احتمال عرضه سرفیس دوئو مایکروسافت در ماه ژوئیه قوت گرفت

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت شیوع بیماری کرونا به بسیاری از شرکت‌ها و سازندگان گجت‌های قابل حمل ضربه زد. در کنار اینکه بسیاری از محصولات در بازار با کمبود مواجه گردیدند، رونمایی از مدل‌های جدید گوشی هوشمند، تبلت و موارد مشابه دیگر به تاخیرهای مکرر دچار گردیدند.علاوه بر کمبود در ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

شیوع بیماری کرونا به بسیاری از شرکت‌ها و سازندگان گجت‌های قابل حمل ضربه زد. در کنار اینکه بسیاری از محصولات در بازار با کمبود مواجه گردیدند، رونمایی از مدل‌های جدید گوشی هوشمند، تبلت و موارد مشابه دیگر به تاخیرهای مکرر دچار گردیدند.

علاوه بر کمبود در تولید قطعات محصولات مختلف به دلیل تعطیلی کارخانه‌ها، کاربران نیز به دلیل خودقرنطینگی و شرایط موجود، تمایلی به خرید محصولات جدید نداشتند. شاید دلیل دوم نیز شرکت‌های سازنده گجت‌های قبل حمل را متقاعد کرده باگردید تا رونمایی از محصولاتشان را کمی به تاخیر بیندازند.

یکی از این محصولات، سرفیس دوئو مایکروسافت است. بیماری کرونا حتی برنامه‌های شرکت بزرگی مانند مایکروسافت را نیز تغییر داد و ردموندی‌ها مجبور به تاخیر در عرضه سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ ایکس گردیدند.

در این بین انتظار می‌رفت که عرضه سرفیس دوئو، گوشی هوشمند اندرویدی در دست ساخت مایکروسافت نیز به تاخیر افتد؛ اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که ردموندی‌ها به‌زودی از تبلت جدیدشان رونمایی خواهند کرد.

گفته می‌شود که مایکروسافت در حال پیش بردن سریع برنامه‌ها است تا قبل از رونمایی گلکسی فولد ۲ سامسونگ در ۵ اوت (۱۵ مرداد) از سرفیس دوئو رونمایی کند. چنین امری باعث می‌شود که احتمال معرفی تبلت جدید ردموندی‌ها در ماه ژوئیه قوت بگیرد.

در ادامه بخوانید:

متاسفانه مایکروسافت نسبت به شایعات، واکنشی نشان نداده است و نمی‌دانیم دقیقا در چه روز و ماهی از سرفیس دوئو رونمایی خواهد گردید. باید دید که مایکروسافت آیا می‌تواند در بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی موفق باگردید و سرفیس دوئو انتظارات ردموندی‌ها را برآورده سازد یا خیر.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت