تعطیلات VR راحتی از خلوت در خانه را فراهم می کند: “اولین باری که آن را امتحان کردم ، یک شهر در اسپانیا را دیدم”

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 191227-180623-import

سالمندان با MyndVR می توانند همه چیز را از شاخ و برگهای سقوط به شهرهای اروپا در واقعیت مجازی کشف کنند.


MyndVR

جورجینا شولت هشتاد و یک ساله عادت ندارد كه به هم گره بخورد. بعد از گذراندن دوران حرفه ای در پرستاری ، شولت و همسرش به مدت هشت سال در یك قایق زندگی كردند و از كانادا به سمت پاناما قایق گرفتند. وقتی برگشتند ، هر تابستان به اردوگاه در شمال غربی اقیانوس آرام می رفتند.

اما شوهر شولت سال گذشته درگذشت. اکنون او از واکر استفاده می کند ، قادر به طی مسافت های طولانی نیست. او هیچ علاقه ای به سوار گردیدن در هواپیما یا وابستگی به شخص دیگری برای سوار کردن وی به صندلی چرخدار ندارد.

علیرغم همه اینها ، اخیراً شولد توانست یک شهر اروپایی را کشف کند – در واقعیت مجازی . جامعه زندگی او به کمک فلوریدا صاحب سه هدست از MyndVR ، شرکتی است که تجربیات VR را برای افراد ۶۵ ساله و بالاتر ایجاد می کند.

“اولین باری که آن را امتحان کردم ، شهری در اسپانیا را دیدم. درست در میدان شهر بودیم و یک جهانگرد بود که درست جلوی من قدم می زد! من می توانستم او را لمس کنم.” “من فکر کردم که فوق العاده بود.”

روزی که ما صحبت کردیم ، او فقط از هدست برای بازدید از یک جنگل پر از برگ های رنگارنگ پاییزی استفاده کرده بود.

شولد گفت: “این شما را از محیط خود خارج می كند و شما را به جای دیگری می برد.” “بازگشت به خانه و دیدن چیزهایی که عاشق آنها هستید ، اما دیگر نمی توانید به آنها برسید بسیار لذت بخش است.”

واقعیت مجازی یکی از فن آوری های است که می تواند برای کاهش تنهایی و انزوای اجتماعی در سالمندان ، که محققان آن را اپیدمی به خودی خود می نامند ، مورد استفاده قرار گیرد.

طبق یک مطالعه ۲۰۲۰ از آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی ، تقریباً یک چهارم بزرگسالان ۶۵ ساله و بالاتر در نظر گرفته می شوند. تحقیقات نشان می دهد افراد مسن که گزارش می دهند احساس تنهایی می کنند ، بیشتر در معرض اضطراب ، افسردگی ، خودکشی ، بیماری قلبی ، سکته مغزی و زوال عقل ، خطر ابتلا به سیگار کشیدن ، چاقی و عدم تحرک جسمی قرار دارند.

“اگر تنهایی پایدار و به اندازه کافی گردیدید باگردید ، می تواند و پیامدهای منفی بر سلامتی داشته باگردید ،” گفت: دکتر Dilip Jeste ، معاون ارگردید سالمند سالم و مراقبت های سالخورده و استاد برجسته روانپزشکی و علوم اعصاب در دانشگاه است. کالیفرنیا ، سن دیگو.

خبر خوب؟ جست گفت: شما می توانید برای جلوگیری از این نتایج تغییراتی ایجاد کنید. و فناوری ممکن است یک قطعه از یک معمای گسترده تر باگردید که به زندگی روز افزون سالمندان در آمریکا زندگی متصل تر و سالم تری می دهد.

یک تور سه ساعته (مجازی)

شرکت های واقعیت مجازی که به طور انحصاری روی افراد سالخورده متمرکز می شوند ، می توانند راه خود را به اجتماعات سالمندان ارائه دهند ، و هدف این امر فرار از دلخوشی های زندگی روزمره یا نقطه ارتباط با اعضای خانواده است.

کریس بریکلر ، مدیر عامل MyndVR گفت ، حتی اگر سالمندان در جامعه ای احاطه گردیده توسط دیگران زندگی می کنند ، ممکن است هنوز هم به آرامی از هم جدا شوند و منزوی شوند. وی گفت: “از آنجا که محرک آنها به دلیل افزایش سن و بیماری کاهش می یابد ، ما باید روشهای دیگری پیدا کنیم تا آنها را تحریک و درگیر نگه داریم.”

 مرد-شرکت کننده-بروزرسانی1

MyndVR

هدست و بسترهای نرم افزاری MyndVR بیش از ۲۰۰ تجربه مجازی مسافرتی ، تفریحی ، موسیقی و هنری را برای بزرگسالان مسن که در مجامع ارگردید یا خانه زندگی می کنند ، تجربه می کند. بریکلر گفت ، این تجربیات می تواند به عنوان کمک به یادآوری درمانی با کمک به یادآوری بخش هایی از گذشته خود یا به عنوان درمان نامزدی با ارتباط آنها با دیگران در جامعه یا خانواده خود عمل کند.

“ما خانواده هایی را مشاهده می كنیم كه هر هفته هفته ها در همان گفتگوها بسته می شوند ، و به آرامی بازدیدهای خود را بی حس می كنند.”

با داشتن کار جدید در کنار هم می توانید انرژی جدیدی را به بازدیدها اضافه کنید و به سالمندان فرصتی برای گفتگوهای اساسی تر می دهد.

درمان سنتی معمولاً بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در هر جلسه هزینه دارد. Brickler گفت ، مجوز تک کاربری برای سکوی MyndVR کمتر از ۱۰۰۰ دلار در سال است ، در حالی که یک مجوز چند نفری برای بسته های جامعه به طور متوسط ​​در حدود ۵۰۰۰ دلار در سال است. هزینه شامل سخت افزار ، کتابخانه محتوای VR و پشتیبانی مشتری و فنی است. وی افزود که MyndVR اکنون دارای ده ها هزار کاربر در ۴۰ ایالت است. [۱۹۶۵۹۰۹] برای نگه داشتن سالمندان با هزینه کمی با خانواده خود در ارتباط باشند.

آخرین محصول آن Alcove است ، یک خانه واقعیت مجازی که در آن سالمندان می توانند با اقوام خود صحبت کنند ، بازی کنند و تجربیات مختلفی را کشف کنند.

VR احساس حضور و غوطه وری را نشان می دهد که فن آوری های دیگر این کار را نمی کنند ، گفت: سزارا ویندم ، رئیس VR در آزمایشگاه های نوآوری AARP و سرب برای Alcove. ویندمر گفت: “این امر می تواند خانواده ها را گرد هم آورد و بر غلبه بر هزینه ، زمان و تحرک غلبه کنند.”

آزمایشگاه های نوآوری AARP با همکاری Rendever ، Alcove را ساختند ، یک استارتاپی است که تجارب VR را برای جوامع بزرگ زندگی ایجاد می کند. این اولین نسخه ۲۰۱۹ را راه اندازی کرد ، که در دسترس است به طور رایگان در سکوی Oculus Go (و بعداً تابستان امسال به Oculus Quest می رسد).

سالمندان می توانند حداکثر چهار نفر را به طور هم زمان دعوت کنند تا در یک کلبه مجازی کاملاً غوطه ور در کوهستان ، که با درختان و چمنها احاطه گردیده است ، به آنها بپیوندند. چهار اتاق مختلف را کاوش کنید ، و حتی خانه را با عکس های خود تزئین کنید.

 alcove-travel-room

AlcoveVR از آزمایشگاه های نوآوری AARP به افراد مسن اجازه می دهد تا سالمندان با خانواده خود در یک خانه مجازی آویزان شوند.


AARP Innovation Labs

برنامه ارائه می دهد یک تور با راهنما از پاریس با هم ، تمرین مراقبه ، یا بازی چکرز یا شطرنج. شما می توانید در ماجراهای دنیای واقعی ، اقوام مسن تر را بگیرید. هم اکنون بارگیری و استفاده رایگان است (مشروط بر اینکه هدست Oculus Go VR را داشته باشید ، که ۱۴۹ دلار هزینه دارد) ، بدون تبلیغات. اما با افزودن مطالب بیشتر ، شرکت ممکن است یک سیستم خرد معاملات را برای تجربیات برتر VR در نظر بگیرد ، بنابراین شما ممکن است برای یک تور سطح بالا چند دلار پرداخت کنید.

ویندمر گفت که عنصر مجازی ممکن است با مادر بزرگ آویزان شود ، که می تواند با آنها در این رسانه جدید ارتباط برقرار کند.

وی گفت: “ما می دانیم كه نسل های جوان چقدر به این فناوری جدید جذب می شوند.” “این فوق العاده است که آنها بتوانند از طریق این رسانه جدید ارتباط برقرار کنند و بتوانند عشق خود را نسبت به آن با اعضای بزرگتر خانواده ، اما به قول خودشان از طریق تجربیاتی که همه می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند ، به اشتراک بگذارند.”

خانواده تحت تقاضا

اما پیران نیاز به کمک جسمی دارند که واقعیت مجازی نمی تواند از آن کمک کند – مانند کمک به خرید مواد غذایی یا کارهای اطراف خانه؟

برای افراد سالخورده ، یکی از گزینه ها Papa است ، خدماتی که با جفت کردن آنها با “Papa Pals” ، بزرگترهایی را در اختیار خانواده قرار می دهد. دانشجویان کالج که می توانند در کارهایی مانند خرید مواد غذایی و رانندگی ، همراهی و کمک کنند. به علاوه ، این دانشجویان حقوق می گیرند.

 high-res-1

Papa خدماتی است که سالمندان را با دانشجویان دانشگاه متصل می کند که می توانند برای انجام کارهایی مانند خرید بقالی ، همراهی و کمک کنند.


Papa

مدیر عامل اندرو پارکر برای ایجاد پاپا توسط پدربزرگش ، که به کمک نیاز داشت اما منزوی گردید. او رانندگی نکرد ، بلکه به خدمات سنتی مراقبت از خانه نیز نیاز نداشت. Papa در سال ۲۰۱۸ راه اندازی گردید و هم اکنون در ۲۵ ایالت موجود است و در حال شمارش است. پارکر گفت که این شرکت بیش از ۷۰۰۰ Papa Pals را روی سیستم عامل دارد.

اکثر اعضاء Papa را به عنوان مزایای رایگان از طریق شرکت های بیمه یا برنامه های مزایای مدیکر دریافت می کنند. Papa Pals مجبور است یک روند پیش زمینه و بررسی وضعیت پس زمینه را انجام دهد. پارکر گفت ، کمتر از ۱۰٪ افرادی که متقاضی کار هستند استخدام گردیده اند. اما بسته به نوع کارهایی که انجام می دهند ، می توانند بین ۱۲ تا ۱۶ دلار در ساعت کار کنند. این شرکت در حال حاضر برنامه هایی را فراتر از دانشجویان دانشگاه باز می کند ، بخشی از آن به دلیل سطح بیکاری در نتیجه COVID-19 آنقدر افزایش یافته است.

این شرکت معمولاً یک یا دو بار در هفته افرادی را برای بازدید از Papa Pals ثبت می کند. وظایف شامل همه چیز ، از خرید مواد غذایی تا رانندگی تا قرار ملاقات پزشک تا آموزش نحوه تنظیم فناوری است. یکی از اعضا از پاپا پال خواست تا او را به یک عروسی همراه کند ، زیرا او نمی خواست بار خانواده باگردید. پارکر گفت ، یکی دیگر از رقیبان سابق تور دوفرانس ، از Pal خود خواست تا او را با یک دوچرخه سوار کند – و به سرعت از همراهان دوران دانشگاه خود پیشی گرفت.

این بازدیدها به دلیل انسداد ویروس اکنون متفاوت است. Papa Pals در زمینه تحویل مواد غذایی بدون تماس کمک می کند. و بیشتر بازدیدهای همراهی به تماس های تلفنی یا گپ های ویدیویی منتقل گردیده اند.

پارکر گفت: “ما به بزرگترها آموزش می دهیم كه چگونه از فناوری به گونه ای استفاده كنند كه احتمالاً آنها قبلاً مایل به انجام آن نبودند.” “ننگ تنها بودن در حال حاضر کمتر مسئله ای است که تمام جهان جدا گردیده است.”

درمان تنهایی

جست گفت ، با وجود تلاش های صنعت فناوری ، هیچ درمانی تنها با حمایت تحقیقاتی وجود ندارد. راه حل باید چند بعدی باگردید و شامل فعالیت های بدنی ، ورزش و ارتباطات اجتماعی باگردید. وی اضافه کرد: فناوری می تواند کمک کند ، اما این مسئله تنها مشکل را حل نمی کند.

جست گفت: “صنعت فن آوری به طور سنتی روی جوانان متمرکز گردیده است.” “افراد سالخورده چیزی با هزار برنامه جالب را نمی خواهند. آنها واقعاً ساده می خواهند. ما به فنآوری نیاز داریم که دوست داشتنی باگردید.”

شولد در فلوریدا بازگشت ، موافق است. به گفته وی ، سادگی سیستم عامل VR یک عامل اصلی است که چرا وی از این تجربه بسیار لذت می برد. شولد گفت: “شما فقط آن را روی سر خود می چسبانید.” “شما لازم نیست که یک کلک کلاهبرداری را یاد بگیرید تا آن را عملی کنید.”

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی می کند:
تماشای این:

جنی ، توله سگ ربات واقع گرایانه ، راحتی را به سالمندان می …۱:۴۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com