هدفون بی سیم Beats Solo3 را فقط ۱۴۰ دلار دریافت کنید

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 beats-solo3-club-collection

Beats

آنها برای تهیه لیست های “بهترین هدفون” خیلی قدیمی هستند ، اما Beats Solo3 هنوز هم یک هدفون خوب لکه دار است. آنها به خوبی ساخته گردیده اند و ۴۰ ساعت شارژ باتری بین شارژ زیاد دارند – بسیاری از هدفون های جدید برای سال ۲۰۲۰ نمی توانند چنین ادعایی داشته باشند. در همین روز ، این هدفون با قیمت ۳۰۰ دلار شروع به کار کرد ، که ظاهراً پول زیادی هم داشت ، اما از آن زمان حدود ۲۰۰ دلار در نظر گرفته گردیده اند که بسیار مناسب تر است. اما در حال حاضر ، من یک پیشنهاد منحصر به فرد برای خوانندگان Cheapskate دارم: در سرقت های روزانه ، می توانید هدفون بی سیم Beats Solo3 را با قیمت ۱۴۰ دلار با استفاده از کد کوپن CNETBSOLO دریافت کنید. در پرداخت

باید روشن کنم که این معامله مربوط به “مجموعه کلوپ” است – این یک Beats Solo3 است که در یکی از پنج رنگ ویژه مجموعه کلوپ ، شامل رنگ های زرد ، سفید ، آبی دریایی ، مشکی مات و قرمز پوشیده گردیده است.

Beats Solo3 دارای تراشه W1 اپل است ، که به هدفون امکان می دهد خیلی راحت تر با دستگاه های iOS جفت شوند و در هنگام پخش بدون هیچ گونه قطره ای براق متصل باشند. این هدفون همچنین تا حدودی فشرده است. آنها یک گوش بیش از گوش طراحی هستند اما سخاوتمندانه بر روی آن فشار می آورند تا از ناراحتی و فشار بر گوش شما جلوگیری شود.

در بررسی CNET در بررسی Beats Solo3 ، دیوید کارنو اظهار داشت كه: “این یك هدفون است كه برای پوشیدن در فضای بیرون طراحی گردیده است ، و باس های اضافی هم وقتی به خیابان های نیو می رفتم مفید بودند. یورک بود و با سر و صدای زیاد محیط رقابت می کرد. ” یادآوری خوب این است که این سیستم ها دارای لغو سر و صدا نیستند. کارنووی حتی تصور می کند که کیفیت صوتی خوب است – فقط از هدفون های قدیمی Solo2 بهتر نیست.

پس آیا این بهترین پول های هدفون بی سیم است که می توانید خریداری کنید؟ جواب منفی. برای این کار ، لیست امسال بهترین [هدفونهایبیسیم را بررسی کنید. اما شما سخت فشار خواهید دید که این هدفون Beats Solo3 را با قیمت ۱۴۰ دلار ضرب و شتم کنید.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

Beats Solo3 بی سیم به نظر می رسد و به نظر می رسد همان ، اما باتری …۱:۵۵


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در فیس بوک و Twitter Cheapskate را دنبال کنید. در صفحه خریدهای CNET معاملات بیشتر بیابید و صفحه کوپنهای CNET ما را برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت جستجو کنید. ، آمازون و بیشتر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت