احتمالاً تونلهای شرکت خسته کننده Elon Musk در سراسر لاس وگاس گسترش خواهد یافت

2020-06-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تونل ها برای مرکز همایش های لاس وگاس کامل است ، اما کار می تواند در جای دیگری شروع شود.


LVCVA

هنگامی که الون مسک نظارت نمی کند تسلا ، او SpaceX و شرکت خسته کننده را به عهده دارد. در حالی که دو مورد اول اخبار زیادی به خود اختصاص می دهند ، شرکت خسته کننده اکنون از بعضی جهات شروع به سرقت کانون توجه می کند.

و جدیدترین اطلاعات اطلاعاتی می تواند واقعاً چگونگی دگرگونی کسانی را که در لاس وگاس در شهر وجود دارد تغییر دهد. مدیر عامل این شرکت با پاسخ به یک کاربر توییتر در مورد احتمال وجود تونل های شرکت Boring می تواند جایی در فرودگاه لاس وگاس و سایر نقاط اطراف مرکز شهر وگاس پیدا کند ، گفت: چنین پروژه هایی “به احتمال زیاد” به نظر می رسند. گذشته از فرودگاه تا مرکز حلقه تونل در مرکز شهر ، تونل ها می توانند در توچال وین و توچال جهان نیز متوقف شوند.

شرکت خسته کننده ایده حمل و نقل وحشی خود را در جهان واقعی با یک تونل آزمایش به آزمایش گذاشت. اندکی پس از آن ، کنوانسیون لاس وگاس و آژانس بازدید کنندگان ، پروژه حیوان خانگی مسک را برای یک سیستم تونل برای مرکز همایش های شهر ایجاد کردند. در اوایل سال جاری ، ما یاد گرفتیم که شرکت Boring هر دو تونل را برای سیستم تکمیل کننده مرکز اصلی و یک سالن تازه گسترش یافته تکمیل کند.

گسترش تونل ها برای اتصال فرودگاه و مرکز شهر وگاس یکی از این موارد خواهد بود. بزرگترین ماموریت های این شرکت هنوز. شرکت خسته کننده در گذشته کار را در فرودگاه بین المللی O'Hare شیکاگو در گذشته تضمین کرد ، اگرچه اخبار مربوط به این پروژه بی سر و صدا بوده است. تونل های وگاس تاکنون بیشترین توجه را به خود جلب کرده اند ، زیرا آنها واقعاً در مسیری برای تکمیل قرار دارند.

وقتی اولین سیستم تونل باز می شود ، برای سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی گردیده ، سواران سوار بر خواهند گردید. ] وسایل نقلیه مستقر در تسلا و با سرعت تا ۱۵۵ مایل در ساعت ۴۰ فوت در زیر زمین حرکت می کنند. پیاده روی در مرکز همایش های لاس وگاس ۱۵ دقیقه طول می کگردید ، اما یک سوار شرکت خسته کننده سفر را فقط به دو دقیقه کاهش می دهد.

شرکت کسل کننده بلافاصله درخواستی برای اظهارنظر بازگشت.


اکنون بازی می کند: [۱۹۶۵۹۰۲۴] این را تماشا کنید:

سوار گردیدن با الون ماسک در شرکت خسته کننده شرکت …۲:۱۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت