وزارت دادگستری گزارش خواهد داد که محدودیت هایی برای حمایت های قانونی سیستم عامل های آنلاین ارائه می دهد

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-826386956

ممکن است پیشنهاد وزارت دادگستری چهارشنبه اعلام شود.


ساموئل کوروم / آژانس آنادولو / گتی ایماژ

وزارت دادگستری پیشنهاد خواهد داد كه سكو های محافظت آنلاین را كه از دهه ۹۰ میلادی به بعد صورت گرفته است ، به عقب برگردانیم ، و وال استریت ژورنال روز چهارشنبه گزارش داد ، تا سایت ها نسبت به محتوای پولیس هوشیار باشند. این ژورنال به دنبال دستورالعمل اجرایی رئیس جمهور دونالد ترامپ شركت های رسانه های اجتماعی است.

این گزارش می تواند چهارشنبه اعلام شود ، به نقل از ژورنال ، به نقل از یك مقام دولت ترامپ. دستور رئیس جمهور ، که در اواخر ماه مه آمده است ، خواستار بازنگری دولت در بخش ۲۳۰ قانون شفافیت ارتباطات ۱۹۹۶ بود که از شرکت های آنلاین در برابر مسئولیت محتوای ارسال گردیده توسط کاربران محافظت می کند.

تغییرات قانونی پیشنهادی وزارت دادگستری ، که باید توسط کنگره به تصویب برسد ، شرکت های فنی مصونیت مدنی را از بین می برد. مطابق با ژورنال ، طیف وسیعی از شرایط. بنا بر این ، این سكونت ها حمایت های قانونی را از بین می برد ، به عنوان مثال ، سیستم عامل ها مواردی مانند کلاهبرداری آنلاین یا قاچاق مواد مخدر ، و همچنین موارد مربوط به سوءاستفاده آنلاین كودكان ، تروریسم یا تبلیغات سایبری را تسهیل می كنند.

وزارت دادگستری بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

دستور اجرایی ترامپ پس از تصمیم توئیتر در ماه مه مبنی بر زدن برچسب های دو توییت از رئیس جمهور در مورد رأی گیری از طریق نامه از طریق پست ، گفت: آنها حاوی “اطلاعات بالقوه گمراه کننده” هستند. این اختلاف هنگامی به وقوع پیوست که توییتر سپس توییتی را در مورد اعتراضات در مینیاپولیس از طرف ترامپ پنهان کرد ، و آنرا پشت لیبل قرار داد که می گوید قوانین شرکت را در مورد “ستایش خشونت” نقض می کند.

به نظر می رسد اقدام توییتر نقطه مهمی در رابطه بین محافظه کاران و شرکت های رسانه های اجتماعی است که از مدت ها پیش ممتد بوده است. محافظه کاران می گویند سخنان آنها توسط توییتر ، فیس بوک و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی سانسور می شود ، هرچند که این شرکت ها بارها و بارها انکار کرده اند که دست به چنین سانسوری می زنند. لیبرال ها همچنین با انتقاد از نحوه تعدیل شرکت های رسانه های اجتماعی ، و اشاره به نگرانی ها درمورد عدم اطلاعات و گفتگو از نفرت را نشان دادند.

پیشنهاد DOJ حمایت قانونی را که به شرکت های رسانه های اجتماعی داده گردیده است تحت بخش ۲۳۰ قانون نجابت ارتباطات از بین می برد. که مطابق ژورنال در سال ۱۹۹۶ تصویب گردید. بند ۲۳۰ مهمترین قانون حمایت از گفتار آزاد به صورت آنلاین محسوب می شود. این قانون اساساً از شرکتهایی که میزبان محتوای ایجاد گردیده توسط کاربر هستند در برابر دادخواستهای ارسال گردیده در مورد خدماتشان محافظت می کند.

این قانون نه تنها ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ، مانند AT&T ، Comcast و Verizon ، بلکه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، مانند Facebook ، Twitter و Google را در بر می گیرد. این برنامه همچنین محافظت گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد كه به سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی می توانند چگونگی محدود كردن محتوا و چه محتوا را محدود كنند. ، مرکز دموکراسی و فناوری از ترامپ شکایت کرد ، و ادعا کرد که دستور اجرایی وی اولین اصلاحیه را نقض می کند و اقدامی تلافی جویانه علیه توئیتر است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت