کارلوس غوسن ، رئیس سابق نیسان گفت که وی راه اندازی شده است و ادعای پشتیبانی ایمیل های جدید را دارد

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 کارلوس گوسن

غوسن از زمان دستگیری بی گناهی خود را حفظ کرده است.


بهروز مهری / گتی ایماژ

پرونده کنجکاو کارلوس غسن حتی جالب تر گردید زیرا مکاتبات نامه الکترونیکی ادعا گردیده بین مدیران در داخل نیسان ، اتومبیل سازی که مدیرعامل سابق فراری قبلاً رهبری آن را بر عهده داشت ، روشن گردید. [۱۹۶۵۹۰۰۷] بلومبرگ گزارش داد یکشنبه در یک سری از ایمیل ها که مربوط به سال ۲۰۱۸ است و به طور عمده در اطراف هری نادا ، که مدیر دفتر اجرایی نیسان بود اداره می شود. بین ایمیل ها و منابعی که به طور ناشناس با انتشارات صحبت کرده اند ، نظریه غوسن درباره مجموعه ای – که تا کنون رد گردیده است – وزن بیشتری دارد.

این منابع و ایمیل ها تصویری را به تصویر می کشند که نشان از تلاش های داخلی برای حذف Ghosn و کنار گذاشتن وی برای بازگشت قدرت بیشتر به نیسان دارد. غوسن مدت طولانی تلاش کرد تا نیسان و شریک زندگی اتحادش ، رنو فرانسه را به هم نزدیک کند. این قابل درک است که مدیر عامل سابق و رئیس سابق اتحادیه رنو-نیسان از یک ادغام تمام عیار بین خودروسازان ژاپنی و فرانسوی چشم پوشی کرده است.

یک ایمیل بطور ویژه بیشترین حمایت را از داستان Ghosn می کند. در اواسط سال ۲۰۱۸ ، بنا بر گزارش ها ، نادا به هیتوشی کاواگوچی ، مدیر ارگردید نیسان که نظارت بر روابط دولت نظارت می کند ، نوشت: “اقدامات [Ghosn’s] را خنثی کنید قبل از اینکه خیلی دیر شود.” طبق گزارشات ، فعالیت نادا به یادداشتهایی كه حتی به مدیرعامل آن زمان هیروتو سایكاوا نیز منتشر گردیده است ، گسترش یافته و خواستار خاتمه توافقنامه فعلی اتحاد رنو – نیسان است كه مانع از توانایی نیسان در خرید سهام خودروساز فرانسوی است. توافق نامه از مدتها پیش به عنوان رنو ، كه از پشتوانه دولت فرانسه برخوردار است ، یك یادداشت برآمده است. اساساً حق رأی مضاعف از نیسان برخوردار است.

گفته می شود نادا گفته است كه غوسن مدیرعامل آن زمان قوسن نسبت به عملکرد نیسان در آوریل ۲۰۱۸ بزرگ گردیده است. بنا بر گزارش ها ، “اختلال بزرگ” می تواند سایكاوا را “قربانی” كند اگر غسن در روابط نزدیكی خود با رنو اجرا كند. پس از انتخاب سایكاوا به عنوان جانشین وی در نیسان ، غوسن به عنوان رئیس اتحاد خدمت كرد. سایكاوا پس از كنار گذاشتن سپتامبر گذشته پس از آنكه نیسان فهمید كه وی جبران خسارت دیگری دریافت كرده است.

طبق گفته ها ، نادا روزهای قبل از دستگیری غوسن در مکاتبه با سایكاوا افزود كه نیسان باید سریع در مورد این دستگیری باگردید.

زنجیره های ایمیل همچنین کارهایی را که نادا در تحقیق در مورد خصوصیات متعلق به غوسن و توضیحی از نادا انجام داده است ، منتشر می کند که بنا بر گزارش ها شامل مواردی است که درمورد اینکه چگونه مردم ممکن است اتهامات مربوط به کمبود درآمد غوسن را به طور کامل درک نکنند. در عوض ، نادا به اتهامات نقض اعتماد پرداخت و طبق گزارش ها نوشت كه این برنامه ها باید “از طریق تبلیغات رسانه ای حمایت شود.”

غوسن در نوامبر سال ۲۰۱۸ به اتهام سوء استفاده از درآمد به تنظیم كنندگان مالی ، بازداشت ضررهای شخصی بر روی كتاب شرکت های نیسان دستگیر گردید. و انتقال وجوه شرکت برای استفاده شخصی خود. هیچ گزارشی در گزارش بلومبرگ وجود ندارد مبنی بر اینكه مدیران نیسان شواهد را اعتراض می كنند ، بلكه می خواستند از این اتهامات علیه غسن سرمایه گذاری كنند. نادا هنوز در نیسان است ، اما اکنون طبق توصیه های بلومبرگ مشاور ویژه است نه معاون رئیس جمهور ارگردید ، .

پس از گذراندن ۱۰۰ روز در زندان و سپس محدود به دستگیری خانگی ، غسن این ژانویه خود را از ژاپن به لبنان قاچاق کرد – ژانویه ای که او را در پنهان کردن پرونده پزشکی موسیقی قاچاق کرد. ژاپن به عنوان یک مرد آزاد در لبنان و یک فراری بین المللی به کار خود در زمینه استرداد Ghosn از این کشور ادامه می دهد ، اگرچه دو کشور چنین توافق نامه ای را انجام نداده اند.

در مورد خبر نامه های ادعایی نامه های فاش گردیده ، نیسان به Roadshow گفت: بیانیه ای ، “نیسان از طریق تحقیقات داخلی مستحكم و كامل توسط یك شركت حقوقی خارجی ، شواهد مهمی در مورد سوء رفتار جدی توسط كارلوس گوسن و گرگ كلی كشف كرد. دستگیری ، هرگونه استدلال مبنی بر این که کشف سوء رفتار کارلوس غوسن بخشی از توطئه برای زیرپا گذاشتن یا خاتمه اتحاد نیسان با رنو را تشکیل می دهد کاملاً نادرست است .همانطور که ماه گذشته اعلام گردید ، اتحاد اخیراً مدل همکاری خود را تقویت کرده تا توانایی شرکت های عضو خود را ارتقا بخگردید. از نقاط قوت فردی خود سرمایه گذاری کرده و استراتژی های مربوط به آنها را نیز تکمیل کنید . “

ما از اسناد و مدارك متعددی كه به طور مكرر در رسانه ها منتشر گردیده است مطلع گردیده ایم كه گمان می كنیم جعلی یا جعلی بوده اند تا نشان دهند كه آنها توسط افراد نیسان ارسال گردیده اند. ما معتقدیم که در داستان بلومبرگ به تعدادی از این اسناد جعلی اشاره یا نقل گردیده است. نیسان با همکاری لازم با مقامات قضایی و نظارتی ، اقدامات صحیح خود را ادامه خواهد داد.


Now play:
تماشای این:

AutoComplete: Carlos Ghosn ، رئیس سابق نیسان” من معصوم هستم “…۱:۱۸

اولین بار در تاریخ ۱۵ ژوئن منتشر گردید.
بروزرسانی ، ۱۶ ژوئن: بیانیه ای از نیسان را اضافه می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت