توییتر ، Spotify ، Lyft و دیگران Juneteenth را به عنوان تعطیلات رسمی شرکت تبدیل می کنند

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1027064696

مدیر عامل شرکت توییتر و اسکوئر جک دورسی در تاریخ ۹ ژوئن اعلام کرد که جونته برای هر دو شرکت “برای همیشه” تعطیل خواهد بود.


درو آنجر / گتی ایماژ

توییتر و میدان [هفته گذشته] هفته گذشته جونینت را به عنوان یک شرکت رسمی تعطیلات در ایالات متحده “برای همیشه” کنار گذاشت. آنها اکنون به چندین شرکت بزرگ دیگر فنی – از جمله Spotify ، Lyft ، Adobe ، Indiegogo و Postmates – جک دورسی ، مدیر عامل هر دو توییتر و میدان ، در مقاله ای در توییتر نوشت:

“روزی برای جشن ، آموزش و ارتباط”. ] در ۹ ژوئن. “کشورها و مناطق در سراسر جهان روزهای خاص خود را برای جشن گرفتن رهایی دارند و ما کارهایی را انجام می دهیم که تعطیلات شرکت های خرما را در همه جای حضور ما انجام دهد.”

مشاهده گردیده در هر ۱۹ ژوئن ، ژوئن ژوئن روز روز را مشخص می کند. اعلامیه رهایی ، که همه آمریکایی های آفریقایی آفریقایی را به بردگی آزاد اعلام می کرد ، در سال ۱۸۶۵ در تگزاس خوانده گردید ، با وجود آنکه ماه ها قبل صادر گردیده بود.

Spotify در حال برگزاری سالگرد تعطیلات شرکت برای کارمندان آمریکایی به منظور “پشتیبانی از جامعه سیاه است. و به این روز شناختی را که سزاوار آن است ، “نماینده شرکت سه شنبه گفت. ادوبی در تاریخ ۱۰ ژوئن در یک پست وبلاگ گفت که کارکنان روز تعطیل “تمرکز بر تأمل و دفاع را دارند”. (شما می توانید لیستی از شرکتهای مشاهده کننده تعطیلات ژوئیه در اینجا را ببینید.)

اطلاعیه ها در سال ۱۹۶۵۹۰۰۹] ده ها هزار نفر در سراسر ایالات متحده (و در سراسر جهان مشاهده می شوند. ) به دنبال درگذشت مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در تاریخ ۲۵ مه در اعتراض به محکوم کردن اعمال تبعیض نژادی و خشونت بی معنی توسط پلیس ادامه داد.

تعداد تعداد شرکت های فنی ، از جمله اپل و Google ، از آن زمان میلیون ها دلار برای کمک به عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی قول داده اند. گروه ها و همچنین جوامع سیاه. در اوایل این ماه ، دورسی ۳ میلیون دلار کمک مالی برای شروع فعالیت های کوچک به بازیکن سابق NFL و فعال حقوق مدنی کالین کپرنیک از Know Your Camp Camp ، که برای آموزش ، توانمندسازی و بسیج “نسل بعدی رهبران تغییر کار کرده بود ، تعهد کرد. “

ماده زندگی سیاه. برای یادگیری چگونگی اهدای عضو ، امضای طومار و اعتراض با خیال راحت به blacklivesmatters.carrd.co مراجعه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت