COVID-19 روند آهسته ۵G را کاهش نمی دهد – حداقل در چین

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 5g-phone-2

چین ۵G را در سرتاسر کشور به سر می برد.


گرافیک توسط Pixabay / تصویربرداری CNET

مطمئناً همه گیری در اشتراک های ۵G آسیب نمی رساند ، حداقل وقتی به چین می آید. فناوری بی سیم جدید بسیار سریع و سریع باید همانطور که اریکسون در اواخر سال گذشته پیش بینی کرده بود ، تعداد دست ها را تقریباً دو برابر کند.

غول شبکه سوئدی ، در گزارش تحرک دو ساله خود که روز سه شنبه منتشر گردید ، دریافت که تا پایان سال ۱۹۰ میلیون اشتراک ۵G در سراسر جهان وجود دارد. در ماه نوامبر ، ۱۰۰ میلیون پیش بینی کرده بود. اشتراک های چین باید صعود کند ، در حالی که آمریکای شمالی و اروپا به اندازه شرکتی که قبلاً پیش بینی کرده بودند کاملاً قوی نیستند.

پاتریک سروال ، رئیس بینش های استراتژیک بازاریابی در اریکسون ، گفت: “[اینکارتوسطچینهدایتمیشود”مصاحبهباCNETقبلازانتشارگزارش”چینهمچنانبهسختیجذب۵Gراازنظرغلبهبرشبکهها،داشتندستگاههادرمغازههاواطمینانازاینکهمردمبابستههایخوبدرحالبهروزرسانیهستند،سختسوقدادهاست”

تا پایان سال ۲۰۲۵ ، تعداد ۵G کاربران در سرتاسر جهان باید تا ۳۰٪ از کل اشتراکهای تلفن همراه در آن زمان یا حدود ۲٫۸ میلیارد دلار افزایش پیدا کنند. اریکسون گفت که از ۲٫۶ بیلیون پیش بینی گردیده در گزارش قبلی بیشتر است.

۵G فناوری جدید و بی سیم فوق العاده سریع است که در سراسر دنیا رواج دارد. این زندگی در بسیاری از شهرهای بزرگ ایالات متحده و همچنین مکانهایی در چین ، کره جنوبی و انگلیس و سایر کشورها است. این فناوری برای تغییر شیوه زندگی ما آماده گردیده است و انتظار می رود همه چیز را از اتومبیل های رانندگی خود تا تجربیات واقعیت افزوده پیشرفته نیرو بخگردید. اعتقاد این است که هر کشوری که در ۵G منجر شود ، طی دهه های آینده و احتمالاً طولانی تر منجر به جهان خواهد گردید.

اریکسون یکی از بزرگترین ارائه دهنده تجهیزات مخابراتی در جهان است. بسیاری از شبکه های جدید ۵G صنعت بی سیم بر روی فناوری ساخته گردیده اند و به آن بینشی در مورد ترافیک و استفاده می دهند. همچنین این نظرسنجی در مورد مصرف کنندگان در کشورهای مختلف انجام می شود تا نظرات خود را در مورد موضوعاتی مانند ۵G دریابند.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

هک شبکه ۵G چیست؟۱:۲۹

سال ۲۰۲۰ قرار بود سال ۵G جریان اصلی باگردید. اما گسترش رمان coronavirus باعث ایجاد شبهه در مورد چگونگی استفاده از این فناوری در سال جاری گردیده است. coronavirus جدید ، که باعث بیماری به نام COVID-19 می شود ، اولین بار در اواخر سال گذشته در شهر چین ووهان کشف گردید. از آن زمان ، این بیماری به یک بیماری همه گیر تبدیل گردیده و بیش از ۸ میلیون نفر در سراسر جهان را آلوده کرده است . شیوع این بیماری باعث گردیده است که شهرها و کل کشورها در سراسر جهان صدور قفل ، تعطیلی فروشگاه ها ، وقایع را لغو کنند و شهروندان را وادار به ماندن در خانه کنند تا بتوانند تاج آن را مهار کنند.

بهبود چین

در حالی که چین ابتدا از کرونا ویروس رنج می برد ، اکنون اکثر مناطق این کشور تا حد زیادی بهبود یافته اند. شهروندان در حال بازگشت به محل کار بوده و به سمت فروشگاه ها و رستوران ها می روند. به طور فزاینده ای ، ۵G به یکی از ضروریات خریداران چینی تبدیل گردیده است.

سرلو گفت ، اکثر اشتراک های ۵G در سال جاری از کشور آسیا خواهد بود ، زیرا تقاضا برای این فناوری در کشور افزایش می یابد. وی گفت ، اشتراک های ۵G در ایالات متحده و اروپا پایین تر از پیش بینی اریکسون در ماه نوامبر خواهد بود. امسال ، ۱۳ میلیون نفر در آمریکای شمالی باید در ۵G مشترک شوند ، این رقم نسبت به پیش بینی قبلی اریکسون برای ۱۶ میلیون نفر کاهش یافته است. و در اروپا ، ۴ میلیون نفر تا پایان سال ۲۰۲۰ از ۵G استفاده خواهند کرد ، این رقم نسبت به تخمین قبلی ۶ میلیون نفر کاهش یافته است. سرلو گفت: “اگر به خارج از چین نگاه کنید ، منطقی تر است [what’s happening because of the pandemic]”. “این واقعیت که شما در خانه نشسته اید ، به خانه نروید و برای خرید یک دستگاه جدید … یک دلیل است” اشتراک ها به همان اندازه پیش بینی نگردیده افزایش می یابد. وی گفت ، و در اروپا ، تنظیم كننده ها حراج های طیف را به تعویق انداختند ، و این باعث می شود كه روند ۵G در این منطقه كند شود.

هنوز هم ، اریکسون انتظار دارد مناطقی خارج از چین بهبود یابد و با پیش بینی های اولیه این شرکت تا پایان سال ۲۰۲۵ پیش بینی شود. در حالی که درصد جمعیت چین با استفاده از ۵G در ابتدا بیشتر خواهد بود ، آمریکای شمالی طی یک سال یا سال پیش می رود. سرلو گفت: دو. در این مرحله ، حدود ۲۰٪ از مردم آمریکای شمالی در خدمات ۵G مشترک خواهند گردید. اریکسون گفت ، تا پایان سال ۲۰۲۵ ، از هر چهار مشتری تلفن همراه در آمریکای شمالی حدود سه نفر استفاده می کنند. سرلو گفت:

۵G “تا سال ۲۰۲۵ در همه جا خواهد بود.” اریکسون همچنین دریافت که بی سیم ثابت طی پنج سال آینده رگردید خواهد کرد. این فناوری اتصال به اینترنت خانگی را از طریق یک برج بی سیم به یک آنتن ثابت در فضای باز نصب گردیده در خانه یا مشاغل مشتری ارائه می دهد. اریکسون پیش بینی کرد که تا پایان سال ۲۰۲۵ ، حدود ۲۵٪ از کل ترافیک داده شبکه تلفن همراه از دسترسی بی سیم ثابت حاصل می شود. این شرکت گفت ، اتصالات نزدیک به ۱۶۰ میلیون خواهد بود و هر اتصال به طور معمول سه تا چهار نفر را شامل می شود (عدد معمولی در یک خانواده). اریکسون گفت ، امروز ۵۰ میلیون اتصال بی سیم ثابت در جهان وجود دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت