کنسروها ، تأخیرها ، تغییرات: Coronavirus: تغییرات در Star Wars، Computex و موارد دیگر

2020-06-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1212083286

رویدادهای مهم به دلیل نگرانی های مربوط به COVID-19 بسته می شوند.


ازرا شاو / گتی ایماژ

برای به روزترین اخبار و اطلاعات در مورد همه گیر کروناویروس ، به وب سایت WHO WHO مراجعه کنید.

همه گیر coronavirus همچنان ویران می کند. از آنجا که به مردم دستور داده می شود در خانه بمانند و از تماس با دیگران خودداری کنند ، آبشارهای لغو و تعویقات حوادث مهم را از تقویم پاک کرده است.

دیزنی لند و دنیای دیزنی بسته هستند. فیلم های جیمز باند تا بلد بیوه به تعویق افتاد. رویدادهای بزرگی همچون SXSW ، نمایشگاه بازی E3 ، نمایشگاه های اتومبیل ژنو و دیترویت و کنگره جهانی موبایل تمام گردیده است. Coachella ، جشنواره فیلم کن و مسابقه یوروویژن مسابقه یوروویژن زده گردیده اند. NBA NBA فصل لیگ خود را به حالت تعلیق درآورد ، مانند لیگ های ورزشی دیگر. فرمول یک و ویمبلدون هم خاموش هستند.

آخرین رویدادهای مهم که باید تحت تأثیر قرار بگیرند: جشن جنگ ستارگان ، و همچنین رویدادهای تابستانی سالانه مانند لولاپالوزا .

در اینجا آمده است که چگونه شیوع این بیماری با تعویق ، لغو و بسته گردیدن زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده است.

رویدادهای ورزشی

 http: //www.cnet.com/acles19659035 مدت کنونی بازی: </span><br />
            <span class= تماشای این:

واکسن ها ، آزمایش های آنتی بادی ، درمان ها: علوم …۶:۰۲

   gettyimages-678969224

  Durant و Rudy Gobert – که در سال ۲۰۱۷ با یکدیگر روبرو گردیده اند – هر دو برای کروناویروس مثبت آزمایش کرده اند.


  ازرا شاو / گتی ایماژ

 • MLB Major League Baseball بازی های آموزشی بهاری به حالت تعلیق درآمد ، و ترس های اولیه سلامتی آغاز فصل معمولی بیس بال سال ۲۰۲۰ را حداقل دو هفته به تعویق انداخت. در ۱۶ مارس ، پس از آنكه مركز كنترل و پیشگیری از بیماریها توصیه های جدیدی را برای محدود كردن رویدادها با بیش از ۵۰ نفر برای ۸ هفته آینده به اشتراک گذاشت ، MLB گفت كه این دستورالعمل ها را دنبال می كند و بازتر گردیدن فصل معمولی
 • مسابقات کارشناسی ارگردید کلوپ ملی گلف آگوستا تورنمنت کارشناسی ارگردید ۲۰۲۰ را در ۱۳ مارس به تعویق انداخت ، با استناد به “سلامتی و سلامتی همه در ارتباط با این رویدادها و شهروندان جامعه آگوستا “” این باشگاه تاریخ جدیدی را برای این مسابقات ارائه نکرده است.
 • کنبی دربی جشنواره دربی کنتاکی تمام رویدادهای را تا ۴ آوریل به تعویق انداخت ، با مسابقه کنتاکی دربی. به تعویق افتاد تا ۵ سپتامبر .
 • مارون بوستون که ابتدا در تاریخ ۲۰ آوریل برگزار گردید ، طبق اعلام انجمن دو و میدانی بوستون ، مارکتون بوستون اکنون ۱۴ سپتامبر اجرا می شود.
 • EA esports ناشر بازی های ویدئویی EA گفت: همه رویدادهای زنده را برای سری بازی های رقابتی خود ، که شامل سری Apex Legends Global Series ، EA Sports FIFA 20 Global Series ، FIFA Online 4 Events Live است ، به حالت تعلیق درآورد. و Madden NFL 20 سری مسابقات. این تعلیق از ۱۳ مارس آغاز گردید و “تا زمانی که اوضاع جهانی کرونوی ویروس بهبود یابد” ادامه خواهد یافت. EA گفت ، رویدادهای آنلاین که شرکت کنندگان و کارمندان در آن جدا گردیده اند ، ادامه خواهند یافت.
 • ایندیاناپولیس ۵۰۰ این رویداد منتقل گردیده است و به ۲۳ آگوست منتقل گردیده است. در همین حال ، GMR Grand Prix برای ۴ ژوئیه تنظیم گردید. .
 • جام جهانی Fortnite تمام مسابقات Fortnite تا بقیه سالهای ۲۰۲۰ برگزار می شود ، و جام جهانی امسال به دلیل محدودیت رقابت آنلاین متقابل منطقه لغو گردیده است .

رویدادهای سیاسی

 • ویسکانسین اولیه در ۶ آوریل ، دولت دونی Tony Evers را امضا کرد. ] دستورالعمل اجرایی رأی دادن حضوری برای انتخابات ۷ آوریل ، که به ژوئن منتقل گردید. دیوان عالی کشور پیشنهاد را مسدود کرد. دادگاه عالی آمریكا همچنین حكم دادگاه پایین را معكوس كرد و به رأی دهندگان زمان بیشتری برای برگرداندن آراء نامه از طریق نامه به رای دهندگان داد.
 • کنوانسیون ملی دموکراتیک در ۲ آوریل ، کنوانسیون ملی دموکراتیک از اواسط ژوئیه به هفته ۱۷ اوت بازگشت . هنوز هم قرار است در میلواکی ، ویسکانسین برگزار شود.
 • تظاهرات نامزدهای ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن و برنی ساندرز تظاهرات را لغو کردند و منجر به انتخابات اولیه در چندین ایالت گردید.
 • مریلند ابتدایی در ۱۷ مارس ، مریلند ابتدایی ریاست جمهوری و کنگره را تا ۲ ژوئن به تعویق انداخت. این در ابتدا برای ۲۸ آوریل برنامه ریزی گردیده بود.
 • اولیه اوهایو در ۱۶ مارس اوهایو فرماندار دستور داد كه محل هاي رأي دهي بسته شود ، فقط يك روز جلوتر از مقدمات رياست جمهوري ايالت. پیش بینی می شود مقدماتی اوهایو در ۲ ژوئن برگزار شود.
 • لوئیزیانا اولیه در ۱۳ مارس ، لوئیزیانا ابتدایی ریاست جمهوری خود را به تعویق انداخت ، که در ابتدا برای ۴ آوریل ، تا ۲۰ ژوئن برنامه ریزی گردیده بود. ۱۴ آوریل ، جان بل ادواردز ، جانشین دولت بار دیگر انتخابات را به ۱۱ ژوئیه عقب انداخت.

 http://www.cnet.com/


هم اکنون بازی:
تماشای این: [۱۹۶۵۹۰۳۷] قفل گردیدن کورون ویروس: چرا فاصله اجتماعی زندگی را نجات می دهد۵:۴۱

وقایع فرهنگی و مؤسسات

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت