لگو سوپر ماریو یک سازنده سوپر ماریو در زندگی واقعی است

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 lego-super-mario-1

بله ، شما همچنین می توانید این کار را به ماریو انجام دهید.


Scott Stein / CNET

من در ابتدا احساس نمی کردم که با بلوک های لگو بازی کنم. نه با هر آنچه در دنیا می گذرد. بچه من ، هر چند ، او هیجان زده بود. سطل غول پیکر لگو در اتاق بازی ، پر از پروژه های گذشته ، در تکه های رنگارنگ جدا گردیده است.

سریال بازی های بزرگ لگو برای این تابستان نتیجه یک پروژه مشترک چهار ساله با نینتندو است: مجموعه ای از نمایشنامه های با مضمون Super Mario که اولین بار چند ماه پیش دست به دست هم دادند. لگو سوپر ماریو نیز بیش از این است. این یک بازی تعاملی مدولار ، تقریباً نسخه سبک تر بازی نینتندو Super Mario Maker در سوئیچ است. این یک نوع سازنده دوره باز است. و این ویژگی یک شخصیت الکترونیکی تعاملی ماریو با قابلیت اسکنر دارد که یک ایده جدید برای کیت های لگو است ، اما به نوعی با آن آشنا است مانند یک نوع سازگار با لگو از نینتندو آمیبو. خبرنامه برای انتخاب سردبیران ما برای مهمترین داستانهای روز.

بنابراین ما جعبه را باز کردیم ، ماریو را در کنار هم قرار دادیم ، در بعضی از باتری ها قرار گرفتیم ، روی تعلیق هایش گیر افتادیم و تماشا می کردیم که سلام کند. من کمی بعد از آن تشویق کردم.

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی می کند:
تماشای این:

ما بازی لگو سوپر ماریو: نینتندو در آجرها زنده می شود۴:۰۱

قبلاً نینتندو در اسباب بازی های متصل وصل گردید. و من مجموعه های رباتیک لگو را با عناصر متصل ، مانند لگو Boost ، و همچنین Nintendo Labo ، مجموعه ای از کیت های ساخت مقوائی متصل به سوئیچ را بررسی کرده ام. لگو سوپر ماریو دقیقاً شبیه هیچ یک از این موارد نیست. این ساده تر است ، بیشتر به کودکان ۷ ساله و بالاتر. بچه من ، که در پاییز وارد کلاس دوم می شود ، ساخت آن را کاملاً مناسب دانست.

لگو سوپر ماریو مجموعه ای هوشمندانه و زیبا از مجموعه های مضامین ماریو لگو است که دارای عناصر بازی بزرگتری است که درون آن قرار گرفته است. چگونگی پیشرفت این بازی هنوز کمی ناشناخته است ، اما این باعث می شود لگو سوپر ماریو بیش از یک مجموعه آجری باگردید.

مجموعه های Lego Super Mario در اول اوت وارد می شوند ، اما من به دنبال مجموعه ای از مجموعه های پیش تولید هستم. ببینید که چگونه آنها کار می کنند ، ارسال گردیده توسط لگو. برای نمایش دستورالعمل های تعاملی ، و همچنین اتصال و جفت گردیدن با شکل Super Mario از طریق بلوتوث به یک برنامه تلفن یا رایانه لوحی (Android یا iOS) نیاز دارد. بدون برنامه می توانید با مجموعه بازی کنید ، اما برای دستورالعمل و برای راه اندازی به برنامه نیاز دارید. شکل ماریو من قبل از شروع به بروزرسانی سیستم عامل نیاز داشت.

 lego-super-mario-2

ارقام لگو بسیار خارق العاده است.


Scott Stein / CNET

متصل ماریو

لگو ماریو یک چیز کوچک تحسین برانگیز است ، و گاهی اوقات کمی وحشت زده. او بر روی چشم و قفسه سینه تکه های درخشان دارد ، که عبارات را نشان می دهند و نمرات نمایش و اطلاعات قدرت را نشان می دهند. این سروصدا ایجاد می کند یک سنسور حرکتی در داخل می تواند بگوید چه موقع لرزیدن یا سقوط ماریو یا پریدن بیش از حد ماریو است ، و او جلوه های صوتی ایجاد می کند و سکه هایی را که روی سینه او ظاهر می شود ، کسب می کند. این یک عملکرد اکشن Lego کمی فوق العاده است. تکان دادن آن برای به دست آوردن سکه تقریباً احساس لرزش ردیاب تناسب اندام برای دستیابی به مراحل است.

یک اسکنر در پایین لگو ماریو آجرهای رمزگذاری گردیده مخصوص را بر روی دشمنان و یو پی اس های قدرت می شناسد که باعث اثرات می شوند. در ابتدا روی یک لوله ضربه بزنید و یک پرچم در چالش های پایان دوره براکت ، که زمان بندی گردیده اند ، ضربه بزنید. شما می توانید ماریو را در طول دوره خود به همان سرعتی که می توانید برای به دست آوردن سکه بزنید. آجرهای رمزگذاری گردیده دیگری نیز وجود دارند که امتیاز کسب می کنند یا چالش های مینی بازی را شروع می کنند. صفحه نمایش ال سی دی داخلی ماریو می تواند امتیاز را پیگیری کند و نشان دهد که قدرت یو پی اس چیست. ماریو همچنین لباس های مختلفی دارد که قدرت اضافی می دهد ، هر کدام به طور جداگانه با قیمت ۱۰ دلار فروخته می شود (من سعی کردم کت و شلوار گربه را امتحان کنم ، که وقتی ماریو در سمت خود قرار دارد تا از دیوارهای بالا حرکت کند سکه می دهد).

برخی از قسمت های مجموعه های ماریو جنبشی است: نوک ماریو را در یک مسیر سبد خرید مین بسیار زیاد مشاهده کنید ، و او مجالس کارخانه Piranha را ضرب می کند و امتیاز را از دست می دهد. یا ممکن است هنگام چرخیدن روی قسمت یک قسمت یک جایزه سکه به او ضربه بخورد. اما بیشتر ، گیم پلی احساس اتفاقی می کند. نمره بالایی گرفتید؟ خوب ، دوباره امتحان کنید همچنین می توانم بعضی از بچه ها را ببینم که فقط برای بدست آوردن نمرات بالاتر ، فقط به بلوک می زنند و “تقلب” می کنند. هر چه. این فرم آزاد است. هیچ کس قضاوت نمی کند.

 lego-super-mario-5

برنامه ای دارد دستورالعمل: به تلفن یا رایانه لوحی در نزدیکی شما نیاز دارید.


Scott Stein / CNET

ساخت ماریو

مجموعه استارت ۶۰ دلاری شامل قطعاتی است که برای همه موارد نیاز دارید. یک شکل Super Mario وجود دارد که الکترونیکی است (دو باتری AAA آن را خاموش می کند) و با تلفن یا تبلت بهم وصل می شود ، به علاوه قطعات برای ساختن یک دوره کوتاه ، به همراه یک شکل کوچک Bowser Jr. و لوله شروع و پرچم انتهایی ، که لازم هستند برای طراحی دوره های دیگر نیز

برنامه Android یا iOS Lego Super Mario دارای کلیه دستورالعمل های دیجیتالی است: استفاده از آن مانند تجربه برنامه در مجموعه روباتیک Boost Lego ، یا بازی های ساخت و ساز مقوا Labo تاشو نینتندو برای سوئیچ است. ما همچنین چند مجموعه توسعه را در کنار هم قرار داده ایم: یکی با Bullet Bills (30 دلار) ، دیگری با اسلایدهای اره ای پیرانا (۳۰ دلار) و یک مجموعه گنج بزرگ Toad Treasure با چهره های کوچک وزغ و توادت قابل تحسین (۷۰ دلار). ده مجموعه گسترش وجود دارد که گرانترین آنها یک قلعه Bowser's $ 100 است که من امتحان نکرده ام (اما می خواهم بخرم). بسته های رمز و راز شخصیت های کوچک و کوچک با قیمت ۵ دلار نیز وجود دارد که مأموریت قابل جابجایی روی آنها دارد که ماریو می تواند روی آن ضربه بزند (من یک مینی بولت بیل یک را باز کردم).

هیچ مجموعه ای خیلی پیچیده نبود و مونتاژ شاید نیم ساعت طول بکگردید. یک ساعت در هر مجموعه. هفت ساله من تقریباً تمام کارها را انجام داد.

 lego-super-mario-4

آجرهای رمزگذاری گردیده را یادداشت کنید ، که ماریو می تواند بر روی آن تعامل داشته باگردید.


Scott Stein / CNET

بعد از اینکه همه مجموعه ها را درست کردید ، چه اتفاقی می افتد؟

این مجموعه ها بسیار عالی به نظر می رسند و وقتی روی یک میز تنظیم می شوند ، زیبا هستند. اما پس از ساخت آنها ، ایده این است که آنها را ریمیکس کرده و قطعات را برای ساختن سازه های جدید و دوره های جدید باز کنید. بین ضربه زدن ماریو در لوله ، که سطح را شروع می کند ، و ضربه زدن به آجر پرچم برای پایان دادن به سطح ، سعی می کنید سکه ها را با بیشترین سرعت ممکن جمع کنید. با کلاه گیس ، خم گردیدن ، ضربه زدن به آجرهای دیگر ، تعادل در بعضی از قطعات و … خوب ، این کمی باز است. من و بچه های من “چالش قهرمانی” را با بزرگنمایی Lego Super Mario ماریو ، Jonathan Bennink ، “چالش قهرمانی” را امتحان کردیم ، و این اساساً در تلاش برای گرفتن هر چه بیشتر سکه در یک زمان معین بود. چند دوره. نتیجه نمره بسیار تصادفی احساس می شود ، نتیجه تکان دادن ماریو به اندازه کافی سریع و پرتاب یک قطعه از قطعات قبل از تایمر.

یک قسمت بازی مداوم از لگو سوپر ماریو وجود دارد ، نوع: جفت گردیدن ماریو با برنامه iOS / Android. نمرات همگام سازی ، بنابراین می توانید تعداد سکه هایی را که در دوره های مختلف بدست آورده اید ، پیگیری کنید که می توانید با دوستان در برنامه Lego به اشتراک بگذارید.

 lego-super-mario-3

حتماً مقدار زيادي داريد فضای جدول / طبقه.


Scott Stein / CNET

مجموعه های سوپر ماریو زیادی وجود دارد: شما می توانید بیشتر از آن ها را بگیرید ، و قطعات را مخلوط کنید ، و ببینید چه ساختارهایی ظاهر می شوند. مجموعه های اضافه گردیده در برنامه اسکن می شوند و در نقشه سه بعدی قرار می گیرند که نشان می دهد چه برنامه های پخش را جمع کرده اید. اما گیم پلی زیادی وجود ندارد که قفل آن باز شود.

برخلاف بازی های خلاقانه و مبتنی بر صفحه نمایش نینتندو مانند Super Mario Maker که یک بازی سوئیچ در مورد ایجاد چالش های پلتفرم دیوانه است ، لگو سوپر ماریو احساس آرامش بیشتری می کند و کنار گذاشته می شود – و چندان پیچیده نیست. بیشتر در مورد بازی با قطعات است. همچنین نسبت به Nintendo Labo که دارای ساخت و سازهای پیچیده و بازی های قابل باز کردن نیست ، یا Lego Boost ، یک کیت رباتیک که شامل برنامه نویسی است ، بسیار کم نظیر است. بعضاً به نظر می رسد که لگو سوپر ماریو بیشتر شبیه قطعات به نوعی بازی تخته ای است ، جایی که شما بخش هایی از این دوره را برای ایجاد یک چالش در نظر می گیرید ، اما یک بازی تخته بدون مجموعه ای از قوانین مشخص.

من کمی دوست داشتم. ساختار بیشتر ، یا راهنماهای درون برنامه برای ایجاد ایده های بازی دیگر. هنگام راه اندازی ، برنامه Lego با چالش های هفتگی روبرو خواهد بود ، و راه هایی برای به اشتراک گذاری ساختن ایده ها با دیگران وجود خواهد داشت. تاکنون ، احساس لگو بیشتر از ماریو ، و اسباب بازی بیشتری نسبت به بازی دارد.

بچه های من آن را دوست داشتند ، و حتی ۱۱ ساله ام فکر می کردم این مجموعه ای باگردید که مغز وسواس بازی طراحی و طراحی او را در سر می پرورانید. آیا آنها همچنان از آن استفاده خواهند کرد؟ این بستگی به تعداد ایده های طراحی بازی لگو با مجموعه دارد. شاید آجرهای رمزگذاری گردیده قابل اسکن مجدداً برنامه ریزی شوند ، یا می توانید قوانین جدیدی را برای سطوح طراحی کنید. یا یک مسابقه با دو شخصیت ماریو (در مورد هلو چطور؟) یکباره مسابقه دهید. من شروع به فکر کردن به احتمالات می کنم. من نمی دانم که آیا لگو آنها را فعال خواهد کرد.

 lego-super-mario-6

پیرترین پسر من ، که ۱۱ ساله است ، یادداشت هایی برای لگو دارد: دستورالعمل ها باید به جای تکیه بر یک برنامه در جعبه گنجانده شوند. یا بهتر ، لگو ماریو باید به نوعی کمک کند و بدون تکیه دادن به صفحه تلفن یا رایانه لوحی ، راهنمای شما باگردید. او همچنین می گوید ، قوانین چیزی هستند که بازی ها را سرگرم می کنند. قوانین بیشتر ، یا قوانین روشن ، ایده های جالب بازی را ایجاد کرده و چالش های بیشتری را ایجاد می کند. محدودیت ها می توانند الهام بخش طراحی باشند. لگو همه چیز در مورد بازی آزاد است ، اما وقتی اوضاع خیلی باز می شود ، گاهی اوقات می تواند کمی بیش از حد احساس کندی کند. با این وجود ، برای بچه های کوچکتر ، احساس باز لگو سوپر ماریو می تواند بسیار استقبال کند ، و مجموعه ای می تواند نمونه ای از ایده های بازی را در صورت داشتن ذهن آزاد فراهم کند. سرگرمی برای تابستان که در آن ما قادر به انجام کارهای زیادی نیستیم ، یا خیلی دور سفر می کنیم. و باید اعتراف کنم ، من شروع به اعتیاد به روشن کردن ماریو کردم و فقط او را در بعضی از آجرها متلاشی کردم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com