۱۴ تلفن Huawei پوست سفارشی EMUI 10.1 خود را به دست خواهند آورد

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

به روزرسانی نرم افزار Huawei EMUI 10 مبتنی بر اندروید ۱۰ است.


سزار سلزا / CNET en Español

پس از اولین عرضه در سری Huawei P40 در ماه مارس ، مخابرات چین چهارشنبه اعلام کرد که ۱۴ تلفن خود EMUI 10.1 را دریافت می کنند ، آخرین نسخه پوست سفارشی خود EMUI 10 . این بروزرسانی به این معنی است که به زودی بیشتر تلفن های هواوی دارای رابط کاربری یکسانی خواهند بود.

Huawei بعداً این ماه ، بخش EMUI 10.1 را آغاز خواهد کرد و آن را به تلفن های پریمیومی از جمله هوآوی P30 Pro ، هواوی میت ۲۰ و تلفن های بودجه ای همچون نوا ۵T و نوا ۷i سازنده تلفن چینی فاش نکرده است که طول دوره جهانی گردش جهانی چه مدت طول خواهد کشید ، اما گزارش ها حاکی از آن است که حدود یک ماه خواهد بود. برای دیدن لیست کاملی از تلفن های دریافت کننده به روز ، می توانید به پایین حرکت کنید.

گذشته از به روزرسانی در رابط کاربری خود ، EMUI 10.1 Cecilia ، دستیار مجازی را جایگزین می کند که جایگزین Google شود. دستیار در تلفن های بدون Google خدمات تلفن همراه. هم اکنون می توان از Cecilia به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی و فرانسوی استفاده کرد. این برنامه در کشورهای منتخب در اروپا و همچنین بخش هایی از آمریکای جنوبی در دسترس خواهد بود.

هواوی MeeTime به شما امکان می دهد تماس ویدیویی برقرار کرده و صفحه خود را به اشتراک بگذارید.


هواوی

هواوی همچنین Huawei Share را به روز کرد ، نسخه آن AirDrop و MeeTime اپل ، که یک برنامه کنفرانس ویدیویی است که به شما امکان می دهد با ویدیوی با کیفیت ۱۰۸۰p وصل شوید. این برنامه در کشورهای منتخب آسیا از جمله سنگاپور ، تایلند و فیلیپین به همراه عربستان سعودی و آفریقای جنوبی در دسترس خواهد بود.

EMUI 10 بزرگترین بروزرسانی بصری برای سیستم عامل هواوی در سالهاست. این امر همچنین به دلیل اختلافات مداوم سازنده تلفن چینی با ایالات متحده برای هواوی از اهمیت فزاینده ای برخوردار است. Huawei در حال حاضر به خدمات Google Mobile دسترسی ندارد ، به این معنی که تلفنهای آن نمی توانند از Google Play Store ، Gmail یا Google Maps استفاده کنند. نسخه EMUI 10 پوست سفارشی بر اساس اندروید ۱۰ است. این شامل بسیاری از ویژگی های سیستم عامل به همراه برخی از عناصر اختصاصی و یک رابط کاربری جدید است.

بیشتر بخوانید: نگاهی عمیق به EMUI 10 هواوی

از اواخر ماه ژوئن ، Huawei EMUI 10.1 را به تعداد بیشتری از تلفن های خود معرفی می کند.


هواوی

در اینجا لیستی از تلفن های هواوی که بروزرسانی دریافت می کنند وجود دارد:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت