HBO Max سؤالات طولانی است: دقیقاً چه زمانی این ویژگی های گمشده به وجود می آیند؟

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 HBO Max

Sarah Tew / CNET

HBO Max هم اکنون در اینجا است و به [مشترکین مشترک در حال پخش است ، و قسمت های Friends و The Big Bang Theory را در حال پخش است ، فیلم هایی از Joker به کازابلانکا تا Howl's Moving قلعه و تعداد زیادی نمایش کودک دوستانه از جمله سری جدید المو و لونی تونز. چیزهای زیادی در مورد این سرویس می دانیم ، از جمله این واقعیت است که هنوز بلوغ می شود و ویژگی ها ، نمایش ها و سیستم عامل های جدیدی را در بعضی مواقع اضافه می کند.

با این حال اصلی ترین چیزی که ما نمی دانیم این است که “چه زمانی” است. [۱۹۶۵۹۰۱۴برایاطلاعاتبیشترتلویزیونوصوتی

عضویت در خبرنامه تلویزیون و شنیداری ، دریافت اعلان ها و دیدن داستان های مرتبط با CNET.

پاسخ HBO در بیشتر زمانبندی بیشتر سوال ها مبهم بوده است. بعضی از آنها به زودی قابل حل هستند ، در حالی که برخی به عواملی مانند قفل قفل گردیدن [coronavirus بستگی دارند که خارج از کنترل HBO نیستند. و در حالی که این شرکت هفته گذشته با [پایان دادن به HBO Go] و تغییر نام HBO Now – یکی از دو برنامه اصلی پخش آن – یکی از سؤالات اصلی اصلی بعد از پرتاب ما را خطاب کرده بود ، این حرکت سؤال دیگری را مطرح کرده است: آیا می توان Roku و Fire را تغییر داد. صاحبان تلویزیون که به HBO Go stream HBO اعتماد دارند اصلاً؟ آنچه در حال حاضر نمی دانیم در مورد این سرویس است.

 http://www.cnet.com/


حال پخش:
تماشای این:

HBO Max: چگونه می توان آن را دریافت کرد۴:۲۴

۱٫ چه زمانی برنامه هایی را برای Roku و Fire TV دریافت خواهیم کرد؟

واقعیت این است که سرویس بزرگی که HBO Max بدون برنامه برای راه اندازی کرده است برای پخش کنندگان و تلویزیون های هوشمند Roku و Amazon Fire TV بزرگترین تعجب روز اول. این واقعیت که تقریباً سه هفته بعد شرکت ها هنوز توافق نکرده اند ، سرگرمی دیگری است.

دستگاه های پخش جریان Roku و Amazon Fire TV و و تلویزیون های هوشمند محبوب ، با ترکیبی از ۷۰٪ از بازار پخش جریان . هر دو سیستم عامل دارای برنامه هایی برای HBO Now و HBO Go هستند (در حال حاضر) ، و هر دو فروشگاه های کانال دارند که برنامه های استاندارد HBO مشترک اشتراکی را ارائه می دهند. واقعیت دوم احتمالاً یک نکته مهم در مذاکرات است ، اگرچه اپل ، که یک برنامه کانال مشابه را با برنامه اپل تلویزیون خود اجرا می کند ، شریک زندگی روزانه بود.

از همه سؤالات اصلی زیر انتظار دارم. این اول حل شود ، و به همه آن دسته از کاربران Roku و Fire TV راهی برای پخش جریان مکس نیز داده است. این اساساً دقیقاً مانند سایر مشاجرات حمل و نقل تلویزیون به پول و مذاکره کاهش می یابد ، و همه افراد درگیر خواستار تحقق این امر هستند. HBO قرارداد لحظه آخری را با Comcast ، یکی دیگر از مشتریان بزرگ مشتری ، ارسال کرد ، بنابراین هر یک از این معاملات می تواند به زودی انجام شود. و برنامه ها آماده هستند بلافاصله یک بار که اتفاق می افتد بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات پخش رایگان تلویزیون: Roku، Sling TV، IMDb، Pluto TV، Tubi TV، Plex و بیشتر

۲٫ آیا کاربران Roku و Fire TV که به HBO Go اعتماد دارند ، دسترسی به جریان HBO را در تاریخ ۳۱ ژوئیه از دست خواهند داد؟

در تاریخ ۱۳ ژوئن HBO اعلام کرد اعلام کرد که برنامه HBO Go تا ۳۱ ژوئیه ناپدید می شود. برنامه حدود یک دهه است که به مشتریانی که در HBO از طریق کابل ، ماهواره یا یک سرویس پخش مستقیم تلویزیون از طریق پخش مستقیم تلویزیون مشترک می شوند ، راهی برای پخش جریانی از نمایش های HBO در تلفن ها ، رایانه ها ، تلویزیون های هوشمند و دستگاه های پخش می کند. با راه اندازی HBO Max ، بسیاری از مشترکین به برنامه جدید HBO Max ارتقا یافته اند ، بنابراین HBO بازنشسته Go است.

و این یک مشکل بالقوه برای کاربران Roku و Fire TV است زیرا هنوز HBO Max ندارند. برنامه وقتی HBO Go از بین برود ، افرادی که از HBO Go با تلویزیون Roku یا Fire TV استفاده می کنند ، یک برنامه ساده برای پخش برنامه نویسی HBO ندارند. برای تماشای تلویزیون ، این مشترکان تلویزیون پولی HBO باید در صورت وجود ، HBO را از طریق کابل ، ماهواره یا سایر ورودی های خود یا از طریق اپلیکیشن خود برنامه تلویزیونی pay-TV مشاهده کنند.

در اعلامیه HBO همچنین گفته گردید كه برنامه میراث دیگر ، HBO Now ، به “HBO” تغییر نام می یابد. هیچ چیز دیگری در مورد برنامه جدا از نام تغییر نخواهد کرد. میلیون ها مشترک HBO Now پیش از این به طور خودکار به [HBO Max] 19659029 ارتقا یافته اند و مابقی (که شامل کاربران Roku و Fire TV است که برنامه Max ندارند) نمایش های HBO را از طریق برنامه جدید HBO پخش می کند.

پس از اجرای این تغییرات ، HBO فقط دو برنامه دارد: HBO و HBO Max.

بیشتر بخوانید: HBO Max در مقابل HBO اکنون در مقابل HBO برو: تفاوت چیست؟

 joker-14104r-high-res-jpeg-promo

می توانید جوکر را به صورت ۴K ، Dolby Vision و Dolby Atmos در Apple و Vudu اجاره دهید ، اما نه در HBO Max.


Niko Tavernise

۳٫ چه موقع از ۴K HDR ، Dolby Vision و Dolby Atmos پشتیبانی می شود؟

سایر خدمات پخش مانند Netflix ، Disney Plus و Amazon Prime از همه کسانی پشتیبانی می کنند – قالب های صوتی و تصویری کیفیت ، اما آنها از HBO Max غایب هستند. این یکی به مذاکره با یک شرکت دیگر بستگی ندارد. HBO از قبل دارای محتوای ۴K HDR است ، از جمله Game of Thrones و بسیاری از فیلم های وارنر مانند جوکر. شما فقط نمی توانید آنها را در HBO Max تماشا کنید.

مجریان HBO Max اعتراف کردند که این یک کمبود است. ۴K HDR “اولویت فوق العاده ای است” ، گفت: اندی فورسل ، رئیس محصولات HBO Max ، در مصاحبه ای در روز عرضه آن. وی گفت: این تصمیم مسئله اولویت بندی برخی ویژگی های خاص دیگران در طی فرایند توسعه است. “فقط می دانید که این یک حساب سختی است. در پایان ما باید تماس های صحیح برقرار کنیم و فکر می کنم برای راه اندازی تماس های صحیح انجام داده ایم.”

سخنگوی HBO Max به CNET گفت كه “۴K HDR ، Dolby Vision ، HDR10 Plus و Dolby Atmos در نقشه راه ما قرار دارند” ، اما نه او و نه Forssell مشخص نمی كنند كه چه زمانی این فرمت های صوتی و تصویری پیشرفته در دسترس خواهند بود.

بیشتر بخوانید: بدون پخش ۴K HDR برای HBO Max. به همین دلیل است که باید برای شما مهم باگردید

 016-hbo-max-پروفایل-والدین-کنترل-و-چرخ فلک

هم اکنون می توانید دوستان قدیمی را در مکس تماشا کنید ، اما هیچ تاریخ مشخصی برای حضور مجدد در دسترس نیست.


Sarah Tew / CNET

۴٫ چه مدت طول می کگردید تا HBO Max خراب شود و فقط به عنوان یک تماس زوم ، دوباره به عضویت دوستان خود شلیک کند؟

وقتی که HBO Max در ابتدا اعلام گردید ، مارک اصلی در راه اندازی قرار بود اتحاد دوستان باگردید. سپس رمان coronavirus آمد. در اوایل ماه مارس ، HBO اعلام کرد که این مراسم به تأخیر افتاده است.

باب گرینبلات ، مدیر اجرایی AT&T's WarnerMedia ، که صاحب HBO است ، گفت که این اتحاد می تواند تا پایان تابستان فیلمبرداری شود . با این حال وی امکان انجام این کار را عملاً “در صورت تأخیر بیش از حد طولانی” باز کرده است. بله ، این کشور اکنون شروع به بازگشایی کرده است ، اما گروههای دیگر ، از جمله Saturday Night Live ، به جای اینکه آنها را به صورت حضوری جمع کنند ، با قرار دادن تعداد زیادی از افراد در یک گپ ویدئویی اقدام کرده اند.

 Justice League Snyder Cut

در میان بسیاری از پروژه های بزرگ DC که برای Max ساخته گردیده است ، Snyder Cut یکی از معدود پروژه های ETA (خشن) است.


Warner Bros./HBO Max

۵٫ آیا coronavirus تاخیر در فانوس سبز ، J.J. مختلف است. پروژه های آبرامز و سایر اصالت های بزرگ؟

فراتر از آن که دوستان دوباره به هم پیوستند ، HBO Max برنامه ای برای لیست چشمگیر سری های اصلی دارد. سخنگوی این شرکت به CNET گفت كه برنامه های اولیه آن “عمدتا تحت تأثیر COVID-19” نیست ، اما “برخی از پروژه هایی كه در مرحله تولید بودند به حالت تعلیق درآمده است و ممکن است دیرتر از آنچه پیش بینی گردیده است آغاز شود.

این سرویس زمان بندی در مورد اصل های جدید را در طول تابستان اعلام کرده است. این برنامه ها شامل Adventure Time: Distant Lands-BMO ، اولین چهار مورد از برنامه های ویژه در زمینه احیای حق رای دادن شبکه کاریکاتور ، زمان ماجراجویی (آمدن ۲۵ ژوئن) ، و آمریکایی ترشی ، کمدی Seth Rogen است که اولین فیلم اصلی HBO Max است ، در مورد یک مهاجر ۱۹۲۰s که حفظ می شود. در آب نمک ترشی به مدت ۱۰۰ سال (در تاریخ ۶ اوت). فیلم بسیار انتظاری Snyder Cut از فیلم Justice League در ۲۰۲۱ به مکس می رسد.

فراتر از این ، HBO هیچ تاریخ خاصی را ارائه نکرده است. سایر پروژه های بزرگ که می تواند به تأخیر بیفتد عبارتند از: Green Lantern ، یک سری مخفی که گرگ برلانتی تهیه کننده آن ، “قول می دهد بزرگترین نمایش DC ما باگردید که تاکنون ساخته گردیده است” و تعداد انگشت شماری از پروژه های سازنده J.J. Abrams ، از جمله یک برنامه تلویزیونی مبتنی بر Justice League Dark ، یک نمایش جنایی در دهه ۱۹۷۰ به نام داستر و هیجان انگیز مبتنی بر استفان کینگ The Shining و در هتل Overlook قرار داشت.

۶٫ قیمت تبلیغاتی که در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود چقدر هزینه خواهد داشت؟ تفاوت آن با نسخه فعلی چیست؟

HBO Max دقیقاً مانند کانال HBO ، Netflix و Disney Plus در حال حاضر بدون آگهی است. اما HBO همچنین نسخه ای را با آگهی هایی برنامه ریزی می کند که “ظرف یک سال از راه اندازی” در دسترس خواهد بود. جزئیات دیگری فاش نگردیده است.

ایده HBO Max با پشتیبانی تبلیغاتی این است که از افرادی که مایل به تهیه هزینه ماهانه ۱۵ دلاری فعلی HBO نیستند ، تجدید نظر کند. HBO Max ارزانتر با سایر خدمات پشتیبانی تبلیغاتی رقابت می کند ، که شامل هولو ، طاووس NBC's NBC's و بسیاری دیگران ]

 HBO Max

تصور کردن نسخه رایگان از Max بدون برخی از عناوین با بودجه بزرگ از HBO و DC آسان است.


سارا توو / CNET

بزرگترین سؤال درباره آگهی رایگان Max (MiniMax ، شاید؟) این است که هزینه آن چقدر است و چه مقدار کاهش می یابد. شاید برای حدس زدن به Hulu وسوسه انگیز باگردید – نسخه بدون تبلیغات آن دو برابر سرویس اصلی پشتیبانی گردیده از تبلیغات است – اما همه اینها بستگی به این دارد که سرویس مینی چگونه به پایان می رسد.

اگر اساساً “همه چیز در HBO Max است ، اما با تبلیغات” می تواند خیلی گران باگردید ، می گوید ۱۰ دلار در ماه. اما اگر بخش های زیادی از برنامه نویسی HBO Max را از دست ندهید – مثلاً آن دسته از نسخه های اصلی با نام بزرگ یا حتی نمایش های جدید HBO – می تواند بسیار ارزان تر یا حتی رایگان باگردید.

طی هفته ها و سالهای آینده ما پاسخ بسیاری از این سؤالات را خواهیم آموخت و موارد بیشتری بوجود می آیند. در ضمن ، نظر دهید و سوالات سوزان خود را درباره HBO Max برای ما بگویید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com