کنگره ، پلیس و تشخیص چهره: مکث آمازون فشار را به وجود می آورد

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت متیو هوروود / گتی ایماژ ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

متیو هوروود / گتی ایماژ

غول های فنی پس از سال ها هگردیدارهایی مبنی بر اینکه ابزارهای نظارت تهدیداتی را برای آزادی های مدنی تهدید می کند و دوباره با نژاد و تعصب جنسیتی . اما قانونگذاران و طرفداران حفظ حریم خصوصی معتقدند که اقدامات شرکت ها برای رفع نگرانی های مربوط به تشخیص چهره کافی نیست.

هفته گذشته ، آی بی ام اعلام کرد که را ترک کرده است از بازار تشخیص چهره ، در حالی که مایکروسافت اعلام کرد که فروش چهره به بخش های پلیس متوقف خواهد گردید تا زمانی که مقررات فدرال در فن آوری وجود دارد. مهلت قانونی آمازون در ابزار تشخیص چهره ، Rekognition مهلت سختی دارد: این شرکت یک سال صبر می کند تا دوباره فروش ابزارهای نظارتی به ادارات پلیس را آغاز کند.

“امیدواریم که این مهلت قانونی یک ساله بتواند زمان کافی را برای اجرای قوانین مناسب به کنگره اختصاص دهد. ، و ما آماده هستیم تا در صورت درخواست ، یاری یابیم. “

فناوری نظارت مانند تشخیص چهره در بین درخواست های اصلاح اجرای قانون مورد بررسی قرار می گیرد ، و علیه خشونت پلیس ، اعتراض به مرگ ۲۵ مه ، مورد بررسی قرار می گیرد. از جورج فلوید شرکت های فنی با اذعان نگرانی های اخلاقی ، از جمله تعصب نژادی ، مرتبط با شناخت چهره ، در حال پاسخگویی هستند ، اما منتقدین می گویند که این بنگاهها فقط نیمی از اقدامات را برای رفع آنها انجام می دهند.

اعضای کنگره می گویند که برای مبتدیان ، فراخوان آمازون برای تصویب قانون در طی مهلت قانونی یک ساله خود ، یک نمایه زمانی غیرواقعی را برای قانونگذاران ارائه می کند ، به ویژه در یک سال انتخابات. با توجه به اینکه قانونگذاران در سال گذشته و بدون هیچ پیشرفتی چندین قانون را در مورد تشخیص چهره پیشنهاد کرده اند ، بعید است که هیچ قانون اساسی تا ژوئن ۲۰۲۱ تصویب شود.

“یک سال جیمی گومز ، نماینده دموکرات از کالیفرنیا ، گفت: “به نظر من ، سریع صاعقه خواهد بود. وادار کردن مردم به این مسئله که مسئولیت پذیر بودن این مسئله را پذیرفت ، مسئله بزرگی بود.” “دستیابی به راه حل در طی یک سال بسیار دشوار خواهد بود.”

گومز در میان چندین عضو كنگره بود كه تصویری از اشتباه توسط Rekognition به دلیل مقصر بودن جنایی هنگام مطالعه اتحادیه آزادی های مدنی آمریكا در مورد ابزار تشخیص چهره ، كه دو سال پیش انجام گردیده بود اشتباه گرفته گردید.

شکاک ها همچنین این نگرانی را ابراز می کنند که این فشار ناگهانی برای تنظیم مقررات از شرکت های فناوری راهی برای راهنمایی قانونی است که به نفع شرکت ها باگردید. آمازون و مایکروسافت هر دو کمک خود را در تهیه پیش نویس قوانین بالقوه برای تشخیص چهره ارائه داده اند.

در ایالت واشنگتن ، یک لایحه تشخیص چهره که در ماه آوریل تصویب گردیده بود توسط یک کارمند مایکروسافت نوشته و حمایت گردید ، در حالی که جف بزوس ، بنیانگذار آمازون گفت شرکت وی در حال کار روی قانون خود است پیشنهاد دادن به اعضای کنگره .

“احتمالاً کنگره به زودی محدودیت هایی را در استفاده پلیس از تشخیص چهره اعمال خواهد کرد.” ایوان گرر ، مدیر اجرایی گروه حقوق دیجیتالی Fight for Future ، در بیانیه ای گفت. “آنها خواستار دولت فدرال برای تنظیم” تشخیص چهره “گردیده اند ، زیرا می خواهند وكلاكان شركت آنها برای نوشتن این قانون كمك كنند تا اطمینان حاصل كنند كه این مدل با كسب و كارهای سرمایه داری نظارتی آنها نظارت دارد.”

لایحه تشخیص چهره چیست. ممکن است به نظر برسد در سال ۲۰۲۱

قانون گذاران در سراسر هیئت مدیره موافق هستند که یک سال زمان کافی برای تصویب قانون موثر در مورد موضوع پیچیده مانند تشخیص چهره نیست ، اما هنوز این باور وجود دارد که باید کاری انجام شود.

شتاب تصویب مقررات در تشخیص چهره هرگز قوی تر نبوده است. اما تا کنون ، فشارها برای ممنوعیت این فناوری تنها به پیشنهادات جزئی منجر گردیده است ، مانند Justice in Police Police ، که باعث می شود استفاده از این فناوری در دوربین های بدنه منع شود ، اما کاربردهای دیگر را ممنوع نمی کند.

 screen-shot-2018-05-22-at-10-20-57-am

بازشناسی توسط بخش کلانتر واشنگتن در اورگان استفاده می شود.


ACLU

سن. کریس Coons ، یک دموکرات از دلاور ، قانون نامه تشخیص چهره خود را پیشنهاد کرده است ، که این امر مستلزم آن است که آژانس های فدرال قبل از اینکه بتوانند از این فناوری برای نظارت مداوم استفاده کنند ، ضمانت نامه دریافت کنند ، اما نه برای اهداف شناسایی. تشخیص چهره بیشتر برای چه استفاده می شود.

“هم اکنون هیچ گونه تنظیم و مسئولیتی در رابطه با نحوه استفاده از تشخیص چهره توسط دولت فدرال وجود ندارد. این ناپایدار است.” “من معتقدم كه كنگره باید بر مبنای دو حزب كار كند تا بتواند محافظهای مناسب پیرامون این فناوری را تأمین كند تا اطمینان حاصل شود كه این كار هم بدون تعصب مستقر است و هم بدون نقض حقوق اساسی حریم خصوصی اصلاحیه چهارم ما.”

سناتور اظهارنظر كرد كه آیا او می خواهد در سال آینده بر روی قانون جدید کار کند تا نگرانی هایی را که در پیشنهاد اولیه وجود دارد برطرف کند.

Rep. یوت کلارک ، یک دموکرات از نیویورک ، در ژوئیه گذشته قانونی را برای ممنوعیت تشخیص چهره از مسکن عمومی پیشنهاد کرد و موافق است که مهلت قانونی آمازون به کنگره چیز زیادی برای همکاری با آن نمی دهد.

“من فکر نمی کنم که ما بتوانیم همه مسائل مورد نیاز با این فناوری خاص را در یک سال حل کنیم زیرا زمان کافی برای ایجاد راه حل هایی برای تأثیر این فناوری در جوامع رنگی که تجربه پروفایل نژادی و پلیس را با نرخ های نجومی ندارند کافی نیست. کلارک گفت. “در نتیجه ، واضح است که ما باید اطمینان حاصل کنیم که هر قانون مؤثر در تشخیص چهره شامل ممنوعیت سازمان های اجرای قانون است.”

برخی از قانون گذاران به دنبال تصویب قوانینی هستند که مهلت قانونی را تمدید کند ، نه فقط در تشخیص آمازون ، اما در کل صنعت تشخیص چهره

سن. جف مرکلی ، یک دموکرات از اورگان ، در تلاش است تا کنگره را به تصویب برساند استفاده اخلاقی از قانون تشخیص چهره ، که او در ماه فوریه معرفی کرد و یک مهلت قانونی برای استفاده فدرال از تشخیص چهره می گذارد که فقط پس از آن منقضی می شود. کنگره محافظ فن آوری را تصویب کرد.

مرکل گفت: “صرف نظر از جدول زمانی پیشنهادی آمازون ، مهم است که هر زمان لازم را برای گرفتن این حق را در نظر بگیریم.”

در حالی که مهلت قانونی فدرال مانع استفاده آژانس هایی مانند FBI و ICE از تشخیص چهره می شود ، بر صدها اداره پلیس محلی که می توانند از ابزار نظارت استفاده کنند ، تأثیر نمی گذارد. سایر قانونگذاران به دنبال مهلت قانونی به عنوان فرصتی برای اصلاح نظارت پلیس هستند.

“ما باید یک توقف را برای استفاده در سطح فدرال و سطح محلی قرار دهیم. از این طریق می توانیم فرصت داشته باشیم تا قوانینی را ایجاد کنیم که استانداردها را ایجاد کند. و فرایندی از نحوه بررسی این فناوری ، “گومز گفت. گومز گفت: “ما باید یک قانون در قانون داشته باشیم ، نه یکی از اینها که مبتنی بر هوی و هراس شرکت ها است.” تشخیص چهره یکی از موارد نادری است که دموکرات ها و جمهوریخواهان در مورد به توافق رسیده اند.

گومز گفت: در حالت ایده آل ، مهلت قانونی دو سال ادامه خواهد داشت. او همچنین در پی این انتخابات این هدف را برای شروع ممنوعیت در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز کرد ، بنابراین یک کنگره جدید می تواند موضوع را حل کند.

سایر قانونگذاران خواستار این هستند که آمازون فراتر از یک توقف باگردید. سناتور اد مارکی ، یک دموکرات از ماساچوست ، از آمازون و ابزارهای تشخیص چهره اش که در طی دو سال گذشته توسط پلیس استفاده گردیده بود ، انتقاد کرد.

مارکی در بیانیه ای گفت: “محصولات آنها پتانسیل هگردیدار دهنده ای را برای نقض حقوق حریم خصوصی آمریکایی ها به طریقی دارند که تصور می کردیم چند سال پیش غیرقابل تصور باگردید.” “فشار دادن مکث برای استفاده از این فناوری توسط نیروی انتظامی یک گام مثبت است ، اما کاری که آمازون باید واقعاً انجام دهد یک چهره کاملاً کامل است و به طور کلی از کار نظارت خطرناک خارج است.”

دفتر وی پاسخ نداد. به درخواست اظهار نظر در مورد اینکه آیا وی حمایت می کند یا قانونی را برای ممنوعیت تشخیص چهره به طور کامل پیشنهاد می کند.

چرا تصویب قوانین تشخیص صورت می تواند اینقدر طول بکگردید

ایجاد قوانینی برای حاکمیت فناوری می تواند یک روند پیچیده باگردید به همین دلیل پیشرفت های نرم افزار قانون گذاران نمی خواهند تصویب قانونی کنند که به محض تغییر فناوری ، بی ربط می شوند.

قوانینی مانند قانون حمایت از حفظ حریم خصوصی آنلاین کودکان ، مصوب سال ۱۹۹۸ ، و قانون نجابت ارتباطات ، مصوب سال ۱۹۹۶ ، هنوز هم امروز در مورد فناوری کاربرد دارد ، اگرچه تماس های شرکتهای فنی و وجود داشته است. ] ریاست جمهوری نامزدهای را برای به روزرسانی آنها


اکنون بازی می کند:
این را تماشا کنید:

سونی از PS5 ، آمازون و مایکروسافت رونمایی کرد و صورت را محدود کرد …۱:۳۲

با تشخيص صورت ، نكات بسياري در نظر گرفته گردیده است. قانونگذاران گفتند که آنها می خواهند از زبان گسترده ای جلوگیری کنند که به عنوان مثال مانع از استفاده از تشخیص چهره برای اهداف بی شرمانه مانند باز کردن قفل تلفن شود.

در ماه مه سال ۲۰۱۹ ، سانفرانسیسکو اولین شهری گردید که تشخیص چهره را برای مصارف دولتی ممنوع می کند ، اما ماه ها بعد مجبور گردید سیاست را تجدیدنظر کند تا کارگران شهر بتوانند از Face Face iPhone های خود استفاده کنند.

قانون گذاران گفتند كه هر قانون پیشنهادی نیز نباید فقط براساس میزان دقت آن ، تشخیص چهره باگردید. استدلال عمده در برابر تشخیص چهره این است که الگوریتم های آن دارای تعصب نژادی و جنسیتی هستند ، که اغلب زنان سیاه پوست را اشتباه می گیرند ، به عنوان مثال ، طبق مطالعه جنسیت جنس سایه از محققان جوی بوولاموینی و تیمنیت گبرو در سال ۲۰۱۸٫ [۱۹۶۵۹۰۰۷] اگر پلیس بر اساس فناوری معیوب دستگیر شود ، این اشتباهات می تواند عواقب ناگواری داشته باگردید.

برخی از اعضای کنگره نگران این هستند که هنگام دقیق تر گردیدن چهره چه اتفاقی می افتد.

اگر این فناوری به بهترین وجه کامل شود ، با توانایی شناسایی هر کسی بدون اشتباه ، پس از آن مسائل مربوط به حریم خصوصی و نظارت در فضاهای عمومی را مطرح می کند. معترضین در حال حاضر نگرانی دارند که از تصاویر آنها برای تشخیص چهره برای شناسایی آنها استفاده می شود ، که پلیس برای تظاهرات در تظاهرات در بالتیمور و اوکلند انجام داد .

“من هنوز می خواهم در دنیایی زندگی كنم كه بتوانم در خیابان قدم بزنم و هیچ كس نمی داند كه من هستم.” “همه ما نمی خواهیم نظارت در جوامع و محلات خود انجام دهیم ، به ویژه بدون ضمانت و حمایت و چک برای اطمینان از این که این فناوری سوءاستفاده از آزادی های مدنی و حقوق مردم نیست.”

قانونگذاری باید آزمایش زمان را تحمل کند ، و این به معنای نوشتن آن برای دنیایی است که تشخیص چهره باعث اشتباه نمی شود – و همچنین در کاربردهای دیگری مانند تشخیص راهپیمایی یا تکامل می یابد. ] شناخت احساسات .

آمازون در مورد چگونگی توانایی ابزاری برای شناسایی خود در مورد رعایت احساساتی مانند ترس و عصبانیت صحبت کرده است ، با وجود این واقعیت که تشخیص احساسات تعصب نژادی خود را دارد. یک مطالعه ۲۰۱۸ نشان داد که الگوریتم های تشخیص احساسات به طور منظم افراد سیاه پوست را حتی از وقتی که در عکس ها لبخند می زدند ، عصبانی تر از افراد سفید پوست می دانستند.

هیچ لوایحی برای تشخیص چهره که تاکنون پیشنهاد نگردیده است پیشرفت های این فناوری را به خود اختصاص داده است. قانونگذاری مانند قانون پاسخگویی الگوریتمی ، پیشنهاد گردیده توسط سناتور کوری بوکر ، یک دموکرات از نیوجرسی ، و سن سن رون ویدن ، یک دموکرات از اورگان ، به جای تمرکز خاص ، به دنبال تعصب AI است. در تشخیص چهره.

“آمازون درست است كه فناوری تشخیص چهره به گردیدت نیاز به نظارت و تنظیم بیشتری از كنگره دارد تا محصولات ناقص مانند Rekognition را از نقض حقوق آمریكایی ها جلوگیری كند. اما قرار دادن یك مدت دلخواه برای تأخیر ، كوشش شفاف برای عبور از برجسته است.” ویدن گفت. “آمازون باید مسئولیت اقدامات خود را به عهده بگیرد و متعهد شود که هیچ کالای نظارتی را به فروش نرساند ، مگر اینکه پاسخگو باگردید ، شفاف باگردید و بتواند آزمایش دقیق را برای دقت انجام دهد – از جمله در مورد چهره های سیاه ، اسپانیایی ، بومی و آسیایی.”

برای ممنوعیت کامل

چندین گروه وکالت خواستار ممنوعیت کامل تشخیص چهره گردیدند ، اما تعداد کمی از قانون گذاران از لغو این فناوری حمایت می کنند. آنها می خواهند مطمئن شوند كه هر قانونی تصویب گردیده ، نوآوری را خنثی نمی كند.

قانونگذاران می بینند که این فناوری برای اهداف عمومی مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند کشتی های مسافربری که در سفرهای مسافرتی یا به سفارش غذا می پردازند ، و آنها نمی خواهند این پیشرفت ها را عقب نگه دارند. به عنوان مثال ، به رسمیت شناختن توسط عکاسان مدارس برای شناسایی فرزندان در عکس های مهدکودک برای والدین استفاده می شود. مرکلی گفت: “این نشان می دهد که این فناوری در حال حاضر گسترده است.” “ما واقعاً باید بر روی استفاده از آن توسط مشاغل و دولت به روش هایی متمرکز شویم که افراد را در سرتاسر جهان ردیابی کنند ، یک بانک اطلاعاتی از حرکات آنها ایجاد کرده و آزادی حریم شخصی آنها را به خطر بیاندازند.”

اما این مزایا از مضرات فناوری فراتر نمی رود. طرفداران حریم خصوصی گفتند.

“نیکول اوزر ، مدیر فناوری و آزادی های مدنی با ACLU در کالیفرنیای شمالی گفت:” فناوری تشخیص چهره قدرت بی سابقه ای را برای جاسوسی از ما در هر کجا که به ما می دهند ، سوءاستفاده پلیس می کند. این سوء استفاده از پلیس باید متوقف شود. ” یک بیانیه.

سارا ایگا ایگو ، استاد تاریخ که در زمینه حفظ حریم خصوصی در دانشگاه وندربیلت می گوید ، گفت: یک سال مهلت قانونی یک ساله آمازون به شرکت فرصت می دهد تا نگرانی ها درباره نظارت پلیس را از بین ببرد. وی افزود که اینگونه است که چگونه علیه اقدامات نظارت می میرند.

ممکن است یک سال زمان کافی برای اعضای کنگره تصویب قانونی مؤثر در تشخیص چهره نباگردید ، اما این کافی است تا نگرانی های عمومی در مورد این فناوری کاهش یابد.

ایگو گفت: “وقتی تصاویر به فناوری های جدید نگاه می کنید ، عکس آن گلگون نیست. آنها معمولاً کاملاً متوقف نمی شوند.” “تاریخچه یک چیز ممکن است به ما بگوید: فقط اگر فشار ادامه یابد ، همه چیز اتفاق می افتد.”

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com