۲۰۲۱ تویوتا سوپرا ۴۳٫۹۴۵ دلار قیمت دارد ، Supra 3.0 با افزایش قیمت ۱۰۰۰ دلار افزایش می یابد

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

۲۰۲۱ Supra 2.0 با قیمت ۴۳٫۹۴۵ دلار شروع می شود. اگر می خواهید نقاشی گردیده در Nitro Yellow را داشته باشید ، مبلغ ۴۲۵ دلار اضافی خواهد بود.


استیون اوینگ / Roadshow

Toyota Supra برای سال دوم فروش خود تعدادی از به روزرسانی ها را دریافت می کند ، از جمله نسخه چهار سیلندر جدید ، و همچنین یک توربوشارژر قوی تر درون خطی- شش . ۲٫۰۴ لیتری I4 I4 نیز ارزان تر از ۲۰۲۱ Supra را نیز مقرون به صرفه تر می کند ، و Toyota روز چهارشنبه تأیید کرد که کوپه به روز گردیده خود با قیمت ۴۳٫۹۴۵ دلار شروع می شود ، از جمله ۹۵۵ دلار برای مقصد – ۷،۰۰۰ دلار کاهش نسبت به ۲۰۲۰ Supra با ۳٫۰ خود. -liter I6.

اگر تصور نمی کنید صاحب یک Supra بدون قدرت توربو I6 باشید ، ۱۰۰۰ دلار بیشتر برای یک مدل ۲۰۲۱ پرداخت می کنید: ۵۱٫۹۴۵ دلار ، از جمله مقصد. مجهز به Supra 3.0 Premium با سخاوتمندتر ۵۵۴۴۵ دلار می آید ، و نسخه ویژه Supra A91 با قیمت ۵۶٫۹۴۵ دلار در صدر قرار دارد ، که شامل هزینه مقصد فوق نیز می شود.

به نظر می رسد با توجه به اینکه Supra 3.0 افزایش قدرت قابل توجهی را برای سال ۲۰۲۱ به دست آورد ، رگردید قیمت اندک برای ما عادلانه است. موتور ۳ لیتری اکنون ۳۸۲ اسب بخار قدرت تولید می کند. و ۳۶۸ پوند فوت گشتاور ، در مقایسه با ۳۳۵ اسب بخار قدرت و ۳۶۵ پوند فوت در مدل ۲۰۲۰٫

۲٫۰ لیتری توربو I4 Supra با سطح اتومبیل سوپر ۲٫۰ لیتری توربو I4 با BMW Z4 قابل تبدیل تبدیل گردیده است. گشتاور ۲۵۵ اسب بخار و ۲۹۵ پوند فوت تولید می کند. اما از آنجایی که Supra با قدرت کمتر Supra بیش از ۲۰۰ پوند سبک تر از مدل شش سیلندر معادل آن است ، از نظر عملکرد نیز رنج نمی برد. در واقع ، این ماشین تعادل کلی عالی را ارائه می دهد ، و سرگرم کننده برای رانندگی است.

چند اضافی اضافی اختیاری برای هر مدل در دسترس است. Supra 2.0 دارای یک بسته ایمنی و تکنولوژی ۳،۴۸۵ دلاری است که تعدادی از سکنه ها شامل کنترل کروز تطبیقی ​​، نظارت بر نقاط کور ، ناوبری ، سیستم صوتی ۱۲ بلندگو JBL و موارد دیگر را به آن اضافه می کند. این بسته همچنین با قیمت ۳،۱۵۵ دلار در Supra 3.0 نیز موجود است. در همین حال ، خریداران Supra 3.0 Premium و A91 Edition می توانند بسته کمک راننده ۱۱۹۵ دلاری را انتخاب کنند ، که می تواند کنترل کروز تطبیقی ​​، نظارت بر نقاط کور ، سنسور هگردیدار عبور و مرور ترافیکی عقب و پارکینگ را اضافه کند.

تنها موجود دیگر. گزینه های رنگ خاص هستند. Nitro Yellow یک گزینه ۴۲۵ دلاری در ۲٫۰ ، ۳٫۰ و ۳٫۰ Premium است ، در حالی که Phantom یک رنگ ۱،۴۹۵ دلاری است که فقط در ۳٫۰ Premium در دسترس است. نسخه A91 تنها Supra موجود در رنگ آبی بسیار جذاب Refraction جدید است.

تولید مدل های ۲۰۲۱ Supra به دلیل وجود همه گیر در حال انجام coronavirus کمی به تأخیر افتاد ، اگرچه تویوتا می گوید ۴۰۰ نمونه از Supra 3.0 قبلاً راهی آمریکا گردیده اند. سفارشات جدید ۲۰۲۱ Supra بعضی اوقات در ماه آگوست آغاز می شود که اکثر اتومبیل های ۲٫۰ و ۳٫۰ لیتری در پاییز امسال نمایندگی ها را تحت فشار قرار می دهند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت