در مبارزه برای عدالت نژادی ، این اتحاد سفیدپوست به نظر می رسد

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1242401932

معترضین در اوایل ژوئن در منهتن گرد هم می آیند.


Getty Images

در حالی که معترضین در سراسر جهان به دنبال مرگ جورج فلوید خواستار عدالت نژادی هستند ، برخی از آنها در تلاشند تا مفهوم “اتحاد سفید” را بهتر بشناسند.

متحد چیست؟ برخی از افراد عباراتی مانند “همدست” یا “همدست” را ترجیح می دهند ، اما مفهوم اصلی مربوط به تحصیل در مورد موضوعات نژادی و حمایت از تلاش های ضد نژادپرستی از طریق عمل است.

مشاوره گسترده در مورد اتحاد اغلب مواردی مانند: بیشتر از آنچه صحبت می کنید را گوش دهید. فرض نکنید که شما همه چیز را می دانید. وقتی همه چیز را نمی دانید از حالت دفاعی برخوردار نیستید. وقتی مشکلی پیش آمد عذرخواهی کنید. به یاد داشته باشید که متحد بودن در مورد شما یا احساسات شما نیست؛ به دلیل نژادپرستی از یک ستاره طلا انتظار نداشته باشید. و این فقط برای شروع است.

برای برخی ، این ممکن است اولین باری باگردید که آنها شروع به گشودن به معنای متحد بودن می کنند.

اما احتمالاً تعداد بیشتری از مردم این سؤال را مطرح می كنند كه جهان چشم از اعتراضات در ایالات متحده و جاهای دیگر خواستار عدالت پس از یك سیاه پوست در مینه سوتا بنام جورج فلوید توسط پلیس کشته گردید.

مرگ فلوید بخشی از تاریخ وحشیگری پلیس علیه آمریکایی های سیاهپوست ، از جمله برونا تیلور است ، که پلیس در ماه مارس در خانه اش در لوئیزویل ، کنتاکی کشته گردید. عصبانیت ناشی از این مرگ ها نشانگر نقط اوج نگرانی نژادی در ایالات متحده است. رهگذران رویدادهای منتهی به مرگ فلوید را در ۲۵ ماه مه با تلفن های هوشمند خود ضبط کردند و فیلم ها را به طور گسترده پخش کردند و بیشتر از هر زمان دیگری توجه اصلی را به خود جلب کردند. فقط در ایالات متحده ، در بیش از ۴۰۰ شهر ، بزرگ و کوچک ، اعتراضاتی صورت گرفته است.

یک نظرسنجی در دانشگاه مونموث هفته گذشته نشان داد كه ۷۶٪ از آمریكایی ها (۷۱٪ از افراد سفید پوست) نژادپرستی و تبعیض را ” یك مشكل بزرگ » در كشور می نامند. این یک پرش ۲۶ درصدی در ۵ سال گذشته است.

تعداد بیشتری از مردم برای حل این مشکل اقدام می کنند. در کتاب کار White Ally Toolkit ، نویسنده ، گوینده و بنیانگذار شرکت Dialog ، دیوید دبلیو کامپ ، که کارگاه های آموزشی را با موضوعات “گنجاندن و برابری ، حقوق ، شایستگی فرهنگی و گفتگو بین گروهی” تسهیل می کند. او از اصطلاح “متحد” به عنوان مرموز استفاده می کند “برای هر فرد سفید پوست که فکر می کند نژادپرستی علیه [people of color] یک مشکل ویژه است ، و بعضی اوقات برای مقابله با آن اقدامات خاصی انجام می دهد.”

یافتن منابع متنوعی با هدف کمک به سفید پوستان برای درک چگونگی متحدان بهتر کار سختی نیست.

در توضیحات کامپ در مورد این اصطلاح ، او همچنین تصدیق می کند که این اصطلاح کاملاً کامل نیست – و همه حتی با استفاده از آن موافق نیستند.

امیلی جوی مک گاگی ، تسهیل کننده متحدین برای تغییر انجام کار ما: یک سمینار ضد نژادپرستی برای سفید پوستان ، برای مثال ، اصطلاحاتی مانند “رفیق” یا “همدستی” را ترجیح می دهد. “زیرا آنها دلالت کمتری دارند که یک شخص سفید پوست در حال نبرد شخص دیگری از طرف آن شخص دیگر است. در زمان های پیش از موعد ، Allies for Change سمینار ۴۰ به علاوه ساعت در شهرها و شهرهای سراسر میشیگان و همچنین خارج از ایالت را در مکانهایی مانند سیاتل ، شیکاگو و کلیولند برگزار کرد.

مک گاگی گفت: “پایان دادن به برتری سفید ، پایان دادن به آن در خودمان است.” “من آن را به عنوان مبارزه با شخص دیگر نمی دانم ، من به عنوان مبارزه خود که از زندگی افراد سیاه پوست و بومی جدا نگردیده است ، به آن فکر می کنم.”

در واقع ، هرکسی که در رسانه های اجتماعی حضور داشته است ، احتمالاً در مورد آنچه دقیقاً یک متحد است ، و در مورد خطرات استفاده از این اصطلاح صرفاً چیزی برای حلقه زدن بر روی حلقه صحبت های زیادی انجام داده است. (همچنین صحبت هایی درمورد این گردیده است ، مثلاً ارسال یک جعبه سیاه در رسانه های اجتماعی بدون اقدام بیشتر.)

Dismantle Collective ، که خود را به عنوان “همه افراد گروه رنگی توصیف می کند که هدفش این است. نام ، برهم زدن و برچیدن برتری سفید “، در صفحه منبع خود برای متحدین سفیدپوست توضیح می دهد که متحد بودن بیشتر یک پروسه است:” [it] یک هویت نیست ، یک فرایند مداوم و مادام العمر است که کار زیادی را در بر می گیرد. “”

همانطور که ایبرام X. کندی در کتاب ۲۰۱۹ خود نوشت چگونه یک ضد ستیزی باشیم ، نه نژادپرست بودن و نه ضد نژادپرستی یک هویت ثابت نیست: “آنچه ما درباره نژاد می گوییم ، چه می کنیم. نژاد ، در هر لحظه مشخص می کند که ما چه کسی هستیم نه “.

کار از درون

وقتی صحبت از اتحاد می شود ، “کار” اصطلاح عملیاتی است.

این که آیا کسی تازه متوجه می شود که ریشه های نژادپرستی سیستمی تا چه اندازه عمیق است ، یا کسی مدتی است که آگاه بوده است ، سطح نهایی متعالی نهایی برای رسیدن به آن وجود ندارد.

رابین دی آنگل ، نویسنده شکنندگی وایت: چرا برای سفیدپوستان خیلی سخت است که درباره نژاد پرستی صحبت کنند ، یک لیست ضد انتشاری دو صفحه ای ارائه می دهد . این لیست شامل رفتارهایی است که باید اتخاذ کند:

  • “من به راحتی و بدون هیچ توضیحی و یا اثبات” لازم “را قبول می کنم – فرد از موقعیت یا ادراک رنگ استفاده می کند.”
  • “من می دانم که این مربوط به من نیست.” من از شخصی سازی مسائل نژادی آنطور که در گفتگو مطرح می شود ، خودداری می کنم. “
  • ” من می توانم رهبری را از افراد رنگ و همچنین سفید پوستان بپذیرم. “

و دیگران برای جلوگیری از:

  • ” وقتی مردم رنگ می گویند. از نژادپرستی به عنوان اتفاق می افتد ، من احساس می کنم شخصاً مورد حمله قرار گرفته ام. “
  • ” من برای تعیین اعتبارهای ضد ضداجتماعی خود از زمان ملاقات استفاده می کنم (به عنوان مثال ، بازگو کردن داستانهایی درباره نحوه راهپیمایی من در دهه شصت یا در مورد چند دوست رنگی که دارم). “
  • ” من برای مردم رنگ آمیز صحبت می کنم و سعی می کنم مواضع خود را توضیح دهم. “

به ویژه اکنون ، در میان اعتراضات جهانی و کشف جدید بی عدالتی های نژادی ، لیست های طولانی مواد وجود دارد که می خواند ، تماشا و گوش کرد. برای آموزش بیشتر در مورد نژادپرستی و تأثیرات آن.

آنچه زیربنای بسیاری از این راهنماهای منابع است این عقیده است که افراد سفید پوست باید خودشان مسئولیت این کار درونگرا را به عهده بگیرند و برای آموزش آنها به افراد رنگی اعتماد نکنند. کارشناسان می گویند هر اندازه که مردم فکر کنند رفتن به یک فرد رنگی نشانه حسن نیت ، گشودگی یا اثبات آن است که “یکی از افراد خوب” است ، این مسئولیت سنگینی را برای شخصی که برای راهنمایی به آن مراجعه می کنند ، می کند.

کامپ در کتاب کار سفید ابزار آلی نوشت: مردم رنگ “به طور فزاینده ای با آموزش افراد سفید پوست خسته می شوند.” “آنها قبلاً با بار اضافی مقابله با نژادپرستی سر و کار دارند.”

برای شروع ، افراد سفید پوست باید درمورد آموزش صحبت کنند ، سفید پوستان دیگری هستند ، گفت: لسلی مک ، که کارگاه های مربوط به راهبردهای عدالت اجتماعی را تسهیل می کند ، از جمله مشاغل مربوط به اتحاد سفید.

مک گفت: “ما در مورد جنبه های مختلف فرهنگ برتری سفید ، راه هایی که خود آنها در آن شرکت می کنند ، پشتیبانی می کنند ، و تحمل فرهنگ برتری سفید را بیان می کنیم ، گفت:” این یک مکالمه “من ، ما ، ما” است که آنها نیاز دارند. با خود و مردم در زندگی خود بودن. ”

مک گویی در کارگاه Doing Our Own Working Work گفت ، شرکت کنندگان در سناریوهای نقش آفرینی که احتمالاً با آنها روبرو می شوند – مانند کسی که می گوید “همه زندگی مهم است” بازی می کنند. تقریباً ۱۱ سال پیش ، قبل از اینکه یک تسهیل کننده شود ، مک گاگی سمینار را در پیش گرفت ، در آن زمان فکر کرد که او یک “مترجم خوب لیبرال سفید” است ، که از سمت شرق لس آنجلس آمد و به عدالت اهمیت داد. اما واقعاً ، او هیچ سرنخی برای چگونگی “سفید بودن کل موجودات را مسلح نکرده است”.

“این اولین بار بود که من همیشه در یک فضای سفید قرار داشتم که احساس می کردم مردم همدیگر را به دلیل نژادپرستی بدون حضور افراد رنگ در اتاق پاسخگو می دانند.” مک گافی و مک گفتند که

فعال گردیدن

همه این خودآموزی و درونگرایی فقط یک شروع است.

مک گویی تأکید کرد که “عایق کاری سفید” نیست.

“هیچ رابطه جایگزین مسئولیت پذیری و پشتیبانی با افراد رنگ و رهبران حامی جنبش وجود ندارد.”

در کارگاه های مک ، شرکت کنندگان برنامه های عملی ایجاد می کنند – و اطمینان حاصل کنند که این برنامه ها با اهداف سازمان دهندگان محلی مطابقت داشته و از اهداف گسترده تری پشتیبانی می کنند.

“آنها باید کارهایی را انجام دهند که بتوانند [and] روی ساختارهای قدرت دسترسی داشته باشند ، روش های عملکرد این ساختارها و آنچه می توانند برای مختل کردن آنها انجام دهند ، تأثیر بگذارند.” شرکت کنندگان در گذشته برای جمع آوری وثیقه ۵۰،۰۰۰ دلار پیش رفته اند و به عنوان مثال ، اعضای هیئت مدیره مدرسه خود را دریافت کرده اند که به آموزش ضد نژاد پرستی برای اعضای PTA نیاز دارد.

اقدام مهم است.

مک گفت یکی از بزرگترین متحدین متحمل اشتباهات (همراه با قرار دادن احساسات خود در مرکز انگیزه های خود) از ترس از اشتباه بودن فلج می شود.

کارشناسان توصیه می کنند که از حالت دفاعی برخوردار نشوند. درعوض ، گوش دهید ، اشتباه را بپذیرید ، عذرخواهی کنید و حرکت کنید.

مک گفت: “این یک مفهوم خارجی برای ما نیست.” “سؤال این است که شما وقتی عصبانی می شوید ، چه کاری انجام می دهید ، و چگونه خود را برای پاسخگویی به روشهایی که مضر نیستند ، آماده می کنید ، و در واقع مسئولیت اقدامات خود را بر عهده می گیرید.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher