WWE Backlash 2020: نتایج ، “بزرگترین مسابقه کشتی همیشه” ، رتبه بندی و جمع بندی کامل

2020-06-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 capt.png

لبه رندی اورتون را در Backlash گرفت.


WWE

پرداخت به ازای هر دید برگشت WWE دو دوره مسابقات قهرمانی جهان داشت ، اما نمایش واقعاً در مورد یک مسابقه بود: لبه مقابل رندی اورتون. این به معنای واقعی کلمه به عنوان بزرگترین مسابقه کشتی ثبت نام گردید که تا آنجا که وعده ها می رود ، نزدیک به زندگی غیر ممکن برای زندگی غیر ممکن است. و البته ، Edge و Orton مطابق با آن برچسب عمل نکردند. چگونه آنها می توانند؟ خبر خوب این است که آنها هنوز هم نمایش خوبی را ارائه دادند.

در جاهای دیگر ، هر دو براون استرومن و درو مک اینتایر با موفقیت از مسابقات جهانی خود دفاع کردند. آسوکا و نیا جکس به مصاف هم رفتند ، یک ضربه گیر واقعی ، در حالی که The Street Profits و The Viking Raiders در نبرد با نینجا ها در پارکینگ مرکز عملکرد به پایان رسیدند. واقعاً.

برای نتایج کامل و تجزیه و تحلیل از Backlash به زیر بروید.

رندی اورتون beats Edge

این بزرگترین مسابقه کشتی کجا بود without اما ناگفته پیداست که بزرگترین مسابقه تاکنون نبود.

خوب ، برای به دست آوردن چیزهای خوب از راه. این یک مسابقه خارق العاده بود. این بهترین مسابقه رندی اورتن در یونیکس بود ، احتمالاً از سال ۲۰۱۱ با کریستین روبرو گردید. طولانی بود ، اما حماسه بود.

اما از چند طریق نازل گردید. اولا ، بدیهی است ، برچسب Greatest Wrestling Match Ever تماشای آن بدون هوای غافلگیرانه دشوار گردیده است. این مسابقه را تا حدی دقیق باز کرد که همیشه به پایان می رسید تا صدمه ای به آن وارد شود. دوم ، WWE سر و صدای جمعیتی را به صدا درآورد ، زیرا تام فیلیپس به ما گفت که آنها فقط قبل از شروع کار این کار را انجام می دهند. به یک معنا ، شنیدن محیطی از تماشاگران ورزشگاه خوشحال بود. از طرف دیگر ، این امر باعث می گردید همه چیز بسیار مصنوعی و اجباری شود. “این عالی است ،” با صدای بلند ، تشویق های ناگهانی ، فقط باعث گردیده است که مسابقه بیش از حد احساس شود.

ناگفته نماند که این می توانست در مقابل یک جمعیت واقعی بهتر باگردید ، اما احتمالاً در مقابل نیز بهتر بود. از کشتی گیران NXT که طی چند هفته گذشته جمعیت بی نظیری را تشکیل داده اند.

اما باز هم ، این فوق العاده بود. در دقیقه ۵۰ فوق العاده طولانی بود. اما ، اگرچه مطمئناً نقاط کند وجود داشت ، اما در نهایت زمان خوب سپری گردید. دو فینگر یکپارچه و حرکت از افسانه ها ، از لبه زدن Edge Gierero به سه Amigos ، اورتون ناخن شصت و Edge با استفاده از Rock Bottom. اورتن همچنین از دو نیزه بیرون زد ، در حالی که Edge از دو RKO جان سالم به در برد.

سرانجام ، اورتون W را به ثمر رساند ، هنگامی که Edge یک چوچه سر و بازو را قفل کرد ، اورتون ضربه ای ضعیف به دست آورد و سپس ضربه پنالتی را بیرون آورد. به دست کشیدن Edge بیرون.

رتبه: ۴،۵ ستاره. با کمال تعجب هیچ کس ، این مسابقه توسط بازاریابی های بیشربولیک آن کنار گذاشته گردید. این بزرگترین مسابقه کشتی در تمام دوران نبود. شما نمی توانید بیش از حد شکایت کنید ، زیرا هنوز هم عالی بود.

Viking Raiders vs. سود خیابان

مسابقات قهرمانی Tag Tag Team بخش سینمایی شب بود ، با همان طرحی که Undetaker در مقابل AJ Styles در WrestleMania و Money in the Bank از ابتدای مسابقه به صدر رسید. ماهانه پرداخت به ازای هر ماه.

شاید این عجیب ترین و قطعاً کمترین سرگرمی بود ، هرچند که لحظه هایش را داشت. این کار با چهار ضرب و شتم در پارکینگ آغاز گردید که پس از اینکه یکدیگر را بر روی خودروی Braun Strowman کوبیدند ، سپس به منطقه پشت صحنه فرار کردند. این چهار نفر پس از آن اسلحه هایی را که در خام انجام داده بودند – از یک توپ بولینگ ، یک باشگاه گلف ، یک تکه گوشت و غیره – و چهره می گیرند ، اما موافقت می کنند که اسلحه های خود را بگذارند.

آنها پایان می دهند. دوباره در قسمت پارکینگ در جاهایی که توسط آکیرا توزاوا و خدمه نینجاها پذیرفته گردیده اند ، بیرون بروید. واقعاً آنها سپس به عنوان The Viking Profits با هم کار می کنند و با سبک فیلم های کینگ فو با موج های نینجا ها مبارزه می کنند. Tozawa سپس یک نینجا به ارتفاع ۷ فوت را بیرون می آورد ، بنابراین چهار نفر فرار می کنند. آنها در بالای کامیون های تولیدی صعود می کنند ، اما همه در یک زباله در نزدیکی شهر سقوط می کنند که در آن – و من این کار را نمی کنم – آنها از یک هیولای شاخکدار که در زیر زباله ها قرار دارد ، می ترسند. بخش به پایان می رسد ، بدون برنده.

باز هم ، من نمی توانم به اندازه کافی استرس بزنم. من هیچ یک از اینها را تشکیل ندادم.

درو مک اینتایر بابی لاشلی

پین مکینتایر را با بابی لاشلی با یک کلایمر لگد شکست. این مسابقه خوب بود ، اما روانشناسی در پایان خلاف واقع بود.

پس از یک مسابقه رقابتی ، لیشلی برای دو شمارش نیزه ای به مکینتایر وارد کرد. سپس لانا به حلقه می آید و تا پیش بند حلقه می کند. مکینتایر سر لاشلی را هدایت می کند ، که پس از آن بشکه ای به لانا می دهد. مکینتایر خاموش از حواس پرت ، کلایمر و پیروزی را به ثمر رساند. مشکل؟ اکنون به نظر می رسد که McIntyre ، قهرمان ، تنها به این دلیل که لاشلی پریشان گردید. برنده گردید.

اگر بازپرداخت چیزی ارزشمند باگردید ، قابل قبول خواهد بود ، اما چه شانس هایی وجود دارد که داستان داستان لاشلی – لانا مهمتر از اعتبار Raw است. ستاره برتر فعلی؟ همچنین احساس ناهماهنگی دارد. مکینتایر براک لزنار را تمیز کرد. چگونه او برای بدست آوردن پیروزی در بابی لاشلی به یک حواس پرت خوش شانس نیاز دارد؟

تا پایان ، مسابقه مناسب و معقول بود. این کار با لاشلی شروع گردید و با یک حواس پرتی از MVP کار می کرد و قبل از زنگ زدن در Full Nelson قفل می گردید. سپس این دو تا پایان کار بسیار سخت کار کردند – مقطعی وجود داشت که Lashley و McIntyre معاملاتی را ارائه می دادند که بسیار قوی بود. با این حال ، مانند مسابقه قهرمانی جهانی ، صدمه دیده است زیرا پذیرفتن لاشلی به عنوان رقیب واقعی دشوار بود.

امتیاز: ۲٫۵ ستاره.

Braun Strowman مسابقات قهرمانی جهانی خود را حفظ می کند

چرا که duh.

بازی معلولیت استرومن در برابر میس و جان موریسون به طرز شگفت انگیزی سرگرم کننده بود ، بیشتر به خاطر این که دیدن تکان های دائمی در بهار و مضرات ژیمناستیک جان موریسون بسیار جالب است. در پایان ، تیم برچسب استرومن را پس از یک فینال خرد کردن جمجمه دوقلوی Skull Crushing شکست داد اما Miz شکست اوضاع موریسون را شکست ، زیرا یک حساب سه نفره باعث می گردید موریسون قهرمان شود.

میز ، با داشتن افکار دوم ، موریسون را به عقب پرتاب کرد ، اما استرومن بیرون زد. استرومن سپس میز را خفه کرد و قدرت را به موریسون ملزم کرد تا قهرمانی را حفظ کند. نکات عظیمی برای این مسابقه که باعث نمی شود تیم تگ فوق العاده ضعیف به نظر برسد. با این حال ، این مسابقه جاذبه های کمی داشت از آنجا که این ایده که Strowman آن را گم می کرد ، مرز غیرقابل تصور بود.

رتبه: ۳ ستاره.

آسوکا با نیا جکس پیوند می زند

مسابقات قهرمانی زنان خام با یک حساب دو برابر به پایان می رسد. آسوکا بازوبند را بر روی نیا جکس در خارج از خانه قرار داد ، و با کوبیدن آسوکا در سنگر ، به بیرون کشیدن جکس منجر گردید. این دو با شتاب زدند و آسوكا با یك ضربه كوتاهی به جكس برخورد كرد – درست همانطور كه ​​داور ۱۰ را به حساب آورد.

مسابقه كمی شل و ول بود و امتیازات زیادی نداشت ، اما بیشتر از این نتیجه خوب تا پایان ضعیف بود. آسوکا پس از ارسال ، برای خنثی کردن مزیت اندازه جکس ، برای تسلیم گردید. جکس ، به نوبه خود ، با ارسال تسلیم در برابر تسلیم و آسایش آسوکا می جنگد. بعد از حساب کردن دو برابر ، آسوکا با حمله به لگن پرواز به جکس برخورد کرد تا او را دراز بکگردید.

خبر بد این است که پایان آن بی پرده بود. خبر خوب این است که آسوکا هنوز قهرمان است.

رتبه: ۲ ستاره. بازی مناسب و معقول که با نتیجه ضعیف کنار گذاشته می شود

شاموس جف هاردی را شکست داد.

این مسابقه طولانی و گاه آهسته بود ، اما در نهایت قوی بود. Sheamus در این مسابقه جهنمی را از جف هاردی بدست آورد و به دنبال پیروزی Brogue Kick ، ​​پیروز گردید. (به معنای واقعی کلمه قدیمی ، مایکل کول متذکر گردید که هاردی پیر می شود و نمی تواند مانند گذشته بهبود یابد – که این یک چیز عجیب است که می گویند.) هاردی قبل از اینکه سیسموس را قطع کند ، بازگشت های کوتاه داشت.

سرانجام هاردی با یک پیچ و تاب و تعجب برانگیز Fate و سپس یک بمب Swanton ، که شبیه به پایان بود برخورد کرد. اما شیموس پاهای خود را روی طناب ها گرفت ، که یک نتیجه خوب کاذب است. در بیرون ، هاردی سعی کرد از روی سد سکوی پیاده روی شاموس پرش کند اما توسط یک Brogue Kick برخورد کرد. یکی دیگر از Brogue Kick در مرکز حلقه به نتیجه ۱-۲-۳ منجر گردید.

رتبه: ۳٫۵ ستاره. Solid.

ساشا بنکس و بیلی عناوین تیم برچسب زنان را حفظ می کنند

ساشا بنکس و بیلی در یک مسابقه سه گانه برای شکستن ، السا بلس و نیکی کراس و IIconics را شکستند. پس از یک مسابقه پر هرج و مرج ، بانکها برای سعادت سه گل ، سعادت را به ثمر رساندند.

هر شش زن در مسابقه هرج و مرج او سخت کار کردند ، اگرچه مشخص است که بانکها چگونه سر و شانه های بالاتر از بقیه هستند. گفته می شود ، IIconics بسیار بهبود یافته است ، و اگرچه درگیری با شش نفر از آن سختی وجود داشت که اجتناب از آن دشوار است ، اما در تمام طول دوره هیچ مشکلی وجود نداشت.

در هر زمان سه زن در رینگ وجود داشت ، یکی از هر تیم. داستان این مسابقه این بود که تلاشی بود ، با تلاش های خرابکارانه انرژی زا و حرکت تیم برچسب های موقت. باز مناسب.

رتبه: ۲٫۵ ستاره.

نتیجه قبل از نمایش

خدمه آپولو با شکست آندراد قهرمانی ایالات متحده را حفظ کردند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت