کارلنسر؛ فریلنسینگ و کسب درآمد اینترنتی با دورکاری

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت امروزه با توسعه فضای مجازی و حضور پررنگ آن در زندگی واقعی، شاهد افزایش کسب درآمد اینترنتی با دورکاری در خانه هستیم. دورکاری از یک طرف هزینه‌های کارفرما را کاهش و از طرف دیگر کیفیت زندگی خانوادگی کارکنان را بهبود می‌دهد.داشتن زندگی سالم ازطریق دورکاری در خانه ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

امروزه با توسعه فضای مجازی و حضور پررنگ آن در زندگی واقعی، شاهد افزایش کسب درآمد اینترنتی با دورکاری در خانه هستیم. دورکاری از یک طرف هزینه‌های کارفرما را کاهش و از طرف دیگر کیفیت زندگی خانوادگی کارکنان را بهبود می‌دهد.

داشتن زندگی سالم ازطریق دورکاری در خانه و انجام فعالیت ورزشی در بین ساعات کاری مسیر است. حالا با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، بسیاری از کارهای تمام‌وقت هم به‌صورت دورکاری انجام می‌شوند تا سلامت کارکنان تضمین شود.

ساده‌ترین مفهوم دورکاری کسب درآمد اینترنتی در هر جایی به دور از دفترکار است. دورکاری در خانه متداول‌ترین نوع دورکاری محسوب می‌شود. شما با استفاده از اینترنت کارفرما و کار مطابق با مهارت‌هایتان را جست‌وجو می‌کنید. کارفرمایان هم با استفاده از اینترنت، مهارت و تجربه‌ی مدنظرشان را از میان فریلنسرهای مختلف شکار می‌کنند.

در فرهنگ دورکاری، به فرد دورکار «فریلنسر» یا «آزادکار» گفته می‌شود و مشتریان این افراد هم کارفرما محسوب می‌شوند. شرکت‌هایی که بین این دو دسته از افراد ارتباط برقرار می‌کند، پلتفرم‌های دورکاری ازجمله کارلنسر هستند. درادامه، شما را با برخی از مشاغل دورکاری برای کسب درآمد اینترنتی در خانه آشنا خواهیم کرد.

تولید محتوا

در دنیای مجازی، محتوا پادشاهی می‌کند. کسب‌وکارها و برندهای بزرگ برای معرفی محصولات و خدماتشان به تولید محتوای خاص و جذاب نیاز دارند. آن‌ها از محتوا برای آگاه‌سازی مشتریان و ترسیم تصویری مطلوب از برند استفاده می‌کنند.

برای سفارش تولید محتوا، می‌توان از شرکت‌های معتبر در حوزه‌ی تولید محتوا و فریلنسرهای باتجربه در حوزه‌ی کسب‌و‌کار کمک گرفت. تولیدکنندگان خبره در حوزه‌ی تولید محتوا به‌خوبی مخاطبان هدف، اصول بازاریابی محتوا، تبلیغات و هویت برندها را می‌شناسند؛ درنتیجه، به ارتقای آگاهی از برند کمک می‌کنند.

کارلنسر

تولید محتوا به‌صورت محتوای متنی، صوتی، تصویری و… رایج است. نوع محتوای تولیدگردیده طبق نظر کارفرما و ماهیت بهینه‌سازی محتوای دیجیتال متغیر است. برخی از کارفرمایان به‌دنبال مقاله‌های ساده، تخصصی، بلاگ، تجربه‌ی کاربری یا پست و کپشن هستند. تولید محتوا برای سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی براساس پیچیدگی محتوا، تعداد کلمات، ساعات کاری و پست‌های منتشرگردیده قیمت‌گذاری می‌شود.

طراحی گرافیک

سفارش طراحی گرافیکی طراحی لوگو، لوگوتایپ، طراحی هویت بصری، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، طراحی جلد کتاب و مجله، طراحی چهره و پرتره، طراحی پوستر، طراحی سه‌بعدی و… را شامل می‌شود.

بعد از اینکه طراح حرفه‌ای مدنظرتان را انتخاب کردید، باید او را با نیازها و مخاطبانش آشنا کنید. نتیجه‌ی مطلوب از سفارش طراحی به درک متقابل کارفرما و طراح وابسته است. چند مفهوم را برای طراحی دراختیار فریلنسر طراح قرار دهید و پیامی را بیان کنید که باید ازطریق طراحی منتقل شود. تیم کارلنسر در تمام فرایند طراحی از سفارش تا تکمیل پروژه‌ی طراحی گرافیک درکنارتان است و کیفیت طراحی و پرداخت پس از جلب رضایت کارفرما را تضمین می‌کند.

ادمین شبکه‌های اجتماعی و دستیار مجازی

اگر به فردی برای کار با شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات مجازی و بازاریابی آنلاین نیاز دارید؛ پس ادمین شبکه‌های اجتماعی و دستیار مجازی استخدام کنید. این فریلنسرها شیفته‌ی کار با رسانه‌های اجتماعی و پایبند به تقویم محتوای کارفرما هستند مهارت‌های کلامی و نوشتاری عالی برای تولید محتوای مناسب کسب‌وکارهای مختلف دارند.

برای استخدام ادمین و دستیار مجازی، آشنایی با نرم‌افزارها و بسترهای اجتماعی، مهارت تعامل با مشتریان، تحلیل داده و گزارشگری در حوزه‌ی موفقیت محتوا و کمپین‌های تبلیغاتی را در اولویت قرار دهید. افراد خبره در این حوزه به‌خوبی با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنند و اصول بهینه‌سازی محتوا و جذب ترافیک به‌سمت سایت و شبکه‌های اجتماعی را می‌شناسید.

طراحی سایت

با پیدایش سایت‌سازهای معروف مانند وردپرس، قالب‌ها و پلاگین های آماده، دیگر برای طراحی سایت به کدنویسی پیچیده نیازی نیست و می‌توانید سفارش طراحی سایت خود را با هزینه‌ی مقرون‌به‌صرفه به فریلنسر طراح سایت بسپارید. برای ثبت سفارش طراحی سایت، در ابتدا از نمونه‌کارهای قبلی فریلنسر بازدید کنید و با او درباره‌ی فیچرهای موردنیازتان صحبت کنید و درباره‌ی هزینه نهایی به‌توافق برسید.

کارلنسر

به‌علاوه، اگر با طراحی سایت آشنا هستید، به‌راحتی می‌توانید کار طراحی سایت را به‌عنوان دورکاری برای کسب درآمد اینترنتی در خانه انجام دهید. با ثبت‌نام به‌عنوان فریلنسر در کالنسر، پروژه‌های طراحی سایت را دریافت و اجرا کنید. طراحی سایت در دنیای پررقابت بازاریابی، باعث جلب رضایت مشتری می‌شود و توجه موتورهای جست‌وجو را جلب و از بروز خطاهای فنی و کاهش فروش پیشگیری می‌کند.

تایپ

شاید یکی از اولین مصادیق کسب درآمد اینترنتی با دورکاری در خانه کار تایپ باگردید. تایپیست‌های حرفه‌ای که قبلا برای شرکت‌های صنعتی و حقوقی و پزشکی کار می‌کردند؛ حالا می‌توانند با ظهور پلتفرم‌های دورکاری مثل کارلنسر، همین کار را در خانه انجام دهند و حقوق مکفی دریافت کنند.

تایپ از روی متن و صدا و فیلم درکنار تحویل به‌موقع و مهارت مدیریت زمان ازجمله ویژگی‌های تایپیست‌های حرفه‌ای است. همچنین، کسب‌وکارهای بزرگ با ثبت سفارش تایپ به‌صورت دورکاری، در وقت و هزینه‌هایشان صرفه‌جویی می‌کنند. فراموش نکنید نوع محتوا و تعداد کلمات و ساعات فایل صوتی و تصویری در محاسبه‌ی هزینه‌ی سفارش تایپ در نظر گرفته می‌شود.

ترجمه

یکی از روش‌های تولید محتوا، ترجمه محتوای مطلوب و بهینه است. فریلنسرهای مترجمی را در کارلنسر می‌توانید پیدا کنید که به خوبی از عهده ترجمه از زبان‌های مختلف انگلیسی، عربی، ترکی و غیره بر می‌آیند. آن‌ها با فرهنگ زبان‌های مبدأ و مقصد آشنایی داشته و متنی خوانا و روان را دراختیار کارفرما قرار می‌دهند.

قبل از ثبت سفارش ترجمه، امکان بازدید از نمونه کارهای قبلی مترجم در پلتفرم‌های دورکاری وجود دارد. کارفرما در این پلتفرم با مقایسه نمونه کارها و امتیازات مترجمان مختلف، به فرد مناسب در حوزه تخصصی مدنظر خواهد رسید.

مترجم حرفه‌ای به خوبی با کامپیوتر و نرم‌افزارهای مرتبط از جمله مجموعه آفیس آشنایی دارد. همچنین برای برقراری ارتباط با کارفرما و تحویل به موقع سفارش به مهارت‌های اینترنتی و مدیریت زمان نیاز دارد.

برای سفارش ترجمه آنلاین، مترجمی با تحصیلات دانشگاهی یا مسلط بر زبان مقصد را انتخاب کنید. مترجم را با مخاطب هدف آشنا کنید. همچنین زمان کافی را در اختیارش قرار داده و از سفارش ترجمه کلمه به کلمه پرهیز کنید.

سابقه مترجم، تخصصی بودن متن و تعداد کلمات آن در تعیین هزینه سفارش ترجمه دخیل است. قبل از ثبت سفارش ترجمه با مترجم در مورد زمان تحویل و هزینه به توافق برسید.

سئو

سئو به‌معنای بهینه‌سازی محتوای سایت یا وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی طبق الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو و با کمک نرم‌افزارهای تحلیلی است. این یعنی سئوکار حرفه‌ای محتوای کارفرما را به محتوای متناسب با کلیدواژه‌های جست‌وجوگردیده‌ی مخاطب تبدیل می‌کند تا این محتوا در فهرست نتایج موتورهای جست‌وجو رتبه بالاتری دریافت کند. کارفرمایان دارای سایت به‌دنبال استخدام سئوکاران خبره در تولید محتوا با چراغ سبز سئو هستند. این کار ترافیک سایت و شبکه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد و درنهایت، به فروش بیشتر می‌رسد.

سایت‌های دورکاری یا فریلنسری مثل کارلنسر هم به بستری برای فعالیت سئوکاران و ثبت محتوای بهینه‌سازی‌گردیده ازنظر موتورهای جست‌وجو تبدیل گردیده‌اند؛ درنتیجه، محتوای سئو‌گردیده با موفقیت در بازاریابی محتوا باعث جذب مخاطبان هدف یا مشتریان احتمالی می‌شود.

گویندگی و جلوه‌های صوتی

داشتن صدای تأثیرگذار و آشنایی با اصول صداسازی و صداگذاری از مهارت‌های مناسب برای انجام دورکاری در منزل و کسب درآمد اینترنتی است. تبلیغات محتوا در حوزه‌ی صوتی‌و‌تصویری نیازمند گویندگی و صداگذاری مطلوب است. مهارت دوبله، آواز، گویندگی، ویرایش فایل صوتی و تنظیم موسیقی به آموزش‌های فنی و تجربه در این حوزه نیاز دارد. قبل از ثبت سفارش در حوزه‌ی گویندگی و جلوه‌های صوتی، به سوابق هنری و آموزشی فریلنسرها توجه کنید. محاسبه‌ی هزینه‌ها در این بخش هم معمولا برحسب ساعات کاری است.

به‌راحتی می‌توانید در این پلتفرم دورکاری به‌عنوان کارفرما یا فریلنسر ثبت‌نام کنید. اگر کارفرما هستید، با ثبت پروژه در کارلنسر و انتخاب دسته‌بندی پروژه‌ی مدنظرتان، با فریلنسرهای مرتبط آشنا می‌شوید. موضوع و هزینه و زمان پروژه را به‌همراه توضیحات تکمیلی ثبت می‌کنید و در آخر هم منتظر پیشنهادهای فریلنسرها می‌مانید. در سایت کارلنسر، برخلاف بسیاری از سایت‌های مشابه، هزینه‌ی ثبت پروژه رایگان است و کمیسیونی هم از کارفرما گرفته نمی‌شود. همچنین، ۲ درصد هزینه‌ی هر پروژه پس از انجام موفق آن، به‌عنوان امتیاز به حساب کارفرما بازمی‌گردد. از میان پیشنهادهای ارسالی، چند پیشنهاد را انتخاب و بعد از مراجعه به حساب کاربری این فریلنسرها و مشاهده‌ی نمونه‌کارها، یکی از فریلنسرها را استخدام می‌کنید.

اگر فریلنسر هستید در سایت ثبت‌نام کنید و اطلاعات فردی و تحصیلی و نمونه‌کارهایتان را قرار دهید. کارلنسر هم پروژه‌های هماهنگ با مهارت‌هایتان را ازطریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کند. درصورت علاقه‌مندی به موضوع و محتوای پروژه، پیشنهادتان درزمینه‌ی قیمت و زمان تحویل سفارش را ثبت می‌کنید. بعد از پذیرش پیشنهاد شما، مبلغ اولیه پرداخت می‌شود و بعد از تأیید اتمام پروژه، می‌توانید مبلغ نهایی را بعد از کسر کارمزد سایت به کارت خودتان انتقال دهید. ازجمله مزایای کار با کارلنسر، تضمین کیفیت کار فریلنسرها و پرداخت هزینه و تسویه‌حساب پس از جلب رضایت کارفرما است.

امکان گفت‌وگوی کارفرما و فریلنسر ازطریق چت سایت کارلنسر وجود دارد. همچنین، می‌توانید پروژه را مرحله‌بندی کنید و بعد از پایان هر مرحله، نتیجه‌ی کار را کارفرما تأیید یا رد می‌کند. درصورت ردگردیدن، فریلنسر موظف به اجرای اصلاحات مدنظر کارفرما است. همچنین، سیستم پشتیبانی آنلاین کارلنسر به‌صورت تمام‌وقت پاسخ‌گویی پرسش‌های تمامی مخاطبان ازجمله فریلنسرها و کارفرماهای عزیز است. تمامی نیازهای کارفرماها و فریلنسرها برای کسب درآمد اینترنتی با دورکاری در خانه به‌خوبی در کارلنسر تأمین می‌شود. در اینجا بستر دورکاری برای رسیدن به رابطه‌ی برد‌برد فراهم است.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت