تأخیرهای فیلم Coronavirus: تاریخ اکران جدید برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بلوک های تبلیغاتی

2020-06-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

برای به روزترین اخبار و اطلاعات در مورد همه گیر کروناویروس ، به وب سایت WHO WHO مراجعه کنید.

هنگامی که آخرین نمایش جیمز باند به دلیل شیوع کرونا ویروس کنونی ویران گردید ، شوکه گردید. اما این اولین بار در یک آبشار از فیلم های سینمایی باطل یا به تعویق افتاد گردید ، که باعث تغییراتی گسترده در برنامه اکران در سراسر ۲۰۲۰ و تا سال ۲۰۲۱ گردید.

تاخیرها به فیلم های بزرگی از جمله تعجب آور است. زن ۱۹۸۴ ، Marvel's Black Widow ، Thriller James Bond No Time to Die ، مولان ، F ] و A Quiet Place Part 2 . برخی از فیلم های بزرگ لغو گردیده اند در حالی که برخی دیگر ، مانند Greyhound تام هنکس ، به جای آن ، مسیر سرویس های پخش را تغییر داده اند. اما بسیاری از فیلم های اصلی اکنون تاریخ های برتر را نام گذاری کرده اند ، بنابراین ما تقویم تجدید نظر گردیده در گیشه را برای شما مشخص کرده ایم که چه موقع (یا اگر) آنها به یک سینما در نزدیکی شما می آیند.

سلامتی و رفاه. مردم و خانواده ها در سراسر جهان مهمترین چیز باقی مانده است ، اما این کنسل فیلم ها بیش از ترازنامه های استودیوهای بزرگ تأثیر می گذارد. تعطیلی سینمای سینما فقط یکی از نشانه هایی از اختلال است که coronavirus بر مردم و مشاغل مختلف در سراسر جهان ایجاد می کند. شما می توانید یک نسخه از انتشارات اخیر را در اوایل سال پخش کنید ، اما وقتی به طرف دیگر این زمان عجیب و غریب می رویم ، بازگشت به فیلم ها بازگشت به حالت عادی است. در اینجا چگونگی جمع آوری تاریخ های جدید آمده است:

Greyhound (10 ژوئیه)

تام هنکس ستاره های جنگ جهانی ۲ را هدایت می کند. حماسه درباره کاروان کشتی هایی که با U-Boats می جنگند. اپل تی وی پلاس در ۱۹ مه اعلام کرد که Greyhound را در سرویس جریان پخش می کند ، و این یکی از اولین فیلم های بزرگ است که به طور کامل از سالن های سینما پرش می کند. این یک سرویس کودتا برای سرویس استریم اپل است که مقدار زیادی محتوای اصلی را ایجاد کرده است اما هنوز هم دربرابر نتفلیکس و آمازون نخست ویدیو جنجال برانگیز است.

تاریخ انتشار اصلی: ۱۹ ژوئن ، ۲۰۲۰

مولان (۲۴ ژوئیه)

مولان درست قبل از انتشار آن از سینماها بیرون کشیده گردید.


Disney

راه اندازی مجدد مولانا عمل دیزنی در ۱۲ مارس ، فقط چند ساعت پس از اعلامیه های مشابه برای A Quiet Place 2 و F9 ، در ۱۲ مارس کشیده گردید. به تعویق افتادن کمتر از دو هفته قبل از آنكه قرار بود افتتاح شود – دیر هنگام كه ​​بعضی از بینندگان و منتقدین فیلم را در پرده های پیش نمایش دیدند ، مولان جدید را “باشكوه” و “هیجان” خواند. روز بعد والت دیزنی استودیو گفت که مولان به تأخیر افتاد ، تولید این فیلم را در سایر فیلم های اکشن زنده متوقف کرد . دیزنی سپس تاریخ جدیدی را نام برد كه در تاریخ ۳ آوریل كل تخته خود را تغییر نام داد.

تاریخ انتشار اصلی: ۲۷ مارس ۲۰۲۰

تنت (۳۱ ژوئیه)

زمان وارنر بروس و كریستوفر نولان تریلر ترکیبی Tenet عصب خود را نگه داشت و بسیار طولانی تر از سایر نسخه های مهم تابستان ، به تاریخ برنامه ریزی گردیده خود چسبید. سپس در اواسط ژوئن ، تاریخ انتشار ۲ هفته از ۱۷ ژوئیه تا ۳۱ ژوئیه به عقب رانده می شود.

تاریخ انتشار اصلی: ۱۷ ژوئیه ، ۲۰۲۰

بیل و تد چهره موسیقی (۲۱ اوت)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

The و فقط ایوان (۲۱ آگوست)

وقتی سینماهای سینما با فیلم های سینمایی جمع می شوند ، دیزنی برخی از فیلم های خود را از برنامه تئاتر مستقیماً به سرویس پخش جابجا کرد دیزنی پلاس . اکنون می توانید Artemis Fowl را بصورت آنلاین تماشا کنید ، و The One and Only Ivan جست و خیز کردن دفتر جعبه را برای پخش در ماه اوت.

تاریخ انتشار اصلی: اوت. ۱۴ ، ۲۰۲۰

The New Mutants (28 اوت)

به راحتی یکی از پرمخاطب ترین فیلمهایی است که تاکنون در معرض تهییج قرار گرفته است ، X-Men spinoff The New Mutants در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود ، و پیش از این دو بار به دست آورد که دیسنی از فاکس دوباره آن را دوباره به بازار برگرداند. این امر باعث گردید تا تعویق چهارم برای چیلر کتاب طنز نوجوان محور با بازیگران Anya Taylor-Joy و Maisie Williams ، قبل از تاریخ انتشار اواخر اوت منتشر شود. صادقانه بگویم ، در این مرحله با دیدن آن باور خواهیم کرد.

تاریخ انتشار اصلی: آوریل ۲۰۲۰

Monster Hunter (4 سپتامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

The King's Man (18 سپتامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

بدون پشیمانی (۱۸ سپتامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

نامزد (۲۵ سپتامبر)

این بازسازی ترسناک به کارگردانی نیا داکوستا و نگارش گردیده توسط جردن پله به سپتامبر منتقل گردیده است.

تاریخ انتشار اصلی: ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰

Wonder Woman 1984 (2 اکتبر)

وارنر Bros تا ۲۴ مارس برگزار گردید قبل از اعلام اینکه Wonder Woman 2 به تعویق می افتد ، اما با اکثر بلاک بوسترهای دیگر به تعویق افتاد ، کاملاً فاش گردید کمیک های DC دنباله باید از تاریخ انتشار ژوئن برنامه ریزی گردیده خود حرکت کند. جاهایی که بسیاری از فیلمهای بزرگ خیلی دیرتر از سال منتقل گردیدند یا کاملاً از آنجا خارج گردیدند ، Wonder Woman 1984 در ابتدا متعهد گردید که در ۱۴ اوت به تئاترها ضربه بزند – که خوش بینانه بود و در اواسط ژوئن به اکتبر منتقل گردید. بجای.

تاریخ انتشار اصلی: ژوئن ۲۰۲۰

Bios (2 اکتبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

اعزام فرانسوی (۱۶ اکتبر) [۱۹۶۵۹۰۳۱] وس اندرسون با خانه های هنری بی نظیری در The Dispatch فرانسه بازگشت ، با بازی تیموته چالامت ، بیل موری ، سائویرس رونان ، تیلدا سوینتون و فرانسیس مک دورمند.

تاریخ انتشار: ژوئیه

Kills (16 اکتبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

سیاه بیوه (۶ نوامبر)

فلورانس پاگ و اسکارلت یوهانسون کمی صبر می کنند تا در بلک بیوه شرکت کنند. [۱۹۶۵۹۰۲۳] دیزنی

که در ابتدا برای اول ماه مه برنامه ریزی گردیده بود ، بیوه سیاه بیوه سیاه به ۶٫ نوامبر بازگردانده گردید. در مارس ، دیزنی در ابتدا فیلم را به یک تاریخ نامعلوم موکول کرد ، سپس در ۳ آوریل تأیید کرد که بیوه سیاه این اولین را آغاز خواهد کرد. زمستان در تجدید ساختار کل جهان سینمایی مارول – از جمله کاپیتان مارول ، Thor ، Black Panther and Doctor Strange دنباله های عجیب چند سال بعد.

تاریخ انتشار اصلی: ۱ مه ۲۰۲۰

اعلامیه سرخ (۱۳ نوامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

No Time to Die (20 نوامبر)

حضور نهایی دانیل کریگ به عنوان ۰۰۷ ، به کارگردانی کری فوکوناگا و به نویسندگی توسط فبی والر بریج ، بود اولین فیلم بزرگ به تأخیر اکران . No Time to Die پیش از این مدیر اصلی خود را از دست داده بود و تاریخ انتشار آن را دو بار تغییر داده بود ، اما تولید کنندگان می ترسند از بسته گردیدن بسیاری از تئاترها در سراسر جهان به دلیل coronavirus به جمع آوری گیشه در بازارهای پر سود بین المللی آسیب برساند. این تأخیر در تاریخ ۴ مارس ، یک هفته قبل از اعلام گردید ، سازمان بهداشت جهانی ، همه گیری را اعلام كرد . هم اکنون در انگلستان در تاریخ ۱۲ نوامبر و ایالات متحده در ۲۰ نوامبر (اندکی زودتر از آنکه اعلام گردید) باز خواهد گردید.

تاریخ انتشار اصلی: آوریل ۲۰۲۰

روح (۲۰ نوامبر)

پیکسار شما را برای این انیمیشن موسیقی ، که برای مدتی به تاریخ انتشار اولیه تابستان برنامه ریزی گردیده خود است ، در ادیسه جاز می برد. دیزنی فیلم های زیادی را در این برنامه مشخص نکرده است که اگر تئاترها بسته باشند ، چه شکاف جدیدی برای Soul وجود خواهد داشت ، اما اکنون به ماه نوامبر منتقل گردیده است.

تاریخ انتشار اصلی: ۱۹ ژوئن

رایا و آخرین اژدها (۲۵ نوامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

پسر رایگان (دسامبر. ۱۱)

کمدی اکشن با موضوع بازی ویدیویی با بازی با ستاره رایان رینولدز برای تابستان انتخاب گردید اما اکنون به پایان سال نزدیک تر می شود.

تاریخ انتشار اصلی: ۳ ژوئیه ، ۲۰۲۰

West Side Story (18 دسامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

در حال آمدن ۲ آمریکا (۱۸ دسامبر)

تاریخ انتشار اصلی: ] بدون تغییر

دون (۱۸ دسامبر)

تاریخ انتشار اصلی: بدون تغییر

تفنگ برتر: ماوریک (۲۳ دسامبر)

در ماه آوریل ، پرنده ها دنباله تام کروز از ژوئن تا دسامبر تحت فشار قرار گرفت. ما بیش از ۳۰ سال صبر کردیم تا عاقبت سریال Top Gun 1986 را در اختیار شما بگذارد ، پس چند ماه دیگر؟

تاریخ انتشار اصلی: ۲۴ ژوئن ، ۲۰۲۰


حالا بازی کنید:
این را تماشا کنید:

Coronavirus می تواند سالها روی فیلمها تأثیر بگذارد۶:۰۸

Eternals (12 فوریه ۲۰۲۱)

گروه جهانی دنیای مارول قرار بود در ماه نوامبر افتتاح شود ، اما در سال جدید به راه افتاد تا راهی برای بیوه سیاه باگردید.

تاریخ انتشار اصلی: ۶ نوامبر ۲۰۲۰

Ghostbusters: Afterlife (5 مارس ۲۰۲۱)

در تاریخ ۳۱ مارس ، سونی تصمیم گرفت تا كلی از نسخه های تئاتر خود را تغییر دهد. بنابراین رستاخیز Ghostbusters شهر کوچک مجموعه جیسون ریتمن [۱۹۴۵۹۰۰] از ژوئیه سال ۲۰۲۰ تا ۵ مارس ۲۰۲۱ سوق پیدا کرد و شکاف سونی را که در ابتدا برای اقتباس بازی های ویدئویی در نظر گرفته نگردیده بود ، تحت فشار قرار داد.

تاریخ انتشار اصلی: ۱۰ ژوئیه ، ۲۰۲۰

The Saints of Newark (12 مارس ۲۰۲۱)

The Saints of Newark پیشگویی دهه ۶۰ برای مجموعه تلویزیونی کلاسیک است سوپرانوس ، که در آن مایکل گاندولفینی نقش تونی سوپرانو را بازی می کند که توسط پدرش مشهور گردیده است جیمز گاندولفینی .

تاریخ انتشار اصلی: سپتامبر. ۲۵ ، ۲۰۲۰

Morbius (19 مارس ۲۰۲۱)

به عنوان بخشی از تجدید ساختار بزرگ سونی ، فیلم جارج لتو فیلم خون آشام های مارول Morbius از ژوئیه تا اواسط مارس سال آینده تحت فشار قرار گرفته است. ۱۹۶۵۹۰۱۰] تاریخ انتشار اصلی: ۳۱ ژوئیه ، ۲۰۲۰

F9 (2 آوریل ۲۰۲۱)

بازیگران وین دیزل ، جان سینا و [۱۹۴۵۹۱۲۸شارلیزترون ، نهمین فیلم سریع و خشمگین قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ میلادی افتتاح شود. اما این اولین کسی بود که به توافق رسید ، قدم جسورانه حرکت تقریباً یک سال به آوریل ۲۰۲۱ را برداشت – تاریخی که قبلاً مشخص گردیده بود. فیلم بعدی در حماسه سریع. هنوز هیچ سخنی درباره اکران فیلم دهم و پایانی وجود ندارد.

تاریخ انتشار اصلی: مه ۲۰۲۰

شانگ چی و ده حلقه (۷ مه ۲۰۲۱)

مارول فیلم اکشن هنرهای رزمی با بازی Simu Liu به عنوان مبارز عرفانی شان-چی نیز توسط دیزنی تغییر شکل گرفت.

تاریخ انتشار: فوریه ۲۰۲۱

Godzilla vs Kong (21 مه ۲۰۲۱)

قبل از همه گیری حتی عاقبت سریالی با تاریخ انتشار بازی کرده بود ، و در ماه ژوئن وارنر بروس دوباره آن را جابجا کرد تا از انتشار نسخه های جدید در ماه نوامبر جلوگیری کند.

تاریخ انتشار اصلی: نوامبر. ۲۰ ، ۲۰۲۰

جنگل کروز (۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱)

امیلی بلانت و دواین جانسون یک سفر دریایی را در جنگل می گذرانند ، که یک سال توسط دیزنی به تعویق افتاد.

تاریخ انتشار: ژوئیه ، ۲۰۲۰

Uncharted (8 اکتبر ۲۰۲۱)

coronavirus فقط روی فیلم هایی که قرار است در این مواقع دشوار اکران شوند تأثیر نمی گذارد: این فیلم همچنین فیلم هایی را که تولید می شود مختل کرد. نامشخص ، با بازیگران تام هلند ، اولین نفری بود که سال آینده به طور رسمی منتقل گردید.

تاریخ انتشار اصلی: ۵ مارس ۲۰۲۱

بتمن (۱ اکتبر ، ۲۰۲۱)

رابرت پتینسون batsuit را برای این ماجراجویی تأخیر دی سی رقصید.

تاریخ انتشار اصلی: ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱

دکتر عجیب در Multiverse جنون (۵ نوامبر ۲۰۲۱)

طرفداران Doctor Strange با بازی بندیکت کامبربچ ، باید قبل از ورود به Multiverse of Madness به لطف تغییر ساختار مارول صبر کنند.

تاریخ انتشار اصلی: مه ۲۰۲۱

بیوگرافی الویس پریسلی (۵ نوامبر ۲۰۲۱)

ادای احترام Baz Luhrmann به عنوان یک واقعه مشهور از بیماری همه گیر گردید وقتی که تام هنکس ، که در این فیلم ظاهر می شود سرهنگ تام پارکر ، کروناویکس را منعقد کرد . او و همسرش ریتا ویلسون اکنون بهبود یافته اند و فیلم فقط یک ماه به تعویق می افتد.

تاریخ انتشار اصلی: اکتبر. ۱، ۲۰۲۱


اکنون بازی:
تماشای این:

قفل گردیدن کورون ویروس: چرا فاصله اجتماعی موجب نجات جان ها می شود۵:۴۱

Minions: Rise of Gru (نامشخص)

عاقبت متحرک / spinoff Minions: Rise of Gru به طور نامحدود به تعویق می افتد ، بنابراین ما هنوز نمی دانیم کی (یا حتی اگر ) به سینماها ضربه می زند. قرار بود در تاریخ ۳ ژوئیه در ایالات متحده منتشر شود ، بنابراین تعویق اعلام گردیده در ۱۹ مارس اولین علامتی بود که این بیماری همه ساله باعث اختلال در فصل تابستان گردید.

تاریخ انتشار اصلی: ۳ ژوئیه سال ۲۰۲۰ [۱۹۶۵۹۰۲۱] A Quiet Place Part II (نا مشخص)

جان کراسینسکی کارگردانی امیلی بلانت و سیلیان مورفی در ساکت آرام ۲ ، داستان پسا آخرالزمانی از دنیایی که سر و صدا با مرگ برابر است. عاقبت سکوت نزدیک به ۲۰ مارس افتتاح گردید ، اما با گذشت تقریباً یک هفته از زمان رفتن پارامونت اعلام کرد که آزادی انتشار را به تاریخ نامشخصی در سال بعد موکول می کند. دیدن اولین فیلم خنک کننده در یک تئاتر بسته بندی گردیده ، بخش مهمی از تجربه بود ، بخشی از آن به دلیل تنش که سعی در خوردن تنقلات خود بسیار ، بسیار بی سر و صدا کرد.

تاریخ انتشار اصلی: مارس ۲۰۲۰

Spiral (نا مشخص)

کریس راک دوباره حق رای دادن را با فیلم ترسناک Spiral اختراع کرد.


بروک پالمر / Lionsgate

تولد دوباره ای از حق رای دادن اره با بازیگران کریس راک و ساموئل L. جکسون ، که در ابتدا برای ماه مه ساخته گردیده بود ، به طور نامحدود به تعویق افتاده توسط Lionsgate به همراه تریلرهای اصلی اجرا و Antebellum ، که ستاره ها ژانل مونا .

تاریخ انتشار اصلی: ۱۵ مه ۲۰۲۰

دیوید آتنبورو: زندگی در سیاره ما (نامشخص)

آخرین اخبار دیوید آتتنبورو مستند طبیعت ، ساخته گردیده با صندوق جهانی جهانی برای طبیعت ، به یک تاریخ هنوز مشخص نگردیده موکول گردیده است. جالب اینجاست که فقط اکران سینما لغو نگردیده است: این فیلم قرار بود در ماه آوریل به پخش شود نتفلیکس ، اما این نیز به حالت تعلیق درآمد. WWF در نامه ای به CNET گفت: “تصمیم ما برای به تعویق انداختن نسخه سینمایی بینندگان [allows] برای لذت بردن از تجربه صفحه نمایش بزرگ ،” و همچنین دادن پیام سر دیوید آتتنبورو به باورنکردنی رسیدن به باورنکردنی پلتفرم نتفلیکس. “[۱۹۶۵۹۰۱۰] تاریخ انتشار اصلی: ۱۶ آوریل ، ۲۰۲۰

آنتلرز (نامشخص)

وقتی دیزنی موتان و موتانت های جدید را به تعویق انداخت ، همچنین فیلم ترسناک را قفل کرد Antlers ، تولید گردیده توسط گیلرمو دل تورو . نسخه آمریکایی تاریخ شخصی دیوید کوپرفیلد نیز به طور نامحدود به عقب رانده گردیده است ، همانطور که تریلر زن در پنجره .

تاریخ انتشار اصلی: ] ۱۷ آوریل ۲۰۲۰

شب گذشته در Soho (نامشخص)

فیلم جدید ادگار رایت اکنون برای فیلمبرداری حذف گردیده است.

تاریخ انتشار اصلی: سپتامبر. ۲۵ ، ۲۰۲۰

جنگ فردا (نامشخص)

قرار بود كه كریس پرات تیتر این فیلم علمی تخیلی اولیه باگردید ، اما هنوز مشخص نیست چه روزی خواهد رسید.

تاریخ انتشار اصلی: ۲۵ دسامبر ، ۲۰۲۰

سایر فیلم ها

با نزدیک گردیدن سالن های سینما ، بسیاری از فیلم های دیگر نیز مختل گردیده اند. تا کنون ، اینها فقط برخی از فیلمهای استودیویی کوچکتر ، فیلمهای بچه گانه و تابلوهای ایندی است که تحت تأثیر قرار گرفته اند ، بسیاری از آنها به طور نامحدود:

 • Antebellum
 • همسر هنرمند
 • آبی داستان
 • صعود
 • Deerskin
 • First گاو
 • در ارتفاعات
 • The Lovebirds
 • Les Misérables
 • بدخیم
 • پیتر خرگوش ۲: فرار ۱۹۶۵۹۱۷۳] تاریخ شخصی دیوید کوپرفیلد
 • ستایش این
 • نوید زن جوان
 • صخره ها
 • اجرای شیرین اجرا
 • Scoob
 • The Secret Secret [194590293] ] حقیقت
 • پادشاهی نامشخص
 • Vivarium (انتشار سینما لغو گردید ؛ اکران سینما لغو گردید ؛ ۲۷ مارس و انتشار آنلاین روز به صورت برنامه ریزی گردیده ادامه می یابد)
 • شر The Woman in Window

جشنواره های فیلم

جشنواره فیلم افسانه ای کن از تاریخ ۱۹ مارس خاتمه یافت. d برای افتتاح ۱۲ مه ، معتبرترین تجمع سال صنعت به عنوان بخشی از اقدامات فرانسه برای مقابله با این ویروس به تعویق افتاد.

کنفرانس SXSW در اوایل ماه لغو گردید ، فیلمسازان ویرانگر که امیدوار بودند در این رویداد در آستین ، تگزاس ، به مطبوعات و توزیع کنندگان برسند. فیلم هایی که قرار بود در جشنواره سالانه فیلم ، موسیقی و رویداد فنی به نمایش درآیند شامل ۲۴ بود ، یک درام تاریخی مهیج از نویسنده برنده اسکار BlacKkKlansman ، Kevin Willmott . [19659010] جشنواره فیلم Tribeca نیویورک نیز لغو گردیده است . مانند همه وقایع مهم که توسط coronavirus به نتیجه نرسیده است ، لغو تأثیر آن بر مشاغل محلی و کارمندان تأثیر می گذارد.

فیلم های آینده

اثرات همه گیر کوروی ویروس هنوز در سراسر جهان در حال پرده است. از آنجا که دیزنی لند به پایان می رسد و گردهمایی های اصلی از NBA به المپیک لغو می شود ، یک سؤال سؤال بر روی کل تقویم فیلمبرداری به خوبی در سال آینده مطرح گردیده است. فیلمبرداری بر روی تولیدات آتیه بندی گردیده قطع گردیده است: ماموریت: غیرممکن ۷ قادر به فیلمبرداری در ویروس ونیز نیست ، به عنوان مثال ، در حالی که به عنوان مثال Baz Luhrmann بیوپس الویس پریسلی مختل گردید که تام هنکس و ریتا ویلسون نشان دادند که آنها برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده اند. Indiana Jones 5، Jurassic World 3، Batman، The Matrix 4، Fantastic Beasts 3، Avatar 2 و بسیاری موارد دیگر مختل گردیده اند.

نتفلیکس ، اپل ، دیزنی و سایر خدمات پخش مجبور گردیده اند مکث تولید را در نمایش های Stranger انجام دهند. Things and The Morning Show to Falcon and Soldier Winter.

در اینجا لیستی از رویدادهای مهم که به دلیل نگرانی های coronavirus لغو گردیده اند لغو گردیده است. عکسها

ابرار الهیتی CNET در این گزارش نقش داشته است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com