دریافت روتر مش سه تکه Eero 2019 با قیمت ۱۹۹ دلار با قیمت رایگان Echo Dot

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 eero-mesh-router-promo

کریس مونرو / CNET

مسیریاب مش همه عصبانیت هستند. آنها مشکل قدیمی را برای چگونگی دریافت سیگنال جامد Wi-Fi در هر گره و شکاف یک خانه یا آپارتمان بزرگ حل می کنند. این روترهای چند واحدی مناطق بسیار بزرگتر از روترهای سنتی را پوشانده و بسیار مؤثرتر از تکرارکنندگان قدیمی عمل می کنند. شرکت Eero در سال ۲۰۱۶ تمام شوق شبکه مش را راه اندازی کرد و با وجود رقابت تعداد معدودی از شرکتها ، هنوز یکی از بهترین سیستمهای Wi-Fi مش را که می توانید خریداری کنید ، ارائه می دهد. هم اکنون می توانید سیستم روتر سه پکیج Eero را با مبلغ ۱۹۹ دلار با مبلغ ۲۹۹ دلار پایین دریافت کنید. و همراه با Echo Dot .

این سه بسته حداقل ۱۵۰ دلار کمتر از روتر مش سه لانه Nest Wifi مشابه ، و به اندازه ۵۰۰۰ فوت مربع را پوشش می دهد ، که تقریبا برای هر خانه کافی است. واحدهای ماهواره ای اضافی در دسترس هستند – کل سیستم ماژولار است – هر کدام با ۹۹ دلار. حتی به پایین ترین قیمتی که در این بسته دیده ایم نزدیک نیست. در واقع در طول تعطیلات تا حدود ۱۶۰ دلار فروخته گردیده است. اما این هنوز یک قیمت عالی است و شامل یک شخص آزاد است.

CNY's Ry Crist اخیراً سیستم جدید Eero را مرور کرد و عملکرد بسیار خوبی داشت. به قول رای ، “Eero یک انتخاب بسیار ایمن است و حتی ممکن است بسیار فوق العاده باگردید ، زیرا شما سه دستگاه را با دو بار کمتر از آشیانه لانه دریافت می کنید.”

این مقاله قبلاً منتشر گردیده است. با جدیدترین قیمت گذاری در این معاملات به روز گردیده است.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

Nest Wifi دستیار Google را در روتر شما قرار می دهد۳:۲۵


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در فیس بوک و توییتر Cheapskate را دنبال کنید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما بیابید و خریدهای بسیار بیشتری را در صفحه [معاملات CNET پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت