این PowerA Enhanced Wireless Controller برای Nintendo Switch 2-pack فقط ۶۸ دلار است

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 powera

PowerA

کنترلرهای کوچک [J45-Joy] نینتندو سوئیچ برای بازی های ساده خوب هستند ، اما آنها و من و هر دو می دانیم که آنها برای بازیهای گردیدیدتر و خواستار گردیدید ناخوشایند هستند. تعداد زیادی از گیمرها به دلیل داشتن چاشنی های گوشتی ، دکمه های کامل D-pad و بزرگتر ، از کنترلر Nintendo Switch Pro استفاده می کنند. اما هم اکنون ، Nintendo Switch Pro Controller با قیمت ۸۴ در آمازون به فروش می رسد. دیوانه است شما می توانید خیلی بهتر انجام دهید. چگونه می توان ۶۸ دلار برای دو بسته کنترلرهای بی سیم PowerA برای Nintendo Switch صدا کرد؟ برای دریافت این قیمت ، کد تخفیف CNETPWRA را در پرداخت پرداخت اعمال کنید.

کنترلر بی سیم PowerA Enhanced برای نینتندو سوئیچ یک کنترل کننده کوچک عالی است که تقریباً به احساسات کلی Nintendo Switch Pro نزدیک است. فاقد HD Rumble است ، اما دارای کنترل حرکت و دو دکمه قابل جابجایی در قسمت پایین کنترلر است. در باتری های AA نیز کار می کند ، بنابراین لازم نیست با باتری های شارژ مجبور شوید. فقط تعویض کنید و بروید.

PowerA کنترل را در طرح های رنگی بیشتر از آنچه که احتمالاً می توانم ردیابی کنم انجام می دهد – تعداد تقریبی ۳۰ سال را از دست دادم. مدل Forest Black بطور مرتب با ۵۰ دلار به فروش می رسد اما در حال حاضر در آمازون با ۴۰ دلار در بازار به فروش می رسد. این بدان معناست که این دو بسته ۱۵٪ کمتر از قیمت فعلی آمازون است.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

بله ، می توانید Nintendo Switch cracked خود را تعمیر کنید۱۰:۴۷


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. تعداد خریدهای بسیار بیشتری را در CNET معاملات معاملات بیابید و صفحه [کوپنهایCNET CNET ما را برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت جستجو کنید. ، آمازون و بیشتر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت