HBO در حال خلاص شدن از شر HBO Go است ، و از آنجا که HBO Max زنده است ، HBO Max را تغییر نام داد

2020-06-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Game-of Thrones-Season-8-Episode-6-Drogon-spits-fire

HBO Max ، که فهرست کامل لیست Game of Thrones است ، در تاریخ ۲۷ ماه مه راه اندازی گردید.


HBO

HBO Max ، هنگامی که دو هفته پیش به عنوان یک برنامه جدید وارد برنامه گردید تا HBO را با برنامه نویسی اضافی پخش کند ، همچنین سردرگمی در مورد چگونگی سازگاری سرویس پخش جدید با دو برنامه موجود این شرکت ایجاد کرد.

در اقدامی برای ساده سازی امور ، شرکت مادر HBO – AT&T WarnerMedia – جمعه گفت که برنامه HBO Go خود را از ۳۱ ژوئیه بازنشسته خواهد کرد. برنامه HBO Max “به طور گسترده توزیع گردیده است”. برنامه HBO Now به همین ترتیب باقی خواهد ماند به جز این که برنامه فقط به HBO تغییر نام می یابد.

HBO Go اولین برنامه پخش شبکه است که به مشترکین منظم HBO pay-TV می پردازد. از طریق اینترنت. HBO Now برنامه استریم مستقل کانال است که به افراد امکان می دهد HBO را بدون هیچگونه بسته نرم افزاری دیگر با تلویزیون پولی به اشتراک بگذارند و پخش کنند.

پس از اتمام تغییرات ، این شرکت به جای سه نسخه فعلی خود دارای دو برنامه جریان – HBO Max و HBO است.

اما خلاص گردیدن از شر HBO Go برای افرادی که به آن برنامه اعتماد می کنند سؤالاتی ایجاد می کند. برنامه این شرکت برای غروب آفتاب HBO Go بر اساس این فرض است که HBO Max “به طور گسترده” به عنوان جایگزینی برای آن توزیع می شود ، اما HBO Max در دستگاه های مهم: Roku و Fire TV آمازون مفقود است. Roku یا Amazon Fire TV با هم نمایانگر یک چشم انداز ۷۰٪ دستگاه های جریان در ایالات متحده هستند .

وارنر مدیا تاکنون نتوانسته است از HBO Max برای پشتیبانی از Hoku Max ، معامله هایی را با Roku و Amazon انجام دهد. پس از بازنشستگی HBO Go ، هرکسی که از HBO Go روی Roku یا Fire TV استفاده می کند تا برنامه نویسی HBO را پخش کند ، شانس ندارد. برای تماشای تلویزیون ها ، این مشترکین تلویزیون پولی HBO باید در صورت امکان و بدون جایگزین جریان ، HBO را از طریق ارائه دهنده pay-TV در تلویزیون های خود تماشا کنند.

“اکثریت بزرگ استفاده HBO Go روی سیستم عامل هایی اتفاق می افتد. ما معاملات HBO Max در حال حاضر وجود دارد. “و سخنگوی HBO Max گفت. “در حالی که ما هنوز یک توافق توزیع با آمازون یا روکو نداریم ، ما همچنان متعهد هستیم که HBO Max را در هر سکوی ممکن برای هر تعداد بیشتری از بینندگان در دسترس قرار دهیم.”

نه روکو و نه آمازون بلافاصله به پیام هایی که به دنبال اظهار نظر بودند پاسخ دادند.


در حال پخش:
تماشای این:

HBO Max: چگونه می توان آن را دریافت کرد۴:۲۴

HBO Max یکی از شرکت کنندگان نهایی در جنگ های به اصطلاح است ، یک پنجره هفت ماهه که غول های رسانه ای و تایتان های فناوری در حال آزاد سازی سرویس های جدید جریان برای به دست آوردن نتفلیکس هستند. این نبردهای رقابتی – تازه کارهایی مانند HBO Max ، Disney Plus و NBCUniversal's طاووس در برابر وزنه های سنگین مانند Netflix و Amazon Prime Video – شركتهای عظیمی را برانگیختند. صدها میلیون دلار به امید شکل دادن به آینده تلویزیون.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher