سر تعاملی Deadpool برای شوخی های با برنامه مارول آماده است

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screenshot-2020-06-16-at-11-29-29.png

سر تعاملی Deadpool با سایر مجموعه های Marvel Legends در قفسه بسیار شیرین به نظر می رسد.


Hasbro

Hasbro از قدرت قدرت زمین لرزه به مركز با دهان می رود برای اندازه زندگی آینده مارول Legends جمع آوری: سر تعاملی Deadpool . این برنامه مجدداً ساخته گردیده از ابرقهرمان دوست داشتنی chimichanga-love شامل ۶۰۰ جلوه صدا و عبارات ، همراه با سنسورها و موتورهایی است که به او اجازه می دهد تا نسبت به جدیدترین دوست خود واکنش نشان دهد: شما.

” مرا نزدیک نگه داشته و با من تماس بگیرید لوگان ، “او به شما می گوید که پس از برداشت ، در یکی از چندین مراجع مارول.

همچنین می توانید از برنامه رایگان استفاده کنید تا Deadpool را بازی کند ، شوخی کند ، به دوستان و خانواده خود اهانت کند یا صبح از خواب بیدار شود. عبارات وی به بخشهایی مانند طغیان ، سلفی ، زمان خواب و مردان ایکس تقسیم گردیده است.

“C'mon، یک علامت تجاری عام را وارونه به سبک وارونه بوکس ابرقهرمان ،” او را پیشنهاد می کنم اگر شما او را با کمی “موها” چرخانید.

هگردیدار داده شود که این کلکسیون دهانی دلپذیر دارد و برای بزرگسالان بسیار طراحی گردیده است. وید ویلسون روی بچه هایتان تأثیر نگذارد. او همچنین به ۴ باتری ۱٫۵V C نیاز دارد. در غیر این صورت او فقط بی سر و صدا می نشیند و به نظر خوب می رسد.

سر Deadpool برای پیش نمایش در هسبرو پالس با قیمت ۱۰۰ دلار (تقریبا ۷۸ پوند یا ۱۴۲ دلار AU) در دسترس است و قرار است برای پاییز ۲۰۲۰ منتشر شود. .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت