بهترین پخش زنده تلویزیون برای برش سیم: YouTube TV ، Sling TV ، Hulu و موارد دیگر

2020-06-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

از آنجا که ملت شکارچیان برای کمک به مبارزه با گسترش رمان coronavirus ، ممکن است زمان خوبی باگردید که قطع سیم کابل تلویزیون برای صرفه جویی در پول. اما اگر می خواهید همزمان تلویزیون زنده نگه دارید ، چه می کنید؟ با ورزش زنده به صورت وقفه
ممکن است آمریکایی ها کمتر از تلویزیون زنده تماشا کنند ، اما از طرف دیگر اخبار زنده ، چه ملی و چه از ایستگاه تلویزیونی محلی شما ، مهمتر از همیشه هستند. فراتر از حلق آویز کردن آنتن ، پخش با یک سرویس پخش فیلم ارزانترین راه برای تهیه تلویزیون زنده است.

قیمت خدمات پخش تلویزیون از ۱۵ دلار در ماه شروع می شود (یا رایگان در مورد تبلیغات فعلی Sling TV بدون هزینه و قرارداد اضافی. به جای جعبه کابل و هزینه ماهانه آن برای اجاره آن ، می توانید از برنامه های استریم در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید ، Roku ، Apple TV ، Amazon Fire TV یا کنسول بازی. و می توانید از طریق رایانه لوحی ، تلفن ، سایر دستگاه های تلفن همراه یا حتی مرورگر وب در خانه یا در حال تماشای خود باشید.

بیشتر بخوانید: اخبار تلویزیونی رایگان برای تماشای هم اکنون: جریان ABC ، ​​CBS ، Fox News ، CNN و موارد دیگر

]

 http://www.cnet.com/


حال پخش:
تماشای این:

خدمات پخش مستقیم تلویزیون برای برش بند ناف: چگونه می توان …۲:۴۴

می توانید کانالهای تلویزیونی مورد علاقه خود (از جمله ABC ، ​​NBC ، ESPN ، CNN و Nickelodeon) را به دلیل سرویسهای پخش مانند YouTube TV و از طریق اینترنت زندگی کنید. Sling TV . در بعضی موارد ، هزینه های آنها بسیار کمتر از آن است که شما برای شرکت در تلویزیون کابل به شرکت های کابل پرداخت کنید ، اما این سرویس هایی که نیاز به بازدید از یک نصب کننده ندارند – که این یک عامل مهم است که باید در طی مسافت اجتماعی مورد استفاده قرار دهید [۱۹۶۵۹۰۰۳

هم قیمت و هم خدمات خود در یک روند ثابت قرار دارند. به عنوان مثال تلویزیون AT&T اکنون بی سر و صدا HBO را از بسته اصلی خود رها کرده و خدمات خود را ۱۰ دلار ارزان تر کرده است. تغییر همچنین بدان معنی است که رقابت از بین می رود – سونی سرویس پخش خود را PlayStation Vue در ژانویه قطع کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین تلویزیون ها و دستگاه های پخش کننده برای روز پدر ۲۰۲۰

خدمات برتر پخش مستقیم تلویزیون در مقایسه با

YouTube TV تلویزیون اسلینگ تلویزیون زنده Hulu Plus تلویزیون AT & T اکنون
قیمت پایه ۵۰ دلار در ماه برای کانال های ۷۰ به علاوه ۳۰ دلار در ماه برای کانال های ۳۰ به علاوه ۵۵ دلار در ماه برای کانال های ۶۰ به علاوه ۵۵ دلار در ماه برای کانال های ۴۵ به علاوه
محاکمه آزاد بله بله بله بله
کانال های ABC ، ​​CBS ، Fox و NBC بله ، در بسیاری از بازارها روباه و NBC فقط در شهرهای منتخب بله ، در بسیاری از بازارها بله ، در بسیاری از بازارها
جریان همزمان در هر حساب ۳ ۱ یا ۳ ۲ (گزینه ۱۵ دلار برای نامحدود) ۲ (گزینه ۵ دلاری برای ۳)
پروفایل اعضای خانواده / کاربر بله خیر بله خیر
Cloud DVR بله (۹ ماه نگه دارید) بله بله بله (۵۰ ساعت ، ۲۰۰ ساعت با ۱۰ دلار در ماه)
تبلیغات سریع را با DVR cloud انجام دهید یا از آن استفاده کنید بله بله بله خیر (بله با گزینه ۱۵ دلار)

با در نظر داشتن همه این موارد ، در اینجا یک راهنمای شجاع دنیای جدید پخش مستقیم تلویزیون از طریق اینترنت ، و همچنین سایر گزینه های بند ناف امروزی ، با توصیه های مورد علاقه ما برای بهترین سرویس پخش تلویزیون.

Sarah Tew / CNET

YouTube YouTube دارای کانال برتر برتر برای قیمت پایه نسبت به سایر رقبا ، از جمله هر چهار کانال محلی (ABC ، CBS ، فاکس و NBC ؛ توجه داشته باشید که CBS شرکت مادر CNET است) در اکثر مناطق کشور. همچنین این تنها سرویس با کانال های محلی PBS است. YouTube TV دارای بهترین DVR cloud این مجموعه است ، از جمله فضای ذخیره نامحدود و ۹ ماه سخاوتمندانه برای تماشای ضبط ها (بیشتر ۳۰ روز). رابط کاربری پلتفرم جریان ، اگر کمی خراب باگردید ، مزخرف نیست و در عین حال بیشتر ویژگی هایی را که یک سرویس کابل ارائه می دهد می تواند به شما ارائه دهد. و بر خلاف Sling و دیگران ، این ساده است مرده: یک بسته ، یک قیمت ، انجام گردیده است.

با انتخاب بهترین کلاس در کانال و DVR ابری ، YouTube TV گزینه مورد علاقه ما برای برش سیم است که می خواهد قدرت کابل را بخورد. بدون دردسر با این حال ، مانند همه خدمات با قیمت حق بیمه (۵۰ دلار قبلی) ، هزینه ماهانه آن نسبتاً بالا باعث می شود پس انداز یک هزینه کابل سنتی صرفه جویی کنید.

کانالهای برتر در دسترس نیست : A&E ، کمدی مرکزی ، تاریخ ، طول عمر ، شبکه NFL ، نیکلودئون.

بررسی تلویزیون YouTube ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

تلویزیون Sling بیش از تلویزیون AT&T Watch (15 دلار) و Philo (20 دلار ) اما کانالهای بهتری ، گزینه های بیشتر و رابط نسبتاً بهتری دارند ، بنابراین از نظر ما ارزش پول بیشتری دارد. و هنوز هم در مقایسه با سایر سرویس های پخش جریان ارزان قیمت است ، چه رسد به کابل.

Sling ارزان تر از خدمات پریمیوم مانند YouTube TV و Hulu Plus TV Live است زیرا ایستگاه های محلی بسیار کمی دارد. گیج کننده ، همچنین دارای دو بسته کانال ۳۰ دلار در هر ماه ، Sling Orange و Sling Blue است. در حالی که برخی از کانال ها در هر دو Sling Orange و Sling Blue در دسترس هستند ، این دو با سایر کانال های ارائه گردیده تفاوت قابل توجهی دارند: در اصل Orange بسته ای ESPN / Disney است ، در حالی که Blue بسته Fox / NBC است.

صفحه اصلی Sling زیاد نیست. برای دیدن ، اما تمام گزینه های مورد نیاز شما را بدون درهم و برهمی ارائه می دهد. تنها وضعیت واقعی واقعی ، به غیر از فقدان عمومی مردم محلی ، مکث زنده آن است. گزینه های این سرویس بی شمار هستند ، بنابراین تلویزیون Sling: همه اطلاعاتی را که باید بدانید برای تمام جزئیات است.

کانالهای برتر در Sling Blue در دسترس نیستند : ABC، CBS، Animal سیاره ، کانال دیزنی ، ESPN ، نیکلودئون. Fox و NBC فقط در شهرهای بزرگ انتخاب گردیده قابل دسترسی هستند.

کانال های برتر موجود در Sling Orange در دسترس نیست: ABC، CBS، Fox، NBC، Animal Planet، Bravo، CNBC، Discovery کانال ، Bravo ، Fox News ، Fox Sports 1، FX، MSNBC، USA USA.

بررسی تلویزیون Sling ما را بخوانید.

سارا توو / CNET

چرا تماشای تلویزیون خیلی ارزان است؟ فاقد مردم محلی است ، مانند تلویزیون Sling ، هیچ کانال ورزشی اختصاصی ندارد و به استثنای CNN ، کانال های خبری را نیز از دست نمی دهد. و بسیاری از برنامه های نمایش در کانال های خود را می توان با هزینه Hulu در کمتر تقاضا مشاهده کرد.

از طرف دیگر ، قیمت آن بسیار مناسب است. ترکیب آن شامل ۳۰ کانال است که برخی از آنها – مانند AMC ، HGTV و BBC America – دیگر در تلویزیون های گران قیمت AT&T اکنون موجود نیستند. رابط کاربری سرگرم کننده و آسان برای حرکت است. این برنامه در اکثر سیستم عاملهای جریان اصلی به غیر از Roku موجود است ، و برخی از مشتریان برنامه های بی سیم AT&T آن را به صورت رایگان دریافت می کنند.

کانال های برتر در دسترس نیست: ABC، CBS، Fox، NBC، Bravo، CNBC، دیزنی کانال ، ESPN ، فاکس نیوز ، فاکس اسپرت ۱ ، FX ، شبکه MLB ، MSNBC ، شبکه NFL ، کانال سفر ، شبکه ایالات متحده.

بررسی تلویزیون تماشای AT&T ما را بخوانید .

سارا توو / CNET

با کمترین رابط کابل مانند از رقبای خود ، بزرگترین دارایی هولو ادغام تلویزیون زنده با فهرست قابل توجه آن در تقاضا برای یک قیمت متأسفانه ، شما باید ۱۰ دلار دیگر در ماه بپردازید تا بتوانید از این طریق بتوانید تبلیغات را در DVR cloud Hulu (جستجوی ابر) H прескоینی کنید (cloud DVR cloud که شامل آن است ، امکان جستجوی تبلیغات را نیز نمی دهید). تعداد کانال های آن کاملاً محکم است و با توجه به اینکه کاتالوگ Hulu (داستان Handmaid's Tale ، هرکسی؟) در آن رقیب برتر است ، اما قیمت بالاتر آن به این معنی است که بهترین معامله نیست.

کانالهای برتر در دسترس نیست: AMC ، بی بی سی آمریکا ، کمدی مرکزی ، شبکه MLB ، MTV ، تلویزیون NBA ، شبکه NFL ، منطقه قرمز قرمز NFL ، نیکلودئون.

بررسی تلویزیون زنده Hulu Plus ما را بخوانید .

Sarah Tew / CNET

تا همین اواخر تلویزیون AT&T اکنون HBO را در بسته اصلی ۶۵ دلاری خود قرار داد ، اما اکنون ۱۰ دلار اضافی نیز دارد. با یا بدون آن ، این سرویس هنوز کانالهای برتر بیشتری نسبت به سایر رقبا از دست می دهد (اگرچه می توانید در صورت تمایل هزینه های بیشتری را برای دریافت بیشتر آن کانال ها بپردازید). DVR آن نیز یک قدم عقب تر از گزینه های برتر ما است. رابط کاربری به سبک سنتی خوب است ، با این حال ، آن را شامل می شود قابلیت جابجایی دوستانه برای ضربه تند وگردیدید زدن به سمت چپ و راست برای تغییر کانال ها.

کانال های برتر در بسته های پایه موجود نیستند: A&E ، AMC ، Animal Planet ، کانال کشف ، HGTV ، تاریخچه ، طول عمر ، شبکه MLB ، شبکه NFL ، کانال سفر.

بررسی تلویزیون AT&T ما را اکنون بخوانید .

Ty Pendlebury / CNET

در مورد FuboTV چیزهای زیادی وجود دارد که دوست دارند – این ارائه می دهد کانال گسترده ای از کانال های دوم فقط برای تلویزیون YouTube – و تمرکز ورزشی آن است. مخصوصاً برای هواداران فوتبال جذاب است. با توجه به این که در حال حاضر هیچ مسابقه ورزشی در هیچ کجای دنیا وجود ندارد ، همانطور که انتظار دارید جذابیت آن را محدود می کند. همچنین ، برای تماشای تلویزیون یک گزینه مناسب نیست زیرا هیچ یک از سیستم عامل ها به خوبی نسخه موبایل کار نمی کنند ، و عدم وجود ABC و ESPN ناامید کننده است.

کانال های برتر در بسته های پایه موجود نیستند: ABC ، ​​ Disney Disney، Disney Junior، Disney XD، ESPN، ESPN 2.

نظر FuboTV ما را بخوانید .

نحوه خرید خدمات تلویزیون زنده برش طناب

هرکدام از سرویس های فوق ترکیبی متفاوت از کانال های را ارائه می دهد ، بنابراین اولین قدم شما باید انتخاب کنید که حامل شما باگردید “از دست ندهید. “کانالها و نمایشهای کابل. و برخی از مهمترین کانال ها محلی ها هستند ، یعنی ABC ، ​​CBS ، فاکس و NBC. همه خدمات در همه زمینه ها همه آنها را ارائه نمی دهد.

خدمات می توانند به دو گروه اصلی تقسیم شوند: بودجه ، با قیمت ۱۵ دلار اما بدون کانال محلی شروع می شود. و حق بیمه با قیمت ۵۰ دلار به بالا و شامل محلی و اغلب موارد اضافی مانند DVR ابر برتر. بله ، بسیاری از خدمات (مانع از تلویزیون تماشای AT&T) به شما امکان می دهند درست مثل کابل سنتی یا DVR ماهواره ای نمایش های ضبط و پخش را پخش کنید ، اما اغلب آنها با محدودیت همراه هستند.

سپس مسئله چند جریان وجود دارد. اگر می خواهید بیش از یک برنامه به طور همزمان تماشا کنید – به عنوان مثال در تلویزیون اتاق نشیمن خود و تلویزیون اتاق خواب یا تلویزیون اصلی و رایانه لوحی یا دستگاه های دیگر – می خواهید از خدمات اطمینان حاصل کنید شما در حال تماشای کافی جریان همزمان دارید. برخی از ارزانترین خدمات فقط یک بار جریان را مجاز می کنند و اگر سعی کنید یک ثانیه را تماشا کنید ، مسدود گردیده است.

به خاطر داشته باشید که ، به خصوص اگر بیش از یک نفر در یک بار در دستگاه های پشتیبانی گردیده به طور همزمان تماشا کنید ، باید مطمئن شوید که اینترنت باند پهن سریع و قابل اطمینان دارید . یک سرویس بارگیری ۱۰۰ مگابیت در ثانیه حدود ۵۰ تا ۶۰ دلار در ماه هزینه خواهد داشت ، و در این جا می توان پس انداز کابل برش را بلعید.

در اینجا یک لیست خرید جریان پخش مستقیم تلویزیون مورد توجه است:

 05-hulu-live-tv

تلویزیون هوولو پلاس زنده


Sarah Tew / CNET

آنچه خدمات تلویزیون جریانی به شما نمی دهد

خدمات تلویزیون پخش کننده عالی هستند ، اما مواردی وجود دارد که نمی توانند در مقایسه با جعبه کابل سنتی آنها را انجام دهند.

اول ، ارزش دیدن کانال هایی را دارد که نمی توانید با هیچ یک از این خدمات دریافت کنید. به عنوان مثال ، تنها یكی از خدمات PBS را ارائه می دهد – YouTube TV – و دلیل این امر آنست كه به عنوان پخش کننده گزارش می شود حق پخش در همه نمایش ها را بدست نیاورد. هوا

در زمان دیگری ، نبود ورزش زنده در این کانال ها مسئله ای خواهد بود. با این حال ، وقتی همه چیز به حالت عادی برگردد ، بیشتر خدمات ESPN و کانالهای محلی را برای فوتبال NFL حمل می کنند ، اما اگر یک تیم حرفه ای بیس بال یا بسکتبال را دنبال می کنید ، احتمالاً به کانال خاص آنها – به نام RSN یا ورزش منطقه ای نیاز دارید. شبکه – برای تماشای بازی های فصلی منظم. پوشش RSN برای هر سرویس بسیار متفاوت است.

پخش ویدئویی هر سرویس تلویزیون زنده چند ثانیه به دقیقه یا بیشتر از جریان “زنده” شما از طریق کابل محلی یا ارائه دهنده ماهواره ای خود می گیرید. این بدان معناست که می توانید پیش از مشاهده برنامه روی صفحه ، پیش نمایش نمرات یا نمایش های بزرگ از توییتر ، هگردیدارهای تلفنی یا تماس های تلفنی از دوستان را دریافت کنید.

در حالی که AT&T TV اکنون HBO را به عنوان بخشی از برنامه خود ارائه می دهد. اشتراک پایه ، بیشتر خدمات دیگر یا آن را به عنوان یک افزودنی به فروش می رسانند و یا نیاز دارند که به طور جداگانه برای [H[اکنون۱۹۶۵۹۱۲۷] HBO Now ثبت نام کنید. علاوه بر این ، NFL Red Zone و NHL Network یا در دسترس نیستند یا فقط به عنوان بخشی از یک بسته بندی هستند.

اگر شما به محیط اطراف ۵٫۱ کانال عادت دارید که از طریق کابل یا حتی OTA ارائه می شود ، عادت دارید ناامید شوید که تمام خدمات فقط شامل صدای استریو در پخش مستقیم هستند. AT&T TV اکنون شامل ۵٫۱ صدا در برخی از مواد در صورت تقاضا است.

(توجه داشته باشید که CNET متعلق به ViacomCBS است ، که یک ارائه دهنده برنامه نویسی جبران گردیده در کلیه خدمات تلویزیون کابلی ، ماهواره ای و آنلاین است که کانال های CBS را ارائه می دهد ، که شامل Showtime ، Pop ، CBS Sports و CW است ، در میان دیگران). و خدمات آنلاین خود را اداره می کند ، CBS All Access ، که در زیر ذکر گردیده است.)

گزینه های دیگر

Philo

قیمت: از ۲۰ دلار در ماه شروع می شود

یکی دیگر از خدمات ارزان قیمت و بدون کانال های ورزشی یا محلی ، Philo کانال های کابلی نان و کره مانند AMC ، کانال کمدی ، نیکلودون و بی بی سی آمریکا را ارائه می دهد. برخلاف Watch AT&T ، DVR ابری را شامل می شود ، اما فاقد یک کانال خبری ۲۴ ساعته بزرگ مانند CNN است.

مطالعه Philo review

CBS All Access

قيمت: از ۵٫۹۹ دلار در ماه شروع مي شود

CBS All Access مشخص است تمام خدمات دیگری که ارائه می دهد بصورت زنده (در بعضی از شهرها) و در صورت تقاضا فقط از یک کانال. علاوه بر پخش ویدئو براساس تقاضا ، محتوای آنلاین انحصاری مانند Star Trek: Discovery را ارائه می دهد. کالاهای مورد نیاز تبلیغات دارند اما می توانید با قیمت ۱۰ دلار در ماه گزینه تبلیغی دریافت کنید.

Peacock

Peacock پاسخ NBC به CBS All Access است ، اما در حال حاضر دو مشکل اصلی دارد – فقط در دسترس کاربران Comcast است ، و کاتالوگ آن تا حد زیادی توسط یک سرویس پخش محبوب دیگر ، اصلی هولو ، تکرار گردیده است.

]

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

نحوه قطع سیم به قیمت ۱۰ دلار: نصب آنتن داخلی۲:۰۳

به تلویزیون زنده توجه نمی کنید؟ موارد اصلی برش سیم بند

تعداد زیادی از فشار سنگین به تازگی وارد تقاضای تقاضا گردیده اند ، از جمله اپل با اپل تی وی پلاس و دیزنی با [۱۹۶۵۹۱۵۵دیزنیپلاس ، هر دوی آنها در اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کردند. در سال ۲۰۲۰ راه اندازها انتخاب های بیشتری از جمله NBC / Comcast's طاووس ، AT&T را HBO Max و فقط از طریق موبایل پشت سر گذاشتند کوبی . همه این خدمات فاقد پخش مستقیم تلویزیون هستند – به جای آن بر روی کاتالوگ های پشت و برنامه نویسی اصلی جدید – اما آنها هنوز هم می توانند به بودجه سرگرمی شما بخورند.

Netflix : یكی از اولین سرویس های پخش كننده تلویزیون و آنقدر محبوب است كه به همان روشی با عنوان “نشانگر جادویی” یا “كك” در جنوب تبدیل به اصطلاح كلی گردید. و پس از آن ، البته ، همیشه محبوب “Netflix و لرز” وجود دارد. برنامه های با کیفیت بالا از ۱۳ دلار در ماه شروع می شود و این سرویس هزاران برنامه تلویزیونی و فیلم از جمله سریال های اصلی تلویزیونی مانند Daredevil و Orange Is the New Black را پوشش می دهد.

Amazon Prime Video : سرویس جریان اصلی “دیگر” ، که به عنوان بخشی از یک عضویت سالانه ۹۹ دلار یا ۹ دلار در ماه گنجانده می شود. رابط کاربری مطابق با Netflix کاربر پسند نیست ، اما این سرویس همچنین به نمایش می گذارد نه از رقیب خود ، از جمله محتوای اصلی مانند خانم شگفت انگیز خانم میزل . Amazon Prime همچنین توانایی اضافه کردن کانال های پریمیوم (HBO و Showtime و موارد دیگر) را دارد و آن را تبدیل به یک فروشگاه بالقوه یک مرحله ای می کند.

 babyyoda2

ملقب به کودک Yoda – این ممکن است کوتاه ترین شخصیت جنگ ستارگان از The Mandalorian در دیزنی پلاس باگردید.


تصویر تصویری توسط بانی برتون / CNET

دیزنی پلاس : یکی از بزرگترین سرویس های پخش در برخی از زمان ها ، دیزنی مجموعه ای از فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی و محتوای منحصر به فرد ، از جمله مجموعه ستارگان جنگ-جهان Mandalorian را جمع آوری کرده است. ، برای ۷ دلار در ماه. نقد و بررسی دیزنی پلاس را در اینجا بخوانید .

Vudu / فیلم ها Anywhere : یک کتابخانه دیجیتالی (یا قفل) که شامل میراث محتوای ماوراء بنفش و پخش فیلم ها و تلویزیون هایی که فقط برای انتشار ، مانند نسخه های جدید در دسترس هستند.

همچنین ارزش تحقیق در مورد خدمات رایگان و دارای پشتیبانی تبلیغاتی مانند کانال روکو ، IMDB آزاد ، تلویزیون TuBi ، Pluto و Sony Crackle که محتوا زیادی را ارائه می دهند. جمع آوری سرویس های تلویزیونی رایگان CNET را اینجا بخوانید .

 antennas-09.jpg

Sarah Tew / CNET

آیا آنتن داخل خانه یا فضای باز گزینه ای مناسب است؟

اگر در خانه خود تلویزیون دارید – یعنی صفحه ای که دارای یک تیونر است – در حال حاضر بخشی از قطع بند ناف هستید. یک آنتن سرپوشیده داخلی که به تلویزیون شما وصل گردیده است به شما امکان می دهد تلویزیون رایگان را از هر کانال دریافت گردیده در منطقه پخش محلی خود تماشا کنید. هزینه آنتن دهی به اندازه ۱۰ دلار است. مقایسه ما بین آنتن های داخلی را اینجا ببینید .

همچنین اگر می خواهید می توانید DVR مانند Amazon Fire TV Recast یا TiVo Bolt OTA را اضافه کنید. سپس می توانید آن کانال های تلویزیونی آنتن زنده را ضبط کنید ، آنها را پخش کنید و از تبلیغات صرفنظر کنید ، دقیقاً مانند یک تلویزیون کابل استاندارد DVR. در اینجا جمع آوری بهترین CNV های OTA برای برش دهنده بند ناف CNET ارائه گردیده است .

یک جایگزین با هزینه کم و کم هزینه برای خدمات پخش مستقیم تلویزیون ، ترکیبی از آنتن برای کانال های محلی محلی و یک سرویس درخواستی مانند Netflix یا Hulu است (که اکنون است. ۵٫۹۹ دلار در ماه ). به این ترتیب شما هنوز هم می توانید برنامه نویسی زنده را تماشا کنید و همچنین گزیده ای از مطالب درخواستی را انتخاب کنید.

 08-amazon-fire-tv-recast

Recast DVR Fire TV Amazon آمازون دوست کاربر آنتن برش بند ناف است.


Sarah Tew / CNET

نتیجه گیری: خودتان آن را امتحان کنید

پخش مستقیم سرویس های تلویزیونی همچنان در جریان است. از زمان راه اندازی ، هر سرویس قیمت های خود را حداقل ۵ دلار در ماه افزایش داده است ، انتخاب کانال و شهرهایی که دسترسی به کانال محلی دارند همواره در حال تغییر هستند و گزارش ها در مورد برخی خدمات از دست دادن پول یا حتی بسته گردیدن در مورد PlayStation Vue ادامه دارد. گرچه جریان بدون شک آینده است ، مدتی قبل از هر دو قیمت و خدمات ارائه گردیده در آن می گذرد. ​​

این گفته است ، اگر شما می خواهید یک تجربه کابل مانند هم در خانه و هم برای دستگاه های در حال حرکت داشته باشید ، بدون وزن مرده ای که یک اشتراک کابل به ارمغان می آورد ، پس از آن یک سرویس جریان ارزشمند است هیچ قراردادی برای امضا کردن وجود ندارد ، و اگر خدمتی را که در آن هستید دوست ندارید ، به راحتی می توانید تغییر دهید. بنابراین ، آیا به دنبال یک بسته اصلی مانند تلویزیون Sling هستید یا می خواهید مبلغی بیشتر را برای یک تجربه لوکس از پسندیدن از YouTube TV بپردازید ، باید یک سرویس تلویزیون استریم برای شما مناسب باگردید.

پوشش پخش بیشتر در CNET [19659215]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com