نماینده مجلس گفت: آمازون پاسخ هایی را درمورد توقف قانونی تشخیص چهره مدیون است

2020-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 amazon-ces-2020-غرفه -2

یک قانونگذار در صدد پاسخ در مهلت قانونی آمازون برای بازشناسی است.


بن فاکس روبین / CNET

اقدام آمازون برای متوقف کردن ارائه چهره به نیروی انتظامی تا ژوئن ۲۰۲۱ سؤال های بیشتری از پاسخ ها به جا گذاشته است. اطلاعیه این شرکت ، محدود به ۱۰۲ کلمه در یک پست وبلاگ ، جزئیات زیادی را درمورد آنچه که این مهلت قانونی در حقیقت بدان معنی است ، به جا گذاشت و نماینده مجلس نمایندگان مجلس خواستار پاسخ هایی از بنیانگذار آمازون جف بزوس است.

در نامه ای که روز چهارشنبه به بزوس و آمازون ارسال گردید ، نماینده جیمی گومز ، یک دموکرات از کالیفرنیا ، از این شرکت می خواهد که جزئیات خاصی را در مهلت قانونی خود ارائه دهد ، مانند این که مکث در سازمان های اجرای قانون فدرال مانند مهاجرت و … اعمال شود. اجرای گمرک ، و اگر آمازون در این مدت از توسعه چهره دست بکگردید.

گومز یکی از ۲۸ عضو کنگره بود که به اشتباه توسط تشخیص چهره آمازون برای یک جنایتکار در یک مطالعه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در سال ۲۰۱۸٫ نشان داده گردیده است که تشخیص چهره تبعیض نژادی و جنسیتی را در تشخیص خود دارد ، و این نگرانی ها را مبنی بر اینکه استفاده پلیس می تواند منجر به دستگیری و محکومیت های اشتباه شود.

این باعث گردیده است که فعالان خواستار ممنوعیت تشخیص چهره در اعتراضات علیه خشونت پلیس ناشی از مرگ جورج فلوید در ۲۵ مه شوند. شرکتهایی مانند IBM ، مایکروسافت و Amazon با تغییر سیاست های تشخیص چهره خود پاسخ داده اند ، اما قانونگذاران شک دارند که این امر در واقع منجر به تغییر در صنعت خواهد گردید .

گومز در نامه گفت: “شركتها به سرعت در جهت ابراز نارضایتی عمومی از قتل آمریکایی های سیاهپوست مانند جورج فلوید به دست پلیس ، اظهارات پشتیبانی از جنبش سیاه زندگی را به اشتراک گذاشتند.” “متأسفانه ، بیش از حد بسیاری از این حرکات در بهترین حالت عملکردی داشته اند. فراخوانی از کنگره برای تنظیم فناوری تشخیص چهره یکی از این حرکات است.”

آمازون به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

این نامه همچنین در حال پاسخگویی به سؤالات کنگره است که آمازون در چندین بار نتوانست به آنها پاسخ دهد. در ژوئیه ۲۰۱۸ ، پنج عضو کنگره خواستار پاسخ از آمازون در مورد بازشناسی گردیدند ، و نامه دیگری را در نوامبر ۲۰۱۸ دنبال کردند.

نامه گومز شامل سؤالاتی در مورد چگونگی اطمینان یافتن آمازون از ابزارهای تشخیص چهره توسط سازمان های اجرای قانون نمی شود ، اگر این شرکت آزمایش های داخلی برای تبعیض نژادی و جنسیتی انجام دهد ، اگر از تشخیص با هر دوربین بدن پلیس استفاده می شود ، و چرا؟ این شرکت فناوری خود را به ICE بازاریابی می کند.

مشارکت های آمازون با ادارات پلیس فقط دغدغه قانونگذاران نیست – سهامداران این شرکت در ماه مه ۲۰۱۹ پیشنهاد ممنوعیت فروش بازشناسی را به سازمان های دولتی پیشنهاد دادند ، اما این پیشنهادات به نتیجه نرسید.

قانون گذاران همچنین حلقه آمازون را به دلیل مشارکت پلیس که اجازه دسترسی به فیلم های ویدیوی حلقه ای از حلقه را دارد ، فراخوانده است. این مشارکتها به بیش از ۱۳۶۰ بخش در سراسر ایالات متحده گسترش یافته است. پس از توقف مهلت قانونی آمازون برای بازشناسی ، گروه های فعال و اعضای کنگره همچنین خواستار پایان دادن به این شرکت به شبکه پلیس حلقه گردیدند.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

چگونه می توان از تلفن (و حریم شخصی خود) در اعتراض محافظت کرد۴:۳۱

سناتور اد مارکی ، یک دموکرات از ماساچوست ، در بیانیه ای گفت: “این بدان معناست که تغییرات عمده فروشی در محصولات Ring Ring و برنامه همسایگان خود اعمال شود زیرا سیاست های حاکم بر این پیشنهادها یک دری باز برای نقض حریم خصوصی و آزادی شهروندی است.” در ۱۱ ژوئن.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت