۲۰۲۱ BMW M5 هنوز هم نیروی بی رحمانه را در یک بسته بسیار کاربردی بسته بندی می کند

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2021-bmw-m5-031

تغییرات برای سال ۲۰۲۱ تحول آمیز است ، اما M5 در حال حاضر یک شکارچی اوج بود.


BMW

به نظر می رسد برخی از درخششها از M5 افسانه ای BMW BMW محو گردیده است. دلیل این امر این نیست که ماشین خوب نیست – جالب توجه است – بلکه سلیقه مردم تغییر کرده است ، و اگر این یک SUV یا یک خودروی کوپه مانند سقف کشیده و کم پشت نیست ، آنها فقط آن را خریداری نمی کنند. [۱۹۶۵۹۰۰۵] حرکت به دور از سدان های [B453015] مانع از تیزبینی موشک های وحشیانه موشک های لوکس و خردکننده آنها توسط باواریایی ها نگردیده است ، و این ما را خوشحال می کند ، زیرا M5 2021 هنوز یک دستگاه حماسی است که ارزش صحبت کردن در مورد آن را دارد.

استخوان های M5 تقریباً مشابه با مدل ۲۰۲۰ هستند. سال شما هنوز هم یک موتور توربو V8 با قدرت ۶۰۰ اسب بخار V8 (یا ۶۱۷ در صورت دستیابی به رقابت) در کنار همه درایوهای xDrive با تعصب عقب قرار می گیرید. یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته Steptronic هنوز تنها گیربکس در دسترس است ، که توسط ما خوب است.

مسابقه M5 چند تغییر ایجاد می کند که باید به یک تجربه رانندگی بهبود یافته افزود. به طور خاص ، این کمک فنرهای جدید می شود و BMW نیز سیستم میراقی تطبیقی ​​را کاملاً مجددا ارزیابی کرده است. برای همگام گردیدن با آن ، مسابقه M5 همچنین یک حالت رانندگی اختصاصی آهنگ جدید را بدست می آورد.

بنابراین ، اگر اکثر موارد M فانتزی واقعاً تغییر نکرده اند ، چیست؟ برخی از مواردی که باید به سمت واقعی تر ساختن M5 به صورت روزانه برای افراد عاقل انجام شود. این سیستم سرگرمی اکنون دارای صفحه نمایش بزرگتری است – ۱۲٫۳ اینچ ، دقیق – و اکنون از Android Auto بی سیم علاوه بر اپل کارپلی پشتیبانی می کند. نکته قابل توجه حرکت دور از دکمه های M چند است ، و در عوض با استفاده از یک دکمه واحد دقیقاً مانند M8 .

 2021-bmw-m5-014

BMW مدل جلوی و جلوی M5 را تنظیم کرده است – و ما می گویم “تنظیم گردیده است” زیرا تغییرات گسترده نیستند – برای اینکه کمی تهاجمی تر شود ، مخصوصاً در این رقابت. در جلو ، طراحی سپر جدید و برخی چراغهای جلو لیزری وجود دارد. در پشت ، تعدادی چراغ دم جدید با محاصره مشکی و سپر جدید قرار دارد. بسیاری از براق و براق مشکی رنگ در حال حاضر در سراسر مدل Competition استاندارد است.

برای سال ۲۰۲۱ ، M5 در پنج رنگ جدید از جمله Brands Hatch Grey Metallic ، Motegi Red Metallic ، Tanzanite Blue II Metallic به بازار عرضه خواهد گردید. و همچنین یک رنگ منحصر به فرد به نام Aventurin Red Metallic و یک مات مات Frozen Bluestone Metallic.

بهترین خبر این است که این به روز رسانی ها با افزایش قیمت گسترده همراه نیستند. BMW تصمیم گرفت قیمت اصلی غیر رقابت M5 را تنها ۸۰۰ دلار تا ۱۰۴٫۴۹۵ دلار از جمله مقصد کاهش دهد. به روزرسانی صفحه Infotainment به تنهایی بسیار ارزش دارد.

همچنین خوب است که ، اگر می خواهید M5 جدید بخواهید ، انتظار شما طولانی نخواهد بود تا بتوانید یکی از آن ها را بدست آورید. BMW قصد دارد در آگوست سال ۲۰۲۰ بازار جهانی خود را آغاز کند.

 http: //www.cnet. com /


در حال پخش:
تماشای این:

۲۰۱۸ BMW M5: با هر سرعت حیرت آور



۴:۵۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت