۲۰۲۱ اسکار به دلیل همه گیر شدن کرونور ویروس دو ماه به عقب رانده شد

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 oscars

Mark Ralston / AFP از طریق گتی ایماژ
برای به روزترین اخبار و اطلاعات در مورد همه گیر کروناویروس ، به وب سایت WHO WHO مراجعه کنید.

۹۳ سال جوایز سالانه آکادمی دو ماه به عقب رانده می شود ، از ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ تا ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ ، آکادمی هنر و هنر تصاویر حرکت دوشنبه اعلام کرد. اخبار که به طور گسترده پیش بینی گردیده است از جلسه هیئت رئیسه آکادمی بیرون آمد. این گروه همچنین دوره واجد شرایط بودن را که در آن باید فیلم ها اکران شود تا جوایز یک جایزه را تمدید کند ، گسترش داد.

“بیش از یک قرن ، فیلم ها نقش مهمی در آسایش ، الهام بخش و سرگرمی ما در تاریکی ترین زمان ها داشته اند. امسال “رئیس جمهور آکادمی دیوید روبین و مدیر عامل آکادمی داون هادسون در بیانیه ای گفتند. “امید ما ، در گسترش دوره واجد شرایط بودن و تاریخ جوایز ما ، فراهم کردن انعطاف پذیری فیلمسازان است که باید فیلم های خود را تمام کنند و آزاد شوند بدون اینکه برای چیزی فراتر از کنترل کسی مجازات شوند.”

برای واجد شرایط بودن برای دریافت جایزه ، فیلم ها معمولاً باید در سال تقویم قبل از نمایش جوایز منتشر شوند ، اما اکنون باید تاریخ انتشار صلاحیت را بین آنها داشته باگردید. ۱ ژانویه ، ۲۰۲۰ و ۲۸ فوریه ۲۰۲۱٫ که بعید به نظر می رسد تغییر دائمی باگردید.

“هدف پیش رو این است که در نهایت به جایزه تعالی برای فیلم های منتشر گردیده در سال تقویم ژانویه و دسامبر بازگردیم” ، در بیانیه خوانده گردیده ، با توجه به اینکه ویندوزهای واجد شرایط بودن و همچنین تاریخ نمایش ۲۰۲۲ بعداً اعلام می شود. [۱۹۶۵۹۰۱۰] در ماه آوریل ، آکادمی تغییراتی در صلاحیت فیلم اعلام کرد . فیلم های واجد شرایط جوایز معمولاً باید به مدت هفت روز در یک سالن سینمای تجاری واقع در لس آنجلس اجرا شوند – به همین دلیل است که شما اغلب می بینید فیلم ها اواخر سال در لس آنجلس باز می شوند ، اما تا سال جدید در شهرهای دیگر باز نمی شوند.

اما با وجود بسیاری از فیلم ها که به دلیل شیوع [coronavirus و در عوض انتقال به سرویس های استریم ، قادر به افتتاح در سالن های منظم نیستند ، آکادمی گفت که این فیلم هایی را که به صورت دیجیتالی منتشر گردیده و در سینماها بازی نمی کنند ، در نظر می گیرد. [فیلمهابایدیکنمایشتئاتربرنامهریزیگردیدهداشتهباشندوبرایاعضایآکادمیواجدشرایطباشندتابتوانندازطریقپخشجریانیازآنهادیدنکنندمراسمسال۲۰۲۱ازABCپخشمیشود

روز جمعه ، آکادمی اعلام کرد قصد دارد یک کارگروه ایجاد کند تا استانداردهای جدید ورود به سیستم را برای واجد شرایط بودن اسکار بسازد ، اگرچه هرگونه تغییر و تحول در فیلم های ارسالی تأثیر نمی گذارد. در سال ۲۰۲۰٫

افتتاح ماه دسامبر موزه تصاویر آکادمی نیز به منظور تغییر همزمان با نمایش به آوریل تغییر یافت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت