شایعات iOS 14: 10 چیز برای دانستن درباره ویژگی های جدید ، تاریخ راه اندازی و موارد دیگر

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تلفن-تصویر زمینه-ios-14

Celso Bulgatti / CNET

کنفرانس توسعه دهنده سالانه اپل WWDC فقط چند هفته با ما فاصله دارد ، این بدان معنی است که ما به زودی می توان فهمید که اپل چه ویژگی های جدیدی برای آیفون iPhone با iOS 14 دارد. اما در این میان شایعات زیادی وجود دارد که درباره آنچه می توان انتظار داشت ، پرده بر می دارد.

طی چند ماه گذشته ، تعدادی از سایت های شایعه اپل گزارش داده اند که دست از نسخه های آزمایشی اولیه iOS 14 می گیرند و جزئیات مربوط به همه چیز را از تغییرات رابط کاربری تا برنامه های جدید ارائه می دهند. و در حالی که ما به طور مشخص نمی توانیم بدانیم که آیا این نشتی ها معامله واقعی است یا خیر ، یا اینکه آیا تغییرات ذکر گردیده حتی باعث ایجاد نسخه نهایی iOS 14 می شود ، بسیار هیجان زده می شوید.


اکنون بازی:
تماشای این:

iOS 14: همه چیز را می دانیم۷:۰۵

تاریخ راه اندازی

اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود ، که تاکنون چنین نبوده است ، اپل iOS 14 را در WWDC 2020 معرفی می کند ، که از ۲۲ ژوئن آغاز می شود. امسال کنفرانس برگزار می شود. در واقع ، اما ما هنوز انتظار داریم که آن را در پیام اصلی که معمولاً این رویداد را آغاز می کند ، همراه با سایر اعلان های مهم بروزرسانی نرم افزار اعلام شود.

در گذشته ، این بیانیه با انتشار بتا توسعه دهنده ، و سپس بتا عمومی چند ماه بعد ، با انتشار رسمی iOS در رویداد راه اندازی آیفون در اوایل سپتامبر دنبال گردید.

اما امسال جدول زمانی تغییر می کند. همه گیر [ویرایش] coronavirus شایعه گردیده است که باعث تاخیر در تولید برای آیفون بعدی گردیده است و اپل ممکن است مجبور شود تا اکتبر را به عقب برگرداند و این رویداد پرتاب را با انتشار iOS 14 انجام دهد. هنوز اپل اظهارنظر نکرده است.

به روزرسانی های صفحه اصلی

صفحه اصلی ممکن است در iOS 14 به طرز چشمگیری متفاوت به نظر برسد. طبق ۹to5Mac ، iOS 14 گزینه نمایش لیست را برای شما فراهم می کند که به شما امکان می دهد. به جای برنامه نمای شبکه فعلی ، برنامه ها را به عنوان یک لیست سازماندهی کنید. Apple Watch Apple Watch در حال حاضر به شما امکان می دهد برنامه های ذکر گردیده را با حروف الفبا مشاهده کنید ، اما در آیفون نیز می توانید آنها را بر اساس بیشترین استفاده یا تعداد اعلان های خوانده نگردیده مرتب کنید.

تغییر برنامه های پیش فرض

از زمان وجود آیفون ، اپل برنامه های از پیش نصب گردیده خود مانند Maps یا Music را انتخاب پیش فرض کرده است. این ممکن است در iOS 14 تغییر کند ، زیرا شایعات حاکی از آن است که اپل می تواند به شما امکان دهد برنامه های شخص ثالث را به جای آن انتخاب کنید: به جای اپل موزیک ، Google Maps یا Waze به جای اپل مپ ها ، یا برنامه های Waze را به شما امکان دهید. کروم به جای صفری .

@ به پیام ها اشاره می کند

برنامه پیام های اپل شایعه گردیده است که از برنامه های پیام رسانی دیگر مانند Slack و WhatsApp استفاده می کند و این امکان را به شما می دهد تا با افزودن نمادی @ قبل از نام خود ، افراد خاصی را در چت های گروهی ذکر کنید. با توجه به MacRumors ، این برنامه همچنین گزینه ای را برای حذف پیام هنگامی که قبلاً ارسال گردیده باگردید یا پیام را به عنوان خوانده نگردیده با ایمیل ارسال می کند. ما همچنین در انتظار یک دسته جدید از ایموجی ها به همراه برخی ترفندهای جدید برای Animojis و Memojis هستیم.

ویژگی های چند وظیفه ای مانند iPad

iOs 14 ممکن است ویژگی های چند وظیفه ای را نیز به آیفون بیاورد . اپل لیکر بن گسکین ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که از این نظر چه آیفون ۱۱ در آیفون ۱۱ دارد که نسخه اولیه سیستم عامل را اجرا می کند. از آن زمان مردم پاسخ داده اند كه گفتند این فقط نسخه فرار از زندان است و نه ویژگی iOS 14. شایعه می شود که اپل از آیفون ۱۲ مکس iPhone 12 Max با یک صفحه نمایش حتی بزرگتر از Max فعلی بهره می برد که از ویژگی های بیشتری مانند iPad بهره می برد ، اما این بدان معنی نیست که ما آن را در این نسخه از iOS مشاهده خواهیم کرد. .

ویژگی های جدید در Safari

سیری می تواند کلمات و عبارات را ترجمه کند ، اما iOS 14 می تواند به شما امکان ترجمه متن را روی صفحه نمایش دهد. مطابق گفته های ۹to5 Mac ، Safari قدرت ترجمه مانند موارد موجود در Google Chrome را به دست می آورد و به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه ، بین زبان ها جابجا شوید ، حتی اگر سیگنال تلفن یا Wi-Fi ندارید. . در این گزارش همچنین آمده است که ممکن است در برخی از برنامه های دیگر اپل نیز موجود باگردید.

همچنین ممکن است Safari با Apple Pencil از توانایی استفاده از آن به عنوان مکان نما برای کلیک و پیمایش و همچنین گرفتن یادداشت یا صفحات مارک پشتیبانی پشتیبانی کند.

گزینه های دسترسی بیشتر

گزارش دیگر ۹to5Mac همچنین از ویژگی های دستیابی اشاره می کند که به شما امکان می دهد صداها را تغییر دهید ، مانند صدای زنگ هگردیدار ، یا حتی یک کودک گریه ، برای بازخورد حیرت آور برای افراد مبتلا به شنوایی.

یک برنامه تمرینی جدید

همچنین دو شایعه برنامه جدید در مورد iOS 14 وجود دارد. اولین مورد یک برنامه تمرینی است که شما را از طریق روال های مختلف ورزش راهنمایی می کند.

طبق گفته MacRumors ، این شامل دویدن ، دوچرخه سواری ، قایقرانی ، تمرین قدرت ، رقص ، یوگا و تعدادی فعالیت دیگر است. این برنامه همچنین در Apple Watch و Apple TV در دسترس خواهد بود. در این گزارش آمده است که این برنامه رایگان است ، اما ممکن است اپل اشتراک این سرویس را شارژ کند ، یا همانطور که با اپل نیوز پلاس انجام می شود ، محتوای پریمیوم بیشتری را در پشت پستی قرار دهید.

برنامه واقعیت افزوده

اپل همچنین ممکن است روی یک برنامه واقعیت افزوده جدید برای iOS 14 کار کند. این برنامه ، ذکر گردیده در ۹to5Mac ، به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد یک محصول فیزیکی بدست آورید. دوباره بدون نیاز به جستجوی آنلاین در یک فروشگاه ، در یک فروشگاه مشاهده می کنید. در این گزارش از فروشگاه اپل و استارباکس استفاده گردیده است ، اما می تواند به سایر خرده فروشان نیز گسترش یابد.

سازگاری

تاکنون شایعات نشان می دهد که iOS 14 با تمام دستگاه های در حال اجرا در iOS 13. سازگار خواهد بود. این خبر خوبی برای افرادی است که در دستگاه های قدیمی تر کار می کنند ، زیرا نسخه های قبلی iOS مدل های قدیمی تر آیفون را حذف نکرده اند. iPad .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher