در مورد آب شیر خود مطمئن نیستید
 • شما به این سفر می کنید. سایر کشورها و کشورهایی که شما در مورد شیوه های آب نمی دانید
 • شما پیاده روی می کنید ، کوله پشتی می کنید یا به ماجراهای دیگری در فضای باز
 • شما آب بطری را ترجیح می دهید اما می خواهید زباله های پلاستیکی خود را کاهش دهید

برای این منظور ، شش مورد آزمایش کردم بطری های آب فیلتر گردیده برای یافتن بهترین بطری آب تصفیه گردیده که می توانید به آنها اعتماد کنید تا آب تمیز ، ایمن ، داخل خانه یا خارج از خانه شما را تأمین کند.

 آزمایش بطری آب-آزمایش-سایت-1

سوراخ آب که بطری های فیلتر گردیده را آزمایش کردم.


Paige Thies / CNET

چگونگی آزمایش این بطری های آب فیلتر گردیده

به خاطر آب آشامیدنی سالم ، من و دو دوست به یک منبع آب شیرین در جنوب کالیفرنیا رفتیم. ما خوش شانس بودیم که یک قطعه کوچک آبشار را در منطقه بیابانی رانچو سیرا ویستا / Satwiwa در کوههای سانتا مونیکا پیدا کردیم ، که در یک سری چهار استخر آب کوچک به اوج رسید. از چهار سوراخ آب ، ما در آزمایش بطری ها در یکی از آنهایی که کمترین راکد به نظر می رسید (و کمترین ایراد و خط لوله) داشتیم.

روز قبل از پیاده روی ، تمام بطری های آب فیلتر گردیده را تمیز کردم و آماده کردم. به دستورالعمل آنها من هر بطری را از همان سوراخ آب پر کردم و از هر بطری موجود در محل ، آب را چشیدم. سپس من یکی از بطری ها را نوشیدم و از هرکدام مقداری آب ریختم تا ببینم چقدر تمیز به نظر می رسد. من در صورت لزوم آماده نوشیدن گالن آب گردیدم و به نوشیدن خود ادامه خواهم داد تا زمانی که بهترین بطری قابل استفاده مجدد آب را پیدا کردم.

نحوه ارزیابی این بطری های آب تصفیه گردیده

من هنگام استفاده از هر بطری قابل استفاده مجدد پنج معیار مهم را در نظر گرفتم: ، مواد ، طعم ، سهولت استفاده و پاکسازی. اینها همه عواملی هستند که هنگام جستجو برای بطری آب فیلتر گردیده باید در نظر بگیرید – می خواهید یکی از فعالیت های شما برای استفاده از آن را خریداری کنید.

برای مثال ، اگر من به دنبال یک بطری فیلتر گردیده بودم. کوله پشتی ، من بریتا را انتخاب نمی کنم. من همچنین اگر فقط به یک بطری برای آب شیر نیاز داشته باشم سرمایه گذاری نمی کردم.

فیلتر: از چه مکانیزم فیلتر استفاده گردیده و بطری چه آلودگی های مضر ، باکتری و ویروس را فیلتر می کند ، و ناراحتی های دیگر از آب احتمالاً غیر قابل شرب است؟ آیا فیلترهای بطری آب بعد از فیلتر ، هیچ ذره ای را در آب باقی نمی گذارد؟ آب “بعد از تصفیه” به معنای آبی است که از لکه آشامیدنی یا نی پخش می شود. آیا فیلترهای جایگزینی وجود دارد؟

مواد: بطری ساخته گردیده از چیست؟ فولاد ضدزنگ یا پلاستیک؟ اگر پلاستیکی باگردید ، آیا این یک بطری بدون BPA است؟ بطری چقدر بادوام است؟

طعم: این کاملاً مشهود است. چطور آب طعم پیدا کرد؟ به طور خاص ، آیا بقایای بوی معدنی یا مزه های شیمیایی مانند طعم کلر وجود داشته است؟

سهولت استفاده: آیا بطری آماده سازی و آماده کردن آن آسان بود؟ آیا آب داخل بطری آسان بود؟ سرعت جریان چگونه بود؟

پاکسازی: پس از استفاده ، قرار است بعد از استفاده ، بطری چه کاری انجام دهید؟ تمیز کردن بطری چقدر آسان است و مطمئن شوید که آن را برای ماجراجویی بعدی شما آماده کرده است؟

Grayl

آب طبیعی که بطری ها را آزمایش کردم در حال حاضر نسبتاً تمیز به نظر می رسید اما وقتی اندکی از بطری تصفیه آب Geopress ریختم ، من از اینکه چگونه این کریستال شفاف به نظر می رسد ، شوکه گردیدم. اگرچه حدس می زنم که نباید تعجب کردم ، زیرا سیستم تصفیه و تصفیه آب سنگین گرای به منظور فیلتر کردن تک یاخته ها ، مواد شیمیایی ، ذرات (مانند خاک و شن) ، فلزات سنگین و باکتری ها و ویروس ها طراحی گردیده است.

دستگاه تصفیه آب ژئوپرس از پلی پروپیلن بدون BPA ، یک نوع پلاستیک با دوام ساخته گردیده است. قطر گسترده ای تصفیه آب به آن حس محکم می دهد و ظاهراً برای مقاومت در برابر قطرات ۱۰ پا روی بتن در حالی که پر از آب است طراحی گردیده است. بدون شک Geopress بهترین بطری آب تصفیه گردیده است که بخاطر مکانیسم گردیدید فیلتر و ماندگاری آن ، در سفر کوله پشتی خود را آزار نمی دهد.

این بطری Grayl همچنین تمیز کردن نسبتاً ساده ای را ارائه می دهد ، اگر از آب طبیعی استفاده می کنید ، یک عامل مهم است. من واقعاً دوست داشتم که افتتاح ژئوپرس به اندازه کافی گسترده باگردید تا مکعب های یخ و تمام دستم را داخل آن قرار دهد ، به این معنی که می توانستم واقعاً با یک اسفنج به کف بطری برسم. فقط قبل از ذخیره بطری اطمینان حاصل کنید که بطری ها را کاملاً خشک کنید: اگر دستگاه تصفیه آب را در حالی که خیس است ذخیره کنید ، قسمت داخلی و قسمت های بیرونی آن را با هم مکش می کنند و در نتیجه جدا کردن دو قطعه کار دشوار است.

Paige Thies / CNET

بطری آب فیلتر گردیده Astrea One یک مجموعه چشمگیر از فلزات سنگین و مواد شیمیایی ، از جمله سرب ، بنزن را فیلتر می کند. ، جیوه ، مس ، کلر و موارد دیگر. وب سایت می گوید شما نباید از این بطری فیلتر با آب استفاده کنید که “از نظر میکروبیولوژیکی ناامن است یا از کیفیت ناشناخته ای برخوردار نیست” ، اما من آن را در آب های شیرین طبیعی استفاده کردم و خوب معلوم گردید.

بدن بطری آب فیلتر گردیده Astrea One است. از استیل ضدزنگ ساخته گردیده است و درب آن از پلاستیک ضخیم بدون BPA ساخته گردیده است. فیلتر بطری آب کاملاً داخل قسمت پایین درب قرار گرفته و در آن قفل می شود و به بطری احساس کلی محکم می دهد.

به نظر می رسید آب من از سوراخ آب طبیعی چشمه جادویی به آب چشمه بطری گردیده درون بطری فیلتر Astrea تبدیل می شود. اگر بطری Astrea One فیلتر خود را ندارد ، فقط یک بطری آب از جنس استنلس استیل با عادی است که تمیز کردن آن بسیار آسان خواهد بود: باز کردن بطری به اندازه کافی گسترده است که یک اسکرابر ظرف استاندارد را درون درب قرار دهید. ، و درپوش دیافراگم اضافی دارد که فیلتر به آن وصل می شود تا مطمئن شوید که به همه گره ها و لنگ های دست ضربه بزنید.

Astrea خدمات اشتراک را ارائه می دهد ، بنابراین شما هرگز جایگزین فیلتر خود را فراموش نمی کنید. فیلترهای بطری آب برای هر فیلتر ۱۲ دلار است و اگر مرتبا از بطری آب فیلتر خود استفاده می کنید باید هر دو ماه یکبار تعویض شود – اما با توجه به اینکه بیشتر افراد روزانه حدود ۲ لیتر آب می نوشند ، این باید قبل از نیاز به یک گالن فراوان به شما بدهد. فیلتر

محصولات Sawyer

آبي كه از خارج مي شود] ساوير بطري آب تصفيه گردیده را انتخاب كرد آب آشاميدني تميز است ، مطمئناً. Sawyer Products انواع ابزارهای آب تمیز را ارائه می دهد ، اما این بطری بطور خاص از سیستم دوتایی فیلتراسیون استفاده می کند: داخلی “فناوری جذب جذب فوم” فلزات سنگین ، مواد شیمیایی ، سموم دفع آفات و ویروس ها را حذف می کند ، در حالی که میکرون بیرونی فیلتر آب باکتریها ، تک یاخته ها ، کیست ها ، خاک و رسوبات را از بین می برد.

بطری Sawyer Select از سیلیکون بدون مواد غذایی BPA ساخته گردیده است ، و داخلی آن کف است. درپوش های مختلف و همچنین فیلتر آب میکرونی خارجی از پلاستیک بدون BPA ساخته گردیده است. فیلتر آب میکرون به خودی خود یک غشای فیبر توخالی است. بطری کثیف است ، اما هنوز هم نسبتاً محکم احساس می شود.

یک سقوط برای کوله پشتی ها این است که وقتی پیاده می کنید ، این بطری هرگز به وزن خشک خود بر نمی گردد. فشردن تمام آب خارج از بطری غیرممکن است ، بنابراین انتظار داشته باشید بعد از اولین استفاده مقداری وزن خود را به بسته خود اضافه کنید.

این بطری Sawyer به یک آماده سازی اولیه برای از بین بردن هرگونه جذب مواد فوم که می تواند در حین بسته بندی و حمل و نقل شل گردیده باگردید ، نیاز دارد. پس از آماده سازی بطری ، فرآیند تصفیه آب به ۱۰ ثانیه فشار بطری نیاز دارد تا ویژگی جذب فوم را انجام دهد. برای خارج کردن تمام آب از بطری ، باید آن را جدی بگیرید – حتی بطری را از پایین بپیچید ، شبیه به روشی که در هنگام کم گردیدن لوله خمیردندان را جمع می کنید.

از آنجا که این بطری آب فیلتر قسمت های زیادی دارد ، تمیز کردن آن بسیار دشوار است. هیچ راهی برای دستیابی به دست یا برس خود درون بطری وجود ندارد و فضای داخلی کف باعث نگرانی من می شود که داخل آن هرگز نمی تواند کاملاً تمیز و خشک شود. با این حال ، وب سایت می گوید که خشک کردن بطری فیلتر Sawyer Select فیلتر ضروری نیست ، زیرا کف نیز برای جلوگیری از رگردید قالب و باکتری ها طراحی گردیده است.

Paige Thies / CNET

Brita به دلیل فیلترهای شیرهای و پارچ شناخته گردیده است ، اما این شرکت همچنین از جنس استیل پلاستیکی و ضد زنگ بطری های آب تصفیه گردیده . طبق گفته وب سایت بریتا ، این بطری ها برای استفاده در خارج از کشور در نظر گرفته نگردیده اند – آنها فقط برای استفاده از شیر آب مانند بطری Astrea در نظر گرفته گردیده اند – اما این بطری همچنین آب شیرین طبیعی را نیز کاملاً صاف کرده است. بطری آب فیلتر بریتانیا از یک فیلتر کربن فعال استفاده می کند ، که بسیار متخلخل است و باعث آلودگی مانند کلر و ذرات می شود.

بطری های آب فیلتر گردیده Brita در پلاستیک و فولاد ضد زنگ است. عاری از BPA و نسبتاً محکم است ، اما من این بطری را در یک سفر کوله پشتی مصرف نمی کردم. اگر اوایل آن را با آب شیر آب پر کنید (استفاده از آب طبیعی با خطر خودتان است) برای پیاده روی های روز کافی است.

بطری فیلتر گردیده بریتا فقط از سه قسمت تشکیل گردیده است: خود بطری ، کلاه بالایی و فیلتر ، که به زیبایی در قسمت پایین کلاه قفل می شود. جمع کردن آن آسان است و تقریباً نیازی به آماده سازی ندارید – فقط کافی است بطری را به سرعت بشویید و قبل از اولین استفاده فیلتر را در زیر آب گرم اجرا کنید. از آنجا که بطری دارای حداقل قطعات است ، تمیز کردن آن بسیار آسان است.

توصیه نمی شود

Lifestraw

علیرغم اینکه یکی از محبوب ترین محصولات تصفیه آب در بازار است ، Lifestraw Go انتظارات من برای فیلتر کردن را برآورده نمی کنم. فیلتراسیون دو مرحله ای شامل یک غشای فیبر توخالی و کپسول کربن است ، اما این تنها بطری بود که پس از عبور از فیلتر ، آب را با ذرات تولید می کرد. این بدان معنا نیست که Lifestraw Go برای نوشیدن از آن بی خطر نیست – ذرات احتمالاً فقط رسوب بودند – اما در مقایسه با سایر بطری های موجود در این لیست طعم معدنی نسبتاً قوی ایجاد کرده است.

Lifestraw Go ساخته گردیده است. پلاستیک بدون BPA در سراسر. در کل ، Lifestraw Go بسیار محکم احساس می کند. ماندگاری فولاد ضد زنگ را ترجیح می دهم ، اما سبک وزن است و همراه با کارابین است ، بنابراین می تواند بطری آب کوله پشتی مناسبی ایجاد کند.

Lifestraw Go دارای سه بخش ساده است (بطری ، کلاه و فیلتر – چهار قسمت) اگر حساب کنید. کپسول کربن موجود در فیلتر) و پیش آمادگی Preuse ساده است: کافی است آب تمیز را روی کپسول کربن اجرا کنید. هر زمان که از بطری استفاده می کنید ، اجازه دهید آب برای چند لحظه بنشیند تا فیلتر غشایی فیبر توخالی را به جلو ببرد.

Paige Thies / CNET

Waterwell ادعا می کند که سیستم فیلتراسیون دو مرحله ای آن ۹۹٫۹٪ از عوامل بیماری زای موجود در آب را حذف می کند ، اما بر اساس طعم آب حاصل از این بطری ، من مطمئن نیستم من ذره ای مانند من را با Lifterraw Go احساس نکردم یا ندیدم ، اما طعم آن به اندازه کافی کافی بود تا باعث شود که من از ورود این بطری به داخل کالسکه ها محتاط باشم.

بطری و کلاه از پلاستیک بدون BPA ساخته گردیده است و به همان اندازه بطری پلاستیکی محکم احساس می کنید. با این حال ، فیلتر توسط یک لوله لاستیکی شفاف به نی متصل می شود ، که می تواند مقصر اصلی فیلتر ضعیف باگردید. آب مزه ترش داشت ، اما من نمی توانستم آن را کاملا جای دهم – گوگرد ، شاید. حتی اگر واقعاً نمی خواستم ، یک جرعه دیگر (و همچنین تفاله های آن را بیرون آوردم) برای اطمینان از این که واقعاً طعمی را که فکر می کردم انجام داده است ، چشیده است.

واترول علیرغم ضعف دلپذیری فیلتر و طعم ترش ، خواص خوبی دارد. استفاده از آن با استفاده از همان بطری های موجود در لیست آسان است: بطری ، کلاه ، فیلتر. فیلتر به راحتی جدا می شود و باز گردیدن بطری به اندازه کافی بزرگ است که یک اسکرابر استاندارد را در آن قرار دهید.

در ابتدا سال گذشته منتشر گردید و به صورت دوره ای به روز گردید.

پوشش بیشتر آب در CNET:

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه درمورد هرگونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا سایر ارائه دهنده خدمات صالح مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com