معامله ۹۹ درصدی اکو نقطه آمازون برگشته است

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 echo-dot-3rd-gen-charcoal

شما هنگام ثبت نام حداقل یک ماه از آمازون موسیقی نامحدود ، برای ۹۹ سنت به دست می آورید.


Amazon

اثبات مثبت اینكه آمازون مایل است كم و بیش سخنرانان هوشمند Echo Dot را بدهد ، این شركت اخیراً معامله محبوب سال گذشته را احیا كرد: شما می توانید بار دیگر با [۹۹۴] نسل ۳ اکو نقطه ای برای ۹۹ سنت دریافت کنید. ثبت نام برای یک ماه آمازون موسیقی نامحدود . اگر مشترک هستید Amazon Prime ، این باعث می شود کل هزینه های خارج از جیب شما فقط ۸٫۹۸ دلار باگردید. برای افراد غیر مشترک: ۱۰٫۹۸ دلار. فقط مطمئن شوید که از دستورالعمل های لازم در زیر پیروی می کنید.

این پیشنهاد فقط برای مشترکین جدید Music Unlimited است ، اگرچه مشترک بوده اید (یا یک آزمایش را انجام داده اید) در گذشته ، شما هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید.

آخرین باری که آمازون این معامله را اجرا کرد ، من از دنبال کنندگان توییتر شنیدم که دستیابی به آن از طریق برنامه تلفن همراه آمازون دشوار است. مسافت پیموده گردیده شما ممکن است متفاوت باگردید. برای ثبت ، من خرید خود را از طریق مرورگر دسک تاپ انجام دادم.

Music Unlimited ، البته پاسخ آمازون به Spotify است. به طور معمول ۹٫۹۹ دلار در هر ماه برای یک کاربر خاص و یا ۷٫۹۹ دلار در ماه برای مشترکین Prime اجرا می شود. بعد از ماه اول خود ، بازپرداخت شما با آن نرخ ادامه خواهد یافت مگر اینکه شما آن را لغو کنید ، که شما در هر زمان آزاد هستید.

در مورد Echo Dot ، این مدل نسل سوم است ، اگرچه [۱۹۶۵۹۰۱۲] یکی با ساعت . اما هنوز هم یک اسپیکر هوشمند زیبا و همه کاره است ، که ۵۰ دلار قیمت دارد (البته ، صادقانه بگویم ، تقریباً همیشه با قیمت ۳۰ دلار در فروش است).

افکار شما؟

بیشتر بخوانید: بهترین بلندگوهای هوشمند سال ۲۰۲۰

این داستان در سال گذشته منتشر گردید و با توجه به در دسترس بودن به روز گردید.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

آمازون جدید اکو نقطه: آیا به نظر می رسد بهتر از گذشته است؟۱:۵۴


بیشتر بخوانید: آخرین کوپن های آمازون

Cheapskate CNET وب را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و سایر موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. خریدهای بسیار بیشتری را در CNET معاملات معاملات مشاهده کنید و برای [جدیدترینکدهایتبلیغیاز[۱۹۴۵۹۰۰۱۷] صفحه کوپن های CNET ما را ببینید [۱۹۴۵۹۰۰۱۷] ، آمازون و بیشتر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت