کنسرو ویروس ، تأخیر ، تغییر: Computex ، نمایشگاه ایالت آیووا و موارد دیگر

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1212083286

رویدادهای مهم به دلیل نگرانی های مربوط به COVID-19 بسته می شوند.


ازرا شاو / گتی ایماژ

برای به روزترین اخبار و اطلاعات در مورد همه گیر کروناویروس ، به وب سایت WHO WHO مراجعه کنید.

همه گیر coronavirus همچنان ویران می کند. از آنجا که به مردم دستور داده می شود در خانه بمانند و از تماس با دیگران خودداری کنند ، آبشارهای لغو و تعویقات حوادث مهم را از تقویم پاک کرده است.

دیزنی لند و دنیای دیزنی بسته هستند. فیلم های جیمز باند تا بلد بیوه به تعویق افتاد. رویدادهای بزرگی مانند SXSW ، نمایش بازی E3 ، نمایشگاه های اتومبیل ژنو و دیترویت و کنگره جهانی موبایل تمام گردیده است. Coachella ، جشنواره فیلم کن و مسابقه یوروویژن مسابقه یوروویژن برنده گردیده اند. NBA NBA فصل لیگ خود را به حالت تعلیق درآورد ، مانند لیگ های ورزشی دیگر. فرمول یک و ویمبلدون هم خاموش هستند.

آخرین رویدادهای مهم که باید تحت تأثیر قرار گیرد: کنفرانس های حضوری برای Defcon و Gamescom ، و همچنین کنوانسیون پخش بین المللی در آمستردام. رویدادهای تابستانی سالانه مانند نمایشگاه ایالتی آیووا ، لولاپالوزوازا و طعم شیکاگو نیز امسال خاتمه یافته اند.

در اینجا چگونگی شیوع شیوع آن با تعویق ، لغو و بسته گردیدن زندگی ما تأثیر می گذارد.

مسابقات ورزشی

 http: //www.cnet.com/roulette19659033 مدتها بازی: </span><br />
            <span class= تماشای این:

واکسن ها ، آزمایش های آنتی بادی ، درمان ها: علوم …۶:۰۲

رویدادهای سیاسی

 • ویسکانسین اولیه در ۶ آوریل ، توونی اورز را امضا کرد. ] دستورالعمل اجرایی رأی دادن حضوری برای انتخابات ۷ آوریل ، که به ژوئن منتقل گردید. دیوان عالی کشور پیشنهاد را مسدود کرد. دادگاه عالی آمریكا همچنین حكم دادگاه پایین را معكوس كرد و به رأی دهندگان زمان بیشتری برای برگرداندن رأی نامه های نامه از طریق نامه داد.
 • کنوانسیون ملی دموکراتیک در ۲ آوریل ، کنوانسیون ملی دموکرات از اواسط ژوئیه به هفته ۱۷ اوت بازگشت . هنوز هم قرار است در میلواکی ، ویسکانسین برگزار شود.
 • راهپیمایی نامزدهای ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن و برنی سندرز تظاهرات را لغو کردند که منجر به انتخابات اولیه در چندین ایالت گردید.
 • مریلند ابتدایی در ۱۷ مارس ، مریلند ابتدایی ریاست جمهوری و کنگره را تا ۲ ژوئن به تعویق انداخت. این در ابتدا برای ۲۸ آوریل تعیین گردیده بود.
 • اوهایو در ۱۶ مارس ، اوهایو فرماندار دستور داد كه محل هاي رأي دهي بسته شود ، فقط يك روز جلوتر از مقدمات رياست جمهوري ايالت. پیش بینی می شود مقدمات اصلی اوهایو در ۲ ژوئن برگزار شود.
 • لوئیزیانا اولیه در ۱۳ مارس ، لوئیزیانا ابتدایی ریاست جمهوری خود را به تعویق انداخت ، که در ابتدا برای ۴ آوریل ، تا ۲۰ ژوئن تعیین گردیده بود. ۱۴ آوریل ، جان دولت اد ادواردز بار دیگر انتخابات را به ۱۱ ژوئیه عقب انداخت.

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی:
تماشای این: [۱۹۶۵۹۰۳۵] قفل گردیدن کورون ویروس: چرا فاصله اجتماعی زندگی را نجات می دهد۵:۴۱

وقایع فرهنگی و مؤسسات

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت