۲۰۲۱ Mercedes-AMG GT43 جدید کوپه ۴ درهای ورودی است

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2021-mercedes-amg-gt43-4-درب-coupe-003

اکنون قرار دادن چهار درب AMG GT در گاراژ خود آسان تر است.


Mercedes-AMG

ترکیب پیشرانه فعلی مرسدس-AMG متنوع تر از همیشه است ، و مدل های ۴۳-badge در انتهای پایین طیف قیمت گذاری قرار دارند. بنابراین با اولین مدل جدید GT43 4-Door در روز سه شنبه ، این بدان معنی است که سدان svelte AMG اکنون با هزینه بسیار کمتری در دسترس است.

مرسدس-AMG GT43 4-Door Coupe توسط موتور درون خط شش توربوی شارژ گردیده ، مانند برادر بزرگتر ۵۳ سری . نتیجه این است که ۴۳ مدل بدون شارژر برقی خنک کننده عمل می کند ، بنابراین ۳۶۲ اسب بخار قدرت و ۳۶۹ پوند فوت گشتاور ایجاد می کند ، از جمله این فن آوری های هیبریدی خفیف مرسدس مرسدس EQ Boost نیست ، که در ۲۱ اسب بخار و ۱۸۴ اسب بخار قدرت اضافه می کند. نیشگون. GT43 همچنین از گیربکس ۹ سرعته دو کلاچ AMG و سیستم رانندگی همه چرخ های مرسدس '۴Matic استفاده می کند.

AMG GT43 بسیاری از چیزهای خوب دیگر را در جدول به ارمغان می آورد ، مانند سیستم سرگرمی عالی MBUX این شرکت ، استریو Burmester و سایر لمس های منحصر به فرد که فضای داخلی مدرن مرسدس را از بهترین های این تجارت می داند. GT 4-Door Coupe کوپه ، همچنین دارای ویژگی های جالب AMG مانند کنسول مرکز منحصر به فرد و صندلی وسط در عقب نیست.

بنابراین ، چقدر هزینه دارد؟ این مبلغ ۹۰،۹۵۰ دلار ، از جمله مقصد است. بله ، این امر ارزانترین قیمت را برای AMG GT 4-Door ایجاد می کند ، اما این به هیچ وجه تغییر خاصی ندارد ، به خصوص وقتی که چهار درب را با همین قیمت در نظر می گیرید. برای مثال مرسدس خود AMG E53 تقریباً ۲۰،۰۰۰ دلار کمتر و قدرت بیشتری دارد. در همین حال ، [AudiRS5Sportback در حدود ۷۵۰۰۰ دلار شروع می شود.

مرسدس بنز قصد دارد در پاییز امسال تحویل مشتری های ۲۰۲۱ AMG GT43 4-Door Coupe را آغاز کند ، با کتاب های سفارش که دقایقی پیش در تابستان امسال افتتاح می شود.


اکنون بازی:
تماشای این :

مرسدس-AMG GT نوع سریع چهار درب ما است۱:۵۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت