بهترین کارت های اعتباری سفر برای سال ۲۰۲۰

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کارت های اعتباری سفر با بالاترین نرخ پاداش در دسترس است – هر بار که از کارت اعتباری مسافرتی استفاده می کنید ، امتیازهایی که می گیرید می تواند برای خرید آینده (یا حتی گذشته) سفر استفاده شود. کارت اعتباری مسافرتی همچنین برای عواملی مانند ارتقاء درجه یک ، TSA Precheck و ورود جهانی و مزایای منحصر به فرد هتل و کرایه اتومبیل در اختیار شما قرار می گیرد.

نکاتی که شما به آن تعلق می گیرید اغلب است. از طریق وب سایت (یا برنامه) صادر کننده کارت اعتباری خود بازخرید گردیده یا به عنوان اعتبار بیانیه ظاهر می شود که شما را برای خریدهای قبلی که با کارت اعتباری سفر خود انجام داده اید بازپرداخت می کند. امتیاز یا مایل نیز می تواند به شرکای مسافرتی – عمدتا هتل ها و خطوط هوایی – با نرخ تبدیل نوسان منتقل شود ، از آنجا می توان از آنها برای رزرو پرواز یا اتاق هتل استفاده کرد. بعداً درباره آن

برای انتخاب بهترین کارت اعتباری سفر ، چند فاکتور مهم در نظر بگیرید:

 • هزینه های سالانه. تمام کارتهای پاداش سفر که در اینجا مورد بررسی قرار می گیرند ، هزینه سالانه دارند و برخی از آنها حتی ۵۵۰ دلار بالا می روند ، اما این هزینه ها معمولاً توسط اعتبارات ماهانه یا سالانه کاهش می یابد.
 • قدرت منحصر به فرد. برخی از کارت ها همچنین به مسافرتی منحصر به فرد مانند سالن های هواپیمایی یا استقبال VIP در هتل ها دسترسی دارند. ارزش آن قدرت ها ذهنی است و چیزی که باید برای نیازها و خواسته های خود ارزیابی کنید.
 • هزینه معاملات خارجی. هیچ یک از بهترین کارتهای مسافرتی مبلغ تراکنش خارجی را ندارند ، بنابراین این چیزی نیست که شما در مورد هر یک از کارتهای اعتباری توصیه گردیده در زیر نگران باشید.

بهترین کارت اعتباری مسافرتی به طور کلی برای اکثر مسافران

تعقیب [۱۹۶۵۹۰۱۱] نرخ پاداش: ۳X امتیاز در سفر و ناهار خوری (بعد از کسب ۳۰۰ دلار اعتبار) شروع می شود ، ۱ برابر سایر خریدها
هزینه سالانه: ۵۵۰ دلار
پاداش خوش آمدید: ۵۰،۰۰۰ امتیاز [۱۹۶۵۹۰۱۲] آستانه بازپرداخت پاداش: ۴،۰۰۰ دلار در ۳ ماه اول خرج کنید
APR: 16.99٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر
هزینه های معاملات خارجی: هیچکدام
اعتبار موردنیاز: ۱۹۶۵۹۰۱۸] Chase Sapphire Reserve برای کسانی که سالانه حدود ۱۲۰۰۰ دلار یا بیشتر در سفر هزینه می کنند ، ارزش بسیار زیادی را ارائه می دهد. تعقیب و گریز به شما امکان می دهد امتیازاتی را برای پروازها ، هتل ها ، اتومبیل های کرایه ای ، قطارها ، اتوبوس ها ، یا مسافرت یا ناهار خوری بخرید ، کارت پلاتین (برای پرواز مکرر) یا Gold Gold (برای بودجه های غذایی بالا) را در نظر بگیرید. در غیر این صورت ، من طرفدار زیادی از طیف گسترده ای از هزینه هایی که در رده های امتیاز جایزه Chase Sapphire Reserve قرار می گیرم ، هستم. و حتی بهتر است برای کسانی که هزینه سفر اضافی خود را مانند بیمه مسافرتی ، تخفیف هتل و دسترسی به سالن از طریق Priority Pass Select را انتخاب کنند.

جزئیات پاداش

کارت رزرو Chase Sapphire Reserve به شما ۳X امتیاز نامحدود در خرید و مسافرت می دهد. ۱X بر سایر خریدها و ۱۰ برابر امتیاز در لیفت تا مارس ۲۰۲۲ سوار می شود.

در حالی که هزینه سالانه ۵۵۰ دلار کارت Chase Sapphire شیب دار است ، اعتبار سفر سالانه ۳۰۰ دلار هزینه کلی را به ۲۵۰ دلار می رساند و این هزینه را کنترل می کند. . بعلاوه ، ۵۰،۰۰۰ جایزه ورود به سیستم – که پس از ۴،۰۰۰ دلار در سه ماه اول هزینه کرده اید – بسته به نحوه بازخرید آن امتیازها (در زیر) تا ۱۰۰۰ دلار ارزش دارد. سرانجام ، دارندگان کارت بازپرداخت اعتبار خود را برای ورودی جهانی یا TSA Precheck (به ارزش ۱۰۰ دلار برای ورود جهانی یا ۸۵ دلار برای پیش نویس TSA ، که هر دو برای پنج سال اعتبار دارند) دریافت می کنند ، به علاوه تعدادی سفر به سبک VIP قدرت

جزئیات رستگاری

امتیازهای Chase Ultimate Rewards را می توان از سه طریق اصلی بازخرید کرد.

 • بازپرداخت وجه نقد با نرخ ۱ درصد بطور مؤثر کارت شما را به کارت ۳٪ برگشت پول نقد برای مسافرت و خرید ناهار خوری تبدیل می کند.
 • رزرواسیون سفر از طریق پرتال Chase's Ultimate Rewards نرخ ۱٫۵ سنت در هر نقطه یا ۱٫۵۰ دلار برای ۱۰۰ امتیاز را به دست می آورد ، که نشان دهنده بازده ۴٫۵٪ در خرید و مسافرت و ناهار خوری (بسیار بالاتر از پول نقد) کارت های برگشت ).
 • امتیاز انتقال به یکی از ۱۳ شریک مسافرتی Ultimate Rewards با نرخ بازخرید حداکثر ۲ سنت در هر امتیاز ، ۶٪ بازده کل با توجه به آخرین امتیازات پسرها . [۱۹۶۵۹۰۲۷] بهترین کارت اعتباری سفر برای مواد غذایی و خریداران عمده مواد غذایی

  American Express

  نرخ پاداش: ۴X امتیاز در ناهارخوری ها و سوپر مارکت ها ، ۳ برابر امتیاز در پروازها (رزرو مستقیم هواپیمایی یا هواپیمایی یا amextravel.com) ، ۱ برابر به همه خریدهای دیگر
  هزینه سالانه: ۲۵۰ دلار
  پاداش خوش آمدید: ۵۰،۰۰۰ امتیاز
  آستانه بازپرداخت پاداش: ۴۰۰۰ دلار در ۳ ماه اول
  APR: 15.99٪ تا ۲۲٫۹۹٪ متغیر
  هزینه معاملات خارجی: هیچکدام
  اعتبار موردنیاز: خوب تا عالی

  به عنوان تنها کارت در این لیست که نرخ پاداش بالایی را هم در ناهار خوری و هم در ایالات متحده ارائه می دهد خرید سوپر مارکت ها ، کارت طلایی از American Express گزینه ای عالی برای کسانی است که هستند در حال حاضر سالانه یک تن در سفر نمی گذرانید ، اما دوست دارید با تخفیف با امتیازاتی که در هزینه های غذا به دست می آورید با تخفیف سفر کنید.

  اگر سالانه بیش از ۷۰۰۰ دلار در سالن های غذاخوری و سوپرمارکت های ایالات متحده هزینه می کنید ( از جمله فروشگاه های مواد غذایی کوچکتر ، اما به جز فروشگاه های بزرگ مانند Walmart یا Target ) ، هزینه سالانه ۲۵۰ دلار به ارزش آن است. با توجه به به طور متوسط ​​خانواده آمریکایی در سال ۲۰۱۸ ۷،۹۲۳ دلار برای غذا هزینه کرده است ، طبق دفتر آمار کار ایالات متحده ، بسیاری از خانواده ها می توانند از کارت گلد بهره ببرند. (اگر هر سال مبلغ بالایی را صرف سفر در هر دو غذا و می کنید ، به جای آن رزرو Chase Sapphire Reserve را توصیه می کنم.)

  جزئیات پاداش

  ] کارت طلای طیف گسترده ای از دسته های پاداش را برای یک کارت مسافرتی ، با ۴X امتیاز در سوپرمارکت های ناهار خوری و ایالات متحده و ۳X امتیاز در پروازهایی که از طریق پرتال Amex انجام می شود ، وب سایت که در آن نقاط قابل بازخرید هستند. هزینه سالانه ۲۵۰ دلار تا حدی تا ۱۲۰ دلار اعتبار ناهار خوری سالانه (از طریق خدماتی مانند Grubhub و یکپارچه) و تا ۱۰۰ دلار در هزینه پرواز سالانه اتفاقی جبران می شود ، که شامل مواردی مانند ناهار خوری در پرواز ، Wi-Fi و هزینه های چک چمدان می شود. جایزه ورود به سیستم پس از هزینه ۴،۰۰۰ دلار در سه ماه اول ، در حدود ۵۰،۰۰۰ امتیاز پاداش عضویت (MR) کاملاً استاندارد است که ارزش آن تا ۱۰۰۰ دلار است.

  جزئیات رستگاری

  دو راه برای بازخرید امتیازها با کارت طلایی وجود دارد. مورد اول خریدهای مسافرتی است که از طریق درگاه آمریکایی اکسپرس سفر انجام می شود ، جایی که یک امتیاز برابر با یک درصد است. گزینه دوم انتقال امتیاز MR شما به یکی از ۱۸ شریک هواپیمایی یا ۳ شریک هتل برای ارزش حداکثر دو سنت در هر نقطه است. از آنجا که امتیاز شما در هنگام انتقال دو برابر بیشتر است ، توصیه می کنیم برای به حداکثر رساندن امتیازهای کسب گردیده خود ، به شریک مسافرتی برگردید و به دنبال معاملات بازخرید خوب باشید.

بهترین کارت اعتباری مسافرتی برای آگهی های درجه یک

American Express

نرخ پاداش: ۵ برابر پرواز در پرواز (رزرو مستقیم از طریق هواپیمایی و یا هواپیمایی Amex Travel) و هتل های پیش پرداخت (* رزرو در Amex Travel )
هزینه سالانه: ۵۵۰ $
پاداش خوش آمدید: ۷۰،۰۰۰ امتیاز
آستانه بازپرداخت پاداش: ۵،۰۰۰ دلار در ۳ ماه اول خرج کنید
APR: NA (تاخیر تا ۳۹ دلار اعمال می شود)
هزینه های معاملات خارجی: هیچکدام
مورد نیاز اعتبار: خوب تا عالی

کارت پلاتین کارت سفر برتر Amex است ، و بالاترین نرخ پاداش بالقوه را دارد ما بررسی کرده ایم ، بسته به چگونگی بازخرید امتیازها ، ۱۰٪ در صدر قرار دارد. این کارت برای هرکسی که در حال حاضر بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار در سال و فقط در پروازها و هتل ها و برای کسانی که برای مسافرتهای پریمیوم مانند دسترسی به سالن و ارتقاء هتل هزینه می کنند ، ایده آل است. ساختار پاداش باریک – که شامل غذا یا غذا نباگردید – و هزینه سالانه بالای ۵۵۰ دلار این کارت را برای یک پروفایل هزینه خاص تبدیل می کند ، بنابراین قبل از ثبت نام ریاضی را نیز انجام دهید.

جزئیات پاداش

کارت پلاتین ۵ امتیاز پاداش عضویت (MR) در پروازهایی که به طور مستقیم با خطوط هوایی یا از طریق درگاه و هتل Amex و از طریق پورتال Amex و از طریق هتل ها – که نیاز به پیش پرداخت دارند ، امتیاز می دهد. پروازها یا هتلهایی که از طریق سرویس یا شرکت شخص ثالث رزرو گردیده اند ، مانند Orbitz ، واجد شرایط نیستند.

هزینه سالانه بالای ۵۵۰ دلار با اعتبار ۲۰۰ دلار هزینه هواپیمایی برای حوادث مسافرتی ، از قبیل کیف های چک گردیده ، مواد غذایی یا نوشیدنی در پرواز یا WiFi ، اعتبار بیانیه ای برای Global Entry یا TSA Precheck (به ارزش ۱۰۰ دلار برای جهانی ورودی یا ۸۵ دلار برای پیشگیری از TSA ، که هر دو تا پنج سال اعتبار دارند) ، و ۲۰۰ دلار اعتبار Uber در سال. جایزه عضو جدید در ۷۰،۰۰۰ امتیاز در پایان است وقتی ۵۰۰۰ دلار را در سه ماه اول خرج می کنید ، هنگام انتقال به شریک مسافرتی و به ارزش حداکثر آنها ، حداکثر ۱۴۰۰ دلار هزینه می کنید. کارت پلاتین همچنین تعدادی از مزایای سفر با حق بیمه را ارائه می دهد ، از جمله هتل های مختلفی مانند ارتقاء اتاق ، صبحانه رایگان ، چک زود هنگام و تأخیر و دسترسی به [مجموعهجهانیسالن .

جزئیات رستگاری [۱۹۶۵۹۰۲۰کارتپلاتینسهروشبرایرستگاریارائهمیدهد:

 • خریدهای مسافرتی که از طریق پرتال سفر Amex انجام می شود ، جایی که یک نقطه برابر با یک درصد است ، از جمله پروازها و رزرو هتل های پیش پرداخت
 • امتیازهای MR خود را منتقل کنید به یکی از ۱۸ شریک هواپیمایی یا سه شریک هتل برای ارزش حداکثر دو سنت در هر امتیاز. با توجه به اینکه نوسان ۱۰۰٪ ارزش دارد ، ما به شما پیشنهاد می کنیم برای به حداکثر رساندن امتیاز خود ، به شریک مسافرتی بروید و به دنبال معاملات بازخرید خوب باشید.
 • اعتبار بیانیه ای ، اما نرخ متغیر است و به طور معمول با این روش ارزش کمتری از امتیازات خود کسب خواهید کرد.

بهترین کارت اعتباری مسافرتی برای کسب مایل در هزینه های روزمره

CapitalOne
نرخ پاداش: ۲X مایل در خریدهای روزمره ، ۵X مایل (فقط اجاره هتل و اتومبیل) که از طریق Capital One Travel انجام گردیده است
هزینه سالانه: ۹۵ دلار
پاداش خوش آمدید : ۵۰،۰۰۰ مایل [۱۹۶۵۹۰۱۲] آستانه بازپرداخت پاداش:
۳،۰۰۰ دلار در ۳ ماه اول خرج کنید
APR: 17.24٪ – ۲۴٫۴۹٪ متغیر
هزینه های معاملات خارجی: هیچکدام
مورد نیاز اعتبار: [عالی

کارت اعتباری برای پاداش های مسافرتی Capital One Venture یک گزینه ساده و با کاربرد آسان برای کسانی است که دوست دارند با امتیازات پاداش حاصل از هزینه های عمومی ، سفر خود را رزرو کنند و ترجیح می دهند نگران دسته بندی هزینه ها نباشند.

در حالی که نرخ سود خالص پایین تر از رقبا با هزینه بالاتر است ، هزینه سالانه قابل توجهی پایین تر است در حالی که شما هنوز هم در هر خرید ۲ امتیاز کسب می کنید. این کارت اعتباری برای پاداش های مسافرتی ، ارزش خوبی را برای هرکسی که سالانه بین ۶۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ دلار هزینه کارت ، کمتر از ۱۰ هزار دلار غذا و مسافرت و کمتر از ۷۰۰۰ دلار صرف غذا اختصاص می دهد ، نشان می دهد. اگر فراتر از این ارقام هزینه می کنید ، به جای آن یکی از کارت های با هزینه بالاتر را در این لیست در نظر بگیرید.

جزئیات پاداش

با داشتن نامحدود ۲ برابر مایل در هر خرید ، کارت Venture کارت پردرآمدترین درآمد مسافرتی است. پاداش ورود به سیستم استاندارد ۵۰،۰۰۰ Capital One Rewards مایل است که شما در سه ماه اول ۳۰۰۰ دلار هزینه می کنید (برای اکثر کارتهای دیگر آن را با ۴۰۰۰ دلار مقایسه کنید). هزینه سالانه ۹۵ دلار نیز برای سال اول امتناع می شود که می توان ۹۵ دلار بالاتر از پاداش مقدمه را تصور کرد ، زیرا این یک پیشنهاد یک بار است. سرانجام ، یک سرمایه گذاری سرمایه یک اعتبار TSA Precheck یا Global Entry اعتبار می دهد ، که در حدود ۱۵-۲۰ دلار در سال و همچنین بیمه حوادث مسافرتی و بیمه تصادف اجاره (در مورد آن در پایان) ارزش دارد.

جزئیات رستگاری

بهترین راه برای استفاده از Capital One Rewards مایل شما انتقال آنها به یکی از بیش از ۱۵ شرکای مسافرتی با نرخ حداکثر ۱٫۴ سنت در هر مایل ، برای ارزش خالص پاداش ۲٫۸٪ است . میزان پاداش دقیق بستگی به پرواز خاصی دارد که رزرو می کنید. در مقایسه با هزینه دلار یک پرواز ، برخی پروازها ممکن است شما را به ۱ مایل در هر مایل نزدیک کند ، در حالی که برخی دیگر حداکثر نرخ ۱٫۴ سنت در هر مایل را به شما می دهند. مشخص نیست که هزینه مایل دقیقاً چگونه محاسبه می شود ، اما در نظر داشته باشید که گاهی اوقات حداکثر میزان رزرو فقط هنگام رزرو کلاس تجاری یا پروازهای کلاس اول در دسترس است.

شما همچنین می توانید پاداش سرمایه یک سرمایه گذاری خود را از مایل به عنوان اعتبار بیانیه نسبت به گذشته بازخرید کنید. خریدهای مسافرتی (با سرعت یک درصد در هر مایل) ، از آنها برای خرید در آمازون با نرخ ۰٫۸ سنت در هر مایل استفاده کنید یا از آنها برای رزرو سفر از طریق پورتال مسافرتی Capital One استفاده کنید.

بهترین کارت اعتباری مسافرتی برای کم خطر ، بدون هزینه

Wells Fargo

نرخ پاداش: نامحدود ۳٪ وجه نقدی برگشت (۳ امتیاز) در ناهار خوری ، مسافرت ، پمپ بنزین ، ترانزیت و انتخاب خدمات استریم ، ۱٪ (۱ برابر امتیاز) برای همه موارد دیگر
هزینه سالانه: $ ۰
پاداش خوش آمدید: ۲۰۰ دلار (۲۰،۰۰۰ امتیاز)
آستانه بازپرداخت پاداش: ۱۰۰۰ دلار در سه نفر اول ماه
APR: 15.49٪ تا ۲۷٫۴۹٪ متغیر
اعتبار مورد نیاز: خوب تا عالی

کارت Wells Fargo Propel از لحاظ فنی کارت اعتباری برای پاداش سفر نیست – پاداش های آن در آمده است فرم برگشت پول به جای نقاط مسافرتی یا مایل. با وجود این ، کارت Propel یک راه حل آسان برای کسانی است که می خواهند در سفر و ناهار خوری خود پس انداز کنند را خرج می کنند اما لزوماً نمی خواهید از این پاداش ها برای رزرو سفرهای بیشتر از طریق پورتال کارت اعتباری مایل استفاده کنید. .

اگرچه کارت نسبت به سایر کارت های مسافرتی نرخ بازده کمتری دارد ، اما هزینه سالانه ۰ دلار و ریسک پایین تر آن را برای کسانی که سالانه کمتر از ۱۰،۰۰۰ دلار در گروه های مقدماتی خرج می کنند ایده آل است. همچنین برای هرکسی که ترجیح می دهد مستقیماً به جای رزرو بلیط پاداش ، پول خود را پس انداز کند ، گزینه خوبی است.

جزئیات جوایز

Wells Fargo Propel امتیاز ۳X نامحدودی در ناهار خوری ، گاز ، سواری ، ترانزیت ، پرواز ، هتل ها ، اقامتگاه های خانگی ، کرایه اتومبیل و خدمات محبوب جریان دارد. این یک نرخ مناسب در مقایسه با بازار پاداش سفر است ، به خصوص با توجه به هزینه سالانه ۰ دلار آن. این کارت همچنین پس از هزینه ۱۰۰۰ دلار در سه ماه اول ، ۲۰۰ دلار پاداش ثبت نام در اختیار شما قرار می دهد. مانند بسیاری دیگر از کارتهای اعتباری برای پاداش های مسافرتی ، Propel چند راه مسافرتی از جمله بازپرداخت چمدان گمگردیده تا ۱۰۰۰ دلار ، بیمه کرایه و خسارت در کرایه اتومبیل ، کمک در کنار جاده ، ۲۴/۷ مسافرت و کمک اضطراری و پیشبرد وجه نقد اضطراری را ارائه می دهد.

جزئیات بازخرید

برای بازخرید امتیاز با کارت Wells Fargo Propel ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که بر روی “Redeem Points” در پرتال پاداش کلیک کنید. خودشه. هیچ مشکلی نسبت به رزرو سایت یا مقایسه پرواز با پاداش وجود ندارد. پاداش های نقدی پروپل را می توانید به عنوان واریز به حساب Wells Fargo یا به عنوان اعتبار بیانیه بازخرید کنید. یک امتیاز برابر با یک درصد و حداقل آستانه بازخرید ۲۵۰۰ امتیاز (۲۵ دلار) است.

کارت های اعتباری سفر چگونه کار می کنند؟

کارت های اعتباری مسافرت ، خریدها را به نقاط یا مایل تبدیل می کنند که می توانند برای خریدهای مسافرتی ، مثل پرواز و اقامت در هتل ، بازخرید شوند. بعضی اوقات می توانید آن نقاط را به صورت نقدی بازخرید کنید ، اما هنگام استفاده از آنها برای رزرو سفر بهترین نرخ را کسب می کنید. کارت های برتر دارای پورتال رزرو سفر خود هستند که از طریق آن می توانید پرواز ، هتل و ماشین های کرایه ای پیدا کنید. بعضی اوقات ، در آن پورتال ها از امتیاز بیشتری استفاده می شود.

کارت های اعتباری هواپیمایی و هتل – که ما در این لیست قرار نگرفتیم – مانند برنامه های وفاداری عمل کنید زیرا در سیستم پاداش حلقه بسته می مانید. شما هنگام خرید پرواز یا هتل از طریق شرکت هواپیمایی یا هتل انتخابی خود پاداش می گیرید و می توانید از طریق همین شرکت هواپیمایی یا گروه هتل از آن امتیازها برای مسافرتها یا رزروهای آینده استفاده کنید.

سایر مزایای کارت اعتباری سفر

بیشترین اعتبار سفر کارت های – که هزینه های سنگین سالانه خود را دارند – شامل مزایایی هستند که ارزش آن کارت ها را بیشتر می کند. مزایایی مانند بیمه برخورد اتومبیل و حتی بازپرداخت چمدان گمگردیده استاندارد گردیده است. آنچه برای کارتهای انتخاب گردیده ارائه می شود این است:

 • بیمه حوادث مسافرتی: رزرو ، CapOne Venture
 • بیمه لغو سفر: رزرو ، پلاتین ،
 • بازپرداخت تأخیر سفر / حمایت: رزرو ، Platinum
 • بازپرداخت چمدان های از دست رفته: رزرو ، پلاتین ، طلا ، Propel
 • بیمه برخورد اتومبیل اجاره: رزرو ، پلاتین ، طلا ، سرمایه گذاری ، Propel

نحوه انتخاب بهترین کارتهای اعتباری مسافرتی [۱۹۶۵۹۰۹۱] برای تعیین توصیه های ما برای بهترین کارت اعتباری مسافرتی ، ۱۹ مورد از کارت های اعتباری برتر پاداش سفر (ذکر گردیده در زیر) بر اساس بهترین ارزش پولی برای پروفایل های مشتری خاص ، مانند یک مسافر مکرر ، کسانی که هزینه می کنند ، تحقیق و انتخاب گردیدند. چیزهای زیادی در مورد ناهار خوری و مواد غذایی ، و یا کسانی که به دنبال راهی آسان برای مسافرت با تخفیف با مایل به دست آمده در هزینه های روزمره هستند. ما همیشه ارزش خالص کلی را به عنوان یک اصل مهم در اختیار داریم ، زیرا انتخاب کارت اعتباری با پاداش مناسب در مورد صرفه جویی در پول و مسئولیت پذیری مالی است ، نه اینکه توسط پردازنده ها یا پیشنهادهایی که چشمک می زند و یا بی ربط هستند فریب نخورید.

برای تعیین اینکه چه زمانی کارت از لحاظ اقتصادی حس می کند ، این کارت ها با کارت بدون پرداخت کارت عقب پول برای ناهار خوری و مسافرت ، Wells Fargo Propel مقایسه گردیدند. از آنجا که کارت Propel 3٪ به مسافرت ، ترانزیت و ناهار خوری بدون هزینه پرداخت می کند ، از آن به عنوان مبانی اولیه برای داوری کارتهای زیر استفاده می گردید.

کارت های تحقیق گردیده

 • کارت پلاتین از AmEx
 • کارت طلایی از AmEx
 • Chase Sapphire Preferred
 • Chase Sapphire Reserve
 • CapitalOne Venture
 • Capital One VentureOne Awards
 • کارت پاداش PenFed Pathfinder
 • Uber Visa Card
 • پاداش سفر BofA
 • کشف آن مایلز
 • Mastercard Elite Master Virgin World Virgin Virgin
 • Hilton Honors American Express Surpass
 • Marryott Bonoy کارت JetBlue Plus
 • امضاء ویزای هواپیمایی آلاسکا
 • کارت اکتشاف یونایتد
 • کارت اعتباری Delta Reserve® از American Express
 • کارت اعتباری پلاتین Delta SkyMiles از American Express
 • کارت اعتباری دلتا SkyMiles® از American Express

یادداشت در مورد کارت های اعتباری هواپیمایی

پس از بازگشت به عقب و قابل توجهی ، ما تصمیم گرفتیم که بهترین کارت اعتباری هواپیمایی را به عنوان بخشی از این لیست توصیه نمی کنیم. پنج کارت مسافرتی که در بالا به آنها اشاره گردیده است ، به شما در کل می توانند ارزش بازخرید امتیاز را به دست آورند و بیشتر اوقات به عنوان کارت مسافرتی اصلی بهترین گزینه شما خواهند بود ، زیرا از انواع خطوط هوایی امتیاز کسب می کنید. با این حال برخی از کارتهای اعتباری هواپیمایی می توانند برای برخی از عادت های خرج کردن ، مانند افرادی که همیشه با یک شرکت هواپیمایی پرواز می کنند و معمولاً کیف های خود را چک می کنند ، بسیار با ارزش باشند و بنابراین می توانند برای برخی از کاربران ، هزینه کم سالانه آنها (معمولاً کمتر از ۱۰۰ دلار) باشند.

انتخاب بهترین کارت اعتباری هواپیمایی (با مارک تجاری یا غیره) مبتنی بر وفاداری شما به هر هواپیمایی خاص است. مقادیر قدرت پردازش مانند سوار گردیدن با اولویت ، ارتقاء صندلی ، دسترسی به سالن و وضعیت هواپیمایی بسته به اینکه به کدام شرکت هواپیمایی وفادار هستید و چند بار با آنها سفر می کنید ، متفاوت است. در بسیاری موارد ، کارتهای اعتباری هواپیمایی براساس آن انتخاب می شوند که خطوط هوایی مراکز مستقر در فرودگاه اطراف شما مستقر هستند.

حتی اگر برای همه پروازهای خود به یک شرکت هواپیمایی بچسبید ، کارت های شرکت مارک تجاری هنگام کار با استخراج ارزش مشکل دارند. به عنوان مثال Virgin Atlantic Elite Mastercard از بانک مرکزی آمریكا ۳X Virgin Club Flying Club مایل را برای خریدهای Virgin ارائه می دهد ، و ۱٫۵X Flying Club مایل را برای سایر خریدها نشان می دهد. با توجه به جدیدترین امتیاز حداکثر The Points Guy 1.5 سنت در هر مایل ، این بدان معناست که می توانید ۴٫۵٪ از خرید Virgin را دریافت کنید و ۲٫۵٪ را از هر چیز دیگر ، هنگام به حداکثر رساندن ارزش آن امتیازها بدست آورید. . با توجه به مشکل در یافتن رستگاری کامل برای یک پرواز خاص ، ما انتظار نداریم که بسیاری از کاربران هر بار ارزش رستگاری را به حداکثر برسانند.

این نرخ پاداش مناسب است ، اما به یاد داشته باشید که فقط می توانید آن مایل ها را در لیست کوتاه شرکای هواپیمایی بخرید ، و به ندرت ارزش بازخرید بالایی را خواهید داشت. همچنین بهترین بازخریدها اغلب پروازهای بین قاره ای در تجارت یا کلاس اول است ، مانند رزرو بلیط سفر ۴۰۰۰ دلاری به مبلغ ۲،۰۰۰ دلار ، که برای بسیاری از مصرف کنندگان آمریکایی قیمت خوبی است اما مناسب نیست. سرانجام ، از آنجا که هنگام پرواز با آن شرکت هواپیمایی خاص ، فقط می توانید بالاترین نرخ پاداش (۳ برابر) را بدست آورید ، می توانید از طریق شکار معامله هزینه بیشتری را برای پروازهای خاص هزینه کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید از LAX به NYC بروید و ۱۰۰ دلار بیشتر برای پرواز در خط هوایی مورد علاقه خود هزینه کنید ، بخش قابل توجهی از ارزش پاداش های شما را فدا می کنید.

تمام آنچه گفته گردید ، اگر چندین بار در ماه با همان هواپیمایی پرواز کنید ، ارتقاء وضعیت را با یک شرکت هواپیمایی خاص ارزیابی کنید و به طور بالقوه می توانید با پروازهای طولانی تر یا کابین های طبقه بالا ، مقدار بازخرید را به حداکثر برسانید ، کارت اعتباری هواپیمایی می تواند باگردید. گزینه خوبی برای شما آنها همچنین می توانند برای آگهی های وفاداری گاه به گاه که مایل به دیدن هزینه چمدان چک گردیده هستند ، مفید باشند (کیف های چک گردیده رایگان یک کارت هواپیمایی مشترک هستند) ، اما تنها در مواقعی که پرواز نمی شوند ، به اندازه کافی پرواز می کنند تا بتوانند هزینه بالایی از سفر حق بیمه را توجیه کنند. کارت سناریوهایی نیز وجود دارد که داشتن کارت هواپیمایی و کارت بدون مارک در آن منطقی است ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که به هزینه های سالانه توجه می کنید و هرگز اجازه نمی دهید امتیاز یا مایل تمام شود.

یادداشت در مورد کارت های اعتباری هتل

کارت های اعتباری هتل به طور مشابه با کارت های هواپیمایی کار می کنند به این دلیل که بهترین ارزش پاداش شما هنگام خرید با آن زنجیره هتل می آید ، و گزینه های بازخرید شما محدود است. مانند کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی ، ما یک کارت اعتباری در هتل را از دیگری پیشنهاد نمی کنیم و معتقدیم که بهترین کارت های اعتباری پاداش های ذکر گردیده در بالا ، در اکثر سناریوها از کارتهای مشترک برند استفاده می کنند. با این وجود ، اگر همیشه اقامت هتل خود را با یک هتل زنجیره ای رزرو می کنید ، می تواند به کارتهای موجود توجه کند.

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهایی که می توان با کارتهای هتل ذکر کرد این است که ارزش امتیازات آنها نسبت به نقاط هواپیمایی یا مایل تفاوت دارد. به عنوان مثال ، امتیازهای Hilton Honors در پایان عالی فقط ۶،۶ سنت ارزش دارد ، بنابراین حتی اگر کارت های اعتباری Hilton Honors دارای جوایز بالایی هستند ، ارزش آن جوایز کمتر از امتیازات Chase Ultimate Rewards است ، امتیازات اعطای عضویت در American Express Membership ، یا مایل هواپیمایی.

اما برای کسانی که می خواهند یک وضعیت را ارتقاء دهند (که معمولاً همراه با جعبه هایی مانند صبحانه رایگان و ارتقاء اتاق) با یک هتل است بدون نیاز به هزینه بالاتر از آستانه استاندارد ، کارت اعتباری با مارک تجاری پیشرفت شما را تسریع می کند و به شما کمک می کند تا با هزینه کمتری به وضعیت بالاتری با زنجیره دست پیدا کنید. فقط بخاطر داشته باشید که شما در واقع برای آن ارتقاء به روشی متفاوت پرداخت می کنید و با استفاده از کارت اعتباری سفر دیگری ، می توانید ارزش هزینه را فدای کنید.

در مورد APR چیست؟

APR درصد نرخ سالانه را نشان می دهد ، و این میزان بهره ای است که در طول سال به هر میزان تعادل در کارت اعتباری خود می پردازید. با توجه به اینکه ما به گردیدت توصیه می کنیم تا هر ماه تعادل کارت اعتباری خود را پرداخت کنید ، هنگام ارزیابی کارت های اعتباری پاداش خیلی دقیق به APR نگاه نمی کنیم.

اگر در پرداخت هر ماه مانده حساب اعتباری خود مشکلی دارید ، با کارتهایی شروع کنید که یک APR کم دارند و نگران پاداش نیستید. هر پاداشی که شما ایجاد می کنید – خواه با پرداخت پول و یا پاداش سفر یا در غیر این صورت – با پرداخت بهره هرماه به سرعت ناپدید می شود. همچنین ، به یاد داشته باشید که در حالی که برخی از کارت های اعتباری با پاداش ، یک APR مقدماتی را برای سال اول ، معمولاً ۰٪ ارائه می دهند ، دسته بندی سفر به طور معمول انجام نمی شود.

انواع دیگر کارتهایی که باید در نظر بگیرید

اگر حداقل هزینه توصیه گردیده برای هر یک از گزینه های کارت اعتباری فوق را برآورده نمی کنید ، می توانید به جای اعتبار سفر کارت اعتباری برگشت پول نقد را در نظر بگیرید. کارت کارتهای اعتباری وجه نقدی پاداش را در قالب اعتبار صورت حساب یا وجه نقد ارائه می دهند. این کارتهای نسبتاً آسان و دارای پاداش در محدوده عمومی ۱٫۵ تا ۳ درصد ، اغلب بدون هزینه سالانه هستند. آنها همچنین پاداش های ورود به سیستم را ارائه می دهند ، معمولاً به صورت مبلغ مشخصی پس از آستانه خرج در چند ماه اول.

انواع دیگر کارت ها بیشتر به موقعیت های خاص ، مانند کارت های انتقال مانده تعلق دارند اگر شما نیاز به “ساخت مجدد” بدهی کارت اعتباری خود دارید ، کارت های اعتباری مانند کارت های اعتباری ایمن اگر نمره اعتباری کم دارید یا خیر. اعتبار ، کارتهای اعتباری کم APR در صورتی که هر ماه سختی را برای پرداخت صورت حساب خود پرداخت کنید ، یا کارتهای اعتباری دانشجویی برای کسانی که دانشجوی تمام وقت یا نیمه وقت هستند.

سلب مسئولیت: اطلاعات مندرج در این مقاله از جمله ویژگی های برنامه پاداش ، هزینه برنامه و اعتبار از طریق کارت های اعتباری برای اعمال چنین برنامه هایی ، ممکن است گاه به گاه تغییر کند و بدون ضمانت ارائه شود. هنگام ارزیابی پیشنهادات ، لطفاً وب سایت ارائه دهنده کارت اعتباری را بررسی کرده و شرایط و شرایط آن را برای جدیدترین پیشنهادات و اطلاعات بررسی کنید. عقاید بیان گردیده در اینجا تنها نویسنده است ، و نه هیچ گونه بانکی ، صادر کننده کارت اعتباری ، هتل ، هواپیمایی یا نهادهای دیگر. این محتوا توسط هیچ یک از نهادهای موجود در پست مورد بررسی ، تأیید یا تأیید قرار نگرفته است.

نظرات در مورد این مقاله توسط تبلیغ کننده بانکی ارائه و یا سفارش داده نگردیده است. پاسخ ها توسط آگهی دهنده بانکی مورد بررسی ، تأیید یا قرار دیگری قرار نگرفته است. این وظیفه تبلیغ کننده بانکی نیست که اطمینان به همه پست ها و یا سوالات پاسخ داده شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت