برنامه های دستگاه های اپل در فروش های سال ۲۰۱۹ دارای ۵۱۹B $ هستند

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 catalyst-twitter-mac

App Store اکنون در iPhone ، iPad ، Mac ، Apple TV و Apple Watch قرار دارد.


Apple

تحقیقات جدید به سفارش اپل و توسط گروه تحقیقاتی شخص ثالث گروه تجزیه و تحلیل انجام گردیده به دنبال اندازه گیری كل تأثیر اقتصادی جهانی فروشگاه App برای اولین بار بود. در روز دوشنبه منتشر گردید ، این مطالعه نشان داد که برنامه ها منجر به فروش بیش از ۵۱۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ گردیدند.

رویکرد گروه تجزیه و تحلیل این بود که نحوه استفاده ، مصرف و مشارکت افراد با برنامه ها را تعیین کند و نه جایی که برای آنها پرداخت می شود. این مطالعه با هدف ثبت فروش در خارج از فروشگاه App انجام گردیده است ، اما این شامل استفاده از برنامه هایی در iPhone ، iPad ، Mac ، Apple TV و Apple Watch .

از ۵۱۹ میلیارد دلار مشخص گردیده در مطالعه ، ۸۰٪ از این کالاها کالاهای فیزیکی بودند ، ۱۲٫ کالاهای دیجیتال و ۹٪ تبلیغات. (اعداد به دلیل گرد گردیدن به ۱۰۰٪ اضافه نمی شوند.)

از نظر جغرافیایی ، گروه تحلیل نشان داد كه چین ۴۷٪ از كل فروش ها ، ۲۷٪ ایالات متحده ، ۱۰٪ اروپا ، ژاپن ۷٪ و به یاد داشته باشید که این قبل از COVID-19 بود که باعث افزایش سرگرمی ، آموزش ، تحویل غذا و مواد غذایی ، برنامه های منزل و تناسب اندام ، کنفرانس های ویدئویی و سفارشات موبایل با وانت فیزیکی گردیده است. . اما همه گیر coronavirus همچنین به دلیل افت تبلیغات و تعطیلی مشاغل ، برنامه ها را نیز منفی کرده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت