بهترین مانیتور فشار خون برای مصارف خانگی

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

خرید بهترین [مانیتورفشارخون ؟ خوش به حالت. هیچ وقت خیلی زود شروع به گرفتن یک سری قرائت آسان ، دقیق و [نظارت بر فشار خون] می کنید . یک مطالعه جدید در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق نشان داد که افرادی که فشار خون بالا دارند یا فشار خون بالا قبل از ۴۰ سالگی دارند ، در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی بعد از زندگی قرار دارند.

اما برای اینکه بدانید فشار خون بالا دارید ، باید یک سری اندازه گیری را با یک مانیتور دقیق خانگی انجام دهید. مگر در مواردی که یک متخصص حرفه ای باشید ، فشار خون ممکن است دقت مورد نظر را ارائه ندهد. حتی نام آن پیچیده است – به هر حال ، چه کسی می تواند بگوید اسفیگمومنومتر ؟ (به هر حال ، من در اولین آزمایش آن را امتحان کردم ، و به خودم افتخار می کنم).

به هر حال ، طبق انجمن قلب آمریکا ، اندازه گیری فشار خون به دو چیز بستگی دارد: به درستی اتصالات فشار خون (مانند مانیتور فشار خون بالا یا مچ دست) و اعتبار مستقل.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

Omron HeartGuide فشار خون را در ساعت مچی قرار می دهد۲:۵۸

در زیر هفت مانیتور فشار خون بالا و بازوی مچ دست وجود دارد ، که AHA AHA توصیه می کند فقط برای افرادی که نمی توانند در یک دکمه بازوی سنتی قرار گیرند.

علیرغم ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های با طیف وسیعی از قیمت ها ، هر یک از این دستگاه ها به طور مستقل در برابر یک یا چند مجموعه استانداردهای شناخته گردیده AHA برای ردیابی دقیق خواندن فشار خون تأیید گردیده اند. به عبارت دیگر ، مهم نیست که چه شکلی از نظارت را انتخاب کنید ، قلب شما از شما برای اندازه گیری دقیق تشکر خواهد کرد. و فراتر از خواندن فشار ، برخی از این دستگاه ها همچنین می توانند در ضربان قلب خود پیگیری کرده و در صورت ضربان قلب نامنظم به شما اطلاع دهند.

بیشتر بخوانید: بهترین دماسنجها برای سرماخوردگی و آنفولانزا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای AHA برای نظارت بر فشار خون در منزل ، این راهنما را به دو مراجعه کنید. موارد مهمی را که باید در دکمه فشار خون در منزل به دنبال باشید. این لیست ابتدا در سال گذشته منتشر گردید و در هنگام مرور محصولات جدید ، گهگاهی به روز می شود.

یادداشت سردبیران: این لیست توسط مشارکت كننده CNET دانیلل كوسكیكی گردآوری گردیده است. آزمایش و بررسی محصول توسط همکار CNET ، Amanda Capritto انجام گردید.

Qardio

هرگز فکر نمی کردم واقعاً تحت تأثیر چیزی مانند مانیتور فشار خون قرار بگیرم (خمیازه) ، اما اینجا هستیم. مانیتور فشار خون QardioArm این سوال را برای من به وجود آورد که چگونه می توان مانیتور فشار خون را احساس خنک کرد. این یکی از موارد “Apple X” است – این اپل دکمه های فشار خون در خانه است.

در خرید دستگاه فشار خون ، این مهم نیست که “خوشحال” به نظر برسد ، بلکه مطمئناً باعث می شود که هنگام کار بر روی پیشگیری یا مدیریت بیماری های قلبی ، اندازه گیری ها کمتر از آن باگردید. به هر حال ، بر روی چیزهایی که در واقع مهم هستند.

خود را برای چیزهای بزرگ آماده کنید: این دکمه راحت است. اندازه کاف روی دستهای من (نوعی چربی) بود و هیچ شکافی بین پوست من و پارچه وجود ندارد. قرائت ها متناسب و دقیق بودند و تنظیم تقریباً غیرقابل باور بود. من این مورد را از جعبه ، روی بازوی خودم داشتم و در حدود دو دقیقه به تلفن من وصل گردیدم و اولین خواندن فشارخون من حدود ۳۰ ثانیه بعد از آن انجام گردید.

تمام خانواده شما نیز می توانند از آن استفاده کنند: در هر زمان معینی با هشت تلفن یا رایانه لوحی به صورت بی سیم جفت می شود (بیایید ببینیم یک مانیتور فشار خون دستی این کار را انجام می دهد!). هر بار که از آن استفاده می کنید ، QardioArm به طور خودکار سه قرائت ، نظارت و تشخیص ضربان قلب نامنظم را انجام می دهد ، و تمام اندازه گیری ها و یادداشت های شما را در ابر سازگار با HIPAA Qardio ذخیره می کند.

داده های خود را در برنامه Qardio مشاهده کنید ، به اشتراک بگذارید ، همچنین می توانید اهداف و یادآوری هایی را تنظیم کنید ، یا داده های خود را با Apple Health یا S Health در دستگاه های Android همگام سازی کنید.

Withings

The Withings BPM Connect همانند QardioArm مرسوم ، مد روز به نظر می رسید ، و همچنین دقیق و مداوم بود. این یک تماس سخت برای من بین QardioArm و Withings BPM Connect بود ، زیرا آنها هم عالی هستند و هم محصولات مشابه.

در پایان ، وینگزین BPM اتصال فقط به این دلیل بود که روند ثبت نام آن دست و پا گیر تر بود. برای مقایسه ، حدود دو دقیقه طول کشید تا کاملاً با QardioArm تنظیم شود ، در حالی که با Withings BPM Connect حدود ۱۵ دقیقه طول کشید.

این در حوزه کلی امور بد نیست ، اما به تازگی با سهولت و سرعت QardioArm را تجربه کرده بود ، قطعاً خاطرنشان گردید.

در رابطه با تناسب اندام ، راحتی و سهولت در استفاده از دکمه سر بالا ، راحتی و سهولت در استفاده از آن ، Inings BPM Connect جای خود را دارد. این برنامه همچنین به محض ورود به سیستم نسیم است ، و برای نیازهای اندازه گیری فشار خون شما دارای فضای نامحدودی است (البته دستگاه بین هشت همگام سازی تا هشت مورد را به خاطر می آورد). همچنین می توانید چندین پروفایل کاربری را در برنامه Withings Health Mate تنظیم کنید.

در مجموع ، اگر به یک تنظیم طولانی تر توجه نکنید ، می توانید ۲۰ دلار در مقایسه با QardioArm پس انداز کنید.

تایلر لیزنبی / CNET

وقتی صحبت از محصولاتی می شود که می توانند جان شما را نجات دهند ، بودجه ممکن است بزرگترین نگرانی نباگردید. اما بعضی اوقات ، می توانید به طلا حمله کنید. مانیتور فشار خون بی سیم iHealth Track بی سیم طلایی جهان برای کنترل مانیتورینگ BP در خانه است.

با قیمتی ۴۰ دلار ، من نسبت به نحوه عملکرد این دستگاه از نظر دقت و قوام شک داشتم. من فکر کردم که در ابتدا درست بوده ام: خواندن اولیه ای که از این دستگاه گرفتم به من گفت که وقتی فشار خون معمول من در حد سالم است فشار خون بالا می رود.

سپس فهمیدم که دستورالعمل ها را به درستی دنبال نمی کنم ، که باید برای همه درس باگردید.

هنگامی که من وقت خود را برای خواندن کامل کتابچه راهنمای دستورالعمل ها و انجام کاری که قرار بود بخواهم ، گرفتم ، سازگار و دقیق گردیدم پس از آن قرائت خنده دار چگونه کار می کند.

بنابراین ، نه تنها iHealth Track ثابت کرد که مهمترین جنبه های مانیتور فشار خون را شامل می شود ، بلکه استفاده از آن نیز ساده است. من مشکلی برای ورود به دکمه سر دکمه ای ندارم و شما فقط یک دکمه را فشار می دهید تا خواندن را شروع کنید.

دستگاه حداکثر ۹۹ قرائت را ذخیره می کند و می توانید داده های نامحدود را در برنامه iHealth MyVital ها ذخیره کنید. اگر وقت همگام سازی ندارید ، هیچ گونه نگرانی: دستگاه هر بار خواندن خود را درست روی صفحه نمایش می دهد.

بهداشت و درمان Omron

مانیتور فشار خون بالا و بی سیم بازوی Omron با EKG اولین دستگاه ترکیبی فشار خون EKG مورد تأیید FDA در ایالات متحده بود. Omron محصول را با همکاری AliveCor تولید کرد ، که بسیاری از دستگاه های FDA مورد تایید مصرف کننده الکتروکاردیوگرام (ECG یا EKG) را تأیید می کند.

شایان ذکر است که این مانیتور فشار خون ثابت ترین خوانش ها را در کل مراحل تست به من داد. و این بسیار بیشتر از فشار خون است. علاوه بر ملزومات – فشار خون سیستولیک و دیاستولیک – این مدل Omron شما را به صورت همزمان ضربان قلب ، فیبریلاسیون دهلیزی ، تاکی کاردی ، برادی کاردی و سینوس اندازه گیری می کند.

اگر به یک روش یکپارچه برای اندازه گیری دو یا بیشتر از این معیارها نیاز دارید ، این یک انتخاب برتر است رابط برنامه Omron نیز ساده است و می تواند داده های نامحدودی را ذخیره کند. دکمه سر راحت و انعطاف پذیر است و باعث می شود تا تناسب خوبی داشته باشید ، که به دقت آن کمک می کند.

این مانیتور کمی حجیم تر از مدل های دیگر در این لیست است ، اما احتمالاً برای افرادی که به همه اندازه گیری های دیگر در یک مکان نیاز دارند ، ارزش آن را دارد. این یک کیف حمل خوب است که می توانید برای مسافرت از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب: محصولات بهداشتی و درمانی CES: بهترین محصولات سال ۲۰۲۰

بهداشت و درمان Omron

به یاد داشته باشید که AHA یک دکمه دست بالا را برای همه چیز توصیه می کند ، بنابراین باید دلیل کافی برای داشتن دکمه مچ دست داشته باشید. برخی دلایلی که ممکن است بخواهید از دکمه مچ دست انتخاب کنید عبارتند از:

  • شما دارای بازوی بزرگ یا ریزه اندام هستید و در یافتن یک دکمه سر دکمه ای متناسب با
  • مشکل دارید. ۱۹۶۵۹۰۵۳] شما اغلب مسافرت می کنید و نیاز به خواندن های مکرر دارید – دکمه های برقی مچ دست معمولاً قابل حمل هستند

اگر می خواهید برای گرفتن فشار مچ دست مچ دست باشید ، Omron Gold Wireless مکان خوبی است. شروع به نگاه کردن این دکمه کنترل فشار خون خودکار دارای تمام ویژگی های اساسی می باگردید که در دکمه فشار خون بازوی بالا مشاهده می کنید ، اما قابل حمل نیز هست: این دستگاه به طور متوسط ​​یک سری تا سه قرائت گرفته گردیده در طی یک دوره ۱۰ دقیقه ای را انجام می دهد و بلافاصله به شما هگردیدار می دهد اگر فشار خون بالا دارید .

دستگاه فشار خون پوشیدنی می تواند حداکثر ۲۰۰ قرائت را از چند کاربر ذخیره کند یا نتایج را بطور بی سیم از طریق بلوتوث به برنامه رایگان Omron Connect انتقال دهد ، که می توانید برای ردیابی روند فشار خون خود در طول زمان استفاده کنید.

می بینید که از ویژگی های آن پر گردیده است ، اما همچنین بسیار ریز ، ساکت و راحت است. و از بین تمام کافهای فشار خون که آزمایش کردم ، طلا Omron یکی از ساده ترین موارد استفاده بود – در هنگام استفاده از مانیتور فشار خون مبتنی بر مچ دست ، هیچ مشکلی با یک کاف یا لوله بلند وجود ندارد.

Lifesource / A & D Medical

اگر بازوهای بزرگتری دارید ، می دانید مدیریت فشار خون و نظارت بر آن می تواند یک درد بزرگ باگردید. را وارد کنید: مانیتور فشار خون بالا بازوی LifeSource با دکمه فوق العاده بزرگ . نام همه آن را صادقانه می گوید. این دکمه فشار خون دارای بازوی بیش از ۲۳ اینچ است.

در ابتدا ، من نسبت به این یکی کمی تردید داشتم زیرا به نظر نمی رسیدم اطلاعات زیادی درباره آن به صورت آنلاین پیدا کنم و برخی از بررسی های مشکوک را از خریداران دیدم. . اما فهمیدم که LifeSource یک برند A&D Medical است ، یک نام تجاری تجهیزات پزشکی است که نزدیک به ۵۰ سال در دستگاه های مصرف کننده در منزل تولید می کند و کلیه محصولات خود را به صورت بالینی توسط اشخاص ثالث اعتبار می دهد. بنابراین ، من تصمیم گرفتم که آن را امتحان کنم.

بگذارید فقط این را بگویم: من بازوهای ریز و درشتی دارم – من اغلب آنها را رشته فرنگی می گویم – و می توانم تأیید کنم که این دکمه فشار خون عظیم است. این هرگز برای من کار نمی کند ، زیرا اساساً بازوی من در آن شنا می کرد. برای این منظور ، من نمی توانم با دقت این دستگاه صحبت کنم.

با این حال می توانم بگویم که علیرغم اینکه خیلی برای بازوی من خیلی بزرگ است ، خوانش های مداوم ایجاد کرد. بنابراین ، حتی اگر خوانش برای من اشتباه بود ، اما مرتباً اشتباه بودند. این امید زیادی را به من می دهد که این دکمه فوق العاده بزرگ برای افرادی که واقعاً در آن جا مناسب است واقعاً دقیق است.

A&D Medical

A&D Medical تقریباً مانیتور فشارخون را برای شمارش زیاد دارد ، اما تحقیقات اولیه من باعث می شود که مرا به این یکی بازگرداند ، [مانیتور] فشار خون بالا بازوی بازوی فوقانی (۱۹۴۵۹۱۱۰] A&D Medical (UA-767F) ، که می تواند داده های فشار خون را برای چهار نفر ذخیره کند. تعدادی از مانیتورهای دیگر موجود در این لیست دارای قابلیت های چند کاربر هستند ، اما این برای من ساده ترین مدیریت را احساس می کند (به غیر از QardioArm ، اما این یکی از بهترین ها به طور کلی).

این مانیتور کاربر پسند یک طراحی اولیه ورزشی دارد و به پیام های خطای دکمه سر دست می دهد تا بتوانید قبل از شروع کار موارد را برطرف کنید. همچنین دارای سنسور حرکات بدن است که ممکن است به جلوگیری از خواندن نادرست کمک کند. (شما قرار است تمام مدت خواندن را حفظ کنید.)

برنامه A&D Connect دارای یک رابط کاربری ساده است و پیگیری خواندن فشار خون شما نیز آسان است. به عنوان خوانده گردیده های هر کسی که دستگاه را با شما به اشتراک می گذارد. این یکی فشار خون شما را بلافاصله بعد از انجام اندازه گیری نشان می دهد ، بنابراین اگر ترجیح می دهید با یک پرونده قلم و کاغذ پیگیری کنید ، این گزینه نیز است.

گذشته از استفاده آسان و پشتیبانی از چندین کاربر ( این دستگاه می تواند حداکثر ۶۰ قرائت در هر فرد را ذخیره کند) ، این مانیتور فشار خون دارای ۵ سال ضمانت است.

همچنین تست گردیده

من چندین مانیتور فشارخون در خانه را آزمایش کردم که همچنین دارای برخی از ویژگی های عالی بودند ، اما کاملاً مطابق با موارد بالا نبود. آنها مطمئناً ارزش دارند اگر مانیتور فشار خون در منزل هستید ، بررسی کنید – اگرچه محصولات فوق برای من بهترین هستند ، اما ممکن است یک دسته کوچک موسیقی جاز بی نظیر از ویژگی های مناسب برای شما پیدا کنید.

توجه: The Bings Core با Inings هنوز در ایالات متحده موجود نیست. در حال حاضر مراحل تصویب تصویب FDA در جریان است. شما می توانید در در وینگز ثبت نام کنید تا وقتی در دسترس قرار گرفت ، مطلع شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد افرادی که به دنبال بهبود سلامت خود در سال ۲۰۲۰ هستند

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان مشاوره پزشکی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هر گونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا سایر ارائه دهنده خدمات صحیح مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت