هم اکنون می توانید با این برنامه عکس های سه بعدی را بر روی تلفن آیفون یا اندروید بگیرید

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این یک GIF است که از یک عکس سه بعدی گرفته گردیده با برنامه LucidPix ساخته گردیده است. جنبش نشان می دهد که با حرکت دادن تلفن خود ، چگونه چشم انداز تغییر می کند.


LucidPix

بعد از ماه ها در بتا ، برنامه عکس سه بعدی LucidPix اکنون در دسترس کاربران iOS و Android است. این که آیا شما یک تلفن جدیدتر مانند iPhone 11 ، Samsung Galaxy Z Flip یا تلفن قدیمی تری مانند Motorola Moto G6 یا iPhone 6S ] ، می توانید عکس های سه بعدی بگیرید. مهمتر از همه شما به یک دوربین جانبی و یا لوازم جانبی خاص نیاز ندارید. در عوض ، برنامه از هوش مصنوعی (AI) برای ارائه عکس های سه‌بعدی استفاده می کند که به محض خم گردیدن و جابجایی تلفن شما منتقل خواهد گردید.

معمولاً وقتی اصطلاح “۳D” به وجود می آید ، محصولات ناکامی مانند تلویزیونهای سه بعدی و تلفنهای سه بعدی به ذهن متبادر می شوند . بخشی از مشکل برای ۳D این است که به جای اینکه به عنوان ابزاری جدید برای بیان مورد استفاده قرار گیرد ، اغلب به عنوان آغاز یک دسته بندی محصولات جدید از آن استفاده می شود. Lucid ، شرکت پشتیبان برنامه ، هوشمندانه نقش ۳D را به عنوان ابزاری خلاقانه پذیرفته است.

در اوایل سال جاری در CES ، لوکسید جادوی تصویربرداری خود را نشان داد که نیازی به سخت افزار تخصصی مانند ۲۰۱۹ تلفن ۱۳۰۰ دلار نگران کننده تلفن هیدروژن قرمز ندارد. LucidPix عکس های سه بعدی را با نرم افزاری ضبط می کند که از چگونگی پردازش عمق مغز انسان استفاده می کند. این نرم افزار از روی دوربین LucidCam VR180 این شرکت شروع به کار کرد و توسط Red در تلفن هیدروژن و در دوربین سینمای لیتیوم Red 8K 3D Lithium مورد استفاده قرار گرفت. LucidPix در مدت زمان بتا ، بیش از یک میلیون نفر که برنامه را امتحان کرده بودند ، بررسی کامل از ویژگی ها و رابط کاربری خود داشتند.

در اینجا عکس سه بعدی دیگری است که با برنامه LucidPix گرفته گردیده است.


LucidPix

LucidPix همچنین می تواند عکسهای ۲ بعدی موجود شما را به سه بعدی تبدیل کند. تصاویر به پایان رسید را می توان در انجمن برنامه یا در سیستم عامل های دیگر مانند فیس بوک که پشتیبانی داخلی برای نمایش تصاویر سه بعدی است به اشتراک گذاشته گردیده است. افزودن این جنبه اجتماعی به برنامه ، کاربران را قادر می سازد تا تصاویر سه بعدی را به اشتراک بگذارند و مشاهده کنند دقیقاً مانند مردم با تصاویر ۲D در اینستاگرام یا اسنپ چت. در حقیقت ، چندین گروه بزرگ در Facebook وجود دارند که به عکس های سه بعدی اختصاص داده گردیده اند. و در این زمان به نظر می رسد LucidPix یکی از راههای آسان تر برای ایجاد و سفارشی کردن اسنپ های سه بعدی شخصی شما است.

“نحوه بیان مصرف کنندگان به صورت دیجیتالی و بصری ، بیشتر و بیشتر به آنچه که ما به طور طبیعی با چشمان خود می بینیم با عمق ، تکامل یافته است. “گفت: هان جین ، بنیانگذار و مدیر عامل لوسیت. “بنابراین ، طی چند سال گذشته ، فضای بصری چند بعدی تر گردیده است ، که منجر به عکس های پرتره ، محتوای سه بعدی ، و ایجاد AR و VR می شود.”

جین پیشنهاد می کند که فناوری ای که برنامه LucidPix را تأمین کند ، خواهد بود. قالبهای عکسهای آینده را از AR و VR گرفته تا ۳D و هولوگرامها تأثیر بگذارید ، خواه از طریق تلفن یا با هدست تخصصی مشاهده شوند.

LucidPix هم در فروشگاه برنامه App iOS و Google Play Store به صورت رایگان در دسترس است. نسخه Pro شامل استفاده نامحدود از برنامه بدون علامت به مدت ۶ دلار در هر ماه یا ۴۰ دلار در سال در iOS و ۴ دلار در هر ماه یا ۳۰ دلار در سال در Android است.


اکنون بازی:
این را تماشا کنید:

iPhone 11 و ۱۱ Pro: 2 ماه بعد ، اینجا چیزی است که ما …۱۰:۱۲

در ابتدا منتشر گردید ۲۴ ژانویه.

به روز رسانی ، ۱۷ ژوئن : شامل اطلاعات مربوط به LucidPix است که اکنون از بتا و قیمت گذاری خارج است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت