پوشش زنده زومیت از رویداد ایرانسل؛ دسترسی ۱۰۳۴ روستا به شبکۀ ملی اطلاعات

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مراسم «رونمایی از دسترسی ۱۰۳۴ روستا به شبکۀ ملی اطلاعات»، روز شنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۹، با حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیأت همراه، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و معاونان و مدیران ارگردید ایرانسل، ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مراسم «رونمایی از دسترسی ۱۰۳۴ روستا به شبکۀ ملی اطلاعات»، روز شنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۹، با حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیأت همراه، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و معاونان و مدیران ارگردید ایرانسل، در آمفی تئاتر ساختمان مرکزی ایرانسل و نیز با حضور آنلاین استانداران کهگیلویه و بویراحمد و کردستان و جمعی از نمایندگان مردم دو استان در مجلس شورای اسلامی، برگزار می‌شود.

در این مراسم قرار است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سایت‌های مخابراتی ایرانسل را برقراری ارتباط آنلاین با دو روستای «شهنیز» در استان کهگیلویه و بویراحمد و «گلانه» در استان کردستان به عنوان نمونه‌هایی از ۱۰۳۴ روستا، افتتاح کند.

باید اشاره کنیم که با اضافه گردیدن روستای شهنیز و گلانه، تعداد روستاهای تحت پوشش شبکه‌ی ایرانسل به ۱۷۶۴۴ روستا خواهد رسید. در این مراسم، مدیرعامل ایرانسل، از آخرین اقدامات این شرکت در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات دیجیتال را شرح می‌دهد. دسترسی این روستاها به شبکۀ ملی اطلاعات که از طریق سرمایه‌گذاری مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایرانسل انجام گردیده است، با ایجاد امکان استفادۀ ساکنان این روستاها از جدیدترین خدمات دیجیتال، زمینۀ بهبود کیفیت کسب و کار و زندگی در این مناطق را فراهم می‌کند.

زومیت طبق روال گذشته‌ی خود با حضور در این رویداد، پوشش زنده‌ای از آن خواهد داشت و مهم‌ترین خبرهای مربوط به آن را در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد داد. با زومیت همراه باشید:منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت