AT&T در حال کاهش بیش از ۴۷۰۰ شغل است

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 att-logo-1-2

تقریباً ۵۰۰۰ شغل در AT&T کاهش می یابد.


Angela Lang / CNET

شرکت حمل و نقل و تجارت در حال کاهش بیش از ۳۴۰۰ شغل در تکنسین ها و کارمندان روحانی است که علاوه بر محدود کردن ۱۳۰۰ شغل خرده فروشی ، این شرکت حمل و نقل به کارگران ارتباطات آمریكا گفت: اخراج این افراد بر اشتغال در سراسر کشور تأثیر خواهد گذاشت ، زیرا [ AT&T بیش از ۲۵۰ فروشگاه AT&T تحرک و بی سیم و کریکت بسته خواهد گردید.

“اگر ما در حال جنگ هستیم تا اقتصاد خود را در جریان این بحران [COVID-19] ادامه دهیم ، چرا AT&T نیروهای خود را عزل می کند؟” کریس شلتون ، رئیس جمهور CWA گفت. “AT&T می تواند با مشارکت با نیروی کار خود برای ایجاد شبکه های نسل بعدی ، کشور را به سمت بهبودی سوق دهد. درعوض ، این شرکت بر درد رکود اقتصادی موجود در حال افزایش است.”

AT&T گفت: به کارمندانی که قطع می شوند حداکثر شش ماه دستمزد جداگانه و پوشش بیمه درمانی ارائه می شود. همچنین از نظر داوطلبانه تا ۱۰۰۰۰۰ دلار برای تکنسین های شبکه سیم کشی وجود دارد. به کارمندان خرده فروشی موقعیت دیگری در این شرکت داده خواهد گردید که بیشتر آنها مشاغل خانگی از محل کار خواهند بود.

CWA گفت که مشکوک است که این کار روی “پیمانکاران کم هزینه ای که آموزش مشابه ندارند ، تحت فشار قرار می گیرند. و تعهد به عنوان اعضای CWA ، “به گفته جو اسنایدر ، رئیس CWA محلی ۴۳۰۲ در آکرون ، اوهایو ، و یک تکنسین AT&T.

” این اقدامات با تمرکز ما در زمینه های رگردید همراه با کاهش تقاضای مشتری برای برخی از محصولات قدیمی می باگردید. و تأثیر اقتصادی و تغییر رفتارهای مشتری ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 “، AT & T در بیانیه ای با ایمیل گفته است. “کاهش چشمگیر ، اما قابل توجه در نیروی کار ما در بین مدیران ، مدیران و کارمندان نماینده اتحادیه وجود خواهد داشت.”

. در نتیجه ، کاهش چشمگیر و چشمگیر در نیروی کار ما در بین مدیران ، مدیران و کارمندان نمایندگی اتحادیه وجود خواهد داشت ، مطابق با ابتکار عمل تحول قبلی که قبلاً اعلام گردیده بود. علاوه بر این ، ما تعداد بیشتری از کارمندان غیر حقوق و دستمزد را حذف خواهیم کرد – اکثریت قریب به اتفاق آنها در خارج از ایالات متحده – از مدیران یا کارمندان نماینده اتحادیه هستند. کاهش نیروی کار ما یک تصمیم دشوار است که ما آن را ملایم نمی گیریم. برای کارمندانی که به عنوان بخشی از این تغییرات در حال ترک هستند ، ما برای کارمندان واجد شرایط پوشش مراقبت های بهداشتی و تحت مراقبت شرکت را تا ۶ ماه ارائه می دهیم. “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت