تشخیص بیماری با هوش مصنوعی در درمانکده

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت درمانکده، استارتاپی است که با شعار «تا وقتی خوب نگردیده‌اید کنارتان هستیم» مشغول به فعالیت در حوزه سلامت است. عواملی که موجب موفقیت درمانکده گردیده‌اند علاوه بر عشق، پشتکار و ایده‌های جدید، اهمیت دادن به نظرات مراجعین، ارائه‌ی خدمات پشتیبانی تا خوب گردیدن حال بیمار است که ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

درمانکده، استارتاپی است که با شعار «تا وقتی خوب نگردیده‌اید کنارتان هستیم» مشغول به فعالیت در حوزه سلامت است. عواملی که موجب موفقیت درمانکده گردیده‌اند علاوه بر عشق، پشتکار و ایده‌های جدید، اهمیت دادن به نظرات مراجعین، ارائه‌ی خدمات پشتیبانی تا خوب گردیدن حال بیمار است که جزو امتیاز‌های بارز آن به شمار می‌رود.

درمانکده از کجا شروع گردید؟

محسن صدر مدیریت درمانکده مدتی بود که دچار بیماری از ناحیه‌ی چشم گردیده بود. برای معالجه به پزشکان متعددی مراجعه کرد و در نهایت یک پزشک ماهر موفق گردید علت اصلی بیماری را تشخیص و با دارو او را معالجه کند. این پزشک از یک بانک اطلاعات رایانه‌ای برای سنجش میزان موفقیت روش درمانی استفاده می‌کرد. سختی یافتن این پزشک باعث گردید تا موسس درمانکده ایده‌ی تأسیس این استارتاپ را در ذهن داشته باگردید. درمانکده نرم‌افزار تحت وب و اپلیکیشنی است که بتواند پزشکان را با تخصص و محل مطب آن‌ها و زمان‌هایی که برای معاینه آزاد هستند به‌صورت خودکار به بیماران معرفی کند و بیماران بتوانند به‌راحتی نوبت دریافت کنند.

درمانکده

درمانکده در چه شرایطی است؟

ما در درمانکده سعی کرده‌ایم تا برخلاف سایر نرم‌افزارهای نوبت‌دهی که بیشتر به فکر جلب بیماران هستند، به آسایش و راحتی بیماران، تسهیل در یافتن خدمات درمانی مورد نیاز آن‌ها و پشتیبانی کامل از بیماران بیندیشیم تا آن‌ها با خاطری آسوده تنها به سلامتی و انجام دستورهای پزشکان فکر کنند و دغدغه‌های معمول بیماران مانند اینکه کدام پزشک تخصص بیشتری در مورد بیماری من دارد، این پزشک چگونه برخوردی با بیمارانش دارد و … را نداشته باگردید.

درمانکده

مزایای درمانکده که موجب موفقیت آن گردیده است کدام‌اند؟

 • ارائه اطلاعات نسبتا کامل در باره هر پزشک یا مرکز ارائه خدمات درمانی
 • ارائه نظرات کاربران خدمات درمانکده
 • معرفی بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، داروخانه‌ها، مراکز تصویربرداری یا هر مرکز خدماتی که بیمار ممکن است به آن نیاز داشته باگردید
 • ارائه اطلاعات پزشکی در مورد بیماری‌ها
 • ارائه اطلاعات مفید در مورد داروها
 • ارائه خدمات ازطریق وب سایت
 • ارائه خدمات ازطریق اپلیکیشن و گوشی‌های هوشمند
 • تشخیص بیماری با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی و علائم بیماری‌ها در بستر اپلیکیشن درمانکده
 • ارائه خدمات پشتیبانی مناسب به بیماران تا زمان بهبود آن‌ها
 • همکاری با بیش از ۱٫۰۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص
 • ارائه نوبت دهی آنلاین واقعی به بیماران
 • تشخیص بیماری با هوش مصنوعی از خدمات اپلیکیشن درمانکده

آیا مدیران درمانکده از جایگاه فعلی راضی هستند؟

در یک کلام خیر. ما در درمانکده باتوجه‌به نیازهای روزافزون بیماران، خدمات جدیدی را طراحی کرده‌ایم که در آینده نزدیک یک به یک آن‌ها را به اپلیکیشن و وب‌سایت خود اضافه می‌کنیم و گام‌های موثرتری را برای یاری و جلب رضایت بیماران برخواهند داشت. برای استفاده از این خدمات به وب سایت درمانکده سر بزنید و از اطلاعات و خدمات آن استفاده کنید. استفاده از مطالب و اکثر خدمات این استارتاپ کاملا رایگان است.

جهت دانلود و نصب اپلیکیشن درمانکده می‌توانید ازطریق گوگل پلی، اپلیکیشن بازار یا مستقیما ازطریق وب سایت درمانکده، اپلیکیشن درمانکده را دریافت و نصب کنید.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت