در جریان اعتراضات جورج فلوید ، اطلاعات غلط مسلحانه رسانه های اجتماعی را سیل زد

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 patrick-underwood-2

یادبودی دست ساز ساخته گردیده است که در آن پاتریک آندوود در اثر اصابت گلوله کشته گردید.


Dara Kerr / CNET

دسته از گل های روشن و شمع های نماز در درب یک غرفه کوچک نگهبانی پنجره ای در مرکز شهر اوکلند ، کالیفرنیا استراحت می کند. روبان با نقوش پرچم آمریکایی از دسته درب در می آید. دو سوراخ گلوله پنجره های غرفه را نشان می دهد.

اینجا جایی است که دیو پاتریک آندروود ، ۵۳ ساله ، حدود ۹:۴۵ دقیقه بعد از ظهر به ضرب گلوله کشته گردید. در تاریخ ۲۹ ماه مه در حالی که به عنوان افسر امنیتی قرارداد برای وزارت امنیت میهن کار می کرد ، طبق FBI.

تیراندازی ، که یکی دیگر از نگهبانان امنیت قرارداد DHS را نیز به گردیدت زخمی کرد ، در چند بلوک اتفاق افتاد که در آن هزاران نفر از معترضین برای نشانه قتل جورج فلوید جمع گردیده بودند. این مرد سیاه پوست غیر مسلح ۴۶ ساله پس از آنکه یک افسر پلیس سفید نزدیک به ۹ دقیقه زانو را به گردن او بست ، درگذشت. افسر اخراج گردید و به قتل متهم گردیده است. مانند فلوید ، آندروود نیز آمریکایی آفریقایی بود.

گزارش های خبری اولیه مبنی بر تیراندازی آندروود این واقعه را با اعتراضات مرتبط کرد. همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، حدس در توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی از تغییر واقعیت های موجود در این منطقه فرار می کردند. از اوایل شب ۲۹ مه ، اداره پلیس اوکلند هگردیداری را برای خبرنگاران ارسال کرد که می گویند تیراندازی به نظر نمی رسد مربوط به تظاهرات آن شب باگردید. و FBI هرگز در بیانیه های خود این دو را با مطبوعات پیوند نداده است. در اوایل ماه ژوئن به CNET تأیید كرد كه Underwood در اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داد اما در آن زمان اظهار نظر دیگر نكرد زیرا اظهارات آن ادامه داشت.

روز سه شنبه ، اف بی آی گفت که یک گروهبان ۳۲ ساله نیروی هوایی به نام استیون کاریلو و همدستانش رابرت عدالت را در این تیراندازی متهم می کند. مأمورین کاریلو را به جنبش راست گرا بوگالو پیوند دادند که به اجرای قانون بی اعتماد است و پیش بینی می کند جنگ داخلی دوم آمریکا ، با عنوان “بوگالو” شناخته شود.

مقامات روز سه شنبه تأکید کردند که تیراندازی هیچ ارتباطی با معترضین ندارد. جک بنت ، مامور ویژه اف بی آی ، سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما معتقدیم که کاریلو و عدالت به دلیل اعتراض برنامه ریزی گردیده در اوکلند ، این تاریخ را انتخاب کردند.” “این کار آنها را برای هدف قرار دادن چندین نفر از پرسنل اجرای قانون و اجتناب از ترس به دلیل ازدحام جمعیت زیادی در این تظاهرات ها انجام داد.”

هفته گذشته کارلیو همچنین در تیراندازی مهلک دیمون گوتزویلر ، یک گروهبان کلانتر شهرستان سانتا کروز متهم گردید.

برای توییتر ، گزارش اولیه FBI – چه رسد به دستگیری های واقعی – خیلی دیر به نظر برسد. هشتگ هایی مانند #PatrickUnderwood و #JusticeForPatrickUnderwood روند صعودی را آغاز کرده بودند و با حساب هایی که اعلام کردند که Underwood توسط معترضین و “آشوبگران” به قتل رسیده است. ارتباط با معترضین اوکلند ، بعداً ثابت گردید که نادرست است ، قبلاً گسترش یافته بود – تا کاخ سفید ادامه داشت.

اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی چیز جدیدی نیست. مأمورین روسی سعی کردند انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ ایالات متحده را با توییت های تقسیم کننده و پست های فیس بوک تغییر دهند. هیئت مدیره پیام در مورد ” Pizzagate ” ، “نظریه توطئه ای که هیلاری کلینتون و دیگران را به اتهام اجرای یک حلقه جنسی کودک در خارج از یک رستوران متهم کرد ، منجر به شلیک اسلحه در واشنگتن گردید. هواکس ، که اغلب به عنوان اخبار قانونی پنهان است ، به لطف سایتهای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر ، و همچنین ۴chan ، ۸kun و سایر صفحه های پیام ناشناس ، بسیار سریع و سریع گسترش یافته است.

اما ناتوانی رسانه های اجتماعی در مهار انفجار اطلاعات نادرست ضروری است ، زیرا معترضین مسالمت آمیز با این تصور که همه تظاهرات ها به غارت و خشونت تبدیل گردیده اند ، مبارزه می کنند. نقش توییتر در پخش اخبار در زمان واقعی و بدون هیچ گونه چک ، این امر را به ویژه در معرض دستکاری آسیب پذیر می کند. طی چند هفته گذشته ، به همراه توئیت هایی در مورد معترضین مبنی بر مرگ اندروود ، دیگر تئوری های دروغین دور هم جمع گردیده اند ، از جمله خاموشی اینترنت در واشنگتن و گروه ضد شبه نظامی چپ افیون ، که معترضان را برای ایجاد ناآرامی در شهرهای سرتاسر ایالات متحده آمریکا ارسال می کند. و هنگامی که چیزی در فیس بوک قرار گرفت ، با داشتن بیش از ۲٫۶ میلیارد کاربر فعال ماهانه ، مقابله با آن دشوار است.

“خیلی مهم است که هر دو این سیستم عامل بتوانند درست آن را بگیرند ، نه فقط یک یا دیگری ، “گفت جنیفر گریگیل ، استادیار ارتباطات در دانشگاه Siracuse. رئیس جمهور دونالد ترامپ در سخنرانی در تاریخ ۱ ژوئن گفت: “ملت” توسط آنارشیست های حرفه ای ، اوباش خشن ، مسلح ، غارتگران ، غارتگران ، مجرمان ، آشوبگران ، ضد انباشتگان و دیگران دستگیر گردیده است. ” از اعتراضات اکثراً صلح آمیز که به بیش از ۱۴۰ شهر در سراسر کشور تبدیل گردیده است. ترامپ آندروود را به وجود آورد.

“وی گفت:” یک افسر فدرال در کالیفرنیا ، یک قهرمان اعدام آمریکایی آفریقایی ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته گردید. ” “این اقدامات اعتراضی مسالمت آمیز نیستند. این اقدامات ترور داخلی است.”

 george-floyd-protest-2

حدود ۱۵،۰۰۰ معترض با مسالمت آمیز با عبور از اوکلند خواستار عدالت برای جورج فلوید.


Dara Kerr / CNET

حتی در حالی که اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی شکوفا گردیده است و به منتقدین این اعتراض اجازه می دهد که روایت خود را از تظاهرات ها ترسیم کنند ، سکوها همچنان به هدف دیگری خدمت می کنند. سازمان دهندگان همچنین برای هماهنگی تظاهرات و به اشتراک گذاری به روزرسانی های مهم در این زمینه به سایت ها – به ویژه توییتر – اعتماد کرده اند. روزنامه نگاران از آن برای گزارش تحولات استفاده می كنند و شهروندان برای یادگیری اتفاقاتی كه در شهرهایشان رخ می دهند ، دنبال می كنند. اما برخی از مردم از استفاده گسترده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد سردرگمی در بین معترضین استفاده کرده اند.

توییتر می گوید در تلاش است تا این مشکل را برطرف کند.

“سخنگوی توئیتر گفت:” ما هرگونه اقدام هماهنگ برای ایجاد اختلال در مکالمه عمومی پیرامون این موضوع ، فعالانه عمل می کنیم. ” “به عنوان مثال ، ما به طور جدی در حال تحقیق در مورد هشتگ #dcblackout هستیم و در طی این فرآیند صدها حساب اسپم را که با استفاده از هشتگ توییت کرده اند ، به حالت تعلیق در آورده ایم.”

سخنگوی همچنین گفت توییتر “ممکن است” مانع از محتویات خاصی شود – مانند موضوعاتی که بر اساس نژاد نفرت را ایجاد می کنند – از روند گرایش.

فیس بوک ، به نوبه خود ، در بیانیه ای گفت که تیم های آن “از زمان آغاز اعتراضات در تلاش برای یافتن و حذف فعالیت های تخلف بوده اند و ما از سیستم های خودکار شناسایی استفاده می کنیم ، بررسی واقعیت ، کاهش توزیع محتوا و حذف محتوا که خط مشی های ما را نقض می کند. “

Facebook برای تأیید پست های بالقوه مشکل ساز ، به ارتش مأمورین می پردازد ، اما توییتر چنین نیروی انسانی ندارد. گرچه تمایل دارد ماشین های خود را تکیه دهند ، هرچند انسان برای تصمیم گیری های بزرگ گام بر می دارد. و گرچه گاهی اوقات برچسب هگردیدار دهنده ای را روی یک توییت قرار می دهد ، همانگونه که اخیراً در چندین پست از ترامپ انجام داد ، بسیاری از اطلاعات غلط به راحتی در سایت دست نخورده جریان می یابد.

“واقعاً مهم نیست که از کجا یا از کجا آمده است ،” گفت: مادی وب ، محقق تحقیق در First Draft ، سازمانی که اطلاعات نادرست آنلاین را ردیابی و مبارزه می کند. “چنین فرایندی از اعتماد وجود دارد که ما واقعاً این پلت فرم را خراب کرده ایم که برای سازماندهی بسیار ارزشمند است.”

گسترش اطلاعات نادرست

در اوایل صبح ۱ ژوئن ، هشتگ #dcblackout شروع به پخش در سراسر توییتر کرد. این داستانی جعلی را ارجاع داده و گفته است که به دلیل ناآرامی های مدنی ، هیچ رسانه اجتماعی در شهر قابل دسترسی نخواهد بود. با گسترش هشتگ ، ادعاهای در پشت آن وحشی تر گردید – تلفن ها و سایر وسایل ارتباطی مسدود می شوند و پلیس در حال جایگزینی گلوله های لاستیکی با باروت است.

هشتگ #dcblackout نزدیک به ۱ میلیون نفر رسید در ۱ ژوئن ذکر می کند.


عکس توسط CNET

تا بعد از ظهر ، هشتگ تقریباً ۱ میلیون عنوان ذکر داشت ، مطابق NPR .

Netblocks ، گروهی که اختلال در اینترنت و خاموش کردن آن را دنبال می کند ، توییتهای مربوط به #dcblackout و نظارت بر ترافیک شبکه در زمان واقعی . این امر هرگز عدم ثبات را در اتصالات مشاهده نکرد ، و این نشان می داد که این شایعه صحت ندارد.

“بررسی واقعیت” ، NetBlocks در ۱ ژوئن را توییت کرد. “واشنگتن دی سی خاموشی در سطح شهر ندارد.”

در یک محیط پر سرعت ، مداوم در حال تحول ، مانند اعتراضات در مورد مرگ فلوید ، اطلاعات غلط می تواند توییتر را تحت الشعاع قرار دهد. به گفته آزمایشگاه های Zignal ، در تاریخ ۳۱ ماه مه ، به گفته Black Lives Matter ، Floyd و اعتراضات در مورد مرگ وی ، ۲۱٫۲ میلیون بار در همه رسانه ها از جمله توییتر ذکر گردیده است. این شرکت اطلاعات رسانه ای اعلام کرد: از ۲۵ مه تا ۲ ژوئن بیش از ۱۰۱ میلیون مورد ذکر گردیده بود. برخی از این اطلاعات به منظور متناسب با برنامه های سیاسی مردم سلاح داده گردیده است.

یکی از فریب های گسترده ای که گسترده است این است که آنتیفا در پشت اعتراضات خشن ترین کشور قرار دارد و این است که معترضین را به مناطق عمدتا سفید شهرها منتقل می کند. غارت خانه ها و مشاغل.

كاتلین كارلی ، استاد علوم رایانه در دانشگاه كارنگی ملون ، گفت: مطالعه توئیت های مربوط به اعتراضات نشان می دهد كه اساساً هیچ كس از هشتگ ضد یك استفاده نمی كند. در عوض ، طبق اطلاعاتی که توسط کارلی و تیم وی از ۲۵ مه تا ۳۱ ماه مه به دست آمده است ، کاملاً باتلاق است. او تخمین می زند ۳۰ تا ۴۹٪ از کاربران ارسال گردیده درباره اعتراضات ، ماشین آلات هستند نه انسان. وی گفت: این بدان معنا نیست که همه آنها اطلاعات نادرستی را ارسال می کنند ، بلکه به ایجاد سردرگمی کمک می کنند. (توییتر نگفته است که چه تعداد ربات در توییت های اخیر دخیل است ، اما برخی از کارشناسان رسانه های اجتماعی اختلاف نظرها را مورد اختلاف قرار داده اند. .)

پاسخ گفت: فقط خاموش كردن همه رباتها جواب نیست. بسیاری از آنها خبرهای مفیدی را منتشر می کنند ، مانند هگردیدارهای مربوط به زلزله.

کارلی گفت: “تشخیص برخی از اطلاعات واقعاً دشوار است.” “بر اساس هشتگ ها ، [bots are] بیشتر [often] ساخت اعتراض ها مسئله سیاسی درمورد چیزهایی غیر از Black Lives Matter یا غیر از جورج فلوید.”

در حالی که ترامپ از هشتگ های ضد ضد استفاده نکرده است ، وی توییت می کند. در مورد فعالان ، برچسب زدن آنها به یک سازمان تروریستی و سرزنش آنها در اعتراضات کشور. براساس نیویورک تایمز بیش از یک هفته ، مردم احساسات مشابهی را در فیس بوک ارسال کردند. در روز اول ژوئن ، این پست ها بیش از ۱٫۳ میلیون لایک و اشتراک به اشتراک گذاشتند.

بررسی گسترده و آشوب در رسانه های اجتماعی باعث واکنشی در توئیتر و فیس بوک می شود.

پاسخ رسانه های اجتماعی

در تاریخ ۲۶ ماه مه ، توییتر کاری را انجام داد که قبلاً در سایت خود دیده نگردیده بود: این برچسب دو توییت از پرزیدنت ترامپ قرار داد ، و هگردیدار داد که آنها حاوی “اطلاعات بالقوه گمراه کننده در مورد روند رای گیری هستند. “” چند روز بعد ، توییتر همچنین یک توییت شبانه از طرف ترامپ را پشت یک برچسب پنهان کرد و گفت که این قوانین شرکت را در مورد “تحسین خشونت” نقض کرده است.

ترامپ در سال ۱۹۶۰ با استفاده از عباراتی از رئیس پلیس میامی در دهه ۱۹۶۰ که “به طور گسترده به عنوان یک تهدید گردیدید علیه معترضین دیده می شود ، صدای تیراندازی را شروع کرد ، تیراندازی شروع می شود.”

رویکرد -off غول شبکه های اجتماعی که از تبلیغات سیاسی پول زیادی می گیرد ( چیزی که توییتر در سایت خود ممنوع می کند ) ، پست مشابهی را از طرف ترامپ کنار گذاشت. در پاسخ ، کارمندان فیس بوک یک اعتراض نادر برگزار کردند ، و تعداد زیادی از آنها گفتند که کار خود را برای این شرکت کنار می گذارند. شرکت درمانی آنلاین Talkspace همچنین بحث مشارکت خود را با فیس بوک به پایان رساند زیرا استارتاپ “به گفته بنیانگذار آن ، اورن فرانک ، از بستر پشتیبانی از خشونت ، نژادپرستی و دروغ پشتیبانی نمی کند.”

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

ترامپ دستور توقف “ادعای” قدرت کنترل نگردیده “را صادر می کند …۲:۰۳

ترامپ به عقب بازگشت. در ۲۹ مه ، وی دستورالعمل را امضا كرد كه خواستار تفسیر مجدد بخش ۲۳۰ قانون شأن ارتباطات مصوب ۱۹۹۶ بود. این قانون كه تضمین سخنرانی آزاد بر روی سیستم عاملهای فناوری است ، بصورت آنلاین تعیین می كند. شرکت هایی مانند Facebook و Twitter به عنوان “توزیع کننده” به جای “ناشران” محتوا. این امر مانع از شکایت آنها درمورد هر نظر منفی یا نظر در سایتهایشان می شود. بسیاری از کارشناسان می گویند که دستور ترامپ تا حد زیادی نمادین و غیرقابل اجرای است.

“وقتی بخش ۲۳۰ ساخته گردید ، هیچ کس به فکر این نبود که باید برای تعدیل رئیس جمهور ایالات متحده تلاش کند.” “آنها هنوز هم با این موضوع درگیر هستند.”

معمولاً محققان از رسانه های اجتماعی می خواهند كه هنگام مبارزه با اطلاعات نادرست چند قدم بردارند. آنها پیشنهاد می کنند که محتوا را تعدیل کنید ، همچنین از شر دکمه های بازتوییت و به اشتراک گذاری خلاص شوید ، که انتشار اطلاعات جعلی را سریعتر دشوار می کنید.

غرفه نگهبانی که در آن کشته گردیدن پاتریک آندوود کشته گردید.


Dara Kerr / CNET

در مورد اعتراضات ، این استراتژی ها به احتمال زیاد عملی نخواهند گردید ، می گوید: وب پیش نویس اول. در حالی که بازتوییت و به اشتراک گذاری اطلاعات می تواند اطلاعات را به سرعت گسترش دهد ، این ابزارها برای هماهنگی معترضین نیز بسیار مهم است. و اطلاعات زیادی در جریان اعتراضات در سایت های رسانه های اجتماعی وجود دارد تا آنها را بدون آسیب رساندن به آزادی بیان و برچسب زدن اطلاعات دقیق به عنوان نادرست ، تعدیل کند. وی گفت: تنظیم سیاست های حذف منصفانه می تواند دشوار باگردید.

“ما می دانیم که این نوع سیاست ها افرادی را هدف قرار می دهد که قبلاً فرصت زیادی برای صحبت کردن ندارند.”

اگر توییتر و فیس بوک نمی توانند راه هایی برای بررسی دقیق خود پیدا کنند ، ممکن است این کاربران به عهده داشته باشند که درمورد اطلاعاتی که مشترک و اعتقاد دارند ، بیشتر مراقب باشند. وی افزود: این بدان معناست که انجام کارهایی مانند جستجوی عکس معکوس و انتظار در انتظار بازخوانی فوری چیزی ، وی اضافه کرد. و سرانجام ، این شرکت ها می توانند با مقررات دولتی بیشتری روبرو شوند.

در حالی که توییتر سعی می کند تا خط ارتباط بین اجازه گفتن آزاد و مهار اطلاعات غلط را طی کند ، نام Underwood هنوز هم برای پخش روایتی دروغین مورد استفاده قرار گرفت. در همین حال ، دوستان و خانواده وی در تلاش بودند تا مردی را که در ۲۹ ماه مه جان خود را از دست داد ، به یاد بیاورند.

هفته بعد از کشته گردیدن Underwood ، ساختمان فدرال که در آن کار می کرد ، هنوز با نوار پلیس محاصره گردیده بود. در یادبود ساخته گردیده در غرفه نگهبان که در آن درگذشت ، تکه ای از کاغذ با تصویر او و پیوندی به سایت GoFundMe برای کمکهای مالی به خانواده وی بود. خواهر و یک پسر عموی Underwood به درخواست های اظهار نظر پاسخ ندادند.

“جنیفر تانگ ، سرپرست زیراندوود و همكارش ،” دو نفر از مسئولان قراردادهای فدرال ما را در یك عمل بزدلانه گردیدید قرار گرفتند. ” “من با هر دو مرد در کنار هم کار کرده ام و نمی توانم دردی را که برادرانشان در آغوش احساس می کنند ، توصیف کنم.” دو هفته پس از انتشار این داستان در ابتدا ، FBI در این بازداشت دستگیر گردید و اتهاماتی علیه آن تشکیل گردید. داستان به روز گردیده است تا اطلاعات جدید را منعکس کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com