نحوه حفظ حریم خصوصی دیجیتالی خود در اعتراضات

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1217205974

تلفن ها می توانند ابزاری مهم برای معترضین باشند ، اما پلیس همچنین می تواند از آنها برای ردیابی شما استفاده کند. برای حفظ امنیت خود از این بهترین روشها پیروی کنید.


Javage Logan / Getty Images

حریم خصوصی دیجیتال همیشه مورد توجه فعالان بوده است ، که [ اقدامات احتیاطی را انجام می دهند تا مطمئن شوند رژیم های ظالمانه دولت نمی توانند آنها را ردیابی کنند و از دفاع از آنها سکوت کنند. با [اعتراضروزانه که در سراسر ایالات متحده اتفاق می افتد ، هزاران نفر برای اولین بار خود را فعال می کنند.

معترضین برای تظاهرات در برابر وحشیگری پلیس به خیابان ها رفته اند ، پس از اینکه جورج فلوید ، مرد سیاه پوستی مسلح ، درگذشت هنگامی که یک افسر نزدیک به نه دقیقه زانوی خود را در برابر گردن فلوید آویخت. مأمورین دستگیر گردیده و متهم گردیدند ، اما پلیس همچنان اقدامات زورگیرانه علیه معترضین را که از اولین اصلاحات خود استفاده می کنند ، تگردیدید می کند.

اگر در اعتراض شرکت می کنید ، می دانید که خطر نظارت زیاد است. پلیس برای نظارت بر معترضین و از احکام چهره برای شناسایی افراد ، از ابزارهایی مانند [احکام استفاده کرده است.

ابزارهای نظارتی دیگری نیز وجود دارد ، مانند استفاده از گیرنده IMSI ، که اغلب با نام Stingrays شناخته می شود ، به عنوان برج تلفن و رهگیری پیام های متنی و سیگنال ها از تلفن ها. طیف گسترده ای از روش های پلیس می تواند معترضین را ردیابی و نظارت کند ، و این بدون مراجعه به اشخاص ثالثی مانند کارگزاران داده های مکان فروش اطلاعات برای اجرای قانون یا مشارکت با شرکت هایی مانند آمازون رینگ است.

بیشتر بخوانید : حقوق معترض خود را بشناسید : در اینجا آنچه شما می توانید و نمی توانید قانونی انجام دهید

اداره اجرای مواد مخدر هم اکنون اختیار دارد که نظارت پنهانی علیه معترضین انجام دهد ، طبق یادداشتی که توسط BuzzFeed News بدست آمده است.

در زیر لیستی سریع از پیشنهادات در مورد چگونگی محافظت از حریم خصوصی دیجیتال در هنگام استفاده از حق اعتراض شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک ، ادامه مطلب را بخوانید. شما باید توجه داشته باشید كه با توجه به زرادخانه ابزارهای نظارتی دولت آمریكا ، این توصیه ها بی عیب و نقص نیستند ، اما اگر به اعتراض اعتراض كنید مهم هستند.

 • اگر این کار را انجام دادید ، از تلفن مشعل با برنامه های رمزگذاری گردیده استفاده کنید.
 • همه بیومتریک را خاموش کنید.
 • درباره SOS اورژانس در iOS اطلاعات داشته باشید.
 • پشتیبان گیری کنید و دستگاه های خود را رمزگذاری کنید. [
 • دستگاه های خود را در حالت هواپیما نگه دارید یا آنها را خاموش کنید.
 • سرویس های مکان را خاموش کنید.
 • از حساب های آنلاین مشعل استفاده کنید.
 • یک ماسک صورت بپوشید.
 • از مرورگر Tor استفاده کنید.
 • Don یک تلفن بیاورید

  این آشکارترین توصیه است و بسته به نیاز شما در اعتراض ، بهترین یا بدترین پیشنهادی است که می توانید داشته باشید. بهترین راه برای جلوگیری از جاسوسی دستگاه شما ، ترک آن در خانه است.

  سازمان های اجرای قانون از ابزارهای مختلفی برخوردار هستند كه می توانند از آنها برای جستجوی و شناسایی افراد براساس سیگنالهای تلفنی خود استفاده كنند ، و پلیس همچنین می تواند وسایل را هنگام دستگیری مصادره كند. حتی اگر تلفن شما ایمن و قفل گردیده باگردید ، پلیس همچنین نشان داده است که می تواند از ابزارهای شخص ثالث برای عبور از رمزهای عبور استفاده کند .

   http://www.cnet.com/


  حال پخش:
  تماشای این:

  نحوه محافظت از تلفن (و حریم شخصی شما) در یک اعتراض  ۴:۳۱

  اما تلفن در حین اعتراض وسیله مهمی است – فیلمبرداری از اقدامات وحشیانه پلیس ، داشتن شماره یک وکیل در دست و به روزرسانی در هنگام تظاهرات.

  معترضین در هنگ کنگ اقداماتی مانند را انجام داده اند که می توانند شماره تلفن های وکلا را روی آغوش خود بکشند اگر قادر به تلفنی نبودند یا ممکن است در هنگام دستگیری به آن دسترسی نداشته باشند.

  اگر کاملاً نیاز به آوردن تلفنی دارید که موقعیت کاملاً معقولی برای گرفتن آن باگردید ، پس [

  از تلفن مشعل با برنامه های رمزگذاری گردیده استفاده کنید

  سرمایه گذاری در یک گوشی را برای شرکت در اعتراضات در نظر بگیرید. برای اطمینان بیشتر از سطح امنیتی ، باید دستگاه را با استفاده از پول نقد و نه از کارت اعتباری خریداری کنید که بتوان برای شما بازگرداند.

  همچنین می توانید به جای خرید یک گوشی کاملاً جدید ، از تلفن قدیمی که در آن خانه دراز کشیده اید استفاده کنید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، باید مطمئن شوید که گوشی از بین رفته است و هیچگونه حساب شخصی با آن گره خورده نیست.

  فقط به دلیل اینکه یک دستگاه جدید است به این معنی نیست که نمی توانید روی آن ردیابی کنید. پیام های متنی و تماس های تلفنی هنوز در مقابل رهگیری گیرنده های IMSI آسیب پذیر هستند.

  شما باید از یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری گردیده ، مانند سیگنال استفاده کنید ، که همچنین یک ابزار تیز کننده صورت را برای محافظت در برابر تشخیص چهره اضافه کرده است.

  پیام های رمزگذاری گردیده مانع از مکالمه مکالمات شما از طریق هوا می شوند. علاوه بر این ، سیگنال دستور دادگاه را برای ارائه سوابق پیام ها معیوب کرده است.

  اگر از سیگنال استفاده می کنید ، باید پیام ها را نیز از بین ببرید ، بنابراین سوابق در دستگاه شما ذخیره نمی شوند.

   screen-shot-2020-06-04-at-10-18-45-am.png

  هنگامی که یک وسیله ثانویه مخصوصاً برای شرکت در اعتراضات دارید ، باید تنظیمات آن را تغییر دهید تا از حداکثر حریم شخصی اطمینان حاصل شود. برای مبتدیان ، شما باید …

  همه بیومتریک

  را خاموش کنید. بیومتریک برای باز کردن قفل دستگاه شما ، مانند Face ID یا Touch ID ، برای باز کردن سریع تلفن شما در هنگام نیاز بسیار مناسب است.

  آنها همچنین برای پلیس بسیار مناسب هستند. در گذشته ، دادگاهها به پلیس اجازه داده بودند كه مردم را مجبور به باز كردن وسايل با استفاده از اثر انگشت خود كند ، و FBI نيز افراد را مجبور كرد كه يك دستگاه را از طريق Face ID باز كنند.

  با پیشرفت فناوری ، دادگاه های مختلف نظرات مختلفی درباره آنچه در مورد بیومتریک و پلیس قانونی است صادر کرده اند ، اما بهتر است که این خطر را نگیرید. قبل از شرکت در اعتراض ، تمام بیومتریک های موجود در دستگاه خود را ، سوز یا غیره خاموش کنید.

  شما باید به جای آن از یک رمزعبور قوی استفاده کنید – هرچه رمز عبور طولانی تر باگردید ، پلیس برای استفاده از ابزارهای هک کردن برای تلفن شما سخت تر خواهد بود. یک مزیت این است که ، به دلیل حقوق اصلاحات پنجم ، پلیس نمی تواند قانونی از شما بخواهد که رمز عبور خود را رها کنید .

  اگر لازم است که بیومتریک را در دستگاه اعتراض خود فعال کنید …

  با دستگاه اضطراری SOS

  در دستگاهی که دارای iOS 11 یا بالاتر است ، آشنا شوید ، اپل حالتی بنام اورژانس اضطراری که پس از فعال گردیدن ، دیگر بیومتریک را به عنوان گزینه ای برای باز کردن قفل دستگاه نمی پذیرید. همچنین می توانید برای تماس با وکیل ، مخاطبین اضطراری را در این سرویس اضافه کنید.

  اگر از آیفون ۷ یا زودتر استفاده می کنید ، می توانید SOS اورژانس را با فشار دادن دکمه پاور پنج بار سریع فعال کنید. اگر از آیفون iPhone 8 یا نسخه های بعدی استفاده می کنید ، دکمه روشن و یکی از دکمه های صدا را فشار داده و نگه دارید.

  پشتیبان گیری و رمزگذاری دستگاه خود

  پشتیبان گیری از دستگاه شما یک شبکه ایمنی مناسب است در صورت گم گردیدن ، سرقت یا مصادره گردیدن در هنگام اعتراض ، همانطور که بنیاد الکترونیکی Frontier Electronic هگردیدار می دهد. اگر از داده ها نسخه پشتیبان تهیه گردیده است و دستگاه از دست شما خارج است ، می توانید داده ها را از طریق دستگاه مشعل از راه دور پاک کرده و آن را در تلفن بعدی بازیابی کنید.

  همچنین ببینید: تلفن همراه اندرویدی استفاده گردیده و یا مرمت گردیده ممکن است ناامن باگردید: ۶ چیز برای دانستن

  شما همچنین باید داده های ذخیره گردیده در تلفن خود را رمزگذاری کنید ، که بعد از تنظیم به صورت پیش فرض در آیفون ها انجام می شود. برای آن رمزعبور تهیه کنید

  برخی از دستگاه های Android مانند تلفن های پیکسل قبلاً رمزگذاری گردیده اند. اگر می خواهید مطمئن شوید که از امنیت خود اطمینان دارید ، می توانید با مراجعه به تنظیمات خود ، سپس Security (امنیت) را انجام داده و روی رمزگذاری تلفن ضربه بزنید. این روند بسته به نسخه Android شما و سازنده چه کسی متفاوت است.

  دستگاه خود را در حالت هواپیما نگه دارید

  مگر اینکه در حال پخش زنده هستید یا مرتباً به روز رسانی های آنلاین را از اعتراض ارسال نمی کنید ، باید دستگاه خود را در حالت هواپیما نگه دارید تا از کمترین میزان نشت داده اطمینان حاصل شود. تلفن شما دائماً سیگنال هایی را می توان ردیابی کرد ، از سرویس تلفن گرفته تا بلوتوث گرفته تا Wi-Fi.

  همه این سیگنال هایی هستند که برای ردیابی مکان توسط نیروی انتظامی استفاده می شوند ، و قرار دادن دستگاه شما در حالت هواپیما بهترین راه برای به حداقل رساندن این مسئله است. می توانید سیگنال ها را برای مقاصد خاص فعال کنید ، اما بهتر است آنها را خاموش کنید تا تلفن شما به طور انفعالی محل زندگی شما را از بین نبرد.

  اگر حداقل نیاز به اتصال دارید ، حداقل باید …

  خدمات مکان را خاموش کنید

  این یک امر بدیهی است ، اما مهم است. خدمات موقعیت مکانی تلفن شما را به سایر برنامه ها وصل می کند. بنابراین حتی اگر داده های شما به صورت محلی رمزگذاری شوند ، اگر سرویس مکان فعال باگردید ، برنامه هایی مانند سرویس های هواشناسی و Google Maps هنوز هم می توانند اطلاعات شما را بگیرند ، و پلیس می تواند آن داده ها را از طریق حکم دریافت کند.

  در حالی که پلیس برای به دست آوردن آن داده ها به ضمانت نامه ای نیاز دارد ، تبلیغ کنندگان و کارگزاران داده های مکان ندارند. یک گزارش وال استریت ژورنال نشان داد که گروه های سیاسی از داده های تلفن استفاده کرده اند تا آگهی هایی را برای افرادی که در اعتراض قرار داشتند ، تبلیغ کنند. جوشوا آنتون ، بنیانگذار شرکت داده های مکان X-Mode ، در پستی در LinkedIn گفت که این شرکت درخواست های متعددی را برای داده های اطراف اعتراضات دریافت کرده و از ارائه آن اطلاعات حساس امتناع ورزیده است ، اما ممکن است سایر شرکت ها اینگونه نباشند. همان اخلاق.

  می توانید با رفتن به تنظیمات ، و سپس به موقعیت مکانی ، و تغییر دادن آنها ، خدمات مکان را در دستگاه های Android خاموش کنید. در دستگاه های iOS ، به تنظیمات ، سپس حریم خصوصی و خدمات موقعیت مکانی بروید.

  اگر از برنامه های Google استفاده می کنید ، این امر به ویژه مهم است. پلیس به طور فزاینده ای از درخواست جستجوی تحت عنوان حکم جابجایی استفاده کرده است ، از طریق آن می توانند داده های مربوط به همه دستگاه های موجود در یک منطقه مشخص را درخواست کنند. Google فقط در صورت فعال بودن سابقه موقعیت مکانی می تواند آن درخواست ها را رعایت کند.

  باز هم ، اگر شما نیاز به ادامه خدمات موقعیت مکانی دارید …

  از حساب های مشعل استفاده کنید

  فقط به این دلیل که از یک سرویس استفاده می کنید ، به این معنی نیست که باید آن را به نام یا حساب اصلی خود گره بزنید. .

  می توانید یک حساب جدید را از مکانی با Wi-Fi عمومی تنظیم کنید تا خود را حتی بیشتر مبهم کنید. بنابراین به جای صدای جیر جیر به روزرسانی از حساب شخصی و یا پخش زنده ، می توانید یک هویت جدید بصورت آنلاین و گره خورده با یک شماره تلفن و شبکه ایجاد کنید که هیچ ارتباطی با زندگی عادی شما ندارد. در مورد ایمیل یا سایر سرویس های پیام رسانی نیز همین کار را می کند.

  ماسک صورت بپوشید

  جدا از ضروریات بهداشتی مهم پوشیدن ماسک صورت ، زیرا همه گیر کوراو ویروس ادامه دارد ، ماسک صورت نیز برای جلوگیری از استفاده از صورت مفید است. تشخیص علیه شما.

   uber-7897

  در هنگام تظاهرات بر علیه Uber و Lyft برای محافظت بهتر در هنگام ابتلا به همه گیر کروناویروس ، یک راننده ماسک صورت را پوشید.


  جیمز مارتین / CNET

  شرکت های تشخیص چهره شروع به کار کرده اند تا بتوانند شخصی را که ماسک پوشیده است ، شناسایی کنند ، اما تا زمانی که این کار مؤثر نباگردید ، این ماسک ها بهترین شرط شما برای پنهان ماندن از تشخیص چهره هستند. الگوریتم های تشخیص چهره به تجزیه و تحلیل نواحی درست در مرکز صورت شما بستگی دارد و ماسک ها تعداد قابل توجهی از آن قسمت ها را پوشش می دهند.

  معترضین در هنگ کنگ برای استفاده از نشانه های لیزر در مقابل دوربین ها از استفاده از نشانگرهای لیزر استفاده کرده اند تا از به رسمیت شناختن صورت جلوگیری کنند. شما باید بدانید که ایالات خاص هدایت یک نشانگر لیزر را به یک هلیکوپتر پلیس را جرم فدرال می دانند ، و یک نفر در حال گذراندن ۱۴ سال حبس از طریق آن .

  از مرورگر Tor استفاده کنید

  اعتراضات فقط به صورت خودجوش رگردید نمی کنند – یک فرصت خوب وجود دارد که آنها را از طریق جستجوی آنلاین که در مرورگر شما وارد گردیده است ، پیدا کنید. جستجو در حالت خصوصی یا در حالت ناشناس برای محافظت از حریم خصوصی شما کافی نیست ، به خصوص اینکه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی هنوز می توانند این اطلاعات را به محققان تحویل دهند.

  شما باید از مرورگر Tor استفاده کنید ، که اگرچه کند است ، اما دارای تنظیمات حریم خصوصی با رمزگذاری چند لایه است تا از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی نتواند اطلاعات شما را ببیند.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  ساخت رزومه انگلیسی
  سرور ابری ایران ابرسیگما
  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
 • maillot de foot pas cher
 • cheap nfl jerseys
 • maillot de foot pas cher