این در حالی است که دیزنی پس از بسته شدن COVID-19 ، پارک های جهانی خود را بازگشایی می کند

2020-06-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 دیسنی لند کالیفرنیا

قلعه زیبایی خواب در دیزنی لند ، کالیفرنیا ، بسته است.


کورین رایشرت / CNET

برای به روزترین اخبار و اطلاعات در مورد همه گیر کروناویروس ، به وب سایت WHO WHO مراجعه کنید.

با پارک های موضوعی که به طور نامحدود بسته گردیده است در طول انتشار COVID-19 ، بسیاری در حال تعجب هستند که دیزنی لند و والت دیزنی جهان دوباره بازگشایی خواهد گردید. پارک های موضوعی در آناهیم ، کالیفرنیا ، و اورلاندو ، فلوریدا ، از ۱۲ مارس به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus بسته گردیده اند. هردو شانگهای دیزنی و هنگ کنگ دیزنی در اواخر ژانویه بسته گردیدند ، و در اواخر فوریه توکیو دیزنی توچال. دیزنی لند پاریس در ۱۲ مارس بسته گردید.

تا زمان بازگشایی ، می توانید از طریق وب سایت دیزنی سحر و جادو لحظه ها مانند سرگرمی مجازی از جاذبه ها ، Disney World Happily Ever After آتش بازی را نشان دهید [۱۹۶۵۹۰۰۹] ، نمایی از رژه Magic Happens جدید دیزنی لند و اجرای همزمان با Dapper Dans از خیابان اصلی.

 http://www.cnet.com/


حال پخش:
تماشای این:

نحوه ایجاد جادوی پارک دیزنی جادو در خانه۴:۲۵

بیشتر بخوانید : چه زمانی شهر من بازگشایی خواهد گردید؟ این چه زندگی می تواند پس از خاتمه قفل زندگی باگردید

دیزنی لند: ۱۷ ژوئیه

دیزنی لند برنامه هایی برای بازگشایی ۱۷ ژوئیه ، در ۶۵ سالگرد توچال اعلام کرده است. این اطلاعیه در ماه ژوئن به رغم برنامه رئیس دولت گاوین نیوزوم برای بازگشایی کالیفرنیا اعلام گردید که مکان های “بالاترین خطر” مانند کنسرت ها ، مراکز همایش و ورزش با مخاطبان زنده نمی توانند مجدداً بازگشایی شوند تا زمانی که “درمانهای درمانی توسعه نیافته باگردید”. واکسن COVID-19 احتمالاً تا سال ۲۰۲۱ محتمل نیست.

بازگشایی مرحله ای با خرید و ناهار خوری مرکز شهر دیزنی در تاریخ ۹ ژوئیه آغاز می شود و پس از آن هر دو پارک موضوعی – دیزنی لند و ماجراجویی کالیفرنیا – در ۱۷ ژوئیه و پس از آن هتل بزرگ کالیفرنیا و اسپا و هتل بهشت ​​پیر در تاریخ ژوئیه ۲۳ ، دیزنی گفت چهارشنبه.

رژه ها و دیدنی های شب مانند آتش بازی در حال حاضر لغو گردیده اند. شخصیت های ملاقات و خوش آمد گویی نیز در دسترس نخواهد بود ، گرچه شخصیت ها هنوز در پارک ها حضور دارند. راه اندازی جدیدترین منطقه دیزنی لند ، Marvel -themed پردیس Avengers ، هنوز هم به طور نامحدود از زمان آغاز ژوئیه به تعویق افتاد.

بیشتر بخوانید : ۶ کارهایی که نباید انجام شود ، هنگامی که coronavirus قرنطینه و قفل قفل پایان می یابد

Walt Disney World: 11 ژوئیه

دیزنی قصد دارد را دوباره باز کند. و پادشاهی حیوانات در ۱۱ ژوئیه و پس از آن Epcot و Hollywood Hollywood Studios در ۱۵ ژوئیه . پارک های اورلاندو اقدامات دوردست اجتماعی و سلامتی از جمله نمایش دما ، ماسک پوشیدن ، مهمانان شش پا را در حالی که از جاذبه ها و سیستم رزرو مهمان برای محدود کردن ظرفیت استفاده می کنند ، انجام خواهد داد.

آتش بازی ها ، رژه ها و شخصیت ها با هم ملاقات می کنند و تبریک می گویند. Disney World هم اکنون بلیت جدیدی را به فروش نمی رساند – در عوض ، این هتل به مهمانانی که بلیط و رزرو موجود دارند ، مانند کسانی که قبل از همه گیری اقدام به رزرو کردن کرده اند و مجبور به تعویق انداختن هستند ، و همچنین گذرنامه های سالانه نیز متمرکز خواهد گردید.

استراحتگاه ها و هتل های دنیای دیزنی از ماه آینده مجدداً شروع به کار خواهند کرد و از ۲۲ ژوئن با تفریحی و کمپینگ Fort Wilderness دیزنی شروع خواهد گردید.

منطقه خرید و غذاخوری دیزنی اسپرینگز ۲۰ مه با ] پارکینگ محدود ، ورودی های کمتری ، غربالگری درجه حرارت قبل از ورود ، ماسک های مورد نیاز ، خطوط و موانع از نظر جسمی ، کاهش ساعات ، عدم سرگرمی و ضد عفونی کننده بیشتر. فروشگاه ها و رستوران های متعلق به دیزنی در دیزنی اسپرینگز در ۲۷ ماه مه مجدداً افتتاح گردید.

 آتش بازی های دیزنی

نمایشگاه آتش بازی های دیزنی جهان در دسترس است ، اگرچه پادشاهی جادو دارای تاریخ بازگشایی برنامه ریزی گردیده است. ۱۱ ژوئیه


دیزنی

دیزنی لند شانگهای: ۱۱ مه

مدیرعامل دیزنی باب ایگر در ۵ مه اعلام کرد که پارک شانگهای دوشنبه ، ۱۱ مه بازگشایی خواهد گردید. این محدودیت برای حضور در محدودیت حضور در ، یک سیستم رزرواسیون برای به دست آوردن ورود به پارک ، یک سیستم کنترل ورود ، الزامات اجتماعی مسافت ، نشانگرهای نواری که مهمانان را در حالی که در خطوط برای سواری ، ماسک ، غربالگری دما ، ردیابی تماس و روشهای بهداشتی مورد نیاز دولت.

شانگهای در ۹ مارس در دیزنی تاون افتتاح رستوران ها و فروشگاه ها را آغاز کرد ، پارک آرزو استار و در هتل دیزنی لند شانگهای ، همه مهمانان را ملزم به انجام غربالگری درجه حرارت ، ارائه QR سبز شانگهای کرد. کد بهداشت در مکان های ناهار خوری ، دائم ماسک بپوشید و ” مسافت های اجتماعی قابل احترام را در همه زمان ها حفظ کنید .”

Hong Kong Disneyland: 18 ژوئن

هونگ کنگ دیزنی لند در ۱۵ ژوئن گفت که در ۱۸ ژوئن با کاهش ظرفیت ، اقدامات بهداشتی پیشرفته و یک سیستم رزرواسیون جدید بازگشایی گردید.

یک به روزرسانی که در وب سایت برای هونگ کنگ دیزنی لند منتشر گردیده است می گوید همه مهمانان هنگام ورود به پارک تحت آزمایش دما قرار می گیرند و ملزم به پوشیدن ماسک صورت هستند. اقدامات مسافت اجتماعی در خطوط ، رستوران ها ، وسایل نقلیه جاذبه و مناطق دیگر در سراسر پارک نیز اعمال می شود. جاذبه هایی که نیاز به تعامل نزدیک دارند ، مانند تجربیات شخصیت ، به طور موقت به حالت تعلیق در خواهند آمد.

این اقامتگاه نیز به تدریج خدمات هتل خود را از سر می گیرد.

توکیو دیزنی توچال: پس از ژوئن سال ۲۰۲۰

ژاپن مجدداً در اواخر ماه مه بازگشایی گردید و مدارس ، رستوران ها و بسیاری از مشاغل دیگر اکنون افتتاح گردیده اند. از نو. به روزرسانی در تاریخ ۴ ژوئن از توکیو دیزنی لند و توکیو DisneySea گفت: تصمیم می گیرد که پس از برکناری هدایت دولت تصمیم بگشاید.

دیزنی لند پاریس: سپتامبر ۲۰۲۰

فرانسه یکی از سخت ترین ضربه ها است. ملل اروپایی نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ از ۱۱ مه ، سواحل ۱ ژوئن و رستوران ها و کافه ها در ۲ ژوئن بازگشایی کرد ، رویدادهای عمومی با بیش از ۵۰۰۰ نفر مخالف قانون تا سپتامبر است.

آخرین بروزرسانی از دیزنی لند پاریس در تاریخ ۱۰ ژوئن آمد ، هنگامی که اشاره کرد پارک ها “تا اطلاع ثانوی بسته خواهد گردید.” اگر سفر برنامه ریزی گردیده خود قبل از ۱۴ ژوئیه رزرو گردیده است می توانید بازپرداخت را دریافت کنید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان مشاوره پزشکی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه سؤالی که در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی دارید ، با پزشک یا ارائه دهنده بهداشتی دیگر مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت