بهترین تحویل غذای سگ برای سال ۲۰۲۰: پت پلیت ، جویدنی ، BarkBox ، اولی و بیشتر

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

حتی اگر محدودیت های قفل قفل بعد از ماه ها قرنطینه coronavirus کرنش ویروس در نزدیکی شما شروع شود ، بسیاری از آنها هنوز هم به تحویل مواد غذایی و سایر خدمات تحویل غذا تکیه می کنند. ] به منظور به حداقل رساندن مسافرت به فروشگاه و ماندن در سمت امن. اگر صاحب سگ هستید ، این لیست از بهترین گزینه های تحویل غذای سگ باید به شما کمک کند خدمات باکیفیتی را پیدا کنید که مخصوص نیازهای حیوان خانگی شما باگردید که می تواند مستقیماً به درب شما ارسال شود.

ادامه مطلب: سگ لذیذ رفتار می کند ، ما می خواهیم کاملاً از نیش

دزدکی کنیم.

اما به عنوان یک پدر و مادر سگ ، کدام یک را انتخاب کنید؟ ما مرتباً این لیست را به روز می کنیم ، و ما فقط در مورد اینکه یک پدر و مادر حیوان خانگی از کباب خشک تحویل داده گردیده از شرکت های مواد غذایی حیوان خانگی صحبت نمی کند صحبت می کنیم. این خدمات تحویل غذا سگ متناسب با نیازهای غذایی شفیره شما است. به عنوان مثال ، آیا آنها به رژیم خام احتیاج دارند؟ غذای بدون غلات؟ غذای مرطوب؟ غذای خشک؟ آیا برای توله سگ یا سگ بزرگسال نیاز به غذا دارید؟ آیا می خواهید غذای سگ خانگی [فیدو را سرو کنید ؟ آیا او سیب زمینی شیرین را دوست دارد؟ آیا برنج قهوه ای اشکالی ندارد؟ آیا روغن ماهی در مواد غذایی وجود دارد؟ اینها همه عواملی است که این سرویس ها می توانند به آن بپردازند. اگر می خواهید مواد غذایی متناسب با نیازهای کودک خز شما را پیدا کنید ، ما قصد داریم آن را برای شما تجزیه کنیم. و ما از شما خواهش می کنیم که به دقت نگاه کنید ، زیرا بسیاری از آنها ، از جمله Spot و Tango و NomNomNow ، دارای تخفیف های سفارش مرتبه اول – شما می توانید ۳۰٪ تخفیف دریافت کنید سبد خرید شما این غذای سگ زیاد است!

 • Spot and Tango : تحویل غذای سگ تازه ، دسته کوچک و آماده خدمت
 • نام نام : غذای تازه و مقرون به صرفه برای سگ ها و گربه ها
 • Pet Plate : آماده- غذا برای سگ ها
 • Chewy : autoshipping و خدمات بی نظیر مشتری
 • The Farmer's Dog : غذای انسانی ، متناسب با سگ شخصی شما
 • Smalls : تازه غذای پخته گردیده برای گربه ها
 • PetFlow : autoship کردن غذاهای مورد علاقه حیوان خانگی خود
 • Ollie : برنامه های غذایی با غذاهای متناسب با سگ های خاص
 • BarkBox : مجموعه ماهانه ماهیانه از اسباب بازی ها و رفتارهای مربوط به سگ شما.
 • Super Chewer : BarkBox برای سگهایی که روی اسباب بازیها سخت هستند
 • بسته های قلدر : تحویل ماهانه میله های قلع و بوی کم بو
 • PupJoy : رفتارهای سالم و اسباب بازی های ارائه گردیده هر ماه BoxDog : جعبه های سفارشی و سرنشین دار ، سگ دستباف ، اسباب بازی و اسباب بازی

Read m سنگ معدن: سگهای شما می توانند از این رفتارهای کباب تابستانی با شما لذت ببرند

گری جرارد اوتن / اسپات و تانگو

برای والدین حیوانات اهلی که همه چیز در مورد غذاهای سفره ای به سفره و بهداشت و سلامتی سگ خود هستند ، ممکن است لکه و تانگو یک ماده غذایی مناسب باگردید. غذای سگ درجه یک انسان از مواد تازه محلی محلی در نیویورک و در دسته های کوچک و فاقد مواد افزودنی مصنوعی ، مواد نگهدارنده یا پرکننده مواد غذایی تهیه می شود. دستور العمل های تحویل غذای تازه سگ توسط متخصصان تغذیه دامپزشکی تهیه و در بسته های پیش بینی گردیده (تعیین گردیده توسط سن ، وزن و سبک زندگی سگ شما) که خلاء برای طراوت دارند ، ارائه می شود. غذای سگ منجمد می شود و فقط لازم است قبل از غذا یخ زده شود. شما می توانید ۵۰٪ تخفیف از سفارش اول غذای سگ خود بگیرید و یک دوره آزمایشی دو هفته ای را برای آزمایش اینکه آیا این سرویس تحویل وعده غذایی برای شما کار می کند ، داشته باشید. اگر تصمیم دارید که در آن دوره کنسل کنید ، پول خود را پس می دهید.

فرکانس و قیمت گذاری : تحویل هفتگی. بسته به سن ، وزن و نژاد سگ شما ۲ دلار در هر وعده غذایی و بالاتر است. شما می توانید ۵۰٪ تخفیف در اولین جعبه خود را با کد تبلیغی بگیرید CNET50 .

کاملاً جهانی پذیرفته گردیده است که غذای تازه برای شما از غذای فرآوری گردیده بهتر است و بسیاری از دارندگان حیوانات خانگی معتقدند که این ماده در مورد غذاهای حیوان خانگی نیز صادق است. اگر ترجیح می دهید از غذاهای تازه و تازه به دوستان خزدار خود تغذیه کنید ، نام نوم نزدیکترین کسی است که می توانید به غذاهای خانگی برسید. این شرکت غذاهای خانگی تازه و کاملاً تازه تهیه گردیده از مواد با کیفیت رستوران و متناسب با اندازه ، سن و وزن حیوان خانگی شما را برای شما ارسال می کند. در حال حاضر چهار دستور العمل برای سگ ها و دو مورد برای گربه ها ، و همچنین مکمل ها و معالجات ارائه می شود.

فرکانس و قیمت گذاری: تحویل های هفتگی ، دو هفته یا ماهانه. بسته به اندازه سگ ، ماهانه ۹۶ تا ۳۲۸ دلار در ماه برای سگها ، و ۲۴۵ تا ۲۵۶ دلار در ماه برای گربه ها. در اولین سفارش خود ۲۰٪ صرفه جویی کنید.

تعادل بخشی اساسی از هر رژیم است – از جمله رژیم سگ شما! به همین دلیل پت پلات دستور العمل های متعادل غذایی سگ را با تمام مواد مغذی مناسب برای یک رژیم غذایی مناسب ، طراحی گردیده توسط وتها ارائه می دهد. این شرکت از گوشت و غذای تازه USDA برای ایجاد وعده های غذایی از پیش آماده گردیده برای تغذیه سگ خود استفاده می کند ، بنابراین همه والدین حیوان خانگی باید این کار را انجام دهند که ظرف را باز کرده و مواد غذایی را برای سگشان بچینند. چهار دستور غذای تازه مختلف وجود دارد – مرغ ، گوشت گاو ، بوقلمون و گوسفند – و حتی اگر سگ شما نسبت به غذای سرد احمق است می توانید غذا را در مایکروویو گرم کنید.

فرکانس و قیمت گذاری: تحویل هفتگی ؛ بسته به سلامتی ، سن ، وزن و نژاد سگ شما ۲٫۵۰ تا ۱۹ دلار در روز است. ۳۰٪ تخفیف در اولین سفارش خود را در زمان پرداخت صرفه جویی کنید.

Chewy در اصل آمازون محصولات حیوانات اهلی است. این خرده فروش آنلاین انواع مختلفی از مواد غذایی و لوازم دیگر را برای انواع حیوانات ، از گربه ها و سگها گرفته تا خزندگان و اسب ها حمل می کند و وقتی به حمل و نقل خودکار مواد غذایی حیوان خانگی خود بروید ، ۵٪ پس انداز خواهید کرد. ۱۰٪ در مارک های انتخاب گردیده. بنابراین دیگر نگرانی در مورد فرار از کباب وجود ندارد – یا پدهای کوچک ، داروهای ضدعفونی یا هر چیز دیگری. بعلاوه ، Chewy به دلیل خدمات عالی مشتری خود ، که ۲۴/۷ در دسترس است شناخته گردیده است.

فرکانس و قیمت گذاری: فرکانس خود را انتخاب کنید. قیمت گذاری بستگی به محصولاتی دارد که سفارش می دهید. ۳۰٪ تخفیف را برای اولین بار سفارش دهید.

سگ ها نیازهای غذایی منحصر به فردی دارند – شما به همان مقدار غذای سگ هایی که یک نیوفاند لند می خورید ، به یک Chihuahua تغذیه نمی کنید. به همین دلیل The Farmer's Dog بر اساس نژاد ، سن ، میزان فعالیت ، وزن و حساسیت ایده آل ، سگ شما پروفایل و رژیم غذایی شخصی ایجاد می کند و طبق برنامه مورد نیاز برنامه غذایی سگ شما را تنظیم می کند. سگ Farmer's Dog برای ایجاد وعده های غذایی آسان و آماده برای استفاده از مواد غذایی درجه یک انسان (مانند دانه چیا و روغن ماهی) استفاده می کند – تنها کاری که باید انجام دهید این است که بسته را باز کنید و اجازه دهید تا شاخک شما در غذای سگ ها حفر شود. [۱۹۶۵۹۰۳۴] فرکانس و قیمت گذاری: فرکانس ایده آل خود را برای تهیه غذا در هر نقطه بین هر دو تا ۱۲ هفته انتخاب کنید. هفته ای ۱۶ تا ۹۰ دلار براساس اندازه سگ. سگ Farmer's 50٪ تخفیف از اولین خرید شما را نیز ارائه می دهد.

گربه ها نیز سزاوار غذای تازه و با کیفیت هستند! اگر شما یک صاحب قلعه کشی افتخار هستید ، ممکن است Smalls را دوست داشته باشید ، که یکی از معدود خدمات تحویل غذا برای حیوانات خانگی است که صرفاً با بچه گربه های موجود در آنجا پذیرایی می کند. Smalls از مواد تازه و با کیفیت بالا که به راحتی پخته می شود برای ایجاد غذای گربه طبیعی و بدون غلات استفاده می کند. همچنین ممکن است غذای خانگی باگردید. این شرکت حتی با انتقال گربه خود به وعده های غذایی خود ، شما را مربی می کند و اگر گربه شما بینی خود را در غذا بچگردید ، بازپرداخت کاملی را ارائه می دهد (همانطور که گربه ها مناسب هستند).

فرکانس و قیمت گذاری: فرکانس خود را در هر جایی انتخاب کنید. بین هفتگی و هر شش هفته؛ هر روز برای هر گربه ۲ تا ۳٫۵۰ دلار.

PetFlow مانند Chewy ، یک بازار آنلاین است که به تمام حیوانات خانگی ، و نه فقط غذا اختصاص داده گردیده است. این باعث می شود گربه و سگ “والدین حیوانات اهلی” گربه شوند ، و می توانید کالاهایی را که به طور خودکار در یک برنامه تکراری برای شما ارسال می شود ، انتخاب کنید تا هرگز با مصرف مواد غذایی ، معالجه و سایر وسایل کم مصرف نشوید. تمام مارک های مورد علاقه خود را از مواد غذایی خشک ، کنسرو و سایر محصولات حیوانات اهلی دریافت کنید. به علاوه ، برای هر سفارش ارسال گردیده ، PetFlow یک کاسه غذا به پناهگاه های حیوانات اهدا می کند ، بنابراین این یک خرید است که می توانید در آن احساس خوبی داشته باشید.

فرکانس و قیمت گذاری: فرکانس ایده آل خود را در هر دو تا ۱۶ هفته در هر نقطه انتخاب کنید. قیمت به محصولاتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. سعی کنید آن را با ۲۵٪ تخفیف در سفارش اول خود انجام دهید.

اولی یکی دیگر از گزینه های محبوب وعده های غذایی تازه سگ است که به رژیم سگ شما و نیازهای فردی پذیرفته می شود. این یک توصیه بخشی را بر اساس سن ، وزن و غیره سگ شما ارائه می دهد ، و شما از چهار دستور تهیه گردیده دامپزشکی تهیه گردیده با گوشت ، سبزیجات و مکمل های تازه ، با درجه انسانی استفاده می کنید. اوه ، و رفتارهای سگ سالم نیز ارائه می دهد!

فرکانس و قیمت گذاری: دو هفته یا ماهانه. ۹ تا ۴۲ دلار در هفته. ۵۰٪ تخفیف در اولین جعبه خود را دریافت کنید.

BarkBox

دوست دارید سگ خود را درمان کنید؟ این مجموعه ماهانه اسباب بازی ها و رفتارها برای هر دو شما یک سورپرایز جالب است. در هر جعبه ، شما دو اسباب بازی ، دو کیسه چرمی با اندازه کامل و جویدنی تهیه خواهید کرد که همگی در آمریکا یا کانادا ساخته گردیده اند. هیچ یک از داروهای حاوی گندم ، ذرت یا سویا نیست و اگر سگ شما آلرژی غذایی دارد ، می توانید جعبه ای را انتخاب کنید که عاری از بوقلمون ، مرغ و گوشت گاو باگردید. اگر با نمایندگی خدمات مشتری گپ بزنید ، سفارشی سازی بیشتر در دسترس است. اگر سگ شما روی اسباب بازی ها سخت است ، ممکن است بخواهید به گزینه Super Chewer در زیر ارتقا دهید ، اما در هر صورت ، یک جایزه جالب دیگر این است که این شرکت برای دوستان شما یک هدیه تولد بفرستد – زیرا واقعاً نمی توانید سگ خود را بیش از حد خراب کنید.

قرارداد ویژه: هنگامی که سفارش خود را به اشتراک چند ماهه می دهید ، اولین جعبه خود را به صورت رایگان دو برابر کنید.

فرکانس و قیمت گذاری: تحویل ماهانه. بسته به مدت زمان اشتراک ، ۲۲ تا ۲۹ دلار در هر ماه بستگی دارد.

BarkBox

برای سگ هایی که واقعاً با قلاب های قلدر ، استخوان ها و اسباب بازی ها به شهر می روند ، سوپر Chewer BarkBox راهی عالی برای درمان آنها با هر نوع شگفتی در هر ماه است. شما دو اسباب بازی طراحی گردیده توسط BarkBox را برای فوق العاده بودن و جالب بودن سگ خود دریافت می کنید (هیچ چیز پر از کرکی برای نگرانی در مورد آن وجود ندارد) ، دو نوع جویدنی طولانی مدت و دو کیسه درمان کامل در هر ماه. همانطور که در جعبه معمولی ، همیشه یک موضوع سرگرم کننده وجود دارد (مانند شوالیه های میز گردی) و در صورت نیاز می توانید گزینه حساسیت به آلرژی را انتخاب کنید. با اشتراک فوق العاده Chewer ، اگر سگ شما موفق به از بین بردن یک اسباب بازی شود ، BarkBox بدون پرداخت هزینه و بدون سوالی جایگزینی رایگان برای شما ارسال می کند.

فرکانس و قیمت گذاری: تحویل ماهانه. بسته به مدت زمان اشتراک ، ماهانه ۲۹ تا ۳۹ دلار در هر ماه.

قلع و قمع قلاب مورد علاقه بسیاری از صاحبان سگ ها است ، زیرا آنها توله سگ ها ساعت ها مشغول نگه داشتن هستند و هضم آن راحت تر از خام فروشی است. بسته های Bully Bundles اطمینان حاصل خواهد کرد که شما همیشه میله های اضافی زیادی را در دست دارید ، زیرا تحویل ماهیانه ۱۰۰٪ چوب گوشت گاو را برای شما می فرستد ، و از آنجا که محصول آن تازه و طولانی تر پخته می شود ، میله ها بوی بد دیگر محصولات محبوب نمی دهند. . شما می توانید بین ۶ تا ۱۲ اینچ قلاب قلع و قهوه و هر کدام را که می خواهید در هر ماه انتخاب کنید – در هر نقطه از شش تا ۶۰٫

فرکانس و قیمت گذاری: ماهانه؛ بسته به اندازه و مقدار ، ۱۵ تا ۱۰۰ دلار است.

سگ ها تقریباً با شادی مترادف هستند ، بنابراین مناسب است که این جعبه اشتراک را PupJoy بنامیم. این شما را دوستانه ، رفتارهای سالم ، جویدنی و اسباب بازی برای دوست خزدار خود برای شما ارسال می کند و حتی اگر سگ شما دارای حساسیت غذایی است ، می توانید انتخاب محصول خود را سفارشی کنید ، یک “قدرت قدرتمند” است یا فقط اسباب بازی می خواهد.

فرکانس و قیمت گذاری: ماهانه؛ بسته به سفارشی سازی ۲۹ دلار و بالاتر.

BoxDog

از BoxDog به عنوان یک اشتراک از رفتارهای سرگرم کننده و لوازم جانبی برای کف چهار پا خود فکر کنید. جعبه ها ، که هر سه ماه یک بار به بازار می آیند ، حاوی چهار سطل تنقلات سگ دارویی ، دست ساز (کوکی ها ، جویدگان و موارد دیگر) ، یک مورد از محصولات مراقبت از پوست وگان و دو مورد از انتخاب شما از لیست وسایل دنده سگ ، اسباب بازی و اسباب بازی است. یکی از اسباب بازی های لاستیکی یا مخمل خواب دار ، کت های گرم سگ یا باند های شیک را انتخاب کنید.

فرکانس و قیمت گذاری: جعبه ها به صورت سه ماهه در می آیند و هر مبلغ ۳۹٫۹۹ دلار شروع می شوند اما می توانید یک اسباب بازی یا یک قطعه پوشاک سگ را فقط با ۱۰ دلار در هر جعبه اضافه کنید.


اکنون بازی:
تماشای این:

آموزش سگ ها در دوره عادی جدید تغییر خواهد کرد۲۲:۱۷

این پست توسط کمری ربیدهو برای سایت خواهر CNET Chowhound نوشته گردیده است. این مقاله در سال گذشته منتشر گردید و با اطلاعات جدید به روز گردید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان مشاوره پزشکی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هر گونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا سایر ارائه دهنده خدمات صحیح مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com