تمرینات خود را با BlazePods ، ۱۵٪ تخفیف از طریق روز پدر تقویت کنید

2020-06-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 blazepod

BlazePod

رسیدن به ورزشگاه هرگز به راحتی امکان پذیر نبود – فقط به این فکر کنید که چه تعداد از عضویت در ورزشگاه شما به هدر رفته اند – اما در دوره Corona ، سخت تر از همیشه است. گزینه های زیادی در خارج وجود دارد. می توانید در خارج از خانه دوید ، یک دوچرخه ورزشی بخرید ، یا یک تمرین تمرینی با گردیدت بالا در خانه انجام دهید . اما من یک گزینه جدید تمرین را امتحان کرده ام ، و این شیوه انجام ورزش را دگرگون کرده است. BlazePod مجموعه ای از غلاف های سبک تاشو است که در ارتباط با یک برنامه کار می کنند تا تعداد زیادی از بازی ها و تمرین های پر فشار را تنظیم و به ثمر برسانند. برای هفته بعد ، می توانید با پرداخت کد تخفیف FATHER در هنگام پرداخت ، هر کیت BlazePod را با ۱۵٪ تخفیف دریافت کنید.

BlazePod تعدادی کیت ارائه می دهد ، اما چیزی که من برای اکثر افراد توصیه می کنم ، کیت استاندارد است ، که شامل چهار غلاف است. معمولاً ۲۷۹ دلار ، وقتی می توانید از کد FATHER در هنگام پرداخت استفاده کنید ، می توانید [$۱۹۶۵۹۰۱۱] Standard BlazePod را با قیمت ۲۳۷ دلار دریافت کنید.

مجموعه های دیگری نیز موجود است. به عنوان مثال ، اگر شما یک مربی ، مربی یا فیزیوتراپی حرفه ای هستید ، ممکن است بیشتر به کیت استاندارد BlazePod Trainer علاقه مند شوید ، که ۳۴۰ دلار است با کد FATHER در

BlazePod نوعی محصول غیرمعمول است ، بنابراین باید کمی این را باز کنم. هر غلاف یک ابزار ناهموار ، مقاوم در برابر آب ، به اندازه جن است که می تواند هر یک از هشت رنگ مختلف را از طریق RGB LED نمایش دهد. آنها با برنامه BlazePod ارتباط برقرار می کنند ، جایی که شما یک بازی یا تمرین را از میان لیست عظیم گزینه ها انتخاب می کنید. می توانید نتایج را بر اساس تعداد بازیکنان ، تعداد غلافهای استفاده ، نوع تمرین و موارد دیگر فیلتر کنید. غلافها را می توان روی زمین قرار داد یا روی یک دیوار یا پست سوار کرد (BlazePod شامل انواع جامد و باند مکش برای انواع گزینه های نصب است).

بسیاری از بازی ها تغییراتی در تمرینات واکنش دارند – شاید لازم باگردید اجرا کنید. هنگامی که آن را روشن می کند و روی آن ضربه می زنید ، یا روی آن قدم می زنید ، یا دستکش بوکس را خراب نمی کنید و آنها را مشت زده و روی کیسه یا دیوار سنگین سوار می کنید. تمرینات جادوگری و تغییرات فشار و برآمدگی وجود دارد که در آن شما باید نسبت به غلافهای روشن واکنش نشان دهید. می توانید بازی “پرش با مانع جانبی” را انتخاب کنید که در آن می توانید از موانع کم پرش کنید تا به یک غلاف روشن بروید ، روی آن ضربه بزنید ، و سپس به حالت بعدی پرش کنید. برخی از تمرینات به شما نیاز دارند تا تجهیزات اضافی مانند دستکش بوکس ، یک توپ تمرینی یا بسکتبال به همراه داشته باشید. دیگران فقط به غلاف و اشتیاق نیاز دارند. و باور کنید وقتی می گویم شما به زودی تمرینات را تمام نخواهید کرد. ده ها و دهها نفر در برنامه وجود دارد که بتوانید انتخاب کنید. هر یک نیز قابل تنظیم است.

همچنین شارژ غلاف بسیار آسان است. آنها مانند یک دسته از کاسه های وارونه جمع می شوند ، و روی یک پد شارژ می نشینند و همه آنها به مدت یک ساعت چند بار به عنوان گروه شارژ می شوند – بنابراین مهم نیست که چند برابر شما داشته باشید ، همه آنها را یکباره شارژ می کنند.

من واقعاً در حال حفر BlazePod؛ نه تنها انفجار واكنش به غلافها با كلم زدن دست شما (یا زانو یا پا ، بسته به تمرین) برای ثبت ضربه و حرکت به سمت غلاف بعدی ، بلكه تنوع بازی ها به این معنی است كه شما حوصله نمی كنید. با انجام همان کار هر روز و در حالی که ممکن است فعلاً از آن استفاده کنید انفرادی ، هنگامی که همه گیری به پایان رسید ، برای فعالیت های گروهی ، گرم گردیدن ورزش های تیمی و تمرینات رقابتی ۱ بر ۱ مناسب است.


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تجهیزات آمادگی جسمانی با تکنولوژی بالا برای خانه شما۱:۱۳


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheap Facebook (19459084) در Facebook و Twitter دنبال کنید. تعداد خریدهای بسیار بیشتری را در CNET معاملات معاملات بیابید و صفحه [کوپنهایCNET CNET ما را برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت جستجو کنید. ، آمازون و موارد دیگر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان مشاوره بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هر گونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا سایر ارائه دهنده خدمات صحیح مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت